Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Dwaj koninianie w areszcie. Jeden z nich odpowie za zabójstwo

Dodano: 4.10.2018 17:02
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mieszkańców Konina. Jeden z nich usłyszał zarzut zabójstwa.

W miniony weekend w Mieleszynie, pow. gnieźnieński doszło do bójki między dwoma mężczyznami. Awantura skończyła się tragicznie. Jeden z uczestników awantury pchnął nożem 28-letniego mieszkańca okolic Wrześni. Z dwiema ranami kłutymi trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, zmarł.

Zatrzymani w tej sprawie zostali dwaj mieszkańcy Konina. Obaj usłyszeli już zarzuty.

- Jedna z osób ma postawiony zarzut zabójstwa i spowodowania obrażeń ciała. Druga z osób – udzielania pomocy w zatarciu śladów przestępstwa – mówi Radosław Krawczyk, zastępca Prokuratora Rejonowego w Gnieźnie.

Wczoraj na wniosek prokuratury, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn. Nie wiadomo co dokładnie się wydarzyło przed dyskoteką i jaki było motyw zbrodni. Śledczy póki co nie chcą zdradzać szczegółów.

- Trwają jeszcze czynności. Z uwagi na dobro śledztwa nie chcemy przekazywać informacji o przebiegu zdarzenia – mówi prokurator Krawczyk.

Mieszkańcowi Konina za zabójstwo może grozić nawet dożywocie.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Co to się porobiło i to nasi najwięksi konińscy ŚWIADKOWIE KORONNI podobno
Dodano: 4.10.2018 17:49    Przez: ~Ja
nie " może grozić dożywocie " tylko dożywocie bez dwóch zdań !!
Dodano: 4.10.2018 17:29    Przez: ~abc
Oj czekają tam na nich czekają.....
Dodano: 4.10.2018 17:48    Przez: ~sprawiedliwość
To się trzecie osiedle cieszy teraz.
Dodano: 4.10.2018 17:54    Przez: ~hehe
I opowieść jak z serialu Kobiety Maffi.Kozaki na mieście,później się rozpruwaja na wszystkich i kończą w celi wisząc na lince lub dozywocie
Dodano: 4.10.2018 18:47    Przez: ~JechacZnimi

KOMENTARZE

nie " może grozić dożywocie " tylko dożywocie bez dwóch zdań !!
Dodano: 04.10.2018 17:29    Przez: ~abc
Oko za oko, gdyby to powróciło do łask ile to niewinnych ludzi by do dziś żyło. Bo bandzior by się zastanowił dwa razy co go może czekać.
Dodano: 04.10.2018 19:29    Przez: ~oj
Jak mia ochrone z POLICJI to sobie tak rzadzil.Ciekawe czy jeszcze innych mordestw nie ma na sumieniu.Dobrze ich przycisnac to moze cos jeszcze wyspiewaja
Dodano: 05.10.2018 07:53    Przez: ~sledczy
Wymienic ich z imienia i nazwiska
Dodano: 05.10.2018 08:06    Przez: ~upublicznic
ale z was gangstery- ładnie skopiowales moj komentarz z innego artykulu. Mogles chociaz to sam przepisać a tak to slowo w slowo
Dodano: 05.10.2018 08:28    Przez: ~Konin
Wybacz kolego ale bardzo mi sie spodobal:)
Dodano: 05.10.2018 09:03    Przez: ~wdzieczny:)
Jada jada korczu z lada na puche hehe
Dodano: 05.10.2018 20:28    Przez: ~Wms
co robi karczu grzebiac se w majtkach>?>> szuka JACJA:P)
Dodano: 05.10.2018 21:29    Przez: ~dobre
co robii korczu w rosji??szuka LDAY:)
Dodano: 05.10.2018 21:30    Przez: ~zajebiste
a POLICJA demonstrowala w WARSZAWIE
Dodano: 05.10.2018 21:31    Przez: ~dozywocie
w gazecie napisali:Tomasz Ł. (39 l.) jest dobrze znany policji. Działał w gangu narkotykowym. Podobnie jak jego kolega Adrian K. (37 l.), który po zabójstwie próbował ukryć narzędzie zbrodni.
Dodano: 06.10.2018 07:56    Przez: ~czytalem
łada byl kiedys policjantem?????
Dodano: 06.10.2018 08:17    Przez: ~podobno
Niech zeznają ,że całym sercem popierają w nadchodzących wyborach katechetę pana Zenona Chojnackiego.A nuż pomoże ?
Dodano: 04.10.2018 17:36    Przez: ~Symp.Pis
A nie lepiej by zeznali ,że są synami Jarosława?Wam w tej sekcie u kurdupla to już ładnie odjeb.ło ale dobrze to tylko sprawia ,że katecheta przerżnie wybory z hukiem przez duże H.
Dodano: 04.10.2018 18:16    Przez: ~PiS to dno
Pewnie, że pomoże. To działa jak hasło sezamie otwórz się!
Dodano: 04.10.2018 19:23    Przez: ~Obroty
a tak sie sklada ze to wasze sądy te recydywe wypuszczały przez lata wy antypisowscy koryciarze.. mam nadzieje ze nastepnym razem trafi taki recydywista na was gdzies w ciemnej uliczce - szczerze wam i waszym rodzinom tego życze
Dodano: 06.10.2018 00:17    Przez: ~kom2
Oj czekają tam na nich czekają.....
Dodano: 04.10.2018 17:48    Przez: ~sprawiedliwość
Co to się porobiło i to nasi najwięksi konińscy ŚWIADKOWIE KORONNI podobno
Dodano: 04.10.2018 17:49    Przez: ~Ja
To się trzecie osiedle cieszy teraz.
Dodano: 04.10.2018 17:54    Przez: ~hehe
3os i wszystko jasne kazdy taki sam...
Dodano: 04.10.2018 22:59    Przez: ~G
@G hahaha , tak na 3os. Nawet staruszki z nożem i telekopem latają . Puknij się w głowę może włączysz myślenie.
Dodano: 05.10.2018 12:26    Przez: ~Trudnesprawy
Chodzi o to ze z dupy większość wali
Dodano: 05.10.2018 17:40    Przez: ~G
Ciekawe co to za łachy
Dodano: 04.10.2018 17:57    Przez: ~Łyysek
przeczytaj gazetea;Tomasz Ł. (39 l.) jest dobrze znany policji. Działał w gangu narkotykowym. Podobnie jak jego kolega Adrian K. (37 l.), który po zabójstwie próbował ukryć narzędzie zbrodni.
Dodano: 06.10.2018 07:57    Przez: ~dozywocie
I opowieść jak z serialu Kobiety Maffi.Kozaki na mieście,później się rozpruwaja na wszystkich i kończą w celi wisząc na lince lub dozywocie
Dodano: 04.10.2018 18:47    Przez: ~JechacZnimi
Mówisz że filmy Vegi zrobiły z ciebie kolejnego koninskiego gangstera?
Dodano: 05.10.2018 14:43    Przez: ~Hahaha
To który z nich zabił korczu czy łada?Ciekawe który pierwszy zawiśnie na tygrysie haha
Dodano: 04.10.2018 18:54    Przez: ~haha
Lada podobno zabil
Dodano: 05.10.2018 21:10    Przez: ~sledczy
Z trzeciego osiedla ? To kto to był tym, który wyciągnął nóż i zabił człowieka, a może we własnej obronie ? Nie wyrokujmy w ciemno.
Dodano: 04.10.2018 18:56    Przez: ~3-cie Osiedle
zabili oboje byli we dwoje wiec współudział im razem 50 lat i starczy i tak się powieszą po roku
Dodano: 04.10.2018 18:57    Przez: ~Adam
To jakaś baba tam była? ,,Zatrzymano dwóch mieszkańców Konina".
Dodano: 04.10.2018 21:28    Przez: ~Ewa
Szybciej sie c**le wieszaja