Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19630) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mieszkańcy starówki na spotkaniu z prezydentem i k ... (1)Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (3)

Zakończenie wakacji z mocnym uderzeniem. Rockowo na bulwarze

Dodano: 29.08.2018 12:34

Mocnym uderzeniem zakończą się wakacje w Koninie. 31 sierpnia na bulwarze nadwarciańskim odbędzie się koncert "Na rockowo".

Wystąpią trzy zespoły: Night Flight, Kers i Recepta.  Na wydarzenie w ramach cyklu Lato na Bulwarze zaprasza Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, w amfiteatrze przy CKU. To będzie duża dawka muzyki w najlepszym wydaniu. 

Zespół Night Flight powstał w 2015 roku w Poznaniu. Styl zespołu to okolice hard rocka z lat 60, 70 i początku 80. Wpływy muzyki z tego okresu widoczne są nie tylko w muzyce, ale także w sferze wizualnej. Stroje muzyków stylizowane na te ze złotej ery hard rocka. W repertuarze znajdują się własne utwory, ale często można usłyszeć też covery m. in. takich zespołów jak: Led Zeppelin, AC/DC, Aerosmith, czy Guns'n'Roses. 
KERS to mieszanka temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team. Wspólnym celem grupy jest przekazanie miłości do muzyki. W tym roku zespół wydał swoją pierwszą płytę. 
Zespół Recepta to grupa ludzi z pasją, gra wysublimowany rock i pop w dopracowanych aranżacjach. Jak sami o sobie mówią: lubimy tworzyć i to niezależnie od miejsca i czasu. 
 



  • Zakończenie wakacji z mocnym uderzeniem. Rockowo na bulwarze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lato na bulwarze,   na rockowo,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Żeby potem nie było że ktoś nie wiedział lub że piszą o imprezie po imprezie:)
Dodano: 29.08.2018 15:32    Przez: ~Mariusz
Józwa znowu łapie młodzież przed wyborami. Czuje piniondz.
Dodano: 29.08.2018 14:03    Przez: ~Urlich
Szkoda że nie ma dawnej fety
Dodano: 29.08.2018 14:43    Przez: ~Lolek

KOMENTARZE

A po ile bilety i czy są zniżki dla studentów ?
Dodano: 29.08.2018 12:59    Przez: ~rafi
Robienie imprez na sile na bulwarze ! Czy to miasto nie moze zorganizowac duzego koncetu gwiazdy na 20 tys ludzi,pytanie tylko gdzie ? Niby w Koninie cos sie dziejema tak naprawde nic ! A sportowo to juz porazka totalna
Dodano: 29.08.2018 13:48    Przez: ~X
A skąd wiesz że to nie jest duży koncert za 20 tysięcy
Dodano: 29.08.2018 14:01    Przez: ~Yyp
W małym Koninie na 20 tys ? Zastanów się co piszesz ? Bulwary dobre miejsce !
Dodano: 29.08.2018 15:56    Przez: ~Warta
Konin został uznany za najbardziej sportowe miasto w kraju i chyba we wrześniu otrzyma nagrodę z tego tytułu. Nie wiem dokładnie ale w Koninie jest ponad 20 obiektów sportowych. Dobrze radzą sobie młodziki w piłkę nożną, boks mamy na naprawdę wysokim poziomie, nie wspomnę o s,ermierce a gość który nawet nie wie jak ma na imię bo zamiast imienia wpisał X twierdzi że sport w Koninie to porażka, co za dureń......
Dodano: 30.08.2018 15:32    Przez: ~Mariusz z Wyszyńskiego
Chyba w Wlkp,drugie miejsce po Poznaniu,W Koninie wiekszosc obiektow sportowych to ruiny,klubiki 2 i 3 ligowe,ba Medyka nikt nue chodzi,na Gornika srednio 200 ludzi na ruinie ! Szermierka niszowy sport,tu nie ma koszykowki i siatkowki nawet w 3 lidze,z miast 60-80 tys pod wzgledem frekwencji i poziomu ligowego sportu Konin wypada najgorzej w polsce,durniu !
Dodano: 30.08.2018 16:07    Przez: ~X
KKF,START tylko 2 liga,nie ma zadnej druzyny w 1 lidze ! Koszykowka,siatkowka juz pisalem nie ma nawet w 3 lidze, frekwencja mizerna,raz w sezonie na Gorniku ok 800 ludzi,miasto 70.000,najwazniejsze to druzyny ligowe ! W innych miastach wielkosci Konina frekwencja wynosi 10.000,a tu nawet raz w roku nie ma pelnego 1 tys,widzisz roznice !
Dodano: 30.08.2018 16:13    Przez: ~X
Najbardziej sportowe miasta w polsce to Wroclaw,Krakow,Gdynia itd, Torun 8 m,Zielona Gora 18 m,chodzi o sporty ligowe i piziom rozgrywek,Konin jest na samym dnie ! Taki Wroclaw ekstraliga zuzlowa,ekstraklasa pilki noznej,ekstraklasa damskiej koszykowki itd ......rozumiesz !
Dodano: 30.08.2018 16:34    Przez: ~X
Jesli chodzi o sport dla dzieci,bo liga to w Koninie dno,a frekwencja jak na wsi !
Dodano: 30.08.2018 22:57    Przez: ~M
Józwa znowu łapie młodzież przed wyborami. Czuje piniondz.
Dodano: 29.08.2018 14:03    Przez: ~Urlich
Nie sądzę by tu chodziło o młodzież na wybory. Prezydent zapowiadał na początku że ożywi Starówkę i bulwary i faktycznie, Starówka się bardzo zmieniła. Na bulwarach co jakiś czas się coś dzieje, te wakacje to wogóle były na bulwarze przełomem. Resteuracyjki, koncerty, kajaki itd. Nowe bloki i nowi mieszkańcy doszli koło Fary.....zaczyna być fajnie
Dodano: 30.08.2018 15:45    Przez: ~Pan od naleśników
Szkoda że nie ma dawnej fety
Dodano: 29.08.2018 14:43    Przez: ~Lolek
fajne kapele, może być spoko, jeszcze darmowe piwo i bugsy panie organizatorze poprosimy
Dodano: 29.08.2018 15:11    Przez: ~biały dżipson
Nie przesadzaj.
Dodano: 29.08.2018 15:57    Przez: ~Ala
Nie przesadza
Dodano: 29.08.2018 20:52    Przez: ~Hud
Żeby potem nie było że ktoś nie wiedział lub że piszą o imprezie po imprezie:)
Dodano: 29.08.2018 15:32    Przez: ~Mariusz
a co to za wielka impreza 3 zespoly i impreza kers jeszcze ujdzie a pozostale jakies dyrdymaly
Dodano: 29.08.2018 17:15    Przez: ~lll
Kers to na wsi w remizach może grać bo nigdzie indziej ich poziom się nie nadaje
Dodano: 29.08.2018 20:53    Przez: ~Lola kola
Mnie tam żadne koncerty nie są potrzebne, po co to.
Dodano: 29.08.2018 19:02    Przez: ~Pn
Wiem. Tobie wystarcza szklana bryndy w krzakach i kiszony ogórek.
Dodano: 29.08.2018 20:17    Przez: ~daria
Sama szmira. Swoich się na siłę promuje. Nie ważne, że kaszana, ważne że swoi. Rozsądni oleją bo impra z kasy podatników a jak prześledzicie dokładniej to niektórzy na budżetówce miasta.
Dodano: 29.08.2018 22:46    Przez: ~wiem
Jak dobrze, że bez disco - polo i starych "artystów", jak Rodowicz.
Dodano: 30.08.2018 08:57    Przez: ~Heh
moze na disco polo by bylo wiecej ludzi niz na tych pozal sie boze ,,zespolach,,