Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19141) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwa osób starszych

Dodano: 23.09.2018 10:42
Źródło: LM.pl

Bezpieczeństwu osób starszych poświęcona będzie najbliższa debata społeczna, którą organizuje Komenda Miejska Policji w Koninie.

Debaty społeczne od kilku lat odbywają się w całym województwie Wielkopolski z inicjatywy samych policjantów. Jak podkreśla Marcin Jankowski z KMP w Koninie, zmienia się nieco formuła spotkań, ale temat pozostaje wciąż ten sam – bezpieczeństwo mieszkańców. Na każdym tego typu spotkaniu pojawiają się sprawy tego co można zmienić, poprawić i usprawnić, żeby podnieść bezpieczeństwo.

Tym razem policjanci będą chcieli porozmawiać o bezpieczeństwie seniorów. Spotkanie odbędzie się w środę, 26 września o godz. 16:00 w auli im. Sierżanta Zdzisława Karczewskiego w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie (wejście do lokalu „Kuchcik”).

  • Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwie osób starszych
  • Konin. Debata społeczna na temat bezpieczeństwie osób starszych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W Koninie jest w miarę bezpiecznie, nie rozumiem o jakie bezpieczeństwo chodzi ? Starzy z młodymi i na odwrót, żyją na stopie pokojowej, inaczej mówiąc, w zgodzie, nawzajem się tolerujemy, młodzi żyją swoim życiem, my starsi swoim. Trzeba też pamiętać, że młody człowiek musi się wyszaleć, wyszumieć, jak zwał tak zwał, a potem założy rodzinę i się ustatkuje, my starzy kiedyś też rozrabialiśmy. Pozdrawiam młodych !
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Emeryt
nie lubie księży oni kłamia i oszukuja
Dodano: 23.09.2018 12:11    Przez: ~kulczewski

KOMENTARZE

W Koninie jest w miarę bezpiecznie, nie rozumiem o jakie bezpieczeństwo chodzi ? Starzy z młodymi i na odwrót, żyją na stopie pokojowej, inaczej mówiąc, w zgodzie, nawzajem się tolerujemy, młodzi żyją swoim życiem, my starsi swoim. Trzeba też pamiętać, że młody człowiek musi się wyszaleć, wyszumieć, jak zwał tak zwał, a potem założy rodzinę i się ustatkuje, my starzy kiedyś też rozrabialiśmy. Pozdrawiam młodych !
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Emeryt
Proszę Przestrzegac przed OSZUSTO-HAZARDZISTAMI grajacych w cukierki czy kubki na gieldzie ktorzy okradaja naiwnych ludziNAJLEPIEJ JAK BY KTOS WYMIENIL ICH Z IMIENIA I NAZWISKA
Dodano: 23.09.2018 13:38    Przez: ~cichociemny
Wyżalasz się wszędzie pod każdym artykułem, oskubali cię to zgłoś na Policję, my ci nie pomożemy.
Dodano: 23.09.2018 16:52    Przez: ~Oj naiwny
To bardzo ważne w starzejacym się Koninie w którym za 15 lat 70% ludzi będą emerytami a z powodu demografii braku dużych zakładów z pewną i stabilna praca będzie nas 40 tys
Dodano: 23.09.2018 18:20    Przez: ~Tgv
Rozjuszone hordy rudego złodzieja i narkomana,kodomici,odrywani od koryta gotowi na każdą podłość a starsi sa łatwyn celem
Dodano: 23.09.2018 18:33    Przez: ~Max
Lewicowy J. Owsiak zachęcał młodzież, " Róbta co chceta", no i niektórzy robią.
Dodano: 24.09.2018 10:36    Przez: ~Norbert
Po pierwsze niech im uświadomią i przestrzegają przed pazernością kościoła katolickiego. To jak studnia bez dna - ile dasz im kasy tyle przetrawią i ciągle im mało.
Dodano: 23.09.2018 11:13    Przez: ~Dawaj na kul
Od dłuższego czasu rozwijana jest z wielkim nasileniem kampania antykatolicka. Usiłuje się zohydzić katolicyzm, aby wyrwać nam to, co mamy najcenniejsze – aby wyrwać nam naszą tradycję, korzenie i siłę. Polak, który wyzbywa się dziedzictwa katolicyzmu (tu chodzi o dziedzictwo etyczne, filozoficzne, poznawcze, państwowe) – to Polak, który szybko stanie się mierzwą świata. Dobrze sobie z tego zdają sprawę wrogowie kk. Stąd też robi się wszystko, żeby zohydzić katolicyzm. Myślę, że środowiska lewicowo-masońskie chcą, aby Kościół Katolicki upadł w ogóle na świecie. Oczywiście panu Georgeowi Sorosowi też nie pasuje to, że święty kościół jest taki mocny w Polsce. Katolicy nie pozwólcie, by zawładnęło wami przekonanie, że nic nie możemy zrobić. Przygotowujcie się do walki, także do cierpienia. To cierpienie może być zarówno fizyczne, jak i społeczne, np. obojętność, izolacja, wyśmiewanie, wyszydzanie. Może też pojawić się ...
Dodano: 23.09.2018 17:53    Przez: ~Matilan
cd.. Może też pojawić się prześladowanie nas, a nawet więzienie - Dlatego też katolicy nie dajmy się masonom, lewakom, chazarom i innym wrogom kościoła - BĄDŹMY CZUJNI !!!
Dodano: 23.09.2018 17:58    Przez: ~Matilan
Już z polecenia pisowskiego działają blogerzy 😤🤑🤡
Dodano: 23.09.2018 20:14    Przez: ~Kler
Matilan, Kościół Katolicki nie jest Kościołem Jezusa Chrystusa i musi być zniszczony, tylko jest kwestią czasu, kiedy ?
Dodano: 24.09.2018 10:42    Przez: ~Chrzescijanin
nie lubie księży oni kłamia i oszukuja
Dodano: 23.09.2018 12:11    Przez: ~kulczewski
Niebezpieczne JEST DLA MNIE PORUSZANIE SIĘ PO DRODZE DLA ROWERÓW , PO NP.: 21 ,GDY TRZEBA PRZYHAMOWYWAĆ , CO CHWILĘ , BO ROWER MA ,,MIĘKKIE OGUMIENIE '' . DROGI ROWEROWE SĄ PEŁNE ..KRAWĘŻNIKÓW '' [NP.:- POCZTA NA KOLEJOWEJ?''] . SKRZYŻOWANIA NIE SĄ WYŁĄCZNE , PO 21 { KAUFLAND]. DROGA ROWEROWA NA KOLEJOWEJ KOŃCZY SIĘ ŹLE OŚWIETLONYM ,NIERÓWNYM KRAWĘŻNIKIEM ,I DALEJ CZĘSTO SZKŁO ?. ŁAWKI Z PIJĄCYMI , TO STANDARD [NP. : ULICA :- KOLEJOWA]. ...
Dodano: 23.09.2018 14:49    Przez: ~L
Wiem o co Ci chodzi, ale pisz bardziej zrozumiałym językiem
Dodano: 23.09.2018 15:28    Przez: ~ona
Max ale jaja słyszałeś ,że w Ostrołęce PiSowski prezydent były katecheta zakazał projekcji filmu "Kler" w kinie.Taki PiSdzielec z niego .Nie głosujemy na katechetę z PiS w Koninie Chojnackiego bo być może jedyne co będzie dozwolone w kinie to ''Smoleńsk"
Dodano: 23.09.2018 19:15    Przez: ~Dax
Jeśli ktoś uderza w Boga czy w Syna Bożego, niech będzie przeklęty, ale jeśli wytyka błędy Kościoła Katolickiego jestem za, nie odnoszę się do filmu, gdyż go nie widziałem, mam natomiast na myśli królujące w K.K. bałwochwalstwo i pogaństwo.
Dodano: 24.09.2018 10:49    Przez: ~Chrzescijanin
To co się dzieje obecnie w Polsce wokół Kościoła jest odpryskiem wydarzeń na świecie. – Również w Kościele istnieje tzw. piąta kolumna, kolumna szatana, która czy to grzesząc, czy jawnie współpracując z wrogimi nam siłami, niestety robi bardzo złą robotę.
Dodano: 24.09.2018 20:39    Przez: ~My o tym wiemy
rzadko chwalę policję ale należy oddać tym razem oceniam przygotowali się bardzo dobrze spotkanie przygotowanie w temacie 1.prezentacje multimedialne OK -na marginesie dotyczyło to głównie osób -seniorów (może na przyszłość należy pomyśleć o rozmiarze ,wielkości dostosowana do odbiorcy bardziej czytelne .ten Pan policjant a wydziału kryminalnego mówił ciekawie ale krasomówcą to nie był.co do prezentacji na drogach-ok wszystko było przedstawione należycie, Uwagi i dyskusja była konkretna lecz brakowało konkretnych odpowiedzi .Spodobał mi się pomysł jedne z Pań która proponował przedstawienie tych zagadnie na telebimach ,portalach internetowych w prasie, w szkołach itd. frekwencja jak na konin mnie zaskoczyła pozytywnie około 80 osób. Korytkowski lepiej by się nie wypowiadał -dyrektor WORDznowu dmuchanie w kij. Było wiele uwag myślę ze to dobrze z korzyścią dla mieszkańców i Policji.
Dodano: 27.09.2018 10:57    Przez: ~Karo k