Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21291) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (1)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (11)

Posłowie PiS poparli "czwórkę" na liście do sejmiku wielkopolskiego

Dodano: 8.10.2018 15:58

Posłowie PiS: Ryszard Bartosik i Zbigniew Dolata udzielili poparcia Katarzynie Rzepeckiej-Andrzejak, czwartej na liście PiS do sejmiku wielkopolskiego.

Wraz z kandydatką przekonywali, jak ważne w Koninie są inwestycje, zwłaszcza drogowe, a robili to przy trwającej przebudowie skrzyżowania ulic: Europejskiej, Kolskiej i Trasy Warszawskiej. W prezentacji nie przeszkodziły odgłosy dochodzące w największego obecnie placu budowy w Koninie.

- Kandyduję z ramienia PiS do sejmiku województwa wielkopolskiego - powiedziała K. Rzepecka-Andrzejak. - Obecnie pełnię funkcję kierownika placówki terenowej KRUS w Koninie. Jestem mieszkanką Konina, powiatu konińskiego, urodziłam się w Koninie, tutaj pracuję. Zależy mi na rozwoju miasta i regionu. Nieprzypadkowo wybrałam to miejsce na spotkanie bo jest ono dowodem, że PiS myśli o naszym regionie, dba o region poprzez inwestycję tutaj rozpoczętą. Jest ona dowodem na to, że PiS będzie przekazywało dalej takie środki na inwestycje. Tych inwestycji będzie więcej. Bo tylko spójna polityka rządu z samorządem daje nam taką możliwość. W województwie będę zabiegało o to, aby te tereny inwestycyjne były dobrze zagospodarowane. W moim programie jest modernizacja i rozbudowa dróg. Musimy zadbać o przedsiębiorców, ludzi młodych, seniorów, osoby niepełnosprawne. Ten region ma szanse na rozwój.

- W pełni popieram kandydaturę K. Rzepeckiej do sejmiku. Konin, region potrzebuje osób młodych, dynamicznych, którzy sprawdzili się w innych działania - powiedział poseł Zbigniew Dolata. - Konin potrzebuje dobrej zmiany. Jestem przekonany, że prezydentem zostanie Zenon Chojnacki i wtedy, aby wykorzystać ten potencjał bardzo potrzebni są radni sejmiku.

- Chciałem poprzeć kandydaturę – powiedział poseł Ryszard Bartosik. - K. Rzepecka-Andrzejak ma program, ale chce współpracować. Sprawdzi się w sejmiku województwa wielkopolskiego. A ten hałas pokazuje, że nie rzucamy słów na wiatr. Dzieje się. Na razie jest ściernisko, ale niedługo będzie tu lepszy Konin. W sytuacji gospodarczej, w której się znaleźliśmy w ostatnich latach, kiedy to sprzedano nasze kopalnie, a przemysł paliwowo - energetyczny ma problemy, potrzeba nam dużego programu dla subregionu konińskiego.

 

  • Posłowie PiS poparli "czwórkę" na liście do sejmiku wielkopolskiego

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ościsłowo!!!!!!!!!!!
Dodano: 8.10.2018 16:24    Przez: ~!!!!!
A Zosia gdzie? Gdyby nie ona, was by nie było w Sejmie! Nie będę głosował na przywiezionych w teczce.
Dodano: 8.10.2018 18:33    Przez: ~zwolennik Zosi
A co Pan Zenon zrobił przez ostatnie lata ? Ja nie wiem co.
Dodano: 8.10.2018 17:00    Przez: ~Iiiiii
A on chociaż wie gdzie jest Grójec,Laskówiec?
Dodano: 8.10.2018 18:52    Przez: ~Mieszkaniec
Aaa pan Nowicki to ilu sprowadził inwestorów żeby godna praca i płaca była? ??
Dodano: 8.10.2018 19:11    Przez: ~Rita

KOMENTARZE

a co z Pakiem kopalnia _ oscislowo.... nowymi zakladami w koninie zeby ludzie przyjeżdżali było wiecej niż wyjeżdżali..i oczywiscie zeby syare i nowe zakłady dały godziwe wynagrodzenie...a nie myslenie duże bezrobocie to najnizsza pensja....czemu pakowac wszystko poznan okolice i jesteśmy w wielkopolsce...wtedy moj głos bedzie na Pis..... tylko jeśli tylko ktos mówi obiecuję nie spełni powinien ponieść konsekwencje ....ze ludzi sie oszukałoi jeśli tak zrobi podejrzewam ze na 100% wygrają wybory
Dodano: 08.10.2018 16:10    Przez: ~adam
Rzygam na kampanie pisu. Za dużo agresji z ich strony.
Dodano: 08.10.2018 16:39    Przez: ~Każdy tylko nie pis.
Kto chce głosować na partię kurdupla który wyrzeźbił Pinokia? Pinokio wpieprzał ośmiorniczki, a nam proponuje miskę ryżu i modlitwę.
Dodano: 08.10.2018 16:51    Przez: ~Kler
"Ojcem chrzestnym wszystkich afer rządu PO - PSL był Donald Tusk". Poseł Szewczak przedstawił raport.
Dodano: 08.10.2018 17:24    Przez: ~msn wiadomosci
Głosujcie na Dominika Szope ze STAREGO MIASTA ubiegającego się o mandat z V os.
Dodano: 08.10.2018 18:45    Przez: ~Haha
A on chociaż wie gdzie jest Grójec,Laskówiec?
Dodano: 08.10.2018 18:52    Przez: ~Mieszkaniec
Proszę Pana jako wyborca PiS wie Pan czemu nie ma decyzji na Ościłowo. Jako wyborca PO odpowiem Panu prosto: prywatny właściciel może nie dbać o swój prywatny majątek, może nie dbać i o środowisko, porzadek w papierach, społeczny i może zawalić decyzje ws. Ościłowa. Jego prawo, wolny rynek miej Pan uwagi do właściciela, potem do tego kto sprzedawał a na koniec do tych co sprzedać pozwolili a na samym końcu do tych co Was sprzedawać, prywatyzować nauczyli.
Dodano: 08.10.2018 20:13    Przez: ~Lo
Głosowałem na PIS ale powiem tak Ościsłowo zawodzi
Dodano: 09.10.2018 12:35    Przez: ~xmen
Józef Nowicki - NIGDY WIĘCEJ
Dodano: 10.10.2018 19:46    Przez: ~Ja
Tylko żeby się o nią nie pobili.
Dodano: 08.10.2018 16:12    Przez: ~cud miód
Misiewicze ciągle żywi. Nie szkodzi, że w spódnicy, ale przecież swój, pisowski. Obudź się Polsko...
Dodano: 09.10.2018 06:28    Przez: ~koluś
Bardzo ciekawe są wrzuty, różnych osób na profilu Fb kandydatki pis do sejmiku. Pisze tam jedna pani... Ludzie, to się nadaje do kabaretu. Można się tarzać ze śmiechu, czytając te teksty! W jednym zdaniu kilkanaście błędów. Tacy ludzie z dobrej zmiany chcą nas reprezentować w Koninie.
Dodano: 09.10.2018 06:51    Przez: ~xyz
kolus bolus mniej TVN telewizji dla ciemnogrodu
Dodano: 09.10.2018 08:34    Przez: ~PiS
Wybór jest prosty: PiS albo Totalni. Wszystkie te obywatelskie komitety, to zakamuflowane PSL, PO,.N i Lewactwo. Nie ogłupią nas.
Dodano: 09.10.2018 15:50    Przez: ~xd
Nie pobija sie Ona jest Bartosika to On ja lansuje. On Ja zrobil dy.rektorem Krusu w Koninie.Bartosik trzyma w reku z logo swej partii Prawie Sprawiedliwosc, a prawie czyni wielka roznice.Ja na wybory nie ide ,zeby ludzie pracujacy w komisji mieli mniej liczenia.
Dodano: 11.10.2018 18:45    Przez: ~Anty PiS
Fajna i sympatyczna kobieta, a to że z PiS-u to tylko zaleta. Popieram tą Panią, ludzi prawych nam trzeba.
Dodano: 08.10.2018 16:16    Przez: ~Symp. PiS
Popieram PIS ale tej kobiety NIGDY!!!
Dodano: 08.10.2018 16:34    Przez: ~Q
Wartościowe osoby na liście Prawo i Sprawiedliwość to nr.2,3,5.NIGDY przenigdy 1 i 4.
Dodano: 08.10.2018 16:42    Przez: ~całuj
Rzepeccy pchają się do koryta : tatuś Jerzy do powiatu a córunia do sejmiku ! Z takimi miernymi kandydatami PIS przerypie to starcie!!! szkoda !!!! Ci dwaj posłowie to niech zajmą się swoimi mieścinami ( Turkiem i Gnieznem) bo Konin ich nie potrzebuje! Od Rzepeckich każdy byłby lepszy !!!!
Dodano: 08.10.2018 20:13    Przez: ~Tylko Popkowski
Trzeba mieć nadzieję ,że na listach do sejmiku i powiatu znajdziemy przyzwoitych kandydatów po wykluczeniu klanu Rzepeckich !
Dodano: 08.10.2018 20:31    Przez: ~OSP mówi im NIEEEEE
IPN Po 660/402 sprawdź?
Dodano: 08.10.2018 20:50    Przez: ~zofija
Byłem w partii,byłem w ORMO teraz w PISie wiedzie MI się! Jak ktoś na to patrzy krzywo to nalewam również piwo.
Dodano: 10.10.2018 02:09    Przez: ~nalewak festynowy
Tylko ludzie PiS-u mogą Konin zmienić na lepsze i wprowadzić dobre zmiany w naszym uciemiężonym przez lewicę mieście.
Dodano: 08.10.2018 16:19    Przez: ~Symp. PiS
Trochę histerii nie zaszkodzi,jak to u pisiaków wiecznie uciemiężonych przez komunę.
Dodano: 08.10.2018 19:03    Przez: ~życzliwy
Niech PiS przejmie władzę w Koninie to i odkrywka Ościsłowo ruszy, rząd w Warszawie czeka na Dobrą Zmianę w Koninie.
Dodano: 08.10.2018 16:23    Przez: ~Symp. PiS
Co za Bzura!
Dodano: 08.10.2018 19:45    Przez: ~AntyIdiota
Zbieram na pomnik kartofla .Symp.PiS sypniesz groszem?Chojnacki poświęci .Po przegranych wyborach i tak nie będzie miał co robić za dużo.No to jak?
Dodano: 08.10.2018 20:35    Przez: ~głupek z PiS
Ościsłowo!!!!!!!!!!!
Dodano: 08.10.2018 16:24    Przez: ~!!!!!
PiS mowi Fu.k you. A raczej Fu.k Konin.
Dodano: 08.10.2018 21:04    Przez: ~Pn
Pn dyspozytor już wysłał karetkę po ciebie.Pakuj piżamkę i gatki
Dodano: 08.10.2018 22:00    Przez: ~Gniezno
Przecz z lobby kopalnianym !!!!!!
Dodano: 09.10.2018 09:45    Przez: ~ADSF
A więc Górnicy i Energetycy przy najbliższych wyborach samorządowych wybierajcie kandydatów z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, dla naszego wspólnego dobra, dla dalszej pracy sektora energetycznego.
Dodano: 08.10.2018 16:27    Przez: ~Symp. PiS
jeśli ktoś z Pisu głośno powie ze to zrobi dla energetyków kopalni i innych pracowników branza przemyslowa i skepy większe mniejsze zakłady__ i najbardziej tych nowych zakładówto mój głos na Taktylko na pismie podpisany certyfikat na Dama osobe czy cały Pis ...żeby ponies konsekwencje z niedotrzymania obietnic...bo wszyscy ładnie mówią przed wyborami a jak już jest ktos na stołku to myśli o sobie rodzinie znajomych zeby zmienić i dać im prace.....i zejdzie kadencja
Dodano: 08.10.2018 16:35    Przez: ~energetyk
Już przełożyli decyzję na grudzień. PIS to dno i 2m mułu
Dodano: 08.10.2018 19:03    Przez: ~górnik
Górnik za ryżego miałeś lepiej ,my nie
Dodano: 08.10.2018 20:15    Przez: ~emerytka
Emerytko w ekonomii nie ma obiadków i leków za darmo więc zapłacą twoje kochane wnuki .O ile je masz.Proponuję zawczasu wziąć dla nich jakiś kredycik by mieli z czego później żyć jak nie będzie koniunktury a Matołuszek z kurduplem pokażą rachunki jakie Polska ma do spłaty.A na razie módl się do kurdupla i jego ohydnej mordy ,może społeczeństwo zasponsoruje ci pincet plus dla emerytów bo obietnicę już miałaś.
Dodano: 08.10.2018 20:31    Przez: ~PiSlam nie
Pislam ty to masz ryja obleśnego i wara od Pana Prezesa.Butów nie jesteś mu godzien czyścić łachmyto
Dodano: 08.10.2018 20:40    Przez: ~PO to dno
Poz. 5 na liście PiS to ten związkowiec z Adamowa i były Prezes Kopalni
Dodano: 08.10.2018 21:07    Przez: ~Czy tak
Głosujmy na PIS na Zenka Chojnackiego. Wykluczmy z Konina układziki komunistyczno - platformerskie. W urzędzie miejskim i spółkach wymieciemy lizusów donosicieli którzy dla własnych partykularnych interesów są za komuną . MZGOK sp. z o.o. tam dla własnych korzyści ludzie rozwalają się na dtobne ich języki nabiierają koloru brązowwgo. Jest to żałosne a onii przede wszystkim
Dodano: 08.10.2018 16:54    Przez: ~Aas
A co Pan Zenon zrobił przez ostatnie lata ? Ja nie wiem co.
Dodano: 08.10.2018 17:00    Przez: ~Iiiiii
A jaka opcja polityczna sprawuje władzę w Koninie ? Koalicja SLD-PO, nie zapominaj o tym i co oni dobrego uczynili dla konińskiego sektora energetycznego ? Co zrobił poseł energetyczny z PO p. T. Nowak ?
Dodano: 08.10.2018 18:47    Przez: ~Energetyk
pan Zenon wymodli nam dobrobyt i odkrywke.
Dodano: 08.10.2018 19:05    Przez: ~pyzaty chłopiec
Aaa pan Nowicki to ilu sprowadził inwestorów żeby godna praca i płaca była? ??
Dodano: 08.10.2018 19:11    Przez: ~Rita
@iiiii - nachapal sie, do wlasnych kieszeni....
Dodano: 08.10.2018 21:07    Przez: ~Pn
Prezydent Nowicki i Rada Konina zaczynała tą przebudowę skrzyżowania i życzę im żeby skończyli.
Dodano: 08.10.2018 16:59    Przez: ~marek
Stop ciemnocie stop kaczyzmowi
Dodano: 08.10.2018 17:38    Przez: ~Społeczeństwo
To siedz nadal w tej obludnej komunie...albo najlepiej jedz do Korei poklon sie Kimirsenowi i jego dziatwie
Dodano: 08.10.2018 19:42    Przez: ~Mao tse Tung
ryży reżim,czy reżim ryży?
Dodano: 08.10.2018 21:00    Przez: ~aaa
A PN do bakutilu na mydło.
Dodano: 08.10.2018 21:43    Przez: ~ewa
1 z 6
123456>>