Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Konin. WORD przekazał pomoce dydaktyczne do pięciu szkół

Dodano: 27.09.2018 14:23
Źródło: LM.pl

Kolejnych pięć szkół podstawowych z subregionu konińskiego otrzymało pomoce dydaktyczne od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie.

Uroczyste przekazanie wyposażenia wartego ponad 20 tys. zł odbyło się dziś w murach Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie. Placówki wzbogaciły się o: plansze ze znakami drogowymi i pierwszą pomocą przy wypadku komunikacyjnym, 32 przenośne znaki drogowe, sygnalizator świetlny, matę obrazującą przejście dla pieszych oraz dwa rowery z wyposażeniem. Uczniowie otrzymali też elementy odblaskowe i „Kieszonkowe Kodeksy Rowerzysty”.

Dodatkowe wyposażenie trafiło do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Budzisławiu (powiat koniński), Szkoły Podstawowej w Miłaczewie (powiat turecki), Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej (powiat słupecki) i Szkoły Podstawowej w Chodowie (powiat kolski).

Na przestrzeni ostatnich 12 lat WORD przekazał pomoce dydaktyczne 79 szkołom podstawowym dawnego województwa konińskiego.

fot. WORD Konin

  • Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne do pięciu szkół

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I co w związku z tym??? Teraz przekazał???? Na miesiąc przed wyborami dyrektor się popisuje, bo na prezydenta kandyduje???? Waszakowa to chociaż starostom była, Steinke przewodniczącym rady... A korytkowski???? On tylko koryt chce. A po wyborach będzie płakał, że mu Kaczor miliony z pensji poobcinał
Dodano: 27.09.2018 14:31    Przez: ~mnk
Kiełbasa wyborcza dotarła do szkół
Dodano: 27.09.2018 15:08    Przez: ~Nie dla PO

KOMENTARZE

I co w związku z tym??? Teraz przekazał???? Na miesiąc przed wyborami dyrektor się popisuje, bo na prezydenta kandyduje???? Waszakowa to chociaż starostom była, Steinke przewodniczącym rady... A korytkowski???? On tylko koryt chce. A po wyborach będzie płakał, że mu Kaczor miliony z pensji poobcinał
Dodano: 27.09.2018 14:31    Przez: ~mnk
Przepraszam, nie Kaczor tylko komuś bo takiego teraz wyzwiska aktualnie używają działacze i zwolennicy po, nowoczesnej i kodu
Dodano: 27.09.2018 14:33    Przez: ~Mnk
Konus
Dodano: 27.09.2018 14:33    Przez: ~Mnk
Nie wzrost ani wygląd u człowieka się liczy, ale to co posiada w głowie, a Pan Prezes J. Kaczyński jest wielkiej klasy politykiem i dobrym strategiem, któremu nikt z totalnej opozycji nie dorównuje i dorównać nie może i dlatego sympatycy opozycji w swojej bezsilności ciągle mu ubliżają, obnażając swoją niemoc.
Dodano: 27.09.2018 15:04    Przez: ~Symp. PiS
Symp.Pis dzielców czy morawiecki już ładnie przeprosił PO?Po przegranych przez Chojnackiego wyborach na urząd Prezydenta Konina ogłoś miastu i światu (u was w sekcie to chyba Urbi et Orbi ?),że to szatan sprawił że Chojnacki taki dobry katecheta przerżnął z hukiem wybory .Szatan ,który nakręcił film "Kler" oczywiście .Do zobaczenia przy urnie 21 października .
Dodano: 27.09.2018 15:14    Przez: ~Kler w kinie
A mnie zbiła katechetka bo stwierdziła brak napletka. Całą nockę się męczyła a nad ranem to zobaczyła.
Dodano: 27.09.2018 16:37    Przez: ~Joshua
Obleje dziesiątki kursantów na egzaminie i jeszcze zarobi.to jest POlityka w/g PO.
Dodano: 27.09.2018 17:23    Przez: ~nie głosuję na PO
Ja nie chcę aby Pan Korytkowski z PO wraz ze swoimi kolesiami rządzili Koninem, a więc nigdy nie poprę i nie będę głosował na ludzi z tzw. Koalicji Obywatelskiej. Tylko ludzie z listy KW Prawo i Sprawiedliwość mogą zmienić to komunistyczne miasto i wprowadzić dobre zmiany i dlatego popieram i wybiorę Pana Zenona Chojnackiego.
Dodano: 27.09.2018 14:57    Przez: ~Symp. PiS
To popieraj. Skoro to katecheta na rządzić w Koninie
Dodano: 27.09.2018 15:01    Przez: ~Konin wolny od PiS
Bo nie będzie ,ma tylko marzenia nie do spełnienia.Koninianie na pewno nie zagłosują na PO
Dodano: 27.09.2018 15:06    Przez: ~ewa
Te lewak a ty wiesz chociaż co znaczy katecheta.
Dodano: 27.09.2018 15:07    Przez: ~nigdy więcej PO
Nie będzie KorytaChce-owski rządził Koninem na pewno!!!! Jeśli Waszakowej nie udało się wygrać wyborów w dobie największej popularności Po, to w przypadku dyrektora WORD możemy być spokojni. prawdopodobnie Nowicki wygra w drugiej turze
Dodano: 27.09.2018 18:49    Przez: ~K
Kiełbasa wyborcza dotarła do szkół
Dodano: 27.09.2018 15:08    Przez: ~Nie dla PO
Te lewak od kleru.Jesteś tępy i nie douczony.Nasz Szanowny Premier nie musi nikogo przepraszać tym bardziej po .Ma wydać tylko sprostowanie.Mniej TVN włącz myślenie nieuku.Na wieczór wyborczy kup sobie neospasminę i przywiąż się do krzesła.
Dodano: 27.09.2018 15:36    Przez: ~Tylko PiS
Bardzo ładnie cie mamunia wychowała .Pewnie się cieszy jak to synek innych wyzywa od nieuków itp.U nas w PiS to standard.Pozdrów mamunię o ile jeszcze żyje .Ewentualnie podaj adres to wyślę kwiaty nawet na grób o ile go postawiłeś?
Dodano: 27.09.2018 19:31    Przez: ~Krystian z PiS
Onanizowałeś się już dzisiaj do obrazków swoich idoli ? Jak nie to dalej ruszaj do dzieła - służba wzywa patrioto od siedmiu boleści.
Dodano: 28.09.2018 13:39    Przez: ~Precz z pisem
Cuda cuda w Koninie ludzie bierzta bo to reszta czego to Pło nie wymyśli
Dodano: 27.09.2018 16:39    Przez: ~ Wesad
To trafia tam gdzie powinno byc, np. zona wicepremiera wlasnie jest z Budzislawia ,/ tego od kultury/, to sie nazywa lizusostwo !!!!!!!!!!!!!! Dobra zmiana!!!!!!!!!
Dodano: 27.09.2018 16:54    Przez: ~Rowerek
Budzislaw, dlatego bo zona wicepremiera jest z tej wsi!!!! To sie nazywa lizusostwo, a now mi sie uda ????? Cos z siebie panie kandydacie !!!!
Dodano: 27.09.2018 16:57    Przez: ~Rowerek
Bzdury wyssane z palca i TVN