Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21343) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (26)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Konin. Magistrat ogłosił oficjalne wyniki tegorocznego KBO

Dodano: 11.09.2018 15:02

Zapraszamy na relację z konferencji prasowej podczas której ogłoszone zostały oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji KBO.

Oficjalne wyniki tegorocznego KBO do pobrania tutaj.

  • Konin. Magistrat ogłosił oficjalne wyniki tegorocznego KBO

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Fajne projekty i taka decyzja mieszkańców. Ja to szanuję. A jak ktoś nie poszedł i nie głosował, to przecież siłą trudno zaciągnąć. Demokracja na tym polega. Masz prawo, a nie przymus.
Dodano: 11.09.2018 15:21    Przez: ~Idobrze
A właśnie,że to jest kbo. 4 tysiące ludzi wybrało. Bo się interesują miastem, bo im są chciało albo po prostu znają autora projektu . Tyle.
Dodano: 11.09.2018 15:32    Przez: ~Bobo
Fontanna super, iluminacje też, remonty chodników, siłownie, książki. To będą rozsądnie wydane pieniądze. Piszący projekty okazali się w tym roku poważni.
Dodano: 11.09.2018 15:28    Przez: ~serius
Zwierzaki i biblioteka !!!! Znowu miasto wyręczyło się kasą mieszkańców z KBO.
Dodano: 11.09.2018 15:34    Przez: ~jeszcze w koninie
Prawie 1/3 to zwierzaki ( 3 projekty) i biblioteka ( 4 projekty ). Troche miasto oszczędzi!!! HA HA HA !!! Cała wieś Konin nic nie będzie teraz robić tylko kotom bajki czytać.
Dodano: 11.09.2018 15:40    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

wstyd unieważnić ten plebiscyt
Dodano: 11.09.2018 15:11    Przez: ~kajakarz_PO
Powiem jedno, dalsza władza PO-SLD w mieście to zagłada jak w Czarnobylu.
Dodano: 11.09.2018 17:54    Przez: ~mieszkaniec
Pamiętaj nie głosujemy na targowice Jesteś Polakiem oddaj głos na Polaka Prawego !
Dodano: 11.09.2018 17:58    Przez: ~zuza
@mieszkaniec - Czarnobyl yo zrobi tu piSS jak budynki po upadlej przez nich kopalni beda straszyly...
Dodano: 12.09.2018 05:48    Przez: ~Pn
Czy poprzednie głosowania zostały zgłoszone do prokuratury? Na bank były lewe głosy skoro w tym roku jest taki spadek głosujących. Jaguar plotka miejska niesie wszystko robiono glownie z komputerów urzędu miasta.
Dodano: 12.09.2018 08:27    Przez: ~Kbo
Zrobią to samo co z cukrownia zrownaja z ziemia wysadza kominy i tyle przypomne że dzięki na początku rzadów sld zostala sprzedana elektrownia za rzadow po psl kopalnia i zmodernizowana cukrownia co sie z tym wiąże prąd podrozał do huty zamknięto elektrolize zamknięto brykietownie fugo straciło sporą część dochodów elektrobudowa też, tyle rzeczy które robili do kopalni konwart upadł rolnictwo straciło dostęp do taniej paszy (wysłodki z buraków wapno odpadowe do nawożenia gleb ) no i zbyt na buraki co w tym regionie bylo wiadacą uprawą itp długo by pisać te 3 partie zniszczyły jak to kiedyś było pisane w książkach i zaznaczone na mapach koniński okręg przemysłowy no ale jest przyzwolenie społeczne skoro od x lat durny konin wybiera do władzy sld w koalicji z peło
Dodano: 12.09.2018 08:28    Przez: ~🤔
A możesz to napisać po polsku?
Dodano: 12.09.2018 11:11    Przez: ~Kibic
Fajne projekty i taka decyzja mieszkańców. Ja to szanuję. A jak ktoś nie poszedł i nie głosował, to przecież siłą trudno zaciągnąć. Demokracja na tym polega. Masz prawo, a nie przymus.
Dodano: 11.09.2018 15:21    Przez: ~Idobrze
Fontanna super, iluminacje też, remonty chodników, siłownie, książki. To będą rozsądnie wydane pieniądze. Piszący projekty okazali się w tym roku poważni.
Dodano: 11.09.2018 15:28    Przez: ~serius
ładna demokracja garstka ludzi rządzi większością to przypomina poprzedni ustrój a nie demokracje
Dodano: 11.09.2018 18:03    Przez: ~zenek m
i dalej nic nie dociera do urzędników szkoda kasy i wysiłku na ten budżet nie obywatelski
Dodano: 11.09.2018 15:22    Przez: ~to nie jest kbo
A właśnie,że to jest kbo. 4 tysiące ludzi wybrało. Bo się interesują miastem, bo im są chciało albo po prostu znają autora projektu . Tyle.
Dodano: 11.09.2018 15:32    Przez: ~Bobo
W demokracji przy tak niskiej frekwencji wybory były by nie ważne i musiały się odbyć ponownie ale tu w Koninie jest czerwona kraina
Dodano: 11.09.2018 17:55    Przez: ~to nie jest kbo
Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, to informuję Cię, że każdy może napisać projekt i zgłosić do KBO. A później włożyć duży tygodniowy wysiłek w to, żeby ktoś Cię poparł. Spróbuj tego chleba. Nie głosowałaś - eś to nie komentuj,. Co ma dotrzeć do urzędników? Krytykujesz decyzje urzędników, krytykujesz decyzje mieszkańców, rozumiem że nic Ci się nie podoba. Sam-a coś zrób. Bierz się do roboty!
Dodano: 12.09.2018 08:27    Przez: ~ab
Frekwencja tak niska, że albo trzeba zamknąć KBO albo zdecydowanie zmienić formułę, np: głosowanie raz na 2 lata. Budżet 4 mln. Dorzucić nawet jeszcze z 2 mln. Mamy 6 mln. Tylko projekty duże; realnie wpływające na oblicze miasta, np: od 500 tys lub 1 mln. Może wtedy ludzie przyjdą i zagłosują. Bo jak ludzie mają głosować na takie mikro projekty jak teraz? Dziś nawet nikt nie czyta dokładnie nad czym głosuje tak dużo i drobny jest projektów. Nikt się nad nimi nie zastanawia. Jak będzie 10 projektów po 1 mln to można o każdym na LM nawet artykuł napisać. Albo skończyć z tą patologią KBO. Robią Was w bambuko. A to nie ma głosowania przez internet; potem glosują przez internet i policja szuka kto głosowała, a to problemy z PESELami, a to frekwencja jest rekordowo wysoka by zaraz była rekordowo niska, a to unieważnią wyniki lub czegoś nie zbudują bo kosztorys się zmieni. Więcej czytam tu o samym KBO i ich wtopach niż projektach.
Dodano: 12.09.2018 09:43    Przez: ~lo
dobrze ze nie wybraliście 62-510 ORGANIZACJA KONCERTU ! te koninskie raperki sami nic nie zrobia
Dodano: 11.09.2018 15:26    Przez: ~GOTTI
Czyli jednak to nie przeszło?
Dodano: 12.09.2018 07:46    Przez: ~Gl
Zwierzaki i biblioteka !!!! Znowu miasto wyręczyło się kasą mieszkańców z KBO.
Dodano: 11.09.2018 15:34    Przez: ~jeszcze w koninie
Przecież to są pieniądze z budżetu miasta tylko, że mieszkańcy decydują na co je wydać
Dodano: 11.09.2018 19:12    Przez: ~Ttt
Prawie 1/3 to zwierzaki ( 3 projekty) i biblioteka ( 4 projekty ). Troche miasto oszczędzi!!! HA HA HA !!! Cała wieś Konin nic nie będzie teraz robić tylko kotom bajki czytać.
Dodano: 11.09.2018 15:40    Przez: ~mieszkaniec
do tego były jeszcze przedszkola itd to nie są placówki oświatowe??? albo ogólnodostępność basenu i lodowiska??? ten budżet nie jest obywatelski
Dodano: 11.09.2018 15:48    Przez: ~xyz
Przecież ja też głosowałem. ale nie myślałem, że reszta tak durnowato zagłosuje
Dodano: 11.09.2018 19:37    Przez: ~mieszkaniec
Pieniądze wydane na oświatę i pomoc zwierzętom, to najlepiej wydane pieniądze
Dodano: 12.09.2018 12:26    Przez: ~Ewerek
Czyli emeryci rządzą i ...koty!
Dodano: 11.09.2018 15:53    Przez: ~Kary
ktoś nie pozwolił głosować innym?
Dodano: 12.09.2018 08:26    Przez: ~hela
Tak. Bo emeryci przynajmniej poszli głosować i nie mają sobie nic do zarzucenia. Tak samo miłośnicy kotów myślący o sterylizacji. Jedni drudzy poszli głosować stąd rezultat.
Dodano: 12.09.2018 11:32    Przez: ~micka
zróbcie ścieżkę pieszo rowerowa z asfaltu wokół wyspy pociejewo
Dodano: 11.09.2018 15:59    Przez: ~STARÓWKA
To sobie zrob. Sa ważniejsze rzecz do zrobienia w Koninie.
Dodano: 12.09.2018 05:51    Przez: ~Pn
No np. kastrować koty. To pewnie jakis właściciel weterynarii wymyślił
Dodano: 12.09.2018 07:30    Przez: ~miaumiau
pewnie , chocby zgromadzenie duzej kwoty , zeby prezydenci i ich przydupasy mogli jak co roku wyplacic sobie dodatkowe premie wielkosci o ktorej reszta mieszkancow morze pomarzyc we snie..
Dodano: 12.09.2018 07:35    Przez: ~pro publico bono
To jakieś żarty? Po co jest głosowanie, skoro wszyscy dostają kasę?
Dodano: 11.09.2018 16:07    Przez: ~fdvs
Głosowanie KBO rok 2017 Wyniki oficjalne:Mini uzdrowisko-teznia solankowa naV osiedlu łącznie oddano na ten projekt 2676 głosów.Chce zapytać panów gdzie w Koninie znajduje się ten obiekt?W jaki sposób wytlumaczyliscie tym kilku tysiącom osób brak realizacji projektu.Gdzie są pieniądze przeznaczone na ten projekt ?
Dodano: 11.09.2018 16:09    Przez: ~Ja
Projekty głosowane w 2017 są przecież w realizacji nerwusie. Rok się jeszcze nie skończył.
Dodano: 11.09.2018 17:01    Przez: ~Astrolog
Do astrolog :projekty są w realizacji hmm w którym miejscu?Oświeć mnie proszę bo nie mam pojęcia gdzie powstaje mini uzdrowisko w Koninie.Do końca roku zostało 3,5 miesiąca to może w grudniu rozpoczną budowę ha ha.Komu wy tą ciemnote chcecie wciskać?
Dodano: 11.09.2018 20:38    Przez: ~Ja
A czy czasem to nie jest głosowanie na KBO na kilka lat do przodu.... chyba na 4....