LM.plSportGolf. Zakończyli turnieje klubowe. Tralewski i Ratajczyk najlepsi

Golf. Zakończyli turnieje klubowe. Tralewski i Ratajczyk najlepsi

Ostatni z cyklu turniejów klubowych KKG rozegrali konińscy golfiści. W finale rywalizowało 24 zawodników.

Finał turniejów klubowych rozegrany został na polu golfowym w Golinie-Kolonii. Rywalizowało w nim 24 zawodników z Konina, Kalisza, Gniezna, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego. Cykl obejmował siedem zawodów, a po finałowym turnieju najlepsi w klasyfikacji generalnej zostali nagrodzeni.

W kategorii brutto zwyciężył Robert Tralewski, drugie miejsce zajął Piotr Zbyszewski, a trzeci był Andrzej Kozłowski. W rywalizacji netto najlepszy okazał się Piotr Ratajczyk przed Dariuszem Karmowskim i Piotrem Kruszczyńskim. W konkursie longest drive zwyciężył Robert Tralewski, a w zmaganiach nearest to the pin - Ryszard Bednarowski.

Kolejny turniej już 14 października. Konińscy golfiści rywalizować będą w trójmeczu z zawodnikami z Kalisza i Ostrowa Wlkp.