Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Chce porozumienia kandydatów i usunięcia J. Nowickiego

Dodano: 3.10.2018 22:33
Źródło: LM.pl

Michał Kotlarski był pierwszym gościem przedwyborczego cyklu rozmów - „Dwie na Jednego”. Kandydat na prezydenta Konina rzucił rękawice swoim kontrkandydatom. Chce podpisania deklaracji o odsunięciu od władzy Józefa Nowickiego.

Zaczął się wyścig do prezydenckiego fotela. Każdy z kandydatów na portalu LM.pl będzie miał szansę przybliżyć wyborcom swoje pomysły na miasto, ale także odpowiedzieć na pytania internautów. Pierwszym, który znazlazł się w ogniu pytań był Michał Kotlarski, niezależny kandydat reprezentujący klub wyborczy swojego imienia.

W trakcie rozmowy Michał Kotlarski podkreślił, że cieszy go zgodność kandydatów co do diagnozy miasta.

- To jest jednym słowem stagnacja. Wierzę, że ta kampania wyborcza pozwoli pokazać cechy wspólne między nami. Chciałbym zaproponować takie porozumienie dla wszystkich kandydatów, żebyśmy postawili sobie za cel priorytetowy, żeby odsunąć pana prezydenta od władzy – mówi Michał Kotlarski. - Chciałbym, żeby wszyscy kandydaci podpisali deklarację chęci rozwoju miasta, wyjścia ze stagnacji i odsunięcia prezydenta Nowickiego. Zobaczymy kto chce rzeczywiście rozwoju miasta, a kto chce być tylko częścią koalicji z panem prezydentem i udawać jak Platforma Obywatelska, że nie mieli wpływu na to co się dzieje z miastem – dodaje.

Co na to pozostali kandydaci? Być może dowiemy się tego podczas kolejnych rozmów. Najbliższa już w piątek, 5 października o godz. 20:00. Naszym gościem będzie wówczas Karol Kuznowicz z KWW Alternatywa dla Konina.

  • Chce porozumienia kandydatów i usunięcia J. Nowickiego
  • Chce porozumienia kandydatów i usunięcia J. Nowickiego
  • Chce porozumienia kandydatów i usunięcia J. Nowickiego
  • Chce porozumienia kandydatów i usunięcia J. Nowickiego

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ludzie przecież ten Pan nie wie o czym mówi, widać że doświadczenia nie ma. Straszne to jest ze tak młoda osoba bez doświadczenia chce zarządzać naszym miastem. Mam nadzieje, że macie troszkę więcej rozumy niż ten Pan i nie będziecie na niego głosować.
Dodano: 4.10.2018 08:31    Przez: ~Katrina
Młodzieńcze fantazje. Ogólnikowo, powierzchownie, wyrywkowo i populistycznie. Bez wizji i strategii. Klasyczne ślizganie się po temacie. Brak samokrytycyzmu i życiowej pokory. Po prostu bicie piany, czyli nadaje się na polityka.
Dodano: 4.10.2018 00:50    Przez: ~Nie...
Kolejny karierowicz który każdemu wlezie w 4 litery żeby tylko być przy korycie. Z PiS wywalony do Waszkowiaka się przypiął a na końcu od tego złego Nowickiego wziął stołem w spółce miejskiej. Fakt dalsze rządy PO-SLD to kolejna zapaść miasta niedługo będzie można tu stworzyć rezerwat :) . Nie głosowac na nikogo powiązanego z PO -SLD.
Dodano: 4.10.2018 00:06    Przez: ~Sarko
Demagogia. Nie wystarczy mówić, czego oczekują słuchacze. Należy to jeszcze zrealizować. Niestety ten Pan nie ma pojęcia o zarządzaniu. A trole już pracują na forum i wypisują komentarze pochlebne dla tego pana.
Dodano: 3.10.2018 23:16    Przez: ~Realistka
Z kim i z czym p Kandydacie zastanow sie pan komu takie bzdety pleciesz ???? Kompletny nie wypal ! On na prezydenta ????? Ludzie obudzie sie !!!!!
Dodano: 4.10.2018 01:28    Przez: ~obudzony !

KOMENTARZE

Szacun :)
Dodano: 03.10.2018 22:42    Przez: ~
No wreszcie jest jasna deklaracja kandydata, który chce odsunięcia prezydenta Nowickiego od władzy. Ważna jest też deklaracja współpracy dla dobra Konina ze wszystkimi kandydatami którzy chcą zmiany.Tylko czy wszyscy tego chcą?
Dodano: 03.10.2018 22:58    Przez: ~Jerzy
Demagogia. Nie wystarczy mówić, czego oczekują słuchacze. Należy to jeszcze zrealizować. Niestety ten Pan nie ma pojęcia o zarządzaniu. A trole już pracują na forum i wypisują komentarze pochlebne dla tego pana.
Dodano: 03.10.2018 23:16    Przez: ~Realistka
Kolejny karierowicz który każdemu wlezie w 4 litery żeby tylko być przy korycie. Z PiS wywalony do Waszkowiaka się przypiął a na końcu od tego złego Nowickiego wziął stołem w spółce miejskiej. Fakt dalsze rządy PO-SLD to kolejna zapaść miasta niedługo będzie można tu stworzyć rezerwat :) . Nie głosowac na nikogo powiązanego z PO -SLD.
Dodano: 04.10.2018 00:06    Przez: ~Sarko
Młodzieńcze fantazje. Ogólnikowo, powierzchownie, wyrywkowo i populistycznie. Bez wizji i strategii. Klasyczne ślizganie się po temacie. Brak samokrytycyzmu i życiowej pokory. Po prostu bicie piany, czyli nadaje się na polityka.
Dodano: 04.10.2018 00:50    Przez: ~Nie...
Co minuta komentarz.... Mądremu wystarczy żeby go zrazić do siebie. Nawet nie czytałem wszystkich 107 spłodzonych przez noc.
Dodano: 04.10.2018 07:06    Przez: ~małgoś
Tristian więcej tych monitorów nie było? do stremowania tyle nie trzeba
Dodano: 04.10.2018 07:53    Przez: ~LOL
Więcej DLA MNIE i moich przydupasów, więcej koryta, więcej degradacji, więcej nakradnę. Śmieję się z was mieszkańcy, bo od lat nie robię nic i mnie utrzymujecie, a miasto w ruinie :D
Dodano: 04.10.2018 09:40    Przez: ~Józin z Bazin
Michale, Twoi sfrustrowani przeciwnicy próbują cię obrazić.Pamiętasz taki cytat z Gandhiego? Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz!
Dodano: 04.10.2018 11:43    Przez: ~j.
Nie mam nic przeciwko Panu Michałowi Kotlarskiemu, ale uważam, że na dzień dzisiejszy jedynym godnym uwagi kandydatem na Prezydenta Konina jest kandydat z PiS- Pan Zenon Chojnacki.
Dodano: 04.10.2018 12:04    Przez: ~Symp. PiS
raczej zolwia
Dodano: 04.10.2018 14:05    Przez: ~szyyyybbbbkkkiiii Zenek
Sam się usuń
Dodano: 04.10.2018 17:05    Przez: ~sd
Ulizany laluś.
Dodano: 04.10.2018 22:46    Przez: ~Qwertyuiop
Ile lat ma ten pan?
Dodano: 03.10.2018 22:42    Przez: ~As
29 lat, niestety ci starsi dalecy są od tak jasnych deklaracji.
Dodano: 03.10.2018 22:51    Przez: ~Jerzy
młody i to jego atut. widać że po starych nic nie można oczekiwać
Dodano: 03.10.2018 22:54    Przez: ~xxx
Panie Józefie wystarczająco. I jeszcze przed emeryturą.
Dodano: 04.10.2018 00:09    Przez: ~Józia
Tylko Pan Zenon Chojnacki.TylkoPiS
Dodano: 04.10.2018 08:01    Przez: ~Nie dla po i sld
Choinacki ha ha katecheta na prezydenta. Niezły żart
Dodano: 04.10.2018 08:39    Przez: ~Realista
a na końcu kampanii będzie mógł z całą rodziną zarejestrowaną na jego listach zaśpiewać "Wypijmy za błędy...za błędy na górze..." :D
Dodano: 04.10.2018 08:59    Przez: ~toWypijmy
a tak na poważnie, kto mi powie o co chodzi z tym WIĘCEJ Józefa, bo jak się kampanią nie interesuje to już dobrych dziesięciu znajomych z Warszawy do mnie pisało co to za radość u nas w mieście jest ?
Dodano: 04.10.2018 09:01    Przez: ~tej
tej - coś na zasadzie czy dobrze czy źle - ale mówią, Józef ma jaja, stary ale jary :P
Dodano: 04.10.2018 09:02    Przez: ~JózefmaJaja
Lepszy katecheta niż nijaki ze zdjęcia podobny do Biedronia.PO i SLD też dziękujemy
Dodano: 04.10.2018 09:02    Przez: ~Nie PO i SLD
Wybierając Pana Zenona Chojnackiego w nadchodzących wyborach stawiamy na dobrego "konia".
Dodano: 04.10.2018 12:07    Przez: ~Symp. PiS
Mihaił Mihaił eto piesnia dla tjebia szto ty nowyje reformy założył
Dodano: 04.10.2018 15:11    Przez: ~Andrju Rosiewicz
Hej Symp.PiS dzielca jak się nazywa ten poseł PiS ,który przegrał podobnie jak Morawiecki z PiS proces wyborczy ,on przegrał z Bogdanem Wentą?Był ostatnio w Koninie namawiał na głosowanie na katechetę.Dominik Tarczyński z PiS może inaczej?Jesteście zerami w tym PiSie.
Dodano: 04.10.2018 17:13    Przez: ~PiS to dno
świetne wystąpienie, myśli o wszystkich, liczy się Konin
Dodano: 03.10.2018 22:45    Przez: ~Mieszkaniec
przed 8 rano wiekszosc komentarzy ma po 80 plusów i kilka minusów. Jak komuchy i urzedasy wkrocza do akcji zaraz zoaczysz jak sie proporcje zmienia... Jedyne co oni potrafia to wojna na łapki co bylo widac pod artykulem o dziadku..
Dodano: 04.10.2018 07:27    Przez: ~789
"Jak pokazują badania w agencji newseria polski urzędnik potrzebuje niemal godziny na rozpoczęcie pracy, gdy pracownik w sektorze prywatnym, przeważnie 15 minut. Dodatkowo jest dwukrotnie mniej efektywny." A nasze źrebięta na dodatek muszą jeszcze lajkować i dodawać pochwalne peany.
Dodano: 04.10.2018 07:46    Przez: ~observer
- średnio myśli o wszystkim, bo te mżonki czyli jego obietnice są beznadziejne
Dodano: 04.10.2018 08:58    Przez: ~mżonkadokwadratu
Urzędasy do roboty!!!! Wasza godzina nic nie robienia właśnie minęła!. I płać tu człowieku na takich podatki:-/
Dodano: 04.10.2018 09:02    Przez: ~observer
Na ludziach z PiS-u jak do tej pory się nie zawiedliśmy i myślę, że się nie zawiedziemy, dlatego wybierajmy kandydatów z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, a jest to lista nr 10.
Dodano: 04.10.2018 12:09    Przez: ~Symp. PiS
Hej Symp.PiS dzielca jak się nazywa ten poseł PiS ,który przegrał podobnie jak Morawiecki z PiS proces wyborczy ,on przegrał z Bogdanem Wentą?Był ostatnio w Koninie namawiał na głosowanie na katechetę.Dominik Tarczyński z PiS może inaczej?Jesteście zerami w tym PiSie.
Dodano: 04.10.2018 17:15    Przez: ~PiS to dno
nie często chwalę, ale to był świetny występ
Dodano: 03.10.2018 22:46    Przez: ~Pn
Nie pisz w moim imieniu.
Dodano: 04.10.2018 08:42    Przez: ~Pn
Tylko kandydaci z PiS-u gwarantują Dobre Zmiany w zarządzaniu Koninem.
Dodano: 04.10.2018 12:11    Przez: ~Symp. PiS
sympatyk PIS - Takie trafne zmiany jak w Sądach, szkolnictwie i obronności. Kandydat PIS doprowadzi tylko do wzrostu znaczenia hierarchów "jedynego prawdziwego" Kościoła w Koninie, a po sobie pozostawi, to, co minister Szyszko w Puszczy Białowieskiej.
Dodano: 04.10.2018 14:09    Przez: ~banita
Moim zdaniem te miejsca parkingowe to Bardzo słuszna decyzja . Co to ma być gdy wracam do domu wieczorem i parkuje auto 300/400 metrów od bloku. Jak najbardziej na plus darmowa komunikacja miejska. Trzymam kciuki i pozdrawiam
Dodano: 03.10.2018 22:47    Przez: ~Obywatel
Z jakiej partii kandydat dostał się do Rady Miasta???????
Dodano: 04.10.2018 09:30    Przez: ~ko
Jaka straszna tragedia przejść sie z samochodu do bloku 400 m
Dodano: 04.10.2018 09:53    Przez: ~S
Konin potrzebuje zmian, lewica rządzi Koninem już zbyt długo, a więc nadchodzi okazja aby ster władzy w mieście przejęli ludzie z prawej sceny politycznej, ludzie PiS-u.
Dodano: 04.10.2018 12:13    Przez: ~Symp. PiS
pokazał, że geotermia i Pociejewo to mżonka. Brawo Ty!
Dodano: 03.10.2018 22:48    Przez: ~Koninianka
Michał, nie powtarzaj się
Dodano: 04.10.2018 01:15    Przez: ~Ogórek
Politycy PiS-u gwarantują zmianę kursu w zarządzaniu miastem, Dobrą Zmianę, z Bogiem można dużo więcej.
Dodano: 04.10.2018 12:15    Przez: ~Symp. PiS
jestem na Tak dla tego pana!
Dodano: 03.10.2018 22:48    Przez: ~ania
Z kim i z czym p Kandydacie zastanow sie pan komu takie bzdety pleciesz ???? Kompletny nie wypal ! On na prezydenta ????? Ludzie obudzie sie !!!!!
Dodano: 04.10.2018 01:28    Przez: ~obudzony !
Oj oj oj Boze daj nam spokoj ! Ale nie doekudowany kandydat ! Boze taki mlokos na takie stanowisko ? Boze oj Boze Bron pan Boze !!!!
Dodano: 04.10.2018 01:33    Przez: ~!!!!
Kandydat na Prezydenta wierzący w Boga, a jest nim Pan Zenon Chojnacki, jest godny zaufania i takiemu można powierzyć władzę.
Dodano: 04.10.2018 12:18    Przez: ~Symp. PiS
Michał cała moja rodzina jest za Tobą!
Dodano: 03.10.2018 22:49    Przez: ~kamil
Moja również trzymam kciuki!
Dodano: 03.10.2018 23:38    Przez: ~pol
Józef chyba też na końcu będzie musiał go poprzeć :P
Dodano: 03.10.2018 23:58    Przez: ~Aniaaa
Twoja rodzina, moja rodzina i zmienimy to smutne miasto. LOVE
Dodano: 04.10.2018 00:11    Przez: ~Natalia
Wreszcie jest kandydat, który może wygrać z prezydentem Nowickim! Nawet w Koninie coś się w końcu po tylu latach rządów SLD i spółki zmienia!
Dodano: 04.10.2018 01:14    Przez: ~wyborca
A moja rodzina głosuje na Pana Chojnackiego
Dodano: 04.10.2018 08:02    Przez: ~PiS
Nie ufam ludziom lewicy skupionym w SLD i Koalicji Obywatelskiej a popieram kandydatów z listy nr 10, KW Prawo i Sprawiedliwość.
Dodano: 04.10.2018 12:20    Przez: ~Symp. PiS
A moja nie
Dodano: 04.10.2018 17:11    Przez: ~he
ciekaw jestem deklaracji innych kandydatów ;-) Myslę że będą ciekawe odpowiedzi he he
Dodano: 03.10.2018 22:50    Przez: ~Zofia z 5oś
Pamiętacie ile PO z D. Tuskiem społeczeństwu obiecało i na obietnicach ich program się skończył, a więc nie ufajmy Koalicji Obywatelskiej.
Dodano: 04.10.2018 12:23    Przez: ~Symp. PiS
he he odpowiedzi nawet mądre i zrozumiałe, ciekawe jak inni? puki co prowadzisz kolego
Dodano: 03.10.2018 22:52    Przez: ~kjsi
Póki co ,ty przegrywasz z pisownią .
Dodano: 04.10.2018 08:54    Przez: ~masakra
1 z 10
12345678910>>