Dzisiaj jest czwartek 9 lipca 2020, imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17811) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 14oC
Jutropogoda
20 / 17oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów. Urzędnicy przystąpili do akcji pomocowej ... (0)Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (3)

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

Dodano: 29.09.2018 14:04

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

W siedzibie biura senatorskiego Małgorzaty Budner spotkali się przyszli kandydaci do rady miasta, sejmiku wojewódzkiego. Nie zabrakło najważniejszego zainteresowanego na fotel prezydenta Konina.

 - Chcę wszystkich Państwa zachęcić do strzelania. Chce żebyśmy strzelili w dziesiątkę. Chcę żeby cała nasza lista była tarczą. A każdy z Państwa zwycięzcą i trafił w sam środek. Jestem kobietą i zachęcam do oddawania głosy na kobiety. Bo my, kobiety w polityce mamy troszkę trudniej – mówiła Małgorzata Budner, senator PiS

Podczas konferencji prasowej, na którą prosto z Poznania do Konina przyjechał Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.

- Ta konferencja jest ważna. Mam prawdziwy zaszczyt poprzeć na niej oficjalnie naszego kandydata na prezydenta Konina. Myślę, że człowiek z tak dużym doświadczeniem samorządowym będzie świetnym kandydatem. Pan Zenon będzie jednoczył ponad podziałami. – dodał Ryszard Czarnecki

Oprócz poparcia na Zenona Chojnackiego czołowi działacze PiS zachęcali na zagłosowanie na konińskich radnych oraz na kandydata do sejmiku wojewódzkiego.

- Chcemy skończyć z układem PO-PSL. Chcemy wprowadzić dobrą zmianę – dodał R. Czarnecki.

Działacze PiS nie ukrywają, że chcą zdobyć jak najwięcej miejsc w nadchodzącej kadencji.

- Mamy nadzieję, że SLD się zmieści w przyszłej radzie – ironizował K. Majewski.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta
Slajd 1/22

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 1 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 2 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 3 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 4 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 5 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 6 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 7 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 8 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 9 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 10 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 11 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 12 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 13 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 14 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 15 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 16 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 17 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 18 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 19 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 20 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

Konin. Czołowi działacze PiS poparli kandydata na prezydenta

slajd 21 z 22

Ryszard Czarnecki, europoseł i były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz senator Małgorzata Budner, poparli Zenona Chojnackiego w wyborach na prezydenta Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Riczard Obatel Czarnecki zapytany dlaczego jego syn dostał fuchę w spółce skarbu państwa i gruby hajs powiedział, że jego synowi się należało bo kocha Polskę. Panie Obatel ja też kocham Polskę proszę o pracę w spółce.
Dodano: 29.09.2018 19:11    Przez: ~gorszy obatelik
Pisz za siebie. Po tym co Pis wyprawia to nie ufam im za grosz. Do tego jeszcze te komentarze "fanów" pisu. Tak powołujecie się na Boga, tylko uważajcie, bo Bóg Was z tego rozliczy.
Dodano: 29.09.2018 18:57    Przez: ~Alka
Z poparciem Budnerów i marnego Majewskiego Pan Zenon już poległ !!!! Szkoda !!!!
Dodano: 29.09.2018 17:13    Przez: ~PRAWDA
Dokładniej to viceprezes do spraw międzynarodowych w PZPS. Tym bardziej ma chyba co teraz robić z racji stanowiska. Swoją drogą ciekawe. Kiedy to wszystko robi. Bo w parlamencie europejskim też jest.
Dodano: 29.09.2018 19:11    Przez: ~Chore
Tylko Nowicki i nikt inny!!!
Dodano: 29.09.2018 20:20    Przez: ~Katarzyna W.

KOMENTARZE

Kto głosuje na PiS łapka zielona.Kto na inne ugrupowanie czerwona
Dodano: 29.09.2018 14:06    Przez: ~Brawo PiS
Wole ten PiS niż znów czerwoną komunę lub złodziejskie PO
Dodano: 29.09.2018 14:22    Przez: ~dla ludu
Do sejmiku tylko Popkowski miejsce nr.2 na liście PIS.Żadnych resortowych bachorów choć by nawet z różą w tyłku latali w czasie kampanii .
Dodano: 29.09.2018 15:21    Przez: ~SB dworzec
Bedzie Pis ,bedzie KASA na wszystko....w innym przypadku Pakujmy sie,mlodziez nie wroci,seniorzy pozostana bez opieki a Sitwa bedzie sie z nas Śmiala
Dodano: 29.09.2018 15:25    Przez: ~Tylko Zenon
Najlepszy był moment jak Czarnecki Rysio z PiS przepraszał konińskie PO za Morawieckiego .Na kolana obszczymury na kolana!
Dodano: 29.09.2018 15:33    Przez: ~Tylko PiS
Chcesz żyć w prawdzie i uczciwości wybierz PiS! Dobra zmiana trwa nie zmarnujmy szansy!!!!! PiS PiS PiS!!!!!!
Dodano: 29.09.2018 15:34    Przez: ~xd
Ogląd facjaty Rycharda z Samoobrony jest najważniejszym argumentem za oddanie głosu ZA. Poza tym trzeba pamiętać o generalnej maksymie wyborczej PiSa - Nie da ci ojciec, nie da ci matka nie da ci nawet tego sąsiadka ile PiSda ci.
Dodano: 29.09.2018 15:59    Przez: ~jaś
Każdy prawdziwy Polak i Patriota popiera polityków z PiS-u, jako że ludzie to porządni i bogobojni, troszczący się o naszą Ojczyznę, nie jacyś tam donosiciele czy sprzedawczyki ciągle skarżący na własny kraj.
Dodano: 29.09.2018 16:22    Przez: ~Symp. PiS
Z poparciem Budnerów i marnego Majewskiego Pan Zenon już poległ !!!! Szkoda !!!!
Dodano: 29.09.2018 17:13    Przez: ~PRAWDA
A gdzie się podziała Zofija ? Do sejmiku niech każdy ją omija ! Panie Robercie Popkowski liczymy na Pana !!!!!!
Dodano: 29.09.2018 17:19    Przez: ~POWODZENIA
Mój Boże jakie on ma poparcie. Zapomnieliście jeszcze o D.Tarczyńskim. Jak go jeszcze poprze Krysia Pawłowicz to wygraną ma w kieszeni. Ja na tego nauczyciela zagłosuje w 3 turze. Obiecuje.
Dodano: 29.09.2018 18:34    Przez: ~Hahaha
Co tu robi ten Pan. Jest prezesem związku piłki siatkowej, są mistrzostwa, a on w wybory samorządowe się bawi? Niech ten gość weźmie się do pracy, bo za funkcje prezesa dostaje kasę. Ale mniemam, że ciągle mu jej mało. Właśnie to pokazuje prawdziwe oblicze pis. Na prezesa takiego związku też tylko po to, bo jest smaczek na PKOl i wypadałoby mieć coś w Cv, żeby można było go tam westchnął. Pisiewicze,
Dodano: 29.09.2018 19:03    Przez: ~Olek
Obatel, Margarita co w Warszawce trzaska hajs na operacjach plastycznych i ciemni różańcowi z Konina na czele z Katechetą .... Jezuuu ratuj Konin, ratuj Polskę!!
Dodano: 29.09.2018 19:10    Przez: ~strach się bać
Dokładniej to viceprezes do spraw międzynarodowych w PZPS. Tym bardziej ma chyba co teraz robić z racji stanowiska. Swoją drogą ciekawe. Kiedy to wszystko robi. Bo w parlamencie europejskim też jest.
Dodano: 29.09.2018 19:11    Przez: ~Chore
Riczard Obatel Czarnecki zapytany dlaczego jego syn dostał fuchę w spółce skarbu państwa i gruby hajs powiedział, że jego synowi się należało bo kocha Polskę. Panie Obatel ja też kocham Polskę proszę o pracę w spółce.
Dodano: 29.09.2018 19:11    Przez: ~gorszy obatelik
Margareta to plastykę robi ludziom na gębach w TVN Style. Mam pytanie do pisiorow - jak odniesiecie się do tego, że wasza senator pracuje dla TVN??
Dodano: 29.09.2018 19:13    Przez: ~debile same ku.. debile
Katecheta! Katecheta! Dej Dominisiowi i Krysiowi etat!
Dodano: 29.09.2018 19:14    Przez: ~amen
Chryste Ricardo Obatel Czarnecki przyjechał do Konina .... Już nie biega po piwo Lepperowi bo bidok umarł. Obatel gdzie masz samoobronowy krawat??
Dodano: 29.09.2018 19:16    Przez: ~śmierdzi śmierdzi
Ja myślałam, że lobotomia dawno jest zakazana a Kaczor nie dość, że zrobił lobotomie całej swojej partii to jeszcze 19% wyborcom hahah. Swoją drogą słyszałem, że Riczard Obatel znudził się wypłatą na poziomie kilku tysięcy euro i teraz chce robić w Polsce za kilkadziesiąt tysięcy złotych, pewnie wyląduje w jakiejś spóle.
Dodano: 29.09.2018 19:18    Przez: ~dramat dramat i strach
Hahaha Popkowski i Kubiak ... narodowcy.... od 30 lat próbują się dostać do rady miasta a przecie mają tyle piniendzy
Dodano: 29.09.2018 19:32    Przez: ~sąsiadka
https://fakty.interia.pl/raporty/ra Zapoznanie się do czego dąży PIS
Dodano: 29.09.2018 20:10    Przez: ~Radzę się zapoznac
Premier PiS Morawiecki w Poznaniu mówi, że miasto potrzebuje "bauera" - do bauera to Polaków wywożono do Niemiec do pracy przymusowej. PiS to widocznie antypolska opcja niemiecka. Jakim trzeba być ignorantem, żeby życzyć Polakom niemieckiego kata??
Dodano: 29.09.2018 20:23    Przez: ~strach sie bac
Niech górnicy się modlą by solorz nie dostał zielonego światła na oscislowo bo wtedy sprzeda KWB Niemcom a oni podzielą los cukrowni.
Dodano: 29.09.2018 22:37    Przez: ~Jj
PiS
Dodano: 29.09.2018 23:02    Przez: ~Kl
Szanowny LM niech nie manipuluje łapkami.Bo my wiemy jakie mamy poparcie
Dodano: 29.09.2018 23:08    Przez: ~Brawo PiS
pis..czyli poprzyj i spieprzaj..dziadu..o to tylko chodzi.
Dodano: 30.09.2018 03:52    Przez: ~pis..d
Rzyyygam nimi !!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 30.09.2018 21:28    Przez: ~Figo
Moja rodzina i ja głosujemy na Pana Chojnackiego
Dodano: 29.09.2018 14:12    Przez: ~domi
U nas to samo wzzyscy na Zenona
Dodano: 29.09.2018 14:25    Przez: ~C
Twoja rodzina to ty ,pies i kto jeszcze?
Dodano: 29.09.2018 15:16    Przez: ~Chojnicki
Na niecały miesiąc przed wyborami 68 proc. Polaków ufa prezydentowi Andrzejowi Dudzie, a 57 proc. premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Sondaż pokazuje, że zarówno Prezydent, jak i Premier spełniają oczekiwania Polaków. Polityka zagraniczna i sytuacja gospodarcza Polski jest najlepsza od lat.
Dodano: 29.09.2018 15:32    Przez: ~ewa
Pytanie do idioty o nicku Ewa czy Dudzie ufa sam kaczafi .Patrząc na zdjęcie jak Duda wesoło rozmawia z Tuskiem ,którego kurdupel nienawidzi raczej nie ufa .Jak się Duda w porę nie pokaja to nawet modlitwy katechety Chojnackiego czy jak mu tam nie pomogą i reelekcji nie będzie bo go kaczafi sprzątnie .Wniosek swój sondaż wsadź sobie w dudę .
Dodano: 29.09.2018 15:36    Przez: ~Tylko PiS
Gdyby PiS nie przejął władzy w Polsce mielibyśmy to co dziś mają Niemcy u siebie z Muzułmanami, a mają same kłopoty.
Dodano: 29.09.2018 16:26    Przez: ~Symp. PiS
Jak Pan Chojnacki pójdzie na KLER ,to i ja zastanowię się nad tą kandydaturą
Dodano: 29.09.2018 17:44    Przez: ~SMARZ
Smarz Idz ty na Kler ,opowiesz jak było.Tylko zabierz swoją babcię koniecznie.No chyba że też rzuca kamieniami na Kościół jak ty.Ale nie sądze.Weź babcię i obejrzyjcie razem Kler
Dodano: 29.09.2018 18:23    Przez: ~moherowa beretka
radze się zapoznać.Mniej portali lewackich czytaj a będziesz mądrzejszy.
Dodano: 29.09.2018 20:17    Przez: ~olek
Krzyżacy szli na Polskę w imię boże i z krzyżami na piersiach, po latach ich bracia w wierze hitlerowcy też grabili i mordowali z hasłem Gott mit uns, czyli Bóg z nami. Odwieczna propaganda i polityczna manipulacja, zasłanianie się Bogiem i boskim prawem i porządkiem dla ukrycia i usprawiedliwienia nieposkromionej, pazernej chęci władzy, pieniędzy i trzymania ludzi pod butem, a ciemny lud ciągle daje się nabierać.
Dodano: 29.09.2018 23:20    Przez: ~ale to już było...
Ja glosuje na "Bolka" i "Kwacha" moze izba wytrzezwien bedzie darmowa :)
Dodano: 29.09.2018 14:28    Przez: ~Podpis...
kwachu i bolek nie kandydują pomyliły ci się wybory.Oni są skończeni i są na dnie podobnie jak PO i pokrewne frakcje
Dodano: 29.09.2018 14:32    Przez: ~ewa
PiSowska ściero o nicku Ewa przypomnij nam w ilu partiach był czarnecki zanim przytulił go kurdupel
Dodano: 29.09.2018 15:03    Przez: ~sram na PiS
maxi ściera tak na ciebie mama mówi.Mniej dopalaczy a będziesz miał jaśniejszy mózg
Dodano: 29.09.2018 15:09    Przez: ~moherowa beretka
Ole Olek ole Olek na prezydenta tylko Ty... Wódka 50% tansza jak Ole Olek wygra :)
Dodano: 29.09.2018 15:16    Przez: ~:)
Ewuniu zmieniasz nick szybciej niż majtki ale to u niedorozwojów popierających PiS chyba standard.Jutro niedziela ogol się .
Dodano: 29.09.2018 15:18    Przez: ~sram na PiS
Zło jest krzykliwe, czyli ludzie obecnej opozycji, dobro zaś ciche i to są ludzie popierający PiS. Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię - mówi Pan Jezus.
Dodano: 29.09.2018 16:32    Przez: ~Chrzescijanin
Do sram na PiS a dlaczego ty Ewę wyzywasz od ścierki? A ty kim jesteś Panem Bogiem?no zresztą taka jest twoja kultura.To niskie.
Dodano: 29.09.2018 18:03    Przez: ~Ha
Ha .Dlaczego kaczyński wyzywa "Polaków od zdradzieckich mord i kanalii ?W PiS to standard dlatego szkoda mi nawet tego waszego katechety bo przerżnie wybory aż miło .
Dodano: 29.09.2018 20:07    Przez: ~sram na PiS
Sram na pis ,kwik to twój ostatni ,pilnuj tyłka poci ogon świński wyrośnie,chrum chrum.Panu Kaczyńskiemu nie godzien jesteś butów lizać
Dodano: 29.09.2018 20:19    Przez: ~PiS wygra w Koninie
Kurdupel i rydzyk do czyszczenia butów używają takich debili jak ty .Nawet nie myślę co oprócz tego robisz kurduplowi staremu kawalerowi .Dzień po wyborach zapraszam cię na wódeczkę byś przełknął gorycz porażki swojego księdza sorry katechety.
Dodano: 29.09.2018 20:25    Przez: ~sram na PiS
tylko na pana Zenka nie chcemy sld-po w koninie oni myślą tylko o swoich tyłkach w um i spółkach aaa kysz
Dodano: 29.09.2018 14:29    Przez: ~maxi
Pisz za siebie. Po tym co Pis wyprawia to nie ufam im za grosz. Do tego jeszcze te komentarze "fanów" pisu. Tak powołujecie się na Boga, tylko uważajcie, bo Bóg Was z tego rozliczy.
Dodano: 29.09.2018 18:57    Przez: ~Alka
Ałka srałka ciekawe w jakiej wierze cie twoja stara wychowała że teraz kamieniami na Kościół rzucasz i bluźnisz na Boga.Przyjmij do wiadomości że PiS wygra i będzie rządził w Polsce przynajmniej jeszcze dwie kadencje dziecino mała
Dodano: 29.09.2018 21:19    Przez: ~PiS
Ty PiS znasz ten kawał jak dwoje ludzi uratowało topiącego się kaczyńskiego?
Dodano: 29.09.2018 22:06    Przez: ~sram na PiS
O kurna... Toż to zwykłe trole pisowskie piszą. Tekst o kamieniach na kościół to czytam przy każdym możliwym artykule. Zmień chociaż tekst, chyba, że tylko takie dostaliście do przepisania. Może warto w końcu ruszyć głową i uruchomić myślenie?
Dodano: 29.09.2018 22:52    Przez: ~Rozbawiony
Szanowni mieszkańcu Konina zagłosujcie na PiS. Musi się skończyć w naszym mieście lewactwo i komuna. Jak ròwniesz kolesiostwo i partyjniactwo w UM i spòłkach miejskich. Wybòr należy do was i waszych sumień. Bòg honor ojczyzna
Dodano: 29.09.2018 14:44    Przez: ~Aa
Głosujemy na PiS.
Dodano: 29.09.2018 14:53    Przez: ~Konin
Od Chojnackiego lepszy byłby kot Kaczyńskiego.
Dodano: 29.09.2018 15:20    Przez: ~Majewski
Na oszolomow glosowac?
Dodano: 29.09.2018 18:37    Przez: ~Q
👍Brawo PiS👍 👏👏👏
Dodano: 29.09.2018 14:48    Przez: ~Tvn.deutsche
Nigdy w życiu. Najwyższy czas skończyć z tą wasza chora partia!
Dodano: 29.09.2018 14:54    Przez: ~Bdhsush
Tylko ten rząd, rząd PiS-u dba naprawdę o Polaków, wprowadza Dobre Zmiany służące społeczeństwu, a więc zwykłym ludziom, POprzednicy zaś dbali głównie o siebie i swoje bogate środowisko, o tzw. kastę uprzywilejowaną.
Dodano: 29.09.2018 16:39    Przez: ~Symp. PiS
Dojna Zmiana, Koryto Plus itd. Chyba glupcy zaglosuja na pis.
Dodano: 29.09.2018 18:39    Przez: ~Q
Dobry człowiek.Glosuje z moją całą rodziną na Pana Zenona.
Dodano: 29.09.2018 14:57    Przez: ~Chorzeń
Super. Zagłosuj jeszcze na Obatela z Samoobrony, MArgarete z Warszawki, co to kroi gęby ludziom w TVN, na bankiera milionera Morawieckiego i Zenka katechete i będziemy mieli raj
Dodano: 29.09.2018 19:25    Przez: ~pan bozek
Wyborca PiS nie widzi, że pisiory to milionerzy. Sama ochrona kaczora kosztuje obywateli miliony, ich premier to typowy bankier milioner. Wyborca pis kieruje nienawiść .... Boże błagamy uchroń nas prawdziwych wierzących w ciebie ludzi od tej zarazy ...
Dodano: 29.09.2018 19:29    Przez: ~wierzący
PiS oferuje konkrety dla każdego regionu.Kontra PO w każdym regionie jest taka sama:Musimy obronić samorząd przed PiS!Geniusze
Dodano: 29.09.2018 15:09    Przez: ~Tylko PiS
Zostało ci niecałe 3 tygodnie szczekania .Potem będzie lament i szczekanie po spektakularnej porażce PiSlamu w Koninie: kto wystawił taką .....(tu dopisz sobie sam co mam na myśli) na prezydenta no kto?
Dodano: 29.09.2018 15:22    Przez: ~sram na PiS
Na przekór wam ! (...) a z satysfakcją dla mnie będę głosował na PIS. Bo ona słucha głosu własnego Narodu!
Dodano: 29.09.2018 15:29    Przez: ~maxi
maxi na przekór swojej starej jak przyjdzie mróz nie zakładaj czapki .Odpadną ci uszy .Będzie śmiesznie ,może katecheta cię beatyfikuje?
Dodano: 29.09.2018 15:40    Przez: ~ PiS to maxi wstyd
PiS maxi mniej dopalaczy bo lewacy głupieją podwójnie.Brawo PiS niech nam rządzi jak najdłużej.Cały Konin głosuje na Pana Zenona Chojnackiego
Dodano: 29.09.2018 15:58    Przez: ~PiS
Zaufajmy politykom z PiS-u, a się nie zawiedziemy. Proszę zobaczyć czyimi bilbordami jest oklejone miasto, oni są bogaci i mają pieniądze, ale czy to wystarczy, aby przekonać mieszkańców Konina do siebie ? Ja bogatym nie ufam, a w Koalicji nie znajdziesz biednego polityka, czy tacy będą dbać o zwykłych ludzi ?
Dodano: 29.09.2018 16:48    Przez: ~Symp. PiS
Premier Morawiecki - milioner bankier
Dodano: 29.09.2018 19:21    Przez: ~Dziękuję
Największym bogaczem to jest akurat pisowski premier Morawiecki ty pisowski trollu. Oszukaliście nas!!! Z****liście ten kraj, galopuje infalcja i pchacie nas w łapy putina!! precz z kaczorem !!!!
Dodano: 29.09.2018 19:22    Przez: ~danka
Morawiecki to bankier i milioner a teraz jeszcze ma sprawy w sądzie za kłamstwa, jego ojciec fałszował głosowania w sejmie. jesteście pisiory bandą kłamców i nikt już wam nie wierzy. przegracie te wybory i nawet różańce pod krzyżem na zatorzu wam nie pomogą! KŁAMCY!!!!!!!!!!
Dodano: 29.09.2018 19:24    Przez: ~sara
PiS oferuje takie konkrety, że rozdał pieniądze z oszczędności polskich podatników i jak przyjdzie kryzys to zdechniemy z głosu jak w wenezueli. Ale Obatel, Margaret z TVN, Morawiecki milioner i Zeniu katecheta się nie będa nami martwić biednymi polskimi samotnymi matkami co nie dostały nawet 500 zł bo rozdaliście to bogaczom
Dodano: 29.09.2018 19:27    Przez: ~tatiana
Danka sranka oszukali bo emerytkę zabrali.No i super gra gitara tak miało być
Dodano: 29.09.2018 21:20    Przez: ~PiS
Precz z Pis PRECZ PRECZ PRECZ hahaha
Dodano: 29.09.2018 15:21    Przez: ~PRECZ
Z tobą też PRECZ i mniej dopalaczy używaj
Dodano: 29.09.2018 15:30    Przez: ~maxi
ZENON ,Zenon,ZENON,Zenon,Zenon tylko Zeon to nasz Neon.Jest Prawdziwy,jest Uczciwy....wkrótce Wodzem tu nastanie...niechaj misję tę wybierze ...bo tu kazdy w Niego Wierzy
Dodano: 29.09.2018 15:35    Przez: ~P.Zenonie do Dzieła
ZENON?zen..eee...non on.
Dodano: 30.09.2018 03:44    Przez: ~i tyle..