Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19627) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mieszkańcy starówki na spotkaniu z prezydentem i k ... (1)Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (3)

Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa

Dodano: 29.09.2018 10:55
Źródło: LM.pl

Ruszył nowy rok kulturalny w Atelier KreDKa w Konińskim Domu Kultury. Na inaugurację odbył się wernisaż wystawy „Nasi Twórcy”.

W piątkowy wieczór w Strefie K uczestników zajęć w Atelier KreDKa przywitała instruktorka – Katarzyna Mijakowska. Na wystawie znalazło się około 40 prac młodych artystów, którzy brali udział w zajęciach plastycznych w KDK. Wernisaż był okazją do podziwiana prac, ale również podsumowania ubiegłego roku artystycznego i omówienia planów.

- Gratuluję Wam wytrwałości, konsekwencji, samozaparcia w walce ołówków, pasteli i farb na polu kartki, która potem staje się małym dziełem sztuki – mówiła Katarzyna Mijakowska. - Wierzę, że nowy rok kulturalny będzie bardzo owocny artystycznie.

Atelier KreDKa w KDK istnieje od 2005 roku. Na zajęcia uczęszcza około 100 młodych artystów, którzy tworzą 9 grup. Wystawę w Strefie K można oglądać do 14 października.

fot. KDK

  • Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa
  • Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa
  • Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa
  • Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa
  • Wystawą zainaugurowali nowy rok artystyczny Atelier KreDKa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zamkniemy KDK i przestaną nieroby pobierać podatników konińskich pieniądze. Pamiętajcie po zmianie władzy zrobimy czystki 100 % w KDKu oraz w CKU...
Dodano: 29.09.2018 14:34    Przez: ~Pis

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.