Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Konińska Dolina Energii to nowe miejsca pracy

Materiał promocyjny

Dodano: 10.10.2018 00:18

Konińska Dolina Energii to projekt przyszłości, który zaczniemy realizować teraz! Konin stanie się gospodarczym liderem regionu opartym na potencjale ludzkim. Wprowadzę Konin na drogę nowego rozwoju.

Projekt Konińska Dolina Energii to droga do nowego przemysłu i nowych miejsc pracy, którą zrealizuję w oparciu o cztery silne filary:

  1. Energetyka konwencjonalna – Kopalnia Węgla Brunatnego i elektrownie węglowe to baza, która stanowi podwaliny stabilności rozwoju gospodarczego w mieście. Nie pozwolę na przedwczesne wygaszenie energetyki węglowej w Koninie!
  2. Odnawialne źródła energii – tereny pogórnicze to doskonałe obszary dla energetyki wiatrowej, a także fotowoltaiki. Sprowadzę do Konina inwestorów energetycznych i producentów części do instalacji OZE. Dzięki temu otrzymamy nowe miejsca pracy dla mieszkańców.
  3. Elektromobilność – w Europie musi powstać ponad dwadzieścia fabryk produkujących podzespoły do napędów elektrycznych. Jedna taka fabryka to około 2 tys. nowych miejsc pracy. Nowoczesne technologie to również wykorzystanie wodoru. Budowa H2Lab – Centrum zastosowania wodoru, inkubującego i wspierającego wysokiej jakości projekty biznesowe i naukowe w oparciu o technologie wodorowe. Projekt ten będzie „kołem zamachowym” konińskiej gospodarki. Jako prezydent Konina zadbam o to, aby te innowacyjne inwestycje powstały w naszym mieście!
  4. Logistyka – Centrum Logistyczne Aglomeracji Konińskiej – Konin to centrum Polski. Wykorzystamy położenie do przyciągnięcia nowych inwestorów, dla których powstanie nowe centrum logistyczne.

Konin to przede wszystkim mieszkańcy. Mieszkańcy, którym należy się poczucie bezpieczeństwa, komfort życia, wypoczynek i szansa na rozwój osobisty. Wszystko to związane jest ściśle z dobrą pracą. Mieszkańcy Konina mają prawo oczekiwać od władz samorządowych dobrego miejsca do życia z dostępnością atrakcyjnej pracy.

Jesteśmy ambitnym miastem. Jesteśmy w sercu Polski. Jesteśmy w Europie. Zasługujemy na to by się rozwijać. Razem możemy to osiągnąć!

Konin to miasto warte Zachodu!

Proszę o Państwa głos 21 października 2018 r.

 

Z wyrazami szacunku

Kandydat na Prezydenta Miasta Konina

Materiał pochodzi i jest finansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory 2018,   Piotr Korytkowski

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.