Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19149) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Kupujesz produkty online? Dzięki tym cennym poradom zaoszczędzisz czas oczekiwania na przesyłkę.

Materiał promocyjny

Dodano: 11.10.2018 10:28

Czasy tradycyjnie robionych zakupów w sklepie za rogiem bądź w galerii handlowej powoli dobiega końca. Tradycyjne kanały sprzedaży z roku na rok ustępują miejsca kanałom internetowym. Po zakupy online, sięgamy coraz częściej, bez względu na kategorię produktów, którymi jesteśmy zainteresowani. Sklepy internetowe posiadają szerszy wybór niż te tradycyjne, cena towaru jest niższa, a fakt, że zakupów możemy dokonać bez wychodzenia z domu pomaga zaoszczędzić nam wiele czasu i energii.

Zakupy przez Internet mogą rodzić również niedogodności. Towar może być niezgodny z zamówionym lub zostać uszkodzony przez kuriera podczas transportu. Dzisiaj podzielimy się z Wami kilkoma cennymi poradami jak zminimalizować czas oraz ewentualny stres związany z oczekiwaniem na przesyłkę kurierską.

Porównaj oferty oraz opinie na temat firm kurierskich

Zdarza się, że zależy nam na jak najszybszym otrzymaniu naszej paczki. W takiej sytuacji możemy ulec pokusie zlecenia przesyłki z pierwszą lepszą firmą znalezioną w Internecie  oferującą usługi kurierskie. My stanowczo odradzamy takiego rozwiązania, gdyż firmy kurierskie różnią się znacznie, nie tylko pod kątem oferowanych cen, ale co równie istotne, pod kątem jakości usług.

Wybierając kuriera poświęć odrobinę czasu zarówno na porównanie oferty cenowej jak i zapoznanie się z opiniami klientów odnośnie jakości usług oferowanych przez danego kuriera. Ciekawym rozwiązaniem na rynku są usługi firmy ParcelABC. Firma ta dzięki współpracy z renomowanymi przewoźnikami, takimi jak DPD, UPS, FedEx czy TNT, wykorzystując ich wolne miejsce ładunkowe jest w tanie zaoferować nam szeroki wybór® kuriera, ceny jak i czasu realizacji dostawy w jednym miejscu.

Śledź online swoją przesyłkę

Profesjonalni przewoźnicy dają możliwość ciągłego namierzania lokalizacji paczki za pomocą Internetu. Ta funkcjonalność nie tylko może pozwolić Ci na zaoszczędzenie czasu oczekiwania na paczkę, ale też pomóc zlokalizować przesyłkę na wypadek jej zagubienia.

Upewnij się, że firma, która będzie realizować wysyłkę Twojej paczki, umożliwia swoim klientom możliwość jej ciągłego namierzania, gdyż bez tej funkcjonalności możesz mieć kłopoty z lokalizacją swojej paczki.

Dokonaj oględzin przesyłki wraz z zawartością w obecności kuriera.

Ostatnią, lecz bardzo istotną wskazówką są dokładne oględziny opakowania oraz zawartości w obecności kuriera. Jeśli opakowanie posiada ślady otwarcia bądź jest uszkodzone czy mokre, pamiętaj o możliwości odmowy przyjęcia towaru.

Poproś kuriera o chwilę cierpliwości i skorzystaj z prawa do otworzenia paczki w jego obecności, w celu upewnienia się czy zawartość jest pełna oraz odpowiada naszemu zamówieniu. Gdy pokwitujesz odbiór paczki przed sprawdzeniem zawartości, a ta okaże się być uszkodzona, możesz mieć duże trudności próbując uzyskać pozytywną decyzję reklamacyjną od sprzedawcy bądź firmy kurierskiej.Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zakupy online,   spedycja,   transport,   kurier

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Najważniejsze aby przesyłka dotarła cała.
Dodano: 11.10.2018 19:49    Przez: ~Qń

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.