Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21344) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (26)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych

Dodano: 7.09.2018 13:34

Do użytku oddano niespełna trzy kilometry łącznika od ul. Przemysłowej do ul. Kleczewskiej w Koninie.

To odcinek drogi będący połączeniem komunikacyjnym dla terenów inwestycyjnych Konin- Międzylesie oraz dojazd do terenów inwestycyjnych Konin- Maliniec. Później, niż pierwotnie przewidywano (czerwiec2016 roku), po perturbacjach budowlanych (firma nie wywiązująca się z zadnia i schodząca z placu budowy), udało się (przez inną firmę) dokończyć budowę łącznika, idącego po śladzie ulicy Brunatnej. - Projekt zrealizowany z dofinansowaniem funduszy europejskich to koszt 17,7 mln złotych, 12,3 mln dofinansowania - powiedział Józef Nowicki, prezydent Konina. - Nowa droga stanowi połączenie komunikacyjne dla terenów inwestycyjnych Konin-Międzylesie oraz dojazd do terenów przemysłowych Konin-Maliniec. W sumie 5 kilometrów dróg.

Część dróg powstała już wcześniej, dzisiaj oddano do użytku kolejne kilometry łącznika. Symbolicznego otwarcia dokonał prezydent i prezes firmy, która kontynuowała budowę, w towarzystwie członka zarządu województwa wielkopolskiego. 

  • Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych
  • Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych
  • Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych
  • Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych
  • Konin. Można dotrzeć łącznikiem do terenów inwestycyjnych

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:łącznik,   tereny inwestycyjne,   droga Konin,   Kleczewska,   Przemysłowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I jak zawsze krytyka wam nikt nigdy nie dopasuje. Chcieliście jak najszybszego uruchomienia tego łącznika? Chcieliście!!! Teraz gdy go otworzyli dla ruchu to też wam źle i znów macie powód do wylewania błota na prezydenta i władze miasta!!! Panie prezydencie niech się Pan nie przejmuje tymi hejterami oni nie potrafią żyć bez krytyki czy oplucia kogoś!!! Pełen szacunek dla Pana i mój głos ma Pan zawsze i wszędzie!!!
Dodano: 7.09.2018 17:37    Przez: ~Ryszard D.
Gratulacje Panie Prezydencie. Ten łącznik bardzo się przyda!
Dodano: 7.09.2018 14:36    Przez: ~Mieszkaniec
Bardzo dobre połączenie i kolejny atut dla inwestorów.
Dodano: 7.09.2018 17:24    Przez: ~Polody
A tak zwyczajnie po ludzku - ależ świetnie się trzyma ten Nowicki!
Dodano: 7.09.2018 15:03    Przez: ~nonono
Brawo to mi się podoba super tak trzymać panie prezydencie Józefie
Dodano: 7.09.2018 14:09    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

nasza konińska trasa łazienkowska :D
Dodano: 07.09.2018 14:07    Przez: ~GOTTI
Brawo to mi się podoba super tak trzymać panie prezydencie Józefie
Dodano: 07.09.2018 14:09    Przez: ~Pn
Trasa F-Z, Od Fugo na Zadupie.
Dodano: 07.09.2018 14:13    Przez: ~Leon
On już pewno nie trzyma a POpuSZCZA z lekka !!! Życie toczy się od pampersa do pampersa.W tym przypadku chodzi o ten drugi okres .
Dodano: 07.09.2018 14:17    Przez: ~CCCP
a co tam robi Nowak? ten człowiek potrafi się tylko lansować i przyczepi się do każdego przedsięwzięcia, byle się ogrzać w jego promieniach. pasuje tam jak wół do karety. a w niedzielę zapewne będzie na dożynkach w Karsach (gm. Stare Miasto.), z przylepionym uśmiechem,w pierwszym rzędzie, byle być widocznym., byle jaśnieć jak gwiazda na horyzoncie. Służba twoja temu miastu to kit na kółkach!
Dodano: 07.09.2018 14:21    Przez: ~Pogodynek
Trasa F-Z chyba Leon jesteś z Warszawy bo cały Konin to zadupie czyli trasa Z-Z
Dodano: 07.09.2018 14:22    Przez: ~Reklama
O !!!jest i tyn Sytek z PEESELU co to teraz loto jak wściekły PO wsiach ! Ciekawe gdzie go chcą POpchnąć ?
Dodano: 07.09.2018 14:24    Przez: ~ORZEŁ
Gratulacje Panie Prezydencie. Ten łącznik bardzo się przyda!
Dodano: 07.09.2018 14:36    Przez: ~Mieszkaniec
A ksiądz gdzie??? błahahahahaha
Dodano: 07.09.2018 14:57    Przez: ~janusz
PO co ksiądz ? SYTEK błogosławi -zdjęcie nr 1
Dodano: 07.09.2018 15:08    Przez: ~PSL DZIADY
CCCP tyle masz odwagi w pisaniu co penis który cię wypluł zdrowych psychicznie plemników....czyli 0. Ciesz się że tu można być anonimowy....
Dodano: 07.09.2018 15:58    Przez: ~Zlew na CCCP
Wiecie co coś czuję a to smród wyborczej kiełbasy
Dodano: 07.09.2018 16:17    Przez: ~Yh
Zatrudnię 20 Ludzi z Ukrainy ,Polakom dziękuję .
Dodano: 07.09.2018 16:27    Przez: ~praca@com.pl
PATRZĘ NA TE KOMENTARZE I ŻAŁUJĘ, ZE UMIEM CZYTAĆ... A MENTALNIE LUDZIE SA W DUPIE...
Dodano: 07.09.2018 16:28    Przez: ~Za
Ciekawe dlaczego LM milczy w sprawie pobicia dziecka autystycznego w jednym z Konińskich przedszkoli? Dodam tylko że dyrektorem i właścicielem tego przedszkola jest czołowa działaczka PO
Dodano: 07.09.2018 19:25    Przez: ~Marysia
Wystarczy zobaczyć w mieście jak pada jedna firma po drugiej. Lokali do wynajęcia najwięcej w historii , miasto wymiera.
Dodano: 07.09.2018 19:35    Przez: ~Adam
Jak widzę tego faceta z uśmiechem nutri z żółtymi zębami jak trup to........
Dodano: 08.09.2018 06:28    Przez: ~Józef Stalin
Tylko po co docierać do terenów inwestycyjnych skoro nic tam nie ma
Dodano: 08.09.2018 14:07    Przez: ~Hm no
Otwarcie drogi " Po konińsku" czyli na odp..ol. Bez szarfy, bez oprawy. Ale wybory idą więc trza improwizować żeby na elemie napisali. Wicie rozumicie . Tłoczno na tych działkach od nadmiaru inwestorów.
Dodano: 07.09.2018 14:11    Przez: ~daleko od szosy
A tak zwyczajnie po ludzku - ależ świetnie się trzyma ten Nowicki!
Dodano: 07.09.2018 15:03    Przez: ~nonono
Ten łącznik był robiony z potrzeby dla mieszkańców a nie że względu na wybory. Jest bardzo potrzebny, zarąbiście że Prezydent już go udostępnił.
Dodano: 07.09.2018 16:01    Przez: ~Pan od naleśników
Na lekach, zapewne sporo tabletek codziennie łyka, wielu starszych ludzi żyje dzięki chemii.
Dodano: 07.09.2018 16:15    Przez: ~Medyk
JÓZEK chyba trzyma się ale trawy.
Dodano: 08.09.2018 06:14    Przez: ~Komuch
PS. Ile wynosi mandat karny za parkowanie na zatoczce autobusowej?
Dodano: 07.09.2018 14:12    Przez: ~daleko od szosy
Ciekawe, co w następny piątek otworzą? Lm.pl prawdę pisał, że zabrakło im tasiemki i o stępionych nożyczkach.
Dodano: 07.09.2018 18:08    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
A co z II etapem DK 25 ? Od Międzylesia do węzła przy el. Gosławice ? Prezydent zarzekał się ze dopnie tą inwestycje do końca, tymczasem przez 8 lat nawet nie zaktualizowało dokumentacji.. Prezydnet mówił też o szynobusie po linii do el. Pątnów.. tymczasem zamiast funkcjonalnego tramwaju spalinowego na szynach, który były dobra alternetywą komunikacji autobusowej dla zakorkowanej Przemysłowej, zafundowano nam tramwaj wodny który nie pełni żadnej funkcji transportu zbiorowego, tylko „rekreacyjnie” sobie pływa..
Dodano: 07.09.2018 14:12    Przez: ~Wyborca
#jozefzegnaj
Dodano: 07.09.2018 14:40    Przez: ~były wyborca
jest w planach w tym roku przed wyborami przekopanie kanalu od jezior na polnocy miasta do bulwarow koninskich; juz sa nawt bilety miesieczne wykupione na ten wodny tramwaj..
Dodano: 07.09.2018 14:47    Przez: ~glupich nie sieja
Jak w takich przypadkach pewnie procedury w Ministerstwie przeszkadzają. Konin już dawno by zrobił pewne działania gdyby nie przepisy....takie prawo
Dodano: 07.09.2018 16:03    Przez: ~Chłopak ze Starówki
Normalnie mumia i ożywieńcy
Dodano: 07.09.2018 14:13    Przez: ~taaaa
Trzeba obiektywnie przyznać że prezydent trzyma się świetnie, myślę że wiele jeszcze może zrobić dla Konina. I co ważne nie przyniesie nam wstydu.
Dodano: 07.09.2018 16:09    Przez: ~Jakniejaktak
Trzyma się świetnie ale trawy.
Dodano: 08.09.2018 06:16    Przez: ~Stary komuch
jak Brezniew.. i Janek z Rzymu..
Dodano: 09.09.2018 18:16    Przez: ~ciec Popiolek
Parodia przedwyborcza, przez lata rządzenia nic nie robili tylko bawili się i używali władzy dla wlasnych korzyści a Konin w stagnacji
Dodano: 07.09.2018 14:19    Przez: ~Niezadwowolony
Niezadowolony - widzę że ty wszędzie w naszym mieście widzisz stagnację czyli rozumiem że w łóżku małżeńskim też nie bardzo, tak bynajmniej informuje niezadowolona.
Dodano: 07.09.2018 16:05    Przez: ~Mariusz z Wyszyńskiego
Mariusz, a Ty jeszcze możesz czy u Ciebie też już nie tego?
Dodano: 08.09.2018 12:33    Przez: ~Klakier
Maniek pilnuj wagi i bulek...
Dodano: 09.09.2018 08:54    Przez: ~spalarek
Ciekawe co jeszcze będzie nowego do czasów wyborów.Może Metalica przyjedzie?
Dodano: 07.09.2018 14:19    Przez: ~zagadka
Myślę że Jòziu w ramach kampani wyborczej ściągnie dla poprawy wizerunku AC/,,DC a z zaświatòw Elvisa Presleya
Dodano: 07.09.2018 15:42    Przez: ~As
PRZEPRASZAM BARDZO, LECZ KIEDY GENERALNY REMONT DROGI KRAJOWEJ NR 25 ZWANEJ DALEJ PRZEMYSŁOWĄ ORAZ MOSTU BERNARDYNKA!?!
Dodano: 07.09.2018 14:20    Przez: ~Superman
Mam nadzieję że ten most się zawali i będzie święty spokój z gównem
Dodano: 07.09.2018 14:24    Przez: ~Nie
Bernardynka jest mieszkańcom Konina niepotrzebna. Ten most jest potrzebny mieszkańcom gminy Ślesin.
Dodano: 07.09.2018 16:48    Przez: ~912
kierowca 2 linie ciągłe i wyprzedza L