Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17996) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Zagórów. Uratowali psa, który ugrzązł w bagnie. Podali tlen i okryli

Dodano: 7.09.2018 11:17

Strażacy z PSP w Słupcy i OSP Zagorów uratowali psa, który ugrzązł w bagnie.

W miniony czwarte o godz. 9.52, Stanowisko Kierowania PSP w Słupcy odebrało zgłoszenie z Zagórowa o uwięzionym w bagnie psie. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Słupca oraz OSP Zagórów.

Pies był wycieńczony, prawdopodobnie był tam od dłuższego czasu. Jeden z ratowników wszedł po psa i udało się go wyciągnąć. Pies był tak wycieńczony, że strażacy podali tlen i okryli folią termiczną. Akcja okazała się o tyle trudna, że po wyciągnięciu zwierzaka, strażakowi trzeba było pomóc z wyjściem. Już po wydostaniu z bagna, odnalazła się właścicielka, która zabrała psa do miejscowego weterynarza.

Akcja trwała około godziny a udział wzięło w niej dziewięciu ratowników.

Fot. OSP Zagórów

  • Zagórów. Uratowali psa, który grzązł w bagnie. Podali tlen i okryli
  • Zagórów. Uratowali psa, który grzązł w bagnie. Podali tlen i okryli
  • Zagórów. Uratowali psa, który grzązł w bagnie. Podali tlen i okryli
  • Zagórów. Uratowali psa, który grzązł w bagnie. Podali tlen i okryli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   OSP Zagórów,   pies w bagnie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

BRAWO 👏 Chylę czoło
Dodano: 7.09.2018 11:31    Przez: ~Tak trzymac
Dobra robota :)
Dodano: 7.09.2018 11:31    Przez: ~a.m
Strażaki są super :)
Dodano: 7.09.2018 15:34    Przez: ~Kolo
A to wina tych co psa uratowali ,że tyle osób zginęło w wypadku?Rodzinom trzeba współczuć .Jeżeli trzeba to uruchomić pomoc finansową, być może potrzebna jest krew?
Dodano: 7.09.2018 13:26    Przez: ~Staszek Alcatraz
Super robota !!!! Piesek miał dużo szczęścia @
Dodano: 7.09.2018 14:42    Przez: ~M.s

KOMENTARZE

Ja tkwię w bagnie kredytów na własne mieszkanie i nikt mi nie chce pomóc. Byłem nawet na plebanii ale powiedzieli, że u nich nie ma pracy a i pieniędzy nie mają - radź sobie sam szary człowieku.
Dodano: 07.09.2018 11:31    Przez: ~smutek
A u swojego Tuska byłeś??
Dodano: 07.09.2018 11:32    Przez: ~Po
Kredyt dawał mi WBK - twój idol był wtedy jego Prezesem a teraz drętwe kawałki i kłamstwa posuwa.
Dodano: 07.09.2018 11:35    Przez: ~smutek
To po co brałeś ten kredyt ???
Dodano: 07.09.2018 11:46    Przez: ~Nie
~Nie - na głupie pytania nie ma odpowiedzi.
Dodano: 07.09.2018 12:00    Przez: ~smutek
Było trza u mamusi siedzieć albo do teściowej iść. Albo bogata kobitke se znalezc
Dodano: 07.09.2018 12:52    Przez: ~F
Tusk ma, Tusk wam da, jak wróci, a zarabia 120 tys. zł brutto, co on z tymi pieniędzmi robi ?
Dodano: 07.09.2018 13:12    Przez: ~Onufry
smutek- bronek komorowki kazal brac kredyt to wziąłeś tez go posluchalem
Dodano: 07.09.2018 13:19    Przez: ~PN
Ja też bym chciała wziąć kredyt i to nie spłacać, trzeba myśleć przed A nie po .
Dodano: 07.09.2018 14:37    Przez: ~M.s
Dobra robota :)
Dodano: 07.09.2018 11:31    Przez: ~a.m
Gdyby człowieka uratowali, to rozumiem.
Dodano: 07.09.2018 13:15    Przez: ~Władek
Władek , pies - zwierzę też istota żyjącą tak samo czująca ból , strach , głód .
Dodano: 07.09.2018 14:39    Przez: ~M.s
BRAWO 👏 Chylę czoło
Dodano: 07.09.2018 11:31    Przez: ~Tak trzymac
Ucałuj psa, daj mu pyska.
Dodano: 07.09.2018 13:13    Przez: ~Zdzich
Uratowali psa, sukces niebywały, a na obwodnicy Nysy zginęło w wypadku pięć osób i jedno dziecko jest w stanie ciężkim, tym obrońcy psów się nie interesują, co tam człowiek, pies, kot, ptaszek, robaczek, tych zwierzątek szkoda ?
Dodano: 07.09.2018 13:10    Przez: ~K-n
A to wina tych co psa uratowali ,że tyle osób zginęło w wypadku?Rodzinom trzeba współczuć .Jeżeli trzeba to uruchomić pomoc finansową, być może potrzebna jest krew?
Dodano: 07.09.2018 13:26    Przez: ~Staszek Alcatraz
Ale jesteś debilny, co ma piernik do wiatraka .
Dodano: 07.09.2018 14:40    Przez: ~M.s
Jak zginęli to jak mamy ich uratować
Dodano: 08.09.2018 12:25    Przez: ~Ale
Brawo, brawo,wielki szacunek dla Panów !
Dodano: 07.09.2018 14:22    Przez: ~Dorota
Brawo, brawo, ogromny szacunek dla Panów !
Dodano: 07.09.2018 14:23    Przez: ~Dorota
Super robota !!!! Piesek miał dużo szczęścia @
Dodano: 07.09.2018 14:42    Przez: ~M.s
Strażaki są super :)
Dodano: 07.09.2018 15:34    Przez: ~Kolo
SZACUN DLA BANDY DEBILI ZA PODANIE TLENU, PIĆ BY MU K.....WA LEPIEJ DALI.
Dodano: 07.09.2018 16:01    Przez: ~PAWELKA
Sam jesteś debil pajacu
Dodano: 07.09.2018 22:43    Przez: ~Sam jesteś debil pajacu
Proponuje nominować do orderu przynajmniej Virtuti Militari. Chwała bohaterom.
Dodano: 07.09.2018 16:10    Przez: ~ochotnik
1 z 2
12>>