Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20702) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Utrudnienia w ruchu w Starym Mieście i Barczygłowie na czas biegu

Dodano: 14.09.2018 10:51

W związku z organizacją biegu "Rozbiegani z Ferio - poruszamy okolice!" w najbliższą sobotę 15 września w Starym Mieście i w Barczygłowie wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym.

W godzinach 11.00-14.45 wyłączona z ruchu kołowego zostanie ulica Czereśniowa. W godzinach 12:45-14:45 wyłączone z ruchu będą ulice: Czereśniowa, Ogrodowa, Główna, Rychwalska, Topolowa, Skandynawska.

Dodatkowo w godzinach biegu dla dorosłych, tj. w godzinach 12.45-14.45, nie będzie możliwe użytkowanie dwóch rond biegnących pod drogą ekspresową nr 25, a dojazd do CH Ferio będzie możliwy jedynie przez rondo z ulic Ogrodowa i Szpitalna. 

  • Utrudnienia w ruchu w Starym Mieście i Barczygłowie na czas biegu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   bieg,   rozbiegani z ferio,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

TYLE ŁĄK a oni po ulicach …………...
Dodano: 14.09.2018 11:11    Przez: ~straszak....................
Od kiedy to DK 25 jest "drogą ekspresową" na wysokości Starego Miasta ? Dno. Poza tym na mapce są informacje, że OSP "mogłoby" coś zabezpieczyć. Skończy się pewnie chaosem i Dełu Matis i Golfym III wśród biegnących.
Dodano: 14.09.2018 12:02    Przez: ~Trójka
Po łąkach to sobie możesz za pasikonikami pobiegać lub sąsiadkę gołą gonić.
Dodano: 14.09.2018 12:11    Przez: ~Mara Ton
Przed wyborami to towarzysze nawet będą ganiać bez gaci aby tylko do koryt się dopchać.Czerwoni POmarańczowi i ZSL VON!!!
Dodano: 14.09.2018 12:41    Przez: ~piasek kwarcowy
Co ciekawe patrząc po mapce będą przebiegali przez autostradę a nie na nią wiaduktem. Niech szykują kilka karetek pogotowia na dyżur. Jak można tak planować bez łba?? Ciekawe jak zareagują kierowcy na A2 jak zobaczą nagle biegaczy na jezdni.
Dodano: 14.09.2018 17:27    Przez: ~Jusain bolt
Sam Wójt będzie w gaciach prowadził peleton ? A jak zwycięży to przejdzie do następnej tury ?
Dodano: 14.09.2018 12:01    Przez: ~Biegacz
Biegacz pilnuj aby tobie w tym czasie nie "obrobił" żony.
Dodano: 14.09.2018 12:03    Przez: ~Rowerzysta
Taki jurny kogut ?
Dodano: 14.09.2018 16:10    Przez: ~Kokoszka
Rozruszac Konin bo to dziady !
Dodano: 14.09.2018 12:28    Przez: ~Baba
A niby jak mam się do domu dostać w tych godzinach lub z niego wyjechać. Czy ktoś to przemyślał. Niech ganiaja po lasach...Chore.
Dodano: 14.09.2018 13:30    Przez: ~Zvf
Najwyżej nie pojedziesz do Ferio czy też Maca. Pewnie masz ze 150 kilo żywej wagi i dwie lewe nogi więc ci normalnie żyjący ludzie przeszkadzają.
Dodano: 14.09.2018 14:19    Przez: ~Marta
Nie niestety niektórzy ludzie jadą do pracy lub z pracy w tych godzinach. Czasami trzeba pomyśleć zanim wstawi sie komentarz. Nie muszę biegać z tłumem żeby żyć zdrowo. Ale co na facebuczka się focie trzasnie jaki jestem fit...
Dodano: 14.09.2018 15:35    Przez: ~Dg
Jak kiełbasę już kupiłaś w adrii? Bo nie wyjedziesz swoim BMW z zagrody i z głodu padniesz.
Dodano: 15.09.2018 09:55    Przez: ~Marta
Niezła legenda do mapki
Dodano: 14.09.2018 14:17    Przez: ~Bolerko
PORAŻKA !!!!!Nie no co za kretyński pomysł , jak ja do pracy mam wyjechać z własnego domu skoro ulica będzie zamknięta ????Jak biegać chcecie to na jakiś stadion a nie kuźwa że drogi blokujecie....Ten kto to wymyślił to nieźle ma nasrane w bani....
Dodano: 15.09.2018 07:51    Przez: ~mieszkaniec
przypominam wszystkim ludziom anty , że żyjecie w społeczeństwie i na tym polega funkcjonowanie w nim że trzeba pewne rzeczy akceptować. zawsze można p***ro.....ć wszystko i wyjechać w bieszczady !!!
Dodano: 15.09.2018 09:33    Przez: ~włodzimierz
Tylko może by tak na samym początku zapytać o opinię mieszkańców a nie stawiać ludzi w fakt dokonany
Dodano: 15.09.2018 09:35    Przez: ~mieszkaniec
To jest element demokracji i wolności - nie kierowanie się frustratem życiowym któremu nigdy i nic nie pasuje co wykracza poza jego umysłowy krąg czy też zamiłowania przynoszące tylko "mi" korzyści. Typowa mentalność alfonsa - jestem za wszystkim ale : żeby to mi przyniosło korzyść i było na działce sąsiada. Tylko Car i dyktatura może nauczyć was porządku frustraci życiowi.
Dodano: 15.09.2018 09:52    Przez: ~Julka
Grubasom wszystko przeszkadza, żrą i leżą.
Dodano: 15.09.2018 11:14    Przez: ~Szczupły
W Koninie coraz więcej młodych grubych kobiet, obrzydliwe to stworzenia.
Dodano: 15.09.2018 11:16    Przez: ~Szczupły mężczyzna
Szkoda nog i kregoslupa na takie uliczne pseudobieganie...
Dodano: 15.09.2018 13:14    Przez: ~Pn
A jak z głową u ciebie ?
Dodano: 15.09.2018 17:01    Przez: ~Jadzka
1 z 2
12>>