Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17825) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

Dzień Otwarty w Sanepidzie. Będą grać w klasy i pakować tornistry

Dodano: 19.09.2018 14:38
Źródło: LM.pl

„Tak bawili się nasi rodzice” - pod takim hasłem odbędzie się Dzień Otwarty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie.

Sanepid otwiera się już po raz czwarty. Stacja zaprasza przede wszystkim pierwszoklasistów ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem jest promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz pokazanie jak bawili się kiedyś ich rodzice.

- O ile komputer, internet i programy edukacyjne mają wiele do zaoferowania, o tyle nie są w stanie zastąpić rzeczywistości – podkreśla Agnieszka Dybała-Kamińska, państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Koninie. - Kiedyś dzieci bawiły się w „coś”, a dziś bawią się „czymś” - dodaje.

W trakcie spotkania, które zaplanowano na piątek, 21 września w godzinach od 9:00 do 14:00 pograć będzie można w klasy, w gumę, poskakać na skakance, a także zobaczyć jak właściwie powinien być spakowany tornister szkolny.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dobre zadanie. Jak spakować tornister aby wszystko się zmieściło a waga tornistra nie przekraczała 10% wagi dziecka. W nagrodę dzieci będą mogły poskakać na skakance z założonym tornistrem.
Dodano: 20.09.2018 10:53    Przez: ~Qń

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.