Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21155) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwa osób starszych

Dodano: 23.09.2018 10:42
Źródło: LM.pl

Bezpieczeństwu osób starszych poświęcona będzie najbliższa debata społeczna, którą organizuje Komenda Miejska Policji w Koninie.

Debaty społeczne od kilku lat odbywają się w całym województwie Wielkopolski z inicjatywy samych policjantów. Jak podkreśla Marcin Jankowski z KMP w Koninie, zmienia się nieco formuła spotkań, ale temat pozostaje wciąż ten sam – bezpieczeństwo mieszkańców. Na każdym tego typu spotkaniu pojawiają się sprawy tego co można zmienić, poprawić i usprawnić, żeby podnieść bezpieczeństwo.

Tym razem policjanci będą chcieli porozmawiać o bezpieczeństwie seniorów. Spotkanie odbędzie się w środę, 26 września o godz. 16:00 w auli im. Sierżanta Zdzisława Karczewskiego w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie (wejście do lokalu „Kuchcik”).

  • Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwie osób starszych
  • Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwie osób starszych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

W Koninie jest w miarę bezpiecznie, nie rozumiem o jakie bezpieczeństwo chodzi ? Starzy z młodymi i na odwrót, żyją na stopie pokojowej, inaczej mówiąc, w zgodzie, nawzajem się tolerujemy, młodzi żyją swoim życiem, my starsi swoim. Trzeba też pamiętać, że młody człowiek musi się wyszaleć, wyszumieć, jak zwał tak zwał, a potem założy rodzinę i się ustatkuje, my starzy kiedyś też rozrabialiśmy. Pozdrawiam młodych !
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Emeryt
nie lubie księży oni kłamia i oszukuja
Dodano: 23.09.2018 12:11    Przez: ~kulczewski

KOMENTARZE

W Koninie jest w miarę bezpiecznie, nie rozumiem o jakie bezpieczeństwo chodzi ? Starzy z młodymi i na odwrót, żyją na stopie pokojowej, inaczej mówiąc, w zgodzie, nawzajem się tolerujemy, młodzi żyją swoim życiem, my starsi swoim. Trzeba też pamiętać, że młody człowiek musi się wyszaleć, wyszumieć, jak zwał tak zwał, a potem założy rodzinę i się ustatkuje, my starzy kiedyś też rozrabialiśmy. Pozdrawiam młodych !
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Emeryt
Proszę Przestrzegac przed OSZUSTO-HAZARDZISTAMI grajacych w cukierki czy kubki na gieldzie ktorzy okradaja naiwnych ludziNAJLEPIEJ JAK BY KTOS WYMIENIL ICH Z IMIENIA I NAZWISKA
Dodano: 23.09.2018 13:38    Przez: ~cichociemny
Wyżalasz się wszędzie pod każdym artykułem, oskubali cię to zgłoś na Policję, my ci nie pomożemy.
Dodano: 23.09.2018 16:52    Przez: ~Oj naiwny
To bardzo ważne w starzejacym się Koninie w którym za 15 lat 70% ludzi będą emerytami a z powodu demografii braku dużych zakładów z pewną i stabilna praca będzie nas 40 tys
Dodano: 23.09.2018 18:20    Przez: ~Tgv
Rozjuszone hordy rudego złodzieja i narkomana,kodomici,odrywani od koryta gotowi na każdą podłość a starsi sa łatwyn celem
Dodano: 23.09.2018 18:33    Przez: ~Max
Lewicowy J. Owsiak zachęcał młodzież, " Róbta co chceta", no i niektórzy robią.
Dodano: 24.09.2018 10:36    Przez: ~Norbert
Po pierwsze niech im uświadomią i przestrzegają przed pazernością kościoła katolickiego. To jak studnia bez dna - ile dasz im kasy tyle przetrawią i ciągle im mało.
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Dawaj na kul
Od dłuższego czasu rozwijana jest z wielkim nasileniem kampania antykatolicka. Usiłuje się zohydzić katolicyzm, aby wyrwać nam to, co mamy najcenniejsze – aby wyrwać nam naszą tradycję, korzenie i siłę. Polak, który wyzbywa się dziedzictwa katolicyzmu (tu chodzi o dziedzictwo etyczne, filozoficzne, poznawcze, państwowe) – to Polak, który szybko stanie się mierzwą świata. Dobrze sobie z tego zdają sprawę wrogowie kk. Stąd też robi się wszystko, żeby zohydzić katolicyzm. Myślę, że środowiska lewicowo-masońskie chcą, aby Kościół Katolicki upadł w ogóle na świecie. Oczywiście panu Georgeowi Sorosowi też nie pasuje to, że święty kościół jest taki mocny w Polsce. Katolicy nie pozwólcie, by zawładnęło wami przekonanie, że nic nie możemy zrobić. Przygotowujcie się do walki, także do cierpienia. To cierpienie może być zarówno fizyczne, jak i społeczne, np. obojętność, izolacja, wyśmiewanie, wyszydzanie. Może też pojawić się ...
Dodano: 23.09.2018 17:53    Przez: ~Matilan
cd.. Może też pojawić się prześladowanie nas, a nawet więzienie - Dlatego też katolicy nie dajmy się masonom, lewakom, chazarom i innym wrogom kościoła - BĄDŹMY CZUJNI !!!
Dodano: 23.09.2018 17:58    Przez: ~Matilan
Już z polecenia pisowskiego działają blogerzy 😤🤑🤡
Dodano: 23.09.2018 20:14    Przez: ~Kler
Matilan, Kościół Katolicki nie jest Kościołem Jezusa Chrystusa i musi być zniszczony, tylko jest kwestią czasu, kiedy ?
Dodano: 24.09.2018 10:42    Przez: ~Chrzescijanin
nie lubie księży oni kłamia i oszukuja
Dodano: 23.09.2018 12:11    Przez: ~kulczewski
Niebezpieczne JEST DLA MNIE PORUSZANIE SIĘ PO DRODZE DLA ROWERÓW , PO NP.: 21 ,GDY TRZEBA PRZYHAMOWYWAĆ , CO CHWILĘ , BO ROWER MA ,,MIĘKKIE OGUMIENIE '' . DROGI ROWEROWE SĄ PEŁNE ..KRAWĘŻNIKÓW '' [NP.:- POCZTA NA KOLEJOWEJ?''] . SKRZYŻOWANIA NIE SĄ WYŁĄCZNE , PO 21 { KAUFLAND]. DROGA ROWEROWA NA KOLEJOWEJ KOŃCZY SIĘ ŹLE OŚWIETLONYM ,NIERÓWNYM KRAWĘŻNIKIEM ,I DALEJ CZĘSTO SZKŁO ?. ŁAWKI Z PIJĄCYMI , TO STANDARD [NP. : ULICA :- KOLEJOWA]. ...
Dodano: 23.09.2018 14:49    Przez: ~L
Wiem o co Ci chodzi, ale pisz bardziej zrozumiałym językiem
Dodano: 23.09.2018 15:28    Przez: ~ona
Max ale jaja słyszałeś ,że w Ostrołęce PiSowski prezydent były katecheta zakazał projekcji filmu "Kler" w kinie.Taki PiSdzielec z niego .Nie głosujemy na katechetę z PiS w Koninie Chojnackiego bo być może jedyne co będzie dozwolone w kinie to ''Smoleńsk"
Dodano: 23.09.2018 19:15    Przez: ~Dax
Jeśli ktoś uderza w Boga czy w Syna Bożego, niech będzie przeklęty, ale jeśli wytyka błędy Kościoła Katolickiego jestem za, nie odnoszę się do filmu, gdyż go nie widziałem, mam natomiast na myśli królujące w K.K. bałwochwalstwo i pogaństwo.
Dodano: 24.09.2018 10:49    Przez: ~Chrzescijanin
To co się dzieje obecnie w Polsce wokół Kościoła jest odpryskiem wydarzeń na świecie. – Również w Kościele istnieje tzw. piąta kolumna, kolumna szatana, która czy to grzesząc, czy jawnie współpracując z wrogimi nam siłami, niestety robi bardzo złą robotę.
Dodano: 24.09.2018 20:39    Przez: ~My o tym wiemy
rzadko chwalę policję ale należy oddać tym razem oceniam przygotowali się bardzo dobrze spotkanie przygotowanie w temacie 1.prezentacje multimedialne OK -na marginesie dotyczyło to głównie osób -seniorów (może na przyszłość należy pomyśleć o rozmiarze ,wielkości dostosowana do odbiorcy bardziej czytelne .ten Pan policjant a wydziału kryminalnego mówił ciekawie ale krasomówcą to nie był.co do prezentacji na drogach-ok wszystko było przedstawione należycie, Uwagi i dyskusja była konkretna lecz brakowało konkretnych odpowiedzi .Spodobał mi się pomysł jedne z Pań która proponował przedstawienie tych zagadnie na telebimach ,portalach internetowych w prasie, w szkołach itd. frekwencja jak na konin mnie zaskoczyła pozytywnie około 80 osób. Korytkowski lepiej by się nie wypowiadał -dyrektor WORDznowu dmuchanie w kij. Było wiele uwag myślę ze to dobrze z korzyścią dla mieszkańców i Policji.
Dodano: 27.09.2018 10:57    Przez: ~Karo k