Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20107) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Niespodzianek w Pucharze nie było, Górnik i Sokół grają dalej

Dodano: 12.09.2018 20:30
Źródło: LM.pl

Siedem spotkań III rundy okręgowego Pucharu Polski rozegranych zostało w środę. Niespodzianek nie było, w większości meczów wygrywali faworyci.

Bez problemu ze swoimi rywalami poradzili sobie w środę dwaj III-ligowcy. Sokół Kleczew rozbił w Dąbiu tamtejszy MKS aż 7:1, a pewnie 4:1 po bramkach Macieja Adamczewskiego, Jeremiasza Greli, Aleksa Sieradzkiego i Piotra Radoszewskiego zwyciężył Górnik Konin. 

Sokół w kolejnej rundzie spotka się z Turem 1921 Turek, który nie bez problemów wyeliminował Górnika Wierzbinek. W podstawowym czasie gry padł remis 1:1 (gol dla Tura 1921 - Adrian Fret), ale w rzutach karnych lepsi byli goście z Turku i wygrali 5:4. Koniński Górnik w ćwierćfinale spotka się ze Zrywem Dąbie. Trzecia drużyna klasy okręgowej pokonała jego obecnego lidera - Zjednoczonych Rychwał - 2:0 po golach Pawła Andrzejewskiego i Dawida Torzewskiego. 



Wysoko w Brudzewie zwyciężyły Wilki Wilczyn, pokonując tamtejszą Kasztelanię aż 5:1. W ćwierćfinale wilczynianie zagrają z Tulisią Tuliszków. Kolejny z zespołów grających na co dzień w lidze międzyokręgowej wygrał na wyjeździe 2:0 z Wartą Pyzdry.

W ostatnich ze środowych spotkań III rundy Olimpia Koło wygrała 3:2 z Orlikiem Miłosław. Kolanie na swojego rywala w ćwierćfinale poczekają jednak tydzień, dopiero 19 września rozegrany zostanie bowiem mecz SKP Słupca - Victoria Września.

Wyniki III rundy okręgowego Pucharu Polski:
MKS Dąbie - Sokół Kleczew 1:7
Górnik Wierzbinek - Tur 1921 Turek 1:1 k. 4:5
Orlik Miłosław - Olimpia Koło 2:3
Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn 1:5
Warta Pyzdry - Tulisia Tuliszków 0:2
Zjednoczeni Rychwał - Zryw Dąbie 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin 1:4.

Pary ćwierćfinałowe:
Tur 1921 Turek - Sokół Kleczew
SKP Słupca/Victoria Września - Olimpia Koło
Wilki Wilczyn - Tulisia Tuliszków
Zryw Dąbie - Górnik Konin.

wyniki za: 90minut.pl

 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jest drabinka baranie, wystarczy się zainteresować zanim zacznie się p***rolić głupoty
Dodano: 12.09.2018 21:41    Przez: ~W odpowiedzi przygłupowi
Jaki skład rezerwowy Górnika. Pierwsza połowa gralo 6 z podstawowego składu. Druga połowa już cały skład. Chyba się bali o wynik. Druga sprawa to byli zmiennicy co w III lidze wchodzą z ławki. Czyli jakiś poziom powinni pokazywac. A Tu różnicy nie było widać. Myślę że jak by grali jeszcze Mariko, Leloch, Bury ( niestety już nie grają) Polonus dał by radę!
Dodano: 13.09.2018 09:01    Przez: ~Obserwator
Prawda jest taka,ze podniecacie sie byle czym ! Przeciez to powiatowy puchar !
Dodano: 13.09.2018 12:12    Przez: ~WZ

KOMENTARZE

Szybkie losowanie☺☺☺ jak zawsze 😈😈😈
Dodano: 12.09.2018 21:01    Przez: ~POI
Jest drabinka baranie, wystarczy się zainteresować zanim zacznie się p***rolić głupoty
Dodano: 12.09.2018 21:41    Przez: ~W odpowiedzi przygłupowi
Redaktor pisze że Górnik pewnie pokonał kazimierz 1 :4 faktycznie wynik wynikiem. Kto był na meczu widział że nie było widać różnicy klas. Poza tym Polonus nie miał szczęścia i niewykorzystywal 100% sytuacji. Druga sprawa środkowy pomocnik polonusa jeździł z gornikowcami jak chciał. O ile się nie mylę 4 żółte kartki były na nim bo zatrzymać to nie mogli
Dodano: 12.09.2018 21:42    Przez: ~Obserwator
Głupoty piszesz. Polonus przez większość meczu z połowy swojej nie schodził to raz a daw większość skład Górnika składał się z piłkarzy rezerwowych.
Dodano: 12.09.2018 22:11    Przez: ~Oli
Górnik tez miał kilka sytuacji 100 procentowych i polonus powinien się cieszyć ze z rezerwowym w większości składem Górnika nie dostał z 7 bramek chociaż fakt ariel jako jedyny napsuł trochę krwi zawodnikom z Konina
Dodano: 12.09.2018 22:24    Przez: ~kibic obecny na meczu
W jakim terminie następna runda?
Dodano: 12.09.2018 21:59    Przez: ~...
"Sokół w kolejnej rundzie spotka się z Turem 1921 Turek, który nie bez problemów wyeliminował Górnika Wierzbinek. W podstawowym czasie gry padł remis 1:1 (gol dla Tura 1921 - Adrian Fret), ale w rzutach karnych lepsi byli goście z Turku i wygrali 5:4" Rzeczywiście zwycięstwo po karnych to bezproblemowe wyeliminowanie przeciwnika...
Dodano: 12.09.2018 22:23    Przez: ~Zaq
Czytaj ze zrozumieniem - nie bez problemów :)
Dodano: 13.09.2018 00:27    Przez: ~cde
No Turek cienizna. Troszkę szczęścia chłopakom brakło i byśmy w Wierzbinku gościli 3 lige :) cóż może za rok się uda
Dodano: 13.09.2018 07:03    Przez: ~Górnik Wierzbinek
Chłopaku czytaj ze zrozumieniem tam jest napisane " nie bez problemów" a nie że "bez problemów"....Naprawde Polska szkoła jest coraz niżej....
Dodano: 13.09.2018 07:53    Przez: ~Obserwator
Przepraszam rzeczywiście źle doczytałem :)
Dodano: 13.09.2018 08:58    Przez: ~Zaq
Obserwator: Nie "naprawde Polska" tylko "naprawdę, polska"... Właśnie, gdzie Cię nauczyli "czterokropka"?
Dodano: 13.09.2018 10:03    Przez: ~Tom
Chlopie popatrz kto w turze zagral napewno nie jest to ekipa ja za dawnych lat ale wroci tylko tur
Dodano: 13.09.2018 07:06    Przez: ~Wzw
To nie zmienia faktu że grali słabo. A co do powrotu to niech wracają bo czym lepszy poziom piłki w regionie tym lepiej dla wszystkich.
Dodano: 13.09.2018 07:13    Przez: ~Górnik Wierzbinek
Kazdy chce wygrac z przeciwinikiem z wyszej ligi tak bylo i jest i bedzie a co do meczu nasza mlodzierz dala rade w bramce 15 latek itd pozdro
Dodano: 13.09.2018 07:55    Przez: ~Wz
Jaki skład rezerwowy Górnika. Pierwsza połowa gralo 6 z podstawowego składu. Druga połowa już cały skład. Chyba się bali o wynik. Druga sprawa to byli zmiennicy co w III lidze wchodzą z ławki. Czyli jakiś poziom powinni pokazywac. A Tu różnicy nie było widać. Myślę że jak by grali jeszcze Mariko, Leloch, Bury ( niestety już nie grają) Polonus dał by radę!
Dodano: 13.09.2018 09:01    Przez: ~Obserwator
Gdyby babka miala wasy to wiesz wynik mowi sam za siebie nawet chwile nie byl zagrozony wynik dla gornika
Dodano: 13.09.2018 09:41    Przez: ~kibic
Obserwator już nie przesadzaj. Gdyby dla Górnika wynik w pucharze był najważniejszy byś widział ile by padło bramek i jaka by była walka. Prawda jest taka i to było widać że chłopaki unikali pojedynków ciało w ciało i nie chcieli ostro grac żeby nie nabawić się żadnego urazu.
Dodano: 13.09.2018 11:43    Przez: ~Zbyniu
Prawda jest taka,ze podniecacie sie byle czym ! Przeciez to powiatowy puchar !
Dodano: 13.09.2018 12:12    Przez: ~WZ
gdyby w Koninie grali Augustyniak, Zakrzewski, Wojciechowski, Najtkowski, Solnica to pewnie było by więcej
Dodano: 13.09.2018 14:31    Przez: ~co to w ogóle za stwierdzen
Szkoda górniku że to nie liga
Dodano: 13.09.2018 16:53    Przez: ~.....
Zbyniu dziewczyny tak mają
Dodano: 13.09.2018 21:29    Przez: ~Do zbynia
Czemu ten Ariel z Polonusa nie gra w Gorniku....Bardzo by wzmocnił środek pola Górnika...naprawdę najlepszy zawodnik spotkania...warto również zwrócić uwagę na zawodnika z Polonusa z numerem 5 prawy obrońca ..dobrze bronił i wprowadzał piłkę do przodu ...młody , waleczny i utalentowany chłopak ...Ogolnie wynik sprawiedliwy...było widać różnicę ligi w , których zespoły grają na codzień ...Pozdrawiam
Dodano: 13.09.2018 12:16    Przez: ~Kibic
Bo Krzyżanowski nie jest jeszcze trenerem Górnika :D :D jak będzie to ściągnie do Konina jeszcze pół Kola .....
Dodano: 14.09.2018 21:35    Przez: ~Kolega Krzyżaka
Górnik jak zawsze napinka poczekajcie wy wygracie teraz Wilczyn z Tuliszkowem i I będziecie grać z Wilczynem i bencki!!!!
Dodano: 13.09.2018 16:22    Przez: ~Heh
ta napewmo
Dodano: 13.09.2018 17:11    Przez: ~KSG
KSG,Ty ofermo ! Juz pisac sie nigdy nie nauczysz !
Dodano: 13.09.2018 18:40    Przez: ~He
do he po przecinku piszemy małą literą matołku
Dodano: 13.09.2018 20:39    Przez: ~KSG
I kto tutaj nim.jest KSG ????? Do szkoly czas !!!!!
Dodano: 13.09.2018 23:00    Przez: ~ha ha ha
Brawo gornik!!!!!2 razy na pół roku wypada wygrać! !!!!!!!
Dodano: 13.09.2018 21:08    Przez: ~Ksg -ksiezycowa spółka gorni