Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21306) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (1)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (11)

Górnik Konin rozpoczął zbiórkę pieniędzy na funkcjonowanie klubu

Dodano: 21.09.2018 14:54

Blisko dwa tysiące złotych zebrał od północy Klub Sportowy Górnik Konin. Aktualne zobowiązania stowarzyszenia mogą doprowadzić do jego upadku.

W czwartek informowaliśmy o niezwykle trudnej sytuacji Górnika Konin. Klub po wyroku sądu musi wypłacić jednemu z poszkodowanych w 2010 r. policjantów 140 tys. zł, w trakcie jest proces drugiego policjanta, gdzie suma zobowiązań może wynieść ok. 50 tys. zł. To sumy, które w przypadku egzekucji doprowadzą do natychmiastowej upadłości stowarzyszenia. - Apelujemy o pomoc ze strony nawet nie wiem kogo - fanów, kibiców, sponsorów, miasta. Sami sobie z tym nie poradzimy - mówili w czwartek na naszym łamach przedstawiciele zarządu klubu.

O północy klub rozpoczął internetową zbiórkę pieniędzy pod hasłem „Ratujemy Klub Sportowy Górnik Konin!”. - Chwytając się każdej deski ratunku, rozpoczynamy zbiórkę doraźnej pomocy dla naszego Górnika Konin. Apelujemy o wsparcie finansowe do wszystkich tych, którym nie jest obojętny los Górnika. Do całej biało-niebieskiej rodziny Górnika Konin. Do wszystkich kibiców i fanów nie tylko piłki nożnej z całej Polski, niezależnie od barw klubowych. Do przyjaciół i ludzi dobrej woli. Do zawodników, trenerów i działaczy. Do polityków i dziennikarzy. Do każdego z osobna, kto czyta ten tekst. Pomóżcie uratować nasz klub! - czytamy w opisie zbiórki na portalu zrzutka.pl.

Konto czeka obecnie na weryfikację, ale wpłat można już dokonywać. Do tej pory subkonto klubu zasiliło już 58 osób, uzbieranych zostało blisko trzy tysiące złotych. Potrzeba jednak ok. 200 tys. zł, by zapewnić stabilność finansową Górnikowi Konin. - Dla nas cenny będzie każdy grosz, który pozwoli dalej funkcjonować Górnikowi w obecnym kształcie, bez rozwiązywania klubu, bez wycofywania drużyny z rozgrywek III ligi, bez wycofywania drużyn juniorskich, dzieci i młodzieży - przekonują przedstawiciele klubu. 

fot. zbiórka na zrzutka.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Niech płacą ci co ich złapali i po sprawie
Dodano: 21.09.2018 12:19    Przez: ~W
Proszę wpłacać, żebyśmy nadal mogli wykrzykiwac wulgaryzmy na stadionie i chodzić na ustawki.
Dodano: 21.09.2018 12:12    Przez: ~Boar
uuuu a od kiedy to w Górniku się nie płaci? bo moja koleżanka za trening syna co miesiąc - a jeśli tak to może ktoś powie mi co oprócz trenera dostają dzieci za kasę miejską....bo może trzeba było by ten klub rozwiązać i dać sobie spokój w wyimaginowanymi aspiracjami a zająć się pracą u podstaw od zera i bez długów i zarządem szukającym sponsorów - ale tak na serio?
Dodano: 21.09.2018 13:03    Przez: ~nowez
Nie dam ani złotówki ... na dzieci idzie dużo mniej pieniędzy A tu chodzi o to żeby Ci pseudo kibice mieli okazję drzeć mordy o 12 w nocy koło McDonalda jak miało to miejsce w ostatnią sobotę.... NIE WPLACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY JAK CHCECIE MIEĆ SPOKÓJ NA MIEŚCIE
Dodano: 21.09.2018 12:28    Przez: ~Kks
Idź na mecz Górnika z żoną i dziećmi a nie z maczetą.
Dodano: 21.09.2018 13:25    Przez: ~Qń

KOMENTARZE

Proszę wpłacać, żebyśmy nadal mogli wykrzykiwac wulgaryzmy na stadionie i chodzić na ustawki.
Dodano: 21.09.2018 12:12    Przez: ~Boar
Zamknij się przybłędo z Bieszczad.
Dodano: 21.09.2018 12:19    Przez: ~tfffuuu
W artykule wspominają o ponad 300 dzieciach trenujących w klubie, które nie są winne zaistniałej sytuacji, ty... widzisz tylko wulgaryzmy i ustawki. Każdy widzi co chce. Ja pomogę, bo dla mnie najważniejsza jest przyszłość dzieci, które są dla społeczeństwa najlepszą inwestycją. Nie da się polemizować z takimi ludźmi jak ty, mało, nie należy polemizować, tylko robić swoje. Każdy człowiek dobrej woli RATUJE Górnika. Reszta nie przeszkadzać.
Dodano: 21.09.2018 12:20    Przez: ~Miszkaniec Konina
To co idzie na dzieci z tych wszystkich pieniędzy jakie dostaje kurnik to tylko kropla.
Dodano: 21.09.2018 12:22    Przez: ~Boar
Idź na mecz Górnika z żoną i dziećmi a nie z maczetą.
Dodano: 21.09.2018 13:25    Przez: ~Qń
Bartku to nie jest zbiórka na ODSZKODOWANIE a na dalszą działalność GÓRNIKA! Proszę zmienić tytuł wiadomości i treść newsa. Nigdzie nie jest wypisane na stronie klubowej, że to zbiórka na odszkodowanie, więc jest to jawne przekręcenie faktów, które niestety mija się z dziennikarską rzetelnością. Zmień to proszę i nie wprowadzaj w błąd. Dziękuje
Dodano: 21.09.2018 13:57    Przez: ~Krzysztof R.
Dokładnie, to nie jest zbiórka na odszkodowanie!
Dodano: 21.09.2018 14:19    Przez: ~.
Ty tfuuuu a dlaczego mam się zamknąć chamie????
Dodano: 21.09.2018 14:45    Przez: ~???
Oczywiście, że to jest zbiórka na odszkodowanie. Trzeba być ślepym, aby nie powiązać tych dwóch spraw. "Górnik to my!" - no to płaćcie za durni, których tolerujecie między sobą i hołubicie. Trzeba było zapłacić od razu, to nie byłoby odsetek.
Dodano: 21.09.2018 15:46    Przez: ~Kibic
Tak naprawde zal tego miasta !
Dodano: 21.09.2018 18:36    Przez: ~Px
Bo na odszkodowanie nikt by nie zapłacił jakby napisali. Proste. Oszukujecie ludzi ze to na gornika.
Dodano: 22.09.2018 21:25    Przez: ~zzz
Wolność slowa/! Gdzie mój komentarz?
Dodano: 21.09.2018 12:16    Przez: ~Krzychu z Linei
Co takiego? LM i wolność słowa?
Dodano: 21.09.2018 12:20    Przez: ~rechot
W koszu
Dodano: 21.09.2018 22:53    Przez: ~Windows XP
A to kto jest sprawcą szkody na rzecz policjantów zawodnicy Górnika??
Dodano: 21.09.2018 12:17    Przez: ~fan
Tak jak wielokrotnie krzyczeliście, klub to także kibice.
Dodano: 21.09.2018 12:19    Przez: ~Boar
Czyli jak wypadek spowoduje kierowca danej marki auta to powinien placic producent samochodu,tak?parodia
Dodano: 21.09.2018 13:19    Przez: ~Olo
Ani grosza z reszta dla kogo ? Prawdziwi wychowankowie i to dobrzy grakjowie graja po calej wielkopolsce i nie tylko a w klubie mscierzystym nie maja miejsca ! A jest kasa dla obcych o przecietnych umiejetnosciach ! Niech placa kibole i pseudo kibicea
Dodano: 21.09.2018 13:35    Przez: ~ulica
Niech płacą ci co ich złapali i po sprawie
Dodano: 21.09.2018 12:19    Przez: ~W
Ta sprawa już się rozstrzygnęła. Sąd zdecydował, że płacić ma Górnik.
Dodano: 21.09.2018 13:27    Przez: ~Z
Mam pomysła. Załatwcie mi wygraną w Lotka to wszystko zapłacę i jeszcze z nawiązką 100%.
Dodano: 21.09.2018 15:21    Przez: ~TWBolek
Górnik Konin to przede wszystkim 300 dzieci i młodzieży. Chodzi o ich przyszłość. Wpłacać, nie hejtować.
Dodano: 21.09.2018 12:22    Przez: ~KSG
A Ty wplaciles ? W tym miescie tylko kilkunastu ludzi,moze max 200 interesuje ten klub,moze inne kluby,kibice z innych miast z litosci dorzuci !
Dodano: 21.09.2018 13:23    Przez: ~Ad
Oczywiście, że wpłaciłem.
Dodano: 21.09.2018 13:45    Przez: ~KSG
300 dzieci sobie poradzi, jak jest okazja to trzeba uwolnić to miasto od pseudokibiców
Dodano: 21.09.2018 14:34    Przez: ~Hejtować
Jak gnoili psa to myśleli o tych dzieciach co w barwach Górnika grają???
Dodano: 21.09.2018 22:41    Przez: ~Ty i ja
Nie dam ani złotówki ... na dzieci idzie dużo mniej pieniędzy A tu chodzi o to żeby Ci pseudo kibice mieli okazję drzeć mordy o 12 w nocy koło McDonalda jak miało to miejsce w ostatnią sobotę.... NIE WPLACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY JAK CHCECIE MIEĆ SPOKÓJ NA MIEŚCIE
Dodano: 21.09.2018 12:28    Przez: ~Kks
Głos rozsądku.
Dodano: 21.09.2018 12:38    Przez: ~Boar
Kłamiesz. o 12 w nocy McDonald jest zamknięty.
Dodano: 21.09.2018 12:53    Przez: ~Zegarek
Racja nie wolno tego tolerowac ! Niech rozlicza poprzedni zarzad i niech placa winowajcy
Dodano: 21.09.2018 13:22    Przez: ~konin
Pod Filadelfia mordy darli, policja na nogi postawiona bo idioci autokarem na wycieczkę jadą
Dodano: 21.09.2018 14:48    Przez: ~Nikt nie kłamie
Żądam tak jak "władze" tego Klubu na stronie fb od prezydenta Konina - aby nie przekazywał ŻADNYCH PIENIĘDZY!!! to są tak samo moje pieniądze - podatnika i ani myślę płacić za czyjąś głupotę i jawnie łamanie prawa! Jest jeszcze Sparta, Oranje i inne kluby! - tam też rodzice płacą i przynajmniej wiedzą za co!
Dodano: 21.09.2018 12:53    Przez: ~wstyd
Oranje jest prywatnym interesem a Górnik klubem miejskim. Różnica jest następująca - jeśli nie masz pieniędzy w Oranje twoje dziecko nie potrenuje, w Górniku tak. Żeby trenować w Rejsach czy Oranjach i lub innych wynalazkach trzeba mieć kasę i za to zapłacić, w Górniku mogą natomiast grać bogaci i ci biedni, i to jeszcze za darmo.
Dodano: 21.09.2018 12:57    Przez: ~Lokalny Patriota
uuuu a od kiedy to w Górniku się nie płaci? bo moja koleżanka za trening syna co miesiąc - a jeśli tak to może ktoś powie mi co oprócz trenera dostają dzieci za kasę miejską....bo może trzeba było by ten klub rozwiązać i dać sobie spokój w wyimaginowanymi aspiracjami a zająć się pracą u podstaw od zera i bez długów i zarządem szukającym sponsorów - ale tak na serio?
Dodano: 21.09.2018 13:03    Przez: ~nowez
Zgoda nie wolno dawac ani zlotowki ! A tak na marginesie , Przyszla Kryska Na Matyska , - Sprawiedliwosci stalo sie zadosc !!!!
Dodano: 21.09.2018 13:28    Przez: ~!!!!
@wstyd Czy ty nie możesz zrozumieć, że jest to zbiórka PRYWATNA, i daje ten co chce? A ty ze swoimi odezwami idź się wstydzić na facebooka.
Dodano: 21.09.2018 13:35    Przez: ~Nie wstyd mi
W górniku też trzeba płacić. Trzeba kupić strój za swoje. Dres za swoje. Jestem rodzicem więc wiem. Nie opowiadajcie głupot. Tu też trzeba płacić. NIE DAM ANI GROSZA. TRENEROM NIE PŁACĄ PODOBNO OD WIOSNY. GDZIE IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Dodano: 21.09.2018 13:53    Przez: ~Rodzic
Dres to sobie kup w lumpeksie jak ciebie nie stać! Ty byś chciał żeby synowi jeszcze za grę płacili? Chore!
Dodano: 21.09.2018 13:57    Przez: ~Roman
Lokalny Patrioto sam jesteś jak ten wynalazek
Dodano: 21.09.2018 23:19    Przez: ~Oranje
W przypadku Sparty nie wiedzą za co płacą.
Dodano: 22.09.2018 19:47    Przez: ~,,,,,,,
Brawo dla "wstyd " prawidłowa wypowiedź
Dodano: 21.09.2018 12:57    Przez: ~Kks
Panie Bartku dla dobra sprawy prosił bym o zablokowanie komentarzy
Dodano: 21.09.2018 13:01    Przez: ~Łukasz
Oj Łukasz, Łukasz sprawdź majtasy.
Dodano: 22.09.2018 17:04    Przez: ~Bartek
PROPONUJĘ ZABLOKOWAĆ KOMENTARZE.
Dodano: 21.09.2018 13:06    Przez: ~RODZIC
A dla czego ???? Bo wam wstyd !!!!!
Dodano: 21.09.2018 13:37    Przez: ~!!!!
Kibolkom komentarze nie pasują, bo prawdę piszą???
Dodano: 21.09.2018 14:50    Przez: ~Mn
1 z 8
12345678>>