Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21305) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (1)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (11)

Niespodzianek w Pucharze nie było, Górnik i Sokół grają dalej

Dodano: 12.09.2018 20:30
Źródło: LM.pl

Siedem spotkań III rundy okręgowego Pucharu Polski rozegranych zostało w środę. Niespodzianek nie było, w większości meczów wygrywali faworyci.

Bez problemu ze swoimi rywalami poradzili sobie w środę dwaj III-ligowcy. Sokół Kleczew rozbił w Dąbiu tamtejszy MKS aż 7:1, a pewnie 4:1 po bramkach Macieja Adamczewskiego, Jeremiasza Greli, Aleksa Sieradzkiego i Piotra Radoszewskiego zwyciężył Górnik Konin. 

Sokół w kolejnej rundzie spotka się z Turem 1921 Turek, który nie bez problemów wyeliminował Górnika Wierzbinek. W podstawowym czasie gry padł remis 1:1 (gol dla Tura 1921 - Adrian Fret), ale w rzutach karnych lepsi byli goście z Turku i wygrali 5:4. Koniński Górnik w ćwierćfinale spotka się ze Zrywem Dąbie. Trzecia drużyna klasy okręgowej pokonała jego obecnego lidera - Zjednoczonych Rychwał - 2:0 po golach Pawła Andrzejewskiego i Dawida Torzewskiego. 



Wysoko w Brudzewie zwyciężyły Wilki Wilczyn, pokonując tamtejszą Kasztelanię aż 5:1. W ćwierćfinale wilczynianie zagrają z Tulisią Tuliszków. Kolejny z zespołów grających na co dzień w lidze międzyokręgowej wygrał na wyjeździe 2:0 z Wartą Pyzdry.

W ostatnich ze środowych spotkań III rundy Olimpia Koło wygrała 3:2 z Orlikiem Miłosław. Kolanie na swojego rywala w ćwierćfinale poczekają jednak tydzień, dopiero 19 września rozegrany zostanie bowiem mecz SKP Słupca - Victoria Września.

Wyniki III rundy okręgowego Pucharu Polski:
MKS Dąbie - Sokół Kleczew 1:7
Górnik Wierzbinek - Tur 1921 Turek 1:1 k. 4:5
Orlik Miłosław - Olimpia Koło 2:3
Kasztelania Brudzew - Wilki Wilczyn 1:5
Warta Pyzdry - Tulisia Tuliszków 0:2
Zjednoczeni Rychwał - Zryw Dąbie 0:2
Polonus Kazimierz Biskupi - Górnik Konin 1:4.

Pary ćwierćfinałowe:
Tur 1921 Turek - Sokół Kleczew
SKP Słupca/Victoria Września - Olimpia Koło
Wilki Wilczyn - Tulisia Tuliszków
Zryw Dąbie - Górnik Konin.

wyniki za: 90minut.pl

 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Jest drabinka baranie, wystarczy się zainteresować zanim zacznie się p***rolić głupoty
Dodano: 12.09.2018 21:41    Przez: ~W odpowiedzi przygłupowi
Jaki skład rezerwowy Górnika. Pierwsza połowa gralo 6 z podstawowego składu. Druga połowa już cały skład. Chyba się bali o wynik. Druga sprawa to byli zmiennicy co w III lidze wchodzą z ławki. Czyli jakiś poziom powinni pokazywac. A Tu różnicy nie było widać. Myślę że jak by grali jeszcze Mariko, Leloch, Bury ( niestety już nie grają) Polonus dał by radę!
Dodano: 13.09.2018 09:01    Przez: ~Obserwator
Prawda jest taka,ze podniecacie sie byle czym ! Przeciez to powiatowy puchar !
Dodano: 13.09.2018 12:12    Przez: ~WZ

KOMENTARZE

Szybkie losowanie☺☺☺ jak zawsze 😈😈😈
Dodano: 12.09.2018 21:01    Przez: ~POI
Jest drabinka baranie, wystarczy się zainteresować zanim zacznie się p***rolić głupoty
Dodano: 12.09.2018 21:41    Przez: ~W odpowiedzi przygłupowi
Redaktor pisze że Górnik pewnie pokonał kazimierz 1 :4 faktycznie wynik wynikiem. Kto był na meczu widział że nie było widać różnicy klas. Poza tym Polonus nie miał szczęścia i niewykorzystywal 100% sytuacji. Druga sprawa środkowy pomocnik polonusa jeździł z gornikowcami jak chciał. O ile się nie mylę 4 żółte kartki były na nim bo zatrzymać to nie mogli
Dodano: 12.09.2018 21:42    Przez: ~Obserwator
Głupoty piszesz. Polonus przez większość meczu z połowy swojej nie schodził to raz a daw większość skład Górnika składał się z piłkarzy rezerwowych.
Dodano: 12.09.2018 22:11    Przez: ~Oli
Górnik tez miał kilka sytuacji 100 procentowych i polonus powinien się cieszyć ze z rezerwowym w większości składem Górnika nie dostał z 7 bramek chociaż fakt ariel jako jedyny napsuł trochę krwi zawodnikom z Konina
Dodano: 12.09.2018 22:24    Przez: ~kibic obecny na meczu
W jakim terminie następna runda?
Dodano: 12.09.2018 21:59    Przez: ~...
"Sokół w kolejnej rundzie spotka się z Turem 1921 Turek, który nie bez problemów wyeliminował Górnika Wierzbinek. W podstawowym czasie gry padł remis 1:1 (gol dla Tura 1921 - Adrian Fret), ale w rzutach karnych lepsi byli goście z Turku i wygrali 5:4" Rzeczywiście zwycięstwo po karnych to bezproblemowe wyeliminowanie przeciwnika...
Dodano: 12.09.2018 22:23    Przez: ~Zaq
Czytaj ze zrozumieniem - nie bez problemów :)
Dodano: 13.09.2018 00:27    Przez: ~cde
No Turek cienizna. Troszkę szczęścia chłopakom brakło i byśmy w Wierzbinku gościli 3 lige :) cóż może za rok się uda
Dodano: 13.09.2018 07:03    Przez: ~Górnik Wierzbinek
Chłopaku czytaj ze zrozumieniem tam jest napisane " nie bez problemów" a nie że "bez problemów"....Naprawde Polska szkoła jest coraz niżej....
Dodano: 13.09.2018 07:53    Przez: ~Obserwator
Przepraszam rzeczywiście źle doczytałem :)
Dodano: 13.09.2018 08:58    Przez: ~Zaq
Obserwator: Nie "naprawde Polska" tylko "naprawdę, polska"... Właśnie, gdzie Cię nauczyli "czterokropka"?
Dodano: 13.09.2018 10:03    Przez: ~Tom
Chlopie popatrz kto w turze zagral napewno nie jest to ekipa ja za dawnych lat ale wroci tylko tur
Dodano: 13.09.2018 07:06    Przez: ~Wzw
To nie zmienia faktu że grali słabo. A co do powrotu to niech wracają bo czym lepszy poziom piłki w regionie tym lepiej dla wszystkich.
Dodano: 13.09.2018 07:13    Przez: ~Górnik Wierzbinek
Kazdy chce wygrac z przeciwinikiem z wyszej ligi tak bylo i jest i bedzie a co do meczu nasza mlodzierz dala rade w bramce 15 latek itd pozdro
Dodano: 13.09.2018 07:55    Przez: ~Wz
Jaki skład rezerwowy Górnika. Pierwsza połowa gralo 6 z podstawowego składu. Druga połowa już cały skład. Chyba się bali o wynik. Druga sprawa to byli zmiennicy co w III lidze wchodzą z ławki. Czyli jakiś poziom powinni pokazywac. A Tu różnicy nie było widać. Myślę że jak by grali jeszcze Mariko, Leloch, Bury ( niestety już nie grają) Polonus dał by radę!
Dodano: 13.09.2018 09:01    Przez: ~Obserwator
Gdyby babka miala wasy to wiesz wynik mowi sam za siebie nawet chwile nie byl zagrozony wynik dla gornika
Dodano: 13.09.2018 09:41    Przez: ~kibic
Obserwator już nie przesadzaj. Gdyby dla Górnika wynik w pucharze był najważniejszy byś widział ile by padło bramek i jaka by była walka. Prawda jest taka i to było widać że chłopaki unikali pojedynków ciało w ciało i nie chcieli ostro grac żeby nie nabawić się żadnego urazu.
Dodano: 13.09.2018 11:43    Przez: ~Zbyniu
Prawda jest taka,ze podniecacie sie byle czym ! Przeciez to powiatowy puchar !
Dodano: 13.09.2018 12:12    Przez: ~WZ
gdyby w Koninie grali Augustyniak, Zakrzewski, Wojciechowski, Najtkowski, Solnica to pewnie było by więcej
Dodano: 13.09.2018 14:31    Przez: ~co to w ogóle za stwierdzen
Szkoda górniku że to nie liga
Dodano: 13.09.2018 16:53    Przez: ~.....
Zbyniu dziewczyny tak mają
Dodano: 13.09.2018 21:29    Przez: ~Do zbynia
Czemu ten Ariel z Polonusa nie gra w Gorniku....Bardzo by wzmocnił środek pola Górnika...naprawdę najlepszy zawodnik spotkania...warto również zwrócić uwagę na zawodnika z Polonusa z numerem 5 prawy obrońca ..dobrze bronił i wprowadzał piłkę do przodu ...młody , waleczny i utalentowany chłopak ...Ogolnie wynik sprawiedliwy...było widać różnicę ligi w , których zespoły grają na codzień ...Pozdrawiam
Dodano: 13.09.2018 12:16    Przez: ~Kibic
Bo Krzyżanowski nie jest jeszcze trenerem Górnika :D :D jak będzie to ściągnie do Konina jeszcze pół Kola .....
Dodano: 14.09.2018 21:35    Przez: ~Kolega Krzyżaka
Górnik jak zawsze napinka poczekajcie wy wygracie teraz Wilczyn z Tuliszkowem i I będziecie grać z Wilczynem i bencki!!!!
Dodano: 13.09.2018 16:22    Przez: ~Heh
ta napewmo
Dodano: 13.09.2018 17:11    Przez: ~KSG
KSG,Ty ofermo ! Juz pisac sie nigdy nie nauczysz !
Dodano: 13.09.2018 18:40    Przez: ~He
do he po przecinku piszemy małą literą matołku
Dodano: 13.09.2018 20:39    Przez: ~KSG
I kto tutaj nim.jest KSG ????? Do szkoly czas !!!!!
Dodano: 13.09.2018 23:00    Przez: ~ha ha ha
Brawo gornik!!!!!2 razy na pół roku wypada wygrać! !!!!!!!
Dodano: 13.09.2018 21:08    Przez: ~Ksg -ksiezycowa spółka gorni