Dzisiaj jest niedziela 5 kwietnia 2020, imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17750) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 5oC
Jutropogoda
14 / 9oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zakaz wstępu do lasu. Wprowadzono czasowe ogranicz ... (10)Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (6)

Konin. Kolizja przy bulwarze. 63-latek zjechał na przeciwległy pas

Dodano: 26.09.2018 21:31
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś po południu w starej części Konina. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Po godz. 15:00 na ul. Zofii Urbanowskiej jadący toyotą 63-letni mieszkaniec Konina zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z audi, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Kramsk. 

Kierowcy obu aut zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, 63-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

  • Konin. Kolizja przy bulwarze. 63-latek zjechał na przeciwległy pas

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kolizja,   zderzenie samochodów,   policja konin,   KMP Konin,   komunikacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przewoziłem czerwone auto lawetą (toyotę), wystąpiła usterka układu kierowania pojazdem, stąd doszło do kolizji.
Dodano: 26.09.2018 22:42    Przez: ~AutoPomoc Konin
Dobrze że nikomu nic się nie stało !!! Kolega ma 2 lata do emerytury i na pewno jest w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej - także darujcie sobie hejty o starych ludziach i ich możliwościach ....
Dodano: 27.09.2018 07:13    Przez: ~Kumpel z pracy
63 lata stary.Kurcze moja babcia ma 93 i jest samodzielna.Ciekawe ile ty masz lat bo skoro emeryt to pewnie po 60 i uważasz się za starca.Więcej optymizmu człeku i wyjdź z przed telewizora
Dodano: 27.09.2018 08:23    Przez: ~aktywna
Fzg tak piszesz jakbyś był w aucie i słyszał. A skąd wiesz czy kapcia nie złapał chwilę wcześniej? A może był u mechanika ale ten czegoś nie dokręcił? Skutki to są jak tacy jak Ty nie używają wyobraźni a potem idą na wybory.
Dodano: 27.09.2018 00:35    Przez: ~Wit
Raczej 40 nie doczeka bo już ma zryty mózg,a dopalacze swoje robią
Dodano: 27.09.2018 13:23    Przez: ~ewa

KOMENTARZE

PIENIĄDZE MA ,TO ,,SIUP'' , WYTŁOKÓW JEŚĆ NIE MUSI . ....
Dodano: 26.09.2018 21:57    Przez: ~L
Do psychiatry
Dodano: 27.09.2018 06:41    Przez: ~Idż
W takim wieku, z takim zdrowiem to nawet z więzienia się wysokie. Będzie brał, brał coraz więcej.
Dodano: 26.09.2018 22:17    Przez: ~Strach
Przewoziłem czerwone auto lawetą (toyotę), wystąpiła usterka układu kierowania pojazdem, stąd doszło do kolizji.
Dodano: 26.09.2018 22:42    Przez: ~AutoPomoc Konin
Tak to jest jak ignoruje sie jakiekolwiek stuki z ukladu zawieszenia badz kierowniczego. A pozniej sa skutki
Dodano: 26.09.2018 23:49    Przez: ~Fzg
Fzg tak piszesz jakbyś był w aucie i słyszał. A skąd wiesz czy kapcia nie złapał chwilę wcześniej? A może był u mechanika ale ten czegoś nie dokręcił? Skutki to są jak tacy jak Ty nie używają wyobraźni a potem idą na wybory.
Dodano: 27.09.2018 00:35    Przez: ~Wit
Wit wlasnie sam sobie zaprzeczyłes: nie uzywaja wyobrazni, ignoruja stuki wlasnie i oto sa skutki awarii układu kierowniczego. Fzg ma po czesci racje. Zobacz jakimi starymi autami jezdzimy. Uwierz mi ze 70% sa to trumny na kółkach.
Dodano: 27.09.2018 00:47    Przez: ~Ryhu
Człowiek w wieku 63 lat jest już stary i chory i nie powinien kierować samochodem. Ludzie po sześcdziesiątce powinni przechodzić obowiązkowe badania lekarskie.
Dodano: 27.09.2018 06:37    Przez: ~Emeryt
63 lata stary.Kurcze moja babcia ma 93 i jest samodzielna.Ciekawe ile ty masz lat bo skoro emeryt to pewnie po 60 i uważasz się za starca.Więcej optymizmu człeku i wyjdź z przed telewizora
Dodano: 27.09.2018 08:23    Przez: ~aktywna
Ty przejdź badania ale psychiatryczne.
Dodano: 27.09.2018 08:53    Przez: ~Gg
63 lata jest stary??? Nie powinien kierować autem??? A co ma zrobić, gdy pracuje jako kierowca???
Dodano: 27.09.2018 08:57    Przez: ~???
Emeryt. Mój dziadek w wieku 70 lat uprawiał sex z babcią i dawał radę.
Dodano: 27.09.2018 09:25    Przez: ~Buhai
No tak, ale Wiagra go w końcu wykończyła, nie babcia a Wiagra, natury nie oszukasz.
Dodano: 27.09.2018 10:50    Przez: ~Emeryt
Dziadek nadal żyje i wali gruche
Dodano: 27.09.2018 19:41    Przez: ~J
Dobrze że nikomu nic się nie stało !!! Kolega ma 2 lata do emerytury i na pewno jest w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej - także darujcie sobie hejty o starych ludziach i ich możliwościach ....
Dodano: 27.09.2018 07:13    Przez: ~Kumpel z pracy
A jednak wypadek spowodował i naraził niewinną kobietę na problemy i przykrości. To dziadek jest winny !
Dodano: 27.09.2018 07:35    Przez: ~Wypadek
Ale nikt nie przeczy temu, że jest winny!!!czego się czepiasz????
Dodano: 27.09.2018 14:36    Przez: ~O co ci chodzo
Stwierdzam fakt i tyle.
Dodano: 27.09.2018 15:48    Przez: ~Znowu wypadek
a Tusk chciał nas do śmierci w robocie trzymać - też mam 64, ale już nie jeżdźę, bo niedowidzę.
Dodano: 27.09.2018 16:24    Przez: ~Antonii
Widzę że tu sami mieszkańcy miasta się wypowiadają co całe życie w MZK jeżdżą. Nawet prawo jazdy byście nie byli w stanie zrobić
Dodano: 27.09.2018 09:26    Przez: ~Cfaniak z górnego śląska
wypad na Śląsk ,tam twoje miejsce
Dodano: 27.09.2018 09:36    Przez: ~ola
Ola niedługo i ty na Śląsk wyjedziesz bo tu nic nie ma w tej koninskiej wsi
Dodano: 27.09.2018 09:38    Przez: ~Kolega ola
Jak to niema? Bulwary są
Dodano: 27.09.2018 10:12    Przez: ~zenek
Trzeba utylizować tych starych ludzi po pięćdziesiątce bo zajmują miejsce młodym i prężnym.
Dodano: 27.09.2018 10:14    Przez: ~Pjoter
A Ty ciągle będziesz młody ?
Dodano: 27.09.2018 10:57    Przez: ~Donald
P. J. A. C. U Takich jak Ty trzeba utylizowac! Obyś doczekał do 50 tki.
Dodano: 27.09.2018 11:22    Przez: ~Mnbvcxz
Raczej 40 nie doczeka bo już ma zryty mózg,a dopalacze swoje robią
Dodano: 27.09.2018 13:23    Przez: ~ewa
Patrz, a Tusk każe do 67 lat życia pracować????
Dodano: 27.09.2018 14:39    Przez: ~Nmk
Młokos uśmiercał by ludzi po 50-tce, co powodują w głowach u młodych ludzi narkotyki i dopalacze, jakie sieją spustoszenie.
Dodano: 27.09.2018 15:51    Przez: ~Mózg się lasuje
Zobaczymy czy ty po 50 się wycofasz z życia publicznego i zakmkniesz się w czterech ścianach! Boże dlaczego młodzi niektórzy ludzie to bezmozgi!!!
Dodano: 28.09.2018 20:19    Przez: ~Kat
I znowu PN w akcji. Porażka kto im prawko daje
Dodano: 27.09.2018 16:15    Przez: ~Filip
Sprawdzamy kto sprowadził auto, kto wyklepał i kto dopuścił do ruchu. Za tym muszą iść kary finansowe lub więzienia jeśli giną ludzie. Tutaj jak czytamy przestała działać kierownica.
Dodano: 27.09.2018 17:29    Przez: ~Kollo
Kupujący widział oglądał wiedział co kupuje
Dodano: 27.09.2018 19:42    Przez: ~R
Czy Ty dobrze czytasz? Kapcia złapał i tyle z filozofii, wypadek losowy. Co miał zrobić? Zatrzymać czas, wymienić koło i jechać dalej? Auto kupione w polskim salonie, jednego właściciela miał przez cały ten okres i był na bieżąco serwisowany. Obyś Ty swoim wozidłem z pospawanymi podłużnicami się nie zabił na parkingu.
Dodano: 27.09.2018 22:18    Przez: ~...
Ten 63-latek jest w takiej formie, że w pracy dużo młodsi nie mogą mu dać rady. Jest świetnym fachowcem i śmieje się, że jest za młody na emeryture😀. Niestety wypadki chodzą po ludziach i mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia. Nie można wszystkich ludzi mierzyć jedną miarą.
Dodano: 27.09.2018 19:51    Przez: ~Wojtek
Dlatego też emerytura powinna być od 67 roku życia.
Dodano: 27.09.2018 22:54    Przez: ~Kollo
1 z 2
12>>