Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21593) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (14)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Kolscy policjanci zatrzymali 20-latka pod wpływem narkotyków

Dodano: 18.09.2018 12:34
Źródło: LM.pl

Do 3 lat więzienia grozi 20-latkowi, który najprawdopodobniej jechał motocyklem będąc pod wpływem narkotyków.

W miniony weekend kolscy policjanci zatrzymali do kontroli motocykl marki Kawasaki. Jechał nim 20-letni mieszkaniec gminy Kłodawa. Jak się okazało jechał on bez prawa jazdy i aktualnych badań technicznych. Na tym jednak nie koniec. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli zwitek suszu roślinnego oraz woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana i metaamfetamina.

Podejrzenia mundurowych wzbudziło również zachowanie 20-latka. W związku z czym pobrano od niego krew do analizy. Jeśli okaże się, że kierował pod wpływem środków odurzających, mężczyzna odpowie przed sądem za to i za posiadanie narkotyków.

  • Kolscy policjanci zatrzymali 20-latka pod wpływem narkotyków

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Kiedy wezmą się za dilera na staraku???????
Dodano: 18.09.2018 12:43    Przez: ~X
Przecież w Kole to normalka, to miasto to istna patologia, który to już odcinek kolskiego serialu ?
Dodano: 18.09.2018 15:43    Przez: ~2.999

KOMENTARZE

Kiedy wezmą się za dilera na staraku???????
Dodano: 18.09.2018 12:43    Przez: ~X
nie podszywaj sie ja jestem X
Dodano: 18.09.2018 12:56    Przez: ~X
A Kiedy Bezradne Władze Wezemną się za hazardzistow na gieldzie w KONINIE??Zorganizowana grupa przestepcza smieje sie z was.Jakby wladza zareagowala kiedy by okradli kogos bliskiego????Pomozmy naiwnym.stop przemocy.stop BANDYTOM
Dodano: 18.09.2018 20:50    Przez: ~wolna Polska
o kogo chodzi?
Dodano: 21.09.2018 18:23    Przez: ~xXx
Mi tam narkolyki nie szkodzą
Dodano: 18.09.2018 13:16    Przez: ~Pn
i pewnie sześćseta zarejestrowana na A2 hehe
Dodano: 18.09.2018 14:44    Przez: ~oj
Pn, jak nie szkodzą, jak POtem głupoty wypisujesz na LM-ie.
Dodano: 18.09.2018 15:45    Przez: ~Nie bierz !
pn bo czytając twoje wpisy to ty ciągle jesteś naćpany
Dodano: 18.09.2018 13:45    Przez: ~as
A ty nadal twierdzisz na Izbie przyjęć ,że jesteś Matka Boska? Tylko żaden z lekarzy nie zna żadnego Boska.
Dodano: 18.09.2018 14:48    Przez: ~dr Koziełło
Znowu "znaleźli" zwitek. Ciekawe jak go znaleźli podczas zwykłej drogowej kontroli. A co do tytułu, to z artykułu wynika, że na razie trwają badania krwi i nie wiadomo czy kierował pod wpływem czy nie.
Dodano: 18.09.2018 14:16    Przez: ~zx
Przecież w Kole to normalka, to miasto to istna patologia, który to już odcinek kolskiego serialu ?
Dodano: 18.09.2018 15:43    Przez: ~2.999
Czy to prawda, że Pn popala marihuanę ?
Dodano: 18.09.2018 15:49    Przez: ~Pytam
Marihuaen? A co to takiego? Na co to komu?
Dodano: 18.09.2018 16:01    Przez: ~Pn
Pn, ale głupa rżniesz ? Nie pal, bo ci się całkiem mózg zlasuje !
Dodano: 18.09.2018 16:25    Przez: ~Narkoman
PN już niema mózgu dawno mu się wylasował
Dodano: 18.09.2018 19:11    Przez: ~se
Jak mógł najprawdopodobniej jechać motocyklem, skoro jechał motocyklem Kawasaki? Raczej powinno być napisane "Jechał motocyklem będąc najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków"
Dodano: 19.09.2018 09:05    Przez: ~Gość
osiągnięcie w rzeczy samej niebywałe ! brawo policjanci !!!!
Dodano: 19.09.2018 10:27    Przez: ~rr
to by bylo dziwne gbyby nie znalezli...