Dzisiaj jest środa 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20114) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 20oC
Jutropogoda
28 / 19oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (12)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (9)

Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu

Dodano: 26.09.2018 12:41
Źródło: LM.pl

Konińskie policjantki o bezpieczeństwie rozmawiały wczoraj z mieszkańcami Grodźca. Odwiedziły też przedszkolaki w Laskówcu.

Mundurowi z wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie od wielu miesięcy realizują autorski program dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym. I o tym policjantki rozmawiały między innymi z dziećmi w przedszkolu językowym Akademia Juniora w Laskówcu. Na koniec spotkania maluchy otrzymały odblaski oraz naklejki na szybę samochodu informujące, że w środku jest dziecko.

O niebezpieczeństwie związanym z przechodzeniem w miejscach niedozwolonych natomiast funkcjonariuszki rozmawiały z mieszkańcami Grodźca. Mundurowe przybliżały też napotkanym osobom problem związany z zagrożeniami czyhającymi na seniorów. Mieszkańcy Grodźca otrzymali ulotki z poradami na temat bezpieczeństwa i odblaski.

fot. KMP Konin

  • Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu
  • Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu
  • Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu
  • Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu
  • Policjanci o bezpieczeństwie rozmawiali w Grodźcu i Laskówcu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

cóz za newsy!!! ajajaj dzieje sie w Koninie i okolicach. NAprawde warto tu zostac i nie emigrowac za pieniądzem. , Ścieżki, rowery, przystanki, (więcej nie pamiętam). By zyło sie lepiej! DZIEKUJEMY SLD I PO za to wszystko!!! mieszkańcy!
Dodano: 26.09.2018 13:14    Przez: ~emigrant
Dobrze ze to już ostatnie ich dni
Dodano: 26.09.2018 13:21    Przez: ~koniec PO i SLD
A Ludwik Dorn? Który ma koniec? Ten pisowski czy pełowski?
Dodano: 26.09.2018 14:39    Przez: ~X
Ludwik Dorn pochodzi z narodu wybranego, obecnie stały bywalec w TVN-ie.
Dodano: 26.09.2018 16:06    Przez: ~Telewidz
emigrant sympatyk totalnej opozycji, on zawsze nie lubił PiS-u, każdy ma prawo błądzić.
Dodano: 26.09.2018 16:08    Przez: ~Witek
W sumie dobrze,że emigrant jesteś poza krajem jednego bezrozumnego mniej.
Dodano: 26.09.2018 18:41    Przez: ~Pislicja
Bezpieczne życie to takie w którym nie ma się styczności z policją...
Dodano: 26.09.2018 13:20    Przez: ~W
słuchaj —-w— gdybym nie bał się policji to już bym ci uszy pourywał
Dodano: 26.09.2018 13:52    Przez: ~bojący
życie bez policji było by smutne
Dodano: 26.09.2018 13:53    Przez: ~xx
czy Policja ściga radnego powiatu z Kazimierza Biskupiego - kandydata na Wójta. Panu Grzesiowi kierownikowi w KWB Konin groził z art. 52. za przekręty (ustawianie przetargów i wykorzystywanie samochodu służbowego do celów osobistych). KWB Konin wystąpiła do Rady Powiatu Konińskiego o zgodę na zwolnienie. Dał wypowiedzenie wypowiedzenie – jednak sprawa się toczy i podobno chodzi o wielką kaskę.No cóż kandydaci na radnych z jego Józef Młodożeniec (były komendant MO) i Hieronima Włodarczyka - funkcjonariusza MO będą musieli reanimować lidera listy!!! Policjanci zapytajcie ich jak to się robi?
Dodano: 26.09.2018 16:54    Przez: ~Szewc 2
Jestem głupi ale się leczę.
Dodano: 26.09.2018 18:55    Przez: ~Symp.PiS
Podpisuj się swoim nickiem, proszę Cię.
Dodano: 27.09.2018 11:29    Przez: ~Prawdz. Symp. PiS
Mówić o tych kobietach policjantki to trochę za dużo powiedziane.
Dodano: 26.09.2018 19:17    Przez: ~Boar
Niech ta pani policjant mnie skuje i robi ze co zechce....
Dodano: 27.09.2018 07:08    Przez: ~Fan
Myślisz, że paralizator by ci pomógł ?
Dodano: 27.09.2018 11:31    Przez: ~Policjantka
A ten z rowerem po chodniku dostał mandat czy nie???
Dodano: 26.09.2018 19:17    Przez: ~qwert
Ten z rowerem przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym i został ukarany mandatem karnym w kwocie 200 zł i 5 punktów karnych.
Dodano: 27.09.2018 11:33    Przez: ~Zadowolony ?
Ano, brak dekomunizacji powoduje że rozbuhana sitwa nie ma żadnych hamólcuw.
Dodano: 26.09.2018 22:32    Przez: ~cccp
ZDROWIE , SALUTOWANIE PRZED PREZYDENTEM , I POSADZIC NIE MOZNA ? WYKONAWCY CO ? REMONTUJAC ULICE , POWODUJE PEKNIECIE SCIAN . ...