Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18497) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Zenon Chojnacki proponuje kontrkandydatom koalicję

Dodano: 10.10.2018 22:28
Źródło: LM.pl

Nie podpisze deklaracji Michała Kotlarskiego, ale jest chętny zawiązać koalicję z każdym ze swoich kontrkandydatów. Gościem przedostatniego programu „Dwie na Jednego” był Zenon Chojnacki, kandydat na prezydenta Konina z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

O wyborczych obietnicach, rządowych programach, a nawet kontrowersyjnym filmie „Kler” mówił w „Dwie na Jednego” Zenon Chojnacki. Odniósł się on również do propozycji podpisania deklaracji w sprawie odsunięcia od stanowiska Józefa Nowickiego.

- Nie wolno mi takiego sojuszu zawierać. Po pierwsze w moim haśle wyborczym „każdy człowiek jest ważny”, pan Nowicki również. Nie mogę wykluczać z dyskusji o Koninie nikogo. Po drugie znam takie ugrupowania polityczne, których celem działania jest odsunięcie kogoś od władzy. Ja tego nie popieram – mówi Zenon Chojnacki. - Jeśli miałbym mówić o koalicji to wolałbym taką koalicję nie tyle przeciwko komuś, ale zaprosiłbym wszystkich panów, żebyśmy usiedli i umówili się do rzeczy, które bezwzględnie, bez względu na to kto będzie zasiadał w fotelu prezydenta zostaną zrealizowane. Do takiej dyskusji jestem gotów i tutaj chętnie zawiązałbym koalicję z każdym z tych panów – dodaje.

Zdaniem kandydata PiS takie porozumienie powinno dotyczyć w pierwszej kolejności ochrony miejsc pracy w kopalni i elektrowni oraz tworzenia nowych miejsc inwestycyjnych.

Na ostatni już odcinek „Dwie na Jednego” zapraszamy w najbliższy piątek, 12 października o godz. 20:00. Gościem będzie Józef Nowicki, kandydat SLD Lewica Razem, który walczy o trzecią kadencję na stanowisku prezydenta Konina.

  • Zenon Chojnacki proponuje kontrkandydatom koalicję

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Daj sobie spokoj .To nie kandydat na prezydenta to kaprys bananowego dzieciaka
Dodano: 10.10.2018 23:25    Przez: ~Banan
Słabiutko
Dodano: 10.10.2018 22:49    Przez: ~Uuuu
Co ten Chojnacki przez tyle lat zrobił dla Konina? NIC. Mówił o 4 kadencjach,czyli 16lat. A teraz na prezydenta. TO ŻART.
Dodano: 11.10.2018 06:51    Przez: ~Mysz kościelna
Wstyd. Kandydat PiS myli Göringa z Goebbelsem...
Dodano: 10.10.2018 23:06    Przez: ~Propaganda
Nieee tylko nie PIS!
Dodano: 11.10.2018 06:22    Przez: ~Nie pis

KOMENTARZE

Pn ty mnie rozwaliłeś twoją komunistyczno-lewacką retoryką. Apeluję do ciebie po raz kolejnyy lewaku co w temacie Ościsłowo ? Cały czas milczysz czerwony dworaku. Tylko Pan Chojnacki i radni z PiS .Koledzy z innych merytorycznych partii opozycyjnych poprzyjcie dobrą zmianę dla Konina
Dodano: 11.10.2018 17:18    Przez: ~Ass
Widzę aktywną dzałalność na LM lewactwa i komuchów oraz i ch przdupasów z UM i spólek miejskich. Uważajcie, żeby się wam komputery nie zamuliły
Dodano: 11.10.2018 17:22    Przez: ~Ass
Ja raczej widzę prswaczkow jak sie dwie ja i nakrecaja. 😂😂😂😂😂
Dodano: 11.10.2018 18:21    Przez: ~Pn
A co wypić mi nie wolno ?
Dodano: 12.10.2018 08:08    Przez: ~Pn
Szkoda ,ze pan Zenon nie reagowal jak jego kolesie z mafii pisowskiej wyprowadzali mieszkancow Konina do pracy w kole.,bo utworzyli sobie prywatny folwark o nazwie Wody Polskie. Tym kiedys sie zajmie CBA bo teraz nie ma na to szans.Mimo ze znam pana Zenona osobiscie to przy urnie bede na nie, bo reprezentuje Prawie Sprawiedliwosc, a prawie robi duza roznice
Dodano: 11.10.2018 18:08    Przez: ~Anty PiS
lewaków w koninie jak by pies nasr i czego oczekiwać że będzie lepiej
Dodano: 11.10.2018 19:31    Przez: ~asior
Anty PiS to głosuj na kolesiostwo przyssane ssawką do stołków.Ja głosuję na Pana Chojnackiego wraz z rodziną i sąsiadami .To jedyny rozsądny kandydat
Dodano: 11.10.2018 19:35    Przez: ~tylko PiS
Pn, tylko dobry psychiatra jest jedynym ratunkiem dla Ciebie.
Dodano: 12.10.2018 08:11    Przez: ~Iza
Zobaczycie jak ten burak Pn ucichnie PO👎 wyborach hahahah ciekawe o czym bedzie wypisywal z rozpaczy hahaha moze ze wybory sfalszowane ? Jak myslicie ? ☺debil i błazen co ?
Dodano: 11.10.2018 20:02    Przez: ~Debil stary Urban 💩
Chciałabym go kiedyś spotkać w realu,chociaż wydaje mi się ze go kiedyś widziałam na dworcu jak pluł na cały regulator na PiS.Jedna Pani w mordę mu dałai uciekł.Ja nie zdążyłam,szkoda
Dodano: 11.10.2018 20:10    Przez: ~moherowa bertka
@moherowa bertka - nie wiem czy sie śmiać czy płakać czytając ten pisi bełkot. Czy jest tu jakiś moderator?
Dodano: 11.10.2018 20:14    Przez: ~Pn
Zamilcz już Pn i nie ubliżaj ludziom.Jesteś beznadziejny i wszyscy mamy cie dość .PiS wygra i musisz się z tympogodzić.A moderator to powinien się tobą już dawno zająć i zablokować na amen.Byłeś na Różańcu z mamą dzisiaj?Byłeś to ok.Wczoraj też byłeś .Chwali ci się/
Dodano: 11.10.2018 20:18    Przez: ~ewa
Panie Krystianie opanuj się narwany młodzieńcze z tymi chamskim prostackimi komentarzami.
Dodano: 11.10.2018 21:57    Przez: ~Wojtek
Ale będziemy eleganckiego i elokwentnego Pana Prezydenta Trzymam kciuki Panie Chojnacki
Dodano: 11.10.2018 20:27    Przez: ~darek
Kciuki mozesz trzymac ale w Koninie wygra ktoś inny. Amen.
Dodano: 11.10.2018 20:29    Przez: ~Pn
Pn, napij się koziego mleka, jest dobre na twoją chorą głowę.
Dodano: 12.10.2018 08:18    Przez: ~Matka
Im mocniej ujadają na NASZ rząd tym bardziej będę głosował na PIS.PIS spełnia obietnice wyborcze
Dodano: 11.10.2018 20:45    Przez: ~Pn prawy
Taa... DOJENIE kraju, Pisiewicze itd. Tu pelna zgoda.
Dodano: 12.10.2018 06:21    Przez: ~Pn
Nie będzie mniejszość terroryzować większości. Odpowiedzmy zadymiarzom już 21 października przy urnach.
Dodano: 11.10.2018 20:57    Przez: ~tylko PiS
Zero pisu w Koninie. Koryto Po s sie swiniom marzy ale niestety musza obejsc sie smakiem. AMEN.
Dodano: 12.10.2018 06:22    Przez: ~Pn
Polecam stronę internetową Pana Zenona Chojnackiego, jest naprawdę ciekawa, chyba jedna z najlepszych spośród konińskich kandydatów - www.zenonchojnacki.pl :)
Dodano: 11.10.2018 21:12    Przez: ~Olek
Pan Zenon Chojnacki jest prawdziwy od wielu lat ,nie jest przypudrowany.Wdzieliście dzisiaj Pana Korytkowskiego i resztę ekipy na wózkach inwalidzkich.Do czego się jeszcze posuną w ciągu tego tygodnia.
Dodano: 11.10.2018 21:57    Przez: ~elżbietka
Fanatycy p. Zenona - prosze mi wymienic jego zaslugi. Pol zycia jest u wkadzy u co dla nad zribil? Prosze o kilka powazniejszych osiągnięć. Bo ja szczerze mówiąc pierwsze o nim uslyszalem calkiem niedawno. A ponoc jest juz 4 kadencje u wladzy....
Dodano: 12.10.2018 06:17    Przez: ~Pn
Wyrobiony politycznie Koninianin wybiera tylko i wyłącznie polityków z PiS-u, reszta to przysłowiowy olej z drugiego i trzeciego tłoczenia.
Dodano: 12.10.2018 08:25    Przez: ~Olej kujawski
Pytanie organizacyjne: gdzie można zgłosić nieprawidłowości i jakie są konsekwencje wydania większych pieniędzy niż pozwala prawo na prowadzenie kampanii.
Dodano: 12.10.2018 00:40    Przez: ~taki ciekawy tylko
Skieruj sie do niezależnych mediow.
Dodano: 12.10.2018 06:18    Przez: ~Pn
PKW, Państwowa Komisja Wyborcza.
Dodano: 12.10.2018 08:26    Przez: ~Tak myślę
Na pewno chodzi o pana Jędro. Płoty i witryny sklepowe ale nas mieszkańców tymi banerami nie oszuka.
Dodano: 12.10.2018 21:04    Przez: ~Laskówiec
Nie wrzucać mi do skrzynek ulotek SLD i PO.Są darte natychmiast
Dodano: 12.10.2018 08:36    Przez: ~ewa
Prawidłowy odruch występuje u Ciebie, ja też się brzydzą ulotkami z kandydatami SLD i Koalicji.
Dodano: 12.10.2018 08:39    Przez: ~Adam
Nie wrzucać mi ulotek tej pisowskiej zarazy. Mam na ich widok uczulenie.
Dodano: 12.10.2018 21:08    Przez: ~ewa
8 z 9
<<123456789>>