Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Karol Kuznowicz chciałby podpisać z mieszkańcami kontrakt

Dodano: 5.10.2018 22:55
Źródło: LM.pl

Karol Kuznowicz to kolejny gość cyklu spotkań „Dwie na Jednego”. Kandydat na prezydenta miasta reprezentuje ruch społeczny „Alternatywa dla Konina”.

Podkreśla, że jego komitet jest apolityczny, a on sam zdecydował się kandydować na najważniejsze w mieście stanowisko, po namowach mieszkańców. Nie była to jednak decyzja pochopna. Do startu przygotowywał się około 1,5 roku, a jego program jest dobrze przemyślany. Z mieszkańcami Konina chciałby podpisać kontrakt społeczny, między innymi w sprawie obniżki cen ciepła.

- Daję gwarancję i mogę podpisać, że będę negocjował cenę energii cieplnej. Jeżeli się nie wywiążę z obietnic wyborczych, złożę dymisję – mówi Karol Kuznowicz.

W kolejnym odcinku „Dwie na Jednego”, który już jutro (sobota, 6 października) o godz. 20:00 porozmawiamy z Piotrem Korytkowskim, kandydatem na prezydenta Konina z ramienia Koalicji Obywatelskiej Platforma.Nowoczesna.

  • Karol Kuznowicz chce podpisać z mieszkańcami kontrakt

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Też uważam , że kolejność nie jest przypadkowa. Losowanie niczym głosowanie w ,,Rejsie". Rynce opadają.
Dodano: 5.10.2018 23:20    Przez: ~Boże widzisz i nie grzmisz
Program dość fajny, ale w całości raczej nie do zrealizowania, chyba trochę zbyt optymistyczny. Myślę jednak, że większość punktów da się zrealizować z pożytkiem dla miasta i mieszkańców. Dziwi mnie trochę kolejność wylosowana przez kandydatów. To dziwne, że obecny prezydent występuje ostatni, mając szanse zapoznać się z tym co mają do powiedzenia przeciwnicy. Zdecydowanie obecny prezydent powinien wystąpić jako pierwszy. Wracając do P. Kuznowicza, szczerze życzę powodzenia, bo jest Pan prawdziwym działaczem społecznym, a kogoś takiego brakuje nie tylko na fotelu prezydenta, ale także w fotelach radnych.
Dodano: 5.10.2018 23:06    Przez: ~Grafik
Synuś Józefa ma 5x więcej niż kierowca autobusu miejskiego.
Dodano: 6.10.2018 11:09    Przez: ~Synuś Hycla
Świetny pomysł z obniżką bo to przekracza ludzkie pojęcie ile my płacimy, dom by lepiej dogrzał niż nasze blokowiska za te pieniądze. Taka sama sytuacja z wodą, za którą najdrożej u nas płacimy a ciepła to już katastrofa prawie 30 zł za kubik.
Dodano: 6.10.2018 08:15    Przez: ~dmowskie
Drodzy radni PiSu i ich kandydaci co wy wyprawiacie w tej kampani!?i Przed kościołami, bazarami wychodzicie do ludzi ale z jaką agresją do tych którzy mają inne zdanie niż wy. Panie Majewski wylej sobie kubeł lodowatej wody na głowe to może ochłoniesz. Palicie wielka agresją ale BÓG NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY.
Dodano: 6.10.2018 09:57    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

Program dość fajny, ale w całości raczej nie do zrealizowania, chyba trochę zbyt optymistyczny. Myślę jednak, że większość punktów da się zrealizować z pożytkiem dla miasta i mieszkańców. Dziwi mnie trochę kolejność wylosowana przez kandydatów. To dziwne, że obecny prezydent występuje ostatni, mając szanse zapoznać się z tym co mają do powiedzenia przeciwnicy. Zdecydowanie obecny prezydent powinien wystąpić jako pierwszy. Wracając do P. Kuznowicza, szczerze życzę powodzenia, bo jest Pan prawdziwym działaczem społecznym, a kogoś takiego brakuje nie tylko na fotelu prezydenta, ale także w fotelach radnych.
Dodano: 05.10.2018 23:06    Przez: ~Grafik
Daj spokój, i tak wygra Michał Kotlarski.
Dodano: 05.10.2018 23:11    Przez: ~Zenon nie
też o to chodzi....... ja w ciemno taki scenariusz obstawiałem ale to i tak nie pomoże koniec i .
Dodano: 05.10.2018 23:13    Przez: ~wybory
Też uważam , że kolejność nie jest przypadkowa. Losowanie niczym głosowanie w ,,Rejsie". Rynce opadają.
Dodano: 05.10.2018 23:20    Przez: ~Boże widzisz i nie grzmisz
Józef powinien być 1 bez żadnego losowania
Dodano: 06.10.2018 04:24    Przez: ~Bb
Ciekawe Józef jak i wszyscy obiecuje i chetnie rozdaja tyko kto będzie na to robił pasozyty wychodzace ze szkół,nieroby i złodzieje z POmuny.Rozdawac nie swoje kraść to teraz obraz dobrodzieja,barany łykaja złodziej da Maryle,chleba ze smalcem,o ograbi barana do zera,ciemnoto tyko ten kto obieca pot i łzy bedzie chciał cos zrobic ciemne barany głosuja za pajacami ktorzy odgrywaja teatr a to bezwzgledni złodzieje.
Dodano: 06.10.2018 08:05    Przez: ~Max
Drodzy radni PiSu i ich kandydaci co wy wyprawiacie w tej kampani!?i Przed kościołami, bazarami wychodzicie do ludzi ale z jaką agresją do tych którzy mają inne zdanie niż wy. Panie Majewski wylej sobie kubeł lodowatej wody na głowe to może ochłoniesz. Palicie wielka agresją ale BÓG NIE RYCHLIWY, ALE SPRAWIEDLIWY.
Dodano: 06.10.2018 09:57    Przez: ~mieszkaniec
Swój chłop i tyle w temacie
Dodano: 06.10.2018 10:35    Przez: ~H
Józef jeździ limuzynami (dwie i dwóch kierowców) ale bezdomni tych fur nie dali tylko poszło i idzie z miejskiej kasy czyli z naszych kieszeni.
Dodano: 06.10.2018 11:07    Przez: ~MZK
Czy wiecie że kierowca limuzyny Józefa ma trzy razy tyle co kierowca autobusu miejskiego?
Dodano: 06.10.2018 11:08    Przez: ~Hycel
Synuś Józefa ma 5x więcej niż kierowca autobusu miejskiego.
Dodano: 06.10.2018 11:09    Przez: ~Synuś Hycla
Platforma nagradzała swoich za udział w aferze. Kolejne nagrania wychodzą na jaw.
Dodano: 06.10.2018 11:37    Przez: ~msn wiadomosci
Beata Szydło o taśmie z Morawieckim: To jest ewidentnie próba zmiany władzy w Polsce.
Dodano: 06.10.2018 11:39    Przez: ~msn wiadomosci
Brytyjskie media o Donaldzie Tusku: " Protekcjonalny pacan"
Dodano: 06.10.2018 11:53    Przez: ~prawy.pl
Oświadczenie IN-R Christus Rex w sprawie wyborów samorządowych 2018.
Dodano: 06.10.2018 11:57    Przez: ~wolna-polska.pl
Czy to prawda, że Dominik Szopa startujący z Vos.pochodzi ze Starego Miasta? Cżyżby już nas oszukiwał na samym początku?
Dodano: 06.10.2018 13:02    Przez: ~Mieszkaniec Laskowca
Chcieć to sobie może
Dodano: 06.10.2018 19:17    Przez: ~F
Wielki Szacunek Karolu od Stodolnianej, Dmowskiego, Mickiewicza i Piłsudskiego. Tak trzymać. Starą gwardię należy wyprowadzić na boczny tor. To tak delikatnie mówiąc.
Dodano: 05.10.2018 23:08    Przez: ~Przyjaciel
nie wyprowadzic, tylko szmaciarzy wywiezc na taczkach..
Dodano: 06.10.2018 11:51    Przez: ~konkretny
0jej.
Dodano: 05.10.2018 23:09    Przez: ~Ala
Tak patrzę na niego i widzę takiego wczesnego Wałęsę....... moją partią będą te masy solidarności....a co potem się stało każdy już wie....obym się mylił
Dodano: 06.10.2018 08:12    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Bum kolejny do odpalenia Czy wy nie rozumiecie że cały Konin oprócz paru lewaków i tych z korytami trudnymi do odcięcia {ale jakoś się da} głosuje na Pana Zenona Chojnackiego
Dodano: 05.10.2018 23:34    Przez: ~PiS
Idź wozić katechete na lawecie niech chociaż tak Konin ogląda.
Dodano: 06.10.2018 07:57    Przez: ~Tylko nie pis
A pojdę i wiele innych rzeczy zrobię.Tylko PiS i Pan Chojnacki
Dodano: 06.10.2018 08:11    Przez: ~nie dla sld i po
Zero pisiewiczy!
Dodano: 06.10.2018 12:18    Przez: ~Pn
Walcz Karol z tym bajzlem bolszewikow i polepusów. Czas wygnac kaste od koryta, setki darmozjadow i leserow niszczy to miasto od wielu lat. Jestesmy z tobą. Jozef nie ma pojęcia co to zarządzanie a siedzi na stołku 8 lat, ty dasz rade z wiele większym skutkiem.
Dodano: 05.10.2018 23:42    Przez: ~Społeczeństwo Konina
Cały Chorzeń jest za Panem Chojnackim
Dodano: 06.10.2018 08:12    Przez: ~ewa
nieudolny katacheta, kumpel komuchow i renegatow z PO to sie nadaje ale do klepania pacierza lub do noszenia za przewielebnym worka na pieniadze, gdy lata z taca..
Dodano: 06.10.2018 11:36    Przez: ~pro publico bono
Jak to cały Chorzeń, ja nie.
Dodano: 06.10.2018 17:42    Przez: ~banita
Caly Chorzen jest z Karolem. Doktorzyna won z rady miasta.
Dodano: 05.10.2018 23:43    Przez: ~Społeczeństwo Konina
doktorek na bazarku się pokazał aaa gdzie on był tyle lat ????????? kumpli szuka
Dodano: 06.10.2018 11:18    Przez: ~erdf
znajdzie , ale kopa , ila to juz lat ta mafia siedzi przy korycie?
Dodano: 06.10.2018 11:24    Przez: ~na taczki z nimi
O, lewicowych hejterów nie ma? Ach, no przecież dziś piątek, piąteczek, piątunio. Urzędnicy w domkach siedzą, a nie w pracy przed służbowymi laptopami :D Powiem tak - pan Karol wielce sympatyczny, opanowany, kurtuazyjny. Ma wiele dobrych cech. Ma sporo ciekawych pomysłów. Nie ma daru mówienia o nich w sposób zrozumiały i przekonujący. Mimo wszystko - gratuluję odwagi i życzę powodzenia.
Dodano: 06.10.2018 01:22    Przez: ~Tyrion
I dobrze mu z oczu patrzy
Dodano: 06.10.2018 04:26    Przez: ~G
wolne dostali bo się przepracowali pod poprzednimi artykułami i palce mają w bandażach
Dodano: 06.10.2018 08:13    Przez: ~olek
Tu nawet żal hejtować...
Dodano: 06.10.2018 08:22    Przez: ~Ups
Ktoś tu wspomniał o lewicowych hejterach,.... niejaki TyrionChyba się chłopie troszke pomyliłeś, co ? przecież to oni przez wszystkich tu obecnych są zawsze hejtowani..... Tak jak kandydaci do na Prezydenta... hejt największy dotyczy Nowickiego, potem Korytkowskiego i na końcu chyba Chojnackiego. Więc o jakim hejcie piszesz Tyrionie.
Dodano: 06.10.2018 09:42    Przez: ~ przeciw trolom i hejtom
Ciekawa kompetencja dla kandydata na prezydenta: "dobrze mu z oczu patrzy" Buhaha!!!
Dodano: 06.10.2018 12:04    Przez: ~buhaha
Złożę dymisję :D buahahah myśli że takim czymś ludzi omami. Nigdy by nie zrezygnował sam z siebie z takiej pensji na stare lata.
Dodano: 06.10.2018 06:25    Przez: ~Koninianin
PO CZYNACH ich poznacie! JUZEK patrz i ucz sie... Szkoda ze nie ma wiecej takich pozytywnych osób w mieście. POgonić wyznawców PZPR i PO z miasta.
Dodano: 06.10.2018 07:10    Przez: ~revolta
piwo za darmo he wąsy itp he Wałęsa jak nic lepszy tyn co jest