Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!

Jesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!

Materiał promocyjny

Dodano:
Jesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!

Zastanawiasz się czasem, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Myślisz o zmianie, ale nie do końca jesteś przekonany do własnego pomysłu? Wypożycz auto i skonfrontuj wyobrażenia z rzeczywistością.

Przyzwyczajenie to druga natura

Tak głosi stare porzekadło i jest w nim sporo prawdy. Najlepiej widać to właśnie na przykładzie kierowców. Jeśli już polubią samochody określonej marki, nie chcą się z nią rozstawać. Nawet jeśli kupują nowe auto, jest to po prostu nowy model od tego samego producenta. Powody są dość oczywiste: zaufanie do marki, sprawdzony producent, sprawdzony serwis, dostęp do części zamiennych. Kupno samochodu innej marki postrzegane jest jako ryzyko. O ile łatwo zweryfikować obecność lub nieobecność autoryzowanego serwisu w danym mieście, o tyle trudno określić przyjemność z jazdy nowym autem na podstawie krótkiej jazdy próbnej.

Wypożycz samochód i sprawdź go w różnych warunkach

Raczej trudno będzie przekonać kogoś znajomego, by pożyczył nam samochód na przykład na tydzień. Takich rzeczy się po prostu nie praktykuje. Samochód może pożyczyć mąż od żony, ale nie sąsiad od sąsiada. Na szczęście jest inna opcja – wypożyczalnia samochodów Fleet Corp. W stosunkowo krótkim czasie i przy minimum formalności można wypożyczyć na kilka dni samochód i przekonać się, czy kupno takowego byłoby dobrym wyborem. Poniesiony przy tej okazji koszt można potraktować jako inwestycję w przyszły zakup. Możliwość swobodnego wypróbowania potencjalnie przyszłego auta pozwoli zaoszczędzić niepotrzebnych rozczarowań. Będzie także dobrym prognostykiem na przyszłość – jeśli samochodem jeździ nam się dobrze, warto poważnie rozważyć zakup, jeśli źle – nic na siłę.

Czego nie wolno robić wypożyczonym samochodem

Wypożyczony nie znaczy własny, dlatego musisz wiedzieć o dwóch ważnych ograniczeniach, jakie obowiązują we Fleet Corp. Wypożyczonym autem nie można przewozić zwierząt. Nawet małe zwierzęta w klatkach nie są traktowane jako wyjątek. Ponadto niedozwolone jest holowanie innego samochodu lub przyczepy. To niewielkie utrudnienia biorąc pod uwagę, jak wiele zyskujesz wypożyczając samochód. Możesz nawet udać się nim w krótką podróż za granicę, pod warunkiem, że wypożyczysz auto na minimum cztery doby. Dozwolone jest poruszanie się po całej Unii Europejskiej z wyjątkiem Rumunii. Wyjazd poza UE nie jest możliwy.

Jesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!
Czytaj więcej na temat:samochody, motoryzacja, komunikacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole