Dzisiaj jest piątek 26 kwietnia 2019, imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19878) SPORT FORUM FIRMY (5329) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 17oC
Jutropogoda
16 / 9oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Nowa nazwa drogi i wyższy ekwiwalent dla d ... (12)Puchar Polski: 90 minut nie wystarczyło, w dogrywc ... (20)

Już dwa tysiące osób uzyskało dyplom tej uczelni….

Materiał promocyjny

Dodano: 13.09.2018 10:41

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich niebawem zainauguruje dwunasty rok akademicki. Jest jedyną w Koninie prywatną Uczelnią, która się rozwija i otwiera kolejne kierunki studiów. W tym roku – powiedział z satysfakcją rektor Marek Waszkowiak – Ministerstwo Nauki wyraziło zgodę na uruchomienie studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Mocną stroną Uczelni jest mocne i trwałe osadzenie w otoczeniu lokalnym, a zwłaszcza ścisła współpraca z samorządami i przedsiębiorstwami. Pozwala to we właściwy sposób reagować na potrzeby rynku.

Wyższa Szkła Kadr Menedżerskich nie ogranicza się do oferowania wyłącznie studiów wyższych, takich jak pedagogika, energetyka, administracja czy ekonomia. Poszerza swoja ofertę edukacyjną we współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, która w Koninie prowadzi Wydział Zamiejscowy ze studiami pierwszego stopnia: kryminologia i pedagogika specjalna. Owocnie układa się także współpraca z Kolegium Jagiellońskim z Torunia, z którym Uczelnia realizuje projekt darmowych studiów podyplomowych dla nauczycieli pn. „Doskonalenie kompetencji wychowawczych”.

Ważną składową oferty jest projekt Akademia Relay, w ramach której WSKM prowadzi kursy podnoszące kwalifikacje z zakresu szeroko rozumianego IT, takie jak: Junior Java Develeper, Tester Oprogramowania, czy Zarządzanie Systemami IT. Nadto prowadzone są kursy pilotowania dronów. Pierwsze kursy zakończone pozytywnie zdanym egzaminem zakończyły się w sierpniu.

Wszystkie przedsięwzięcia edukacyjne (studia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia) mają mocne oparcie w kompetencjach osób prowadzących, które oprócz wiedzy wynikającej z wykształcenia i posiadanych stopni naukowych są przede wszystkim praktykami. Ma to ogromne znaczenie dla podejmujących studia w naszej Uczelni – podkreśla rektor Marek Waszkowiak.

Zależy nam – powiedział Marek Waszkowiak – i tak się już dzieje, że wybór Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie odbywa się w oparciu o rekomendacje absolwentów i współpracującego z Uczelnią otoczenia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wskm,   edukacja,   nauka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.