Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21220) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

Dodano: 4.10.2018 20:41

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Obecny prezydent Konin, Józef Nowicki przedstawił szczegóły swojego programu wyborczego, z którego wynika, że wszystkiego w mieście będzie „Po prostu więcej”. Nas zaintrygowało najbardziej hasło, że więcej „energii ze słońca”. Brzmi obiecująco. Prezydenta wysłuchali obecni radni i kandydaci na radnych z list lewicy.

- Utrzymam wysokie tempo inwestycji, rozwój miasta oraz poprawę komfortu życia mieszkańców – obiecywał podczas konwencji Józef Nowicki. - Jestem człowiekiem pogodnym, życzliwym, optymistą, wolnym od toksycznych emocji. Minione lata pokazują, że jak nikt inny, kto chciałby objąć ten urząd, potrafię budować relacje w radzie miasta, między magistratem a radą, bez względu na to, jaki jest rozdział mandatów, jakie są polityczne przynależności. Ten fakt jest nie do przecenia i tego nikt nie zastąpi.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca
Slajd 1/13

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 1 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 2 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 3 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 4 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 5 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 6 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 7 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 8 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 9 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 10 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 11 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

Józef Nowicki obiecuje po prostu więcej energii ze słońca

slajd 12 z 13

Po prostu więcej... - to hasło wyborcze Józefa Nowickiego ubiegającego się o reelekcję w Koninie. Dobra kontynuacja to ciąg dalszy programu, ogłoszonego podczas kameralnej konwencji programowej.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

ja czytam te komentarze i nie dowierzam. kto to pisze? czy wy ludzie nie widzicie co się dzieje w innych miastach podobnej wielkości do Konina? może warto przejechać się po Polsce i porównać!! Festynami i rekreacja nie zadba się o miast! Ludzie obudźcie się!! Konin to wielka stagnacja, bez perspektyw na przyszłość! Zmieńmy TO! każdy będzie lepszy tylko nie obecny prezydent!
Dodano: 5.10.2018 08:06    Przez: ~obudź się Konin
Nowicki wymienił fajne nowe miejskie programy „Majster na pomoc”, „Zdrowy senior”, „Zamiana mieszkania”, bezpłatną szkołę rodzenia, bezpłatne przejazdy autobusami MZK dla uczniów szkół ponadpodstawowych, dodatkowe miejsca w miejskim żłobku, poszerzenie miejskiego monitoringu i uporządkowanie zieleni. Obiektywnie ... bardzo dobry program.
Dodano: 4.10.2018 21:15    Przez: ~obiektywnie
Wzioąłem dziś wnuczka na spacer bo chciałem razem z nim zagrać w tę nową grę miejską- Po prostu więcej... Wytłumaczyłem mu zasady gry, na co wnuk mówi do mnie- Kochany Dziadku, co to za ściema? Kto uwierzy w te brednie? To gra podobna do tej "na wnuczka" aczkolwiek tym razem można ją nazwać " Na Józia'.
Dodano: 4.10.2018 22:06    Przez: ~Dziadek Alfonso
Kandydacie z V os.tobie wciąż Trybuna Ludu ci w głowie i na takich mamy głosować. Śmiech na sali. Tylko nie pis.
Dodano: 4.10.2018 21:59    Przez: ~Żenada
Przypomina mi strukturę władz w Chinach. Mao nowicki
Dodano: 5.10.2018 06:15    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Brawo SLD i Józef Nowicki najlepszy Prezydent jaki rządził Koninem od lat!!!
Dodano: 04.10.2018 21:01    Przez: ~Ryszard W.
skończcie te durne pochwały za pieniądze, minęły czasy ciemnego społeczeństwa, każdy widzi jak jest...beznadziejnie. I za to wszystko zostanie rozliczony obecnie "panujący". "J.Nowicki, Więcej - NIGDY więcej ! "
Dodano: 04.10.2018 21:06    Przez: ~dosc_tego_samorzadu
Nadal nie rozumiem wędkarzy, którzy cały dzień spędzają łowiąc ryby. Ta konferencja miała podobne tempo.
Dodano: 04.10.2018 21:07    Przez: ~spławik
Józef ma to coś. Jest pozytywnie. Program odpowiada potrzebom mieszkańców. Chcemy WIĘCEJ!
Dodano: 04.10.2018 21:15    Przez: ~az
Wygłaszanie takich obiecanek jak tytule przez urzędnika jest głupie. Jaki wpływ na instalacje fotowoltaiczne może mieć gminna urzędniczyna? Odpowiedź brzmi - żadne gdyż problem jest zbyt skomplikowany dla urzędniczych czuprynek. Ta obietnica brzmi tak samo jak budowa 3 i 4 linii metra w Warszawie przez Jakiego czy budowa portu pełnomorskiego w Radomiu. Urzędnik ma po prostu pilnować kwitów i swych urzędników czy aby nie spóźniają się do roboty, a sprawy poważne pozostawić do rozwiązywania fachowcom.
Dodano: 04.10.2018 21:17    Przez: ~Zdzich@
Zasada dla rządzenia miastem prosta. Jedyną szansą- Józef jedyny nam pozostał!
Dodano: 04.10.2018 21:21    Przez: ~Asy
Bardzo przemyślany program. Nowicki wymiata! Ja mu wierzę, on nic nie musi, ON CHCE! Praca to jego pasją! Nie widzę nikogo innego na miejscu Prezydenta Konina! I brawo za plakaty z humorem😊
Dodano: 04.10.2018 21:25    Przez: ~Zrozumieć to sztuka
Propaganda sukcesu....a jaka jest rzeczywistość? każdy widzi..i nie pomogą zachwyty kół zbliżonych do otoczenia prezydenta...a te wpisy.. choćby ten że to najlepszy prezydent od lat... na kilometr czuć jakby wyjęte były z "trybuny ludu"....
Dodano: 04.10.2018 21:44    Przez: ~Ostatni na liście pis, V osi
Szkoda że on nie ma więcej energii
Dodano: 04.10.2018 21:52    Przez: ~NT
On ma więcej energii niż niejeden 20-latek!!!
Dodano: 04.10.2018 21:59    Przez: ~Marcin P.
Kandydacie z V os.tobie wciąż Trybuna Ludu ci w głowie i na takich mamy głosować. Śmiech na sali. Tylko nie pis.
Dodano: 04.10.2018 21:59    Przez: ~Żenada
Wzioąłem dziś wnuczka na spacer bo chciałem razem z nim zagrać w tę nową grę miejską- Po prostu więcej... Wytłumaczyłem mu zasady gry, na co wnuk mówi do mnie- Kochany Dziadku, co to za ściema? Kto uwierzy w te brednie? To gra podobna do tej "na wnuczka" aczkolwiek tym razem można ją nazwać " Na Józia'.
Dodano: 04.10.2018 22:06    Przez: ~Dziadek Alfonso
Pewnie wnuczek ma już18 lat ,skoro tak dużo wie.
Dodano: 04.10.2018 22:09    Przez: ~Ale ściema
A za 2-3 łata będzie- Po prostu więcej bezrobocia.
Dodano: 04.10.2018 22:10    Przez: ~Prorok
Fuj nie potraficie nic sami wymyśleć. Zgapiliscie z konwencji Piotra Korytkowskiego scenariusz.Słabe to jak i wasz kandydat.
Dodano: 04.10.2018 22:50    Przez: ~Koalicja Obywatelska
Gołym okiem widać, że klakierzy prezydenta są wstanie wyprodukować takie ilości wpisów, że przykrywają czapką wszystkich konkurentów.Czy to przełoży się na zwycięstwo w wyborach? Nie wiem, bo ludzie mamieni głupimi hasłami na bilbordach są coraz bardziej wkurzeni! Zobaczymy ile tych wkurzonych będzie .Policzmy się na wyborach!
Dodano: 04.10.2018 23:00    Przez: ~pol
Żenada....za socjalizmu budowaliscie socjalizm, teraz kapitalizm....dla was wszystko jedno jaki system, byle przy korycie elitę udawać.... Trybuna ludu to mi się przypomina jak widzę ten wasz udawany entuzjazm dla towarzysza kapitalisty Józefa Nowickiego
Dodano: 05.10.2018 00:56    Przez: ~Ostatni na liście pis V osie
A mnie to Lotto
Dodano: 05.10.2018 06:14    Przez: ~Pn
Dla mnie to on jeszcze 100 lat może rzadzic
Dodano: 05.10.2018 06:14    Przez: ~G
ja czytam te komentarze i nie dowierzam. kto to pisze? czy wy ludzie nie widzicie co się dzieje w innych miastach podobnej wielkości do Konina? może warto przejechać się po Polsce i porównać!! Festynami i rekreacja nie zadba się o miast! Ludzie obudźcie się!! Konin to wielka stagnacja, bez perspektyw na przyszłość! Zmieńmy TO! każdy będzie lepszy tylko nie obecny prezydent!
Dodano: 05.10.2018 08:06    Przez: ~obudź się Konin
UPRASZA SIĘ URZĘDNIKÓW MIEJSKICH I PRACOWNIKÓW SPÓŁEK PODLEGŁYCH UM W KONINIE, ABY PRZESTALI WŁAZIĆ W TYŁEK JÓZIOWI I ZABRALI SIĘ WRESZCIE ZA SWOJĄ ROBOTĘ!!! Do roboty, a nie siedzicie przy biurkach i piszecie te bzdurne komentarze! Dziękuje za uwagę.
Dodano: 05.10.2018 10:02    Przez: ~nigdy więcej Józefa
Trzeba traktować wyborców jak idiotów żeby robić taką kampanię wyborczą.Czy słusznie? Odpowiedz sobie w dniu wyborów!
Dodano: 05.10.2018 11:05    Przez: ~Jerzy
Od 8 lat :)
Dodano: 08.10.2018 18:37    Przez: ~hehe
A co z amfiteatrem, inwestorami,najwiekszym bezrobociem w wlkp,o stadion i inne ruiny nawet nie pytam ! Dlaczego w Koninie prawie nic sie nie dzieje ! Na imprezy trzeba jezdzic do innych miast,nawet duzo mniejszych !
Dodano: 04.10.2018 21:05    Przez: ~Ebi
O tym Ebi prezydent też mówił, a redaktor nie zanotowała. Mówił o modernizacjach stadionu i amfiteatru.
Dodano: 04.10.2018 21:17    Przez: ~mówił
Niby imprezy jakies tam sie tu odbywaja,ale takie duze koncerty,imprezy sportowe trzeba jezdzic do innych miast,bo jest poziom i frekwencja z 15.000,a w Koninie ni poziomu ni frekwencji !
Dodano: 04.10.2018 21:25    Przez: ~Ebi
W Koninie jest 3 liga frekwencja 200 ludzi na mecz,to jest duzo ! W koncu to nie duze miasto !
Dodano: 04.10.2018 21:41    Przez: ~Zz
sylwester 2015 : chór lwowski i gwiazd awieczory STACHURSKY!!!! młodzi tego nie zapomna!!! dziadki sie bawili a młodzi w domu sylwester z polsatem ogladali!!! dziekujemu Panie Nowicki! wnuki czekają. czas odejsc
Dodano: 05.10.2018 09:07    Przez: ~młody
Po prostu NIGDY WIĘCEJ Józefa!
Dodano: 04.10.2018 21:07    Przez: ~kurtyna
Po prostu NIGDY PISU !!!!! Hehehehe
Dodano: 04.10.2018 22:40    Przez: ~scena
Przypomina mi strukturę władz w Chinach. Mao nowicki
Dodano: 05.10.2018 06:15    Przez: ~Pn
Czy wiecie, ze na listach SLD w tym roku 10% stanowią ludzie związani kiedyś z PiS?
Dodano: 04.10.2018 21:09    Przez: ~statystyk
Józef ma wizję nie to co reszta tych nijakich
Dodano: 04.10.2018 21:12    Przez: ~BylejakościMowimyNie
krótka piłka. CO Z OBIETNIC Z POPRZEDNICH LAT SPELNIONO? gdzie ci inwestorzy ja sie pytam? bo pracy szukam i znalezc nie moge a jestem zwyklym robolem, asporacji wielkich nie mam byle godnie zarobic ale sie narobic.
Dodano: 05.10.2018 09:09    Przez: ~janek
ciekawe jaką wizie dla synusia kariery
Dodano: 13.10.2018 07:33    Przez: ~olo
Duży program i jedyny warty zauważenia. Józef ma mój głos.
Dodano: 04.10.2018 21:13    Przez: ~GłosNaWiecej
Mimo beki na plakatach I tego że widziałam jeden dziś w TVN to ma mój głos. Bo ma dystans do siebie i z niektórymi obietnicami się zgadzam ;-)
Dodano: 04.10.2018 21:14    Przez: ~Koninianka
Nowicki wymienił fajne nowe miejskie programy „Majster na pomoc”, „Zdrowy senior”, „Zamiana mieszkania”, bezpłatną szkołę rodzenia, bezpłatne przejazdy autobusami MZK dla uczniów szkół ponadpodstawowych, dodatkowe miejsca w miejskim żłobku, poszerzenie miejskiego monitoringu i uporządkowanie zieleni. Obiektywnie ... bardzo dobry program.
Dodano: 04.10.2018 21:15    Przez: ~obiektywnie
nie podał tylko kosztów i skąd na to weźmie
Dodano: 04.10.2018 21:20    Przez: ~skarbnik
Napij się albo przestań pić:-))))
Dodano: 04.10.2018 21:20    Przez: ~mieszkaniec Konina
Program jest konkretny i realny Ja będę głosować na TAK
Dodano: 04.10.2018 21:17    Przez: ~Karol S
Jeny A gdzie Lorenc?
Dodano: 04.10.2018 21:17    Przez: ~Jarek S
1 z 7
1234567>>