Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16120) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Jesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!

Materiał promocyjny

Dodano: 4.09.2018 13:53

Zastanawiasz się czasem, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Myślisz o zmianie, ale nie do końca jesteś przekonany do własnego pomysłu? Wypożycz auto i skonfrontuj wyobrażenia z rzeczywistością.

Przyzwyczajenie to druga natura

Tak głosi stare porzekadło i jest w nim sporo prawdy. Najlepiej widać to właśnie na przykładzie kierowców. Jeśli już polubią samochody określonej marki, nie chcą się z nią rozstawać. Nawet jeśli kupują nowe auto, jest to po prostu nowy model od tego samego producenta. Powody są dość oczywiste: zaufanie do marki, sprawdzony producent, sprawdzony serwis, dostęp do części zamiennych. Kupno samochodu innej marki postrzegane jest jako ryzyko. O ile łatwo zweryfikować obecność lub nieobecność autoryzowanego serwisu w danym mieście, o tyle trudno określić przyjemność z jazdy nowym autem na podstawie krótkiej jazdy próbnej.

Wypożycz samochód i sprawdź go w różnych warunkach

Raczej trudno będzie przekonać kogoś znajomego, by pożyczył nam samochód na przykład na tydzień. Takich rzeczy się po prostu nie praktykuje. Samochód może pożyczyć mąż od żony, ale nie sąsiad od sąsiada. Na szczęście jest inna opcja – wypożyczalnia samochodów Fleet Corp. W stosunkowo krótkim czasie i przy minimum formalności można wypożyczyć na kilka dni samochód i przekonać się, czy kupno takowego byłoby dobrym wyborem. Poniesiony przy tej okazji koszt można potraktować jako inwestycję w przyszły zakup. Możliwość swobodnego wypróbowania potencjalnie przyszłego auta pozwoli zaoszczędzić niepotrzebnych rozczarowań. Będzie także dobrym prognostykiem na przyszłość – jeśli samochodem jeździ nam się dobrze, warto poważnie rozważyć zakup, jeśli źle – nic na siłę.

Czego nie wolno robić wypożyczonym samochodem

Wypożyczony nie znaczy własny, dlatego musisz wiedzieć o dwóch ważnych ograniczeniach, jakie obowiązują we Fleet Corp. Wypożyczonym autem nie można przewozić zwierząt. Nawet małe zwierzęta w klatkach nie są traktowane jako wyjątek. Ponadto niedozwolone jest holowanie innego samochodu lub przyczepy. To niewielkie utrudnienia biorąc pod uwagę, jak wiele zyskujesz wypożyczając samochód. Możesz nawet udać się nim w krótką podróż za granicę, pod warunkiem, że wypożyczysz auto na minimum cztery doby. Dozwolone jest poruszanie się po całej Unii Europejskiej z wyjątkiem Rumunii. Wyjazd poza UE nie jest możliwy.

  • Jesteś ciekaw, jak to jest jeździć samochodem innej marki niż twój? Wypożycz i sprawdź!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:samochody,   motoryzacja,   komunikacja



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ja to yeraz sobie jeżdżę rowerkiem miejskim co nasz prezydent Juzef zalatwil Brawo
Dodano: 04.09.2018 14:24    Przez: ~Pn
Naucz się pisowni polskiej analfabeto-ko
Dodano: 05.09.2018 09:58    Przez: ~Ktoś super gość
Znów wszystko o wypożyczalni, której w naszym mieście nie ma :-(
Dodano: 07.09.2018 12:40    Przez: ~Pracownik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.