Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17780) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Licheń. Nabór do nowego chóru bazyliki licheńskiej „Stabat Mater”

Dodano: 29.08.2018 11:29

Coś dla miłośników śpiewu chóralnego. Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej ogłasza nabór do nowo tworzonego chóru bazyliki licheńskiej "Stabat Mater". 

Przesłuchania pań i panów odbędą się 31 sierpnia br. od godz. 17.00 do 19.00 w sali konferencyjnej domu pielgrzyma "Arka" w Licheniu. W razie pytań można się kontaktować z Biurem Obsługi Pielgrzyma, pod numerem telefonu 63 270 81 63.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   sanktuarium maryjne,   chór,   zapisy,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Frezowanie , rozwiercanie poszerzanie kominów - tym to się skończy.
Dodano: 29.08.2018 12:41    Przez: ~Duda
za chwile bedzie glosno o nowej aferze tym razem licheńskie słowiki :D
Dodano: 29.08.2018 12:49    Przez: ~pan Puzon
Pod batutą Juliusza Paetza, Eugeniusza Makulskiego i Krzysztofa Charamsy. Panowie proszeni tylko bez torby bo akceptowany męski głos to sopran. Oczywiście wszyscy w stringach.
Dodano: 29.08.2018 19:43    Przez: ~Ciepły kuzyn

KOMENTARZE

A co z Virtus Dei czy jakoś tak ? Funkcjonuje jeszcze ?
Dodano: 29.08.2018 11:45    Przez: ~oj
Pod batutą Juliusza Paetza, Eugeniusza Makulskiego i Krzysztofa Charamsy. Panowie proszeni tylko bez torby bo akceptowany męski głos to sopran. Oczywiście wszyscy w stringach.
Dodano: 29.08.2018 19:43    Przez: ~Ciepły kuzyn
Frezowanie , rozwiercanie poszerzanie kominów - tym to się skończy.
Dodano: 29.08.2018 12:41    Przez: ~Duda
za chwile bedzie glosno o nowej aferze tym razem licheńskie słowiki :D
Dodano: 29.08.2018 12:49    Przez: ~pan Puzon
Ja kiedyś byłem w takim poznańskim chórze to dajcie spokój bo do dzisiaj boli jak siadam...
Dodano: 29.08.2018 13:36    Przez: ~Pn
Pn, ty i chór ? Twoim atrybutem jest łopata na odkrywce, w Kopalni.
Dodano: 29.08.2018 16:11    Przez: ~Józef z odkrywki
Zadzieram kiece i lece. Zapisujcie sie szybko, pisiorki Zocha i wywalona Ania juz sa zapisane.
Dodano: 29.08.2018 13:59    Przez: ~Q
Q, jesteś lewackim złym człowiekiem, za wszystko odpowiesz przed Bogiem !
Dodano: 29.08.2018 16:14    Przez: ~Wierzący
Ile płacą za pracę w chórze?
Dodano: 29.08.2018 14:00    Przez: ~Śpiewa
W chórze się nie pracuje, w chórze się śpiewa.
Dodano: 29.08.2018 16:13    Przez: ~Słowik
śpiewa się tak jak zagrają - czyli możliwa wersja "tajemniczej choroby z VW Września" w męskim wydaniu.
Dodano: 29.08.2018 16:43    Przez: ~Kurcze pieczone ale jaja
codziennie kufel mszalnego wina i p[ozniej po rajtuzach..
Dodano: 30.08.2018 07:05    Przez: ~Zoska z Psiej Wolki
do na-sze-go do-lacz cho-ru i za-spie-waj.. TUT TURU!!
Dodano: 29.08.2018 14:37    Przez: ~:)
Matka boska licheńska była fajną dziewczyną ? Czy może ktoś ją znał ?
Dodano: 29.08.2018 19:06    Przez: ~Zdrowaśka
Katolicy módlcie się do cudownego obrazka matki licheńskiej, ona jest wielka i może wiele -
Dodano: 29.08.2018 19:09    Przez: ~czyli nic
Jest jeden bardzo dobry chór, który śpiewa co roku na Triduum Paschalnym w Maksymilisnie tylko nie pamiętam jak się nazywają.
Dodano: 29.08.2018 21:41    Przez: ~Mirek
Soli Deo. Oni są z Konina.
Dodano: 29.08.2018 21:45    Przez: ~Pokahontaz
1 z 2
12>>