Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"

Dodano: 11.10.2018 13:58
Źródło: LM.pl

Nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie znalazła się w gronie trzynastu najlepszych pedagogów w całym kraju.

Kilka dni temu na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala konkursu „Nauczyciel Roku 2018”. Wśród finalistów znalazła się Joanna Gadomska z ZSEU Żychlin. Tytuł trafił do Przemysława Staronia z sopockiego liceum, ale dla nauczycielki z gm. Stare Miasto uczestnictwo w gali było niezwykłym wydarzeniem.

- Dziś już emocje opadły, ale myśl, że byłam w gronie najlepszych nauczycieli w Polsce ciągle wywołuje uśmiech zadowolenia na mojej twarzy – mówi Joanna Gadomska.

Nauczycielka z Żychlina podkreśla, że nie znalazłaby się w zaszczytnym gronie wyróżnionych, gdyby nie rodzina, uczniowie i ich rodzice, a także dyrekcja szkoły oraz organ prowadzący placówkę, czyli Starostwo Powiatowe w Koninie.

fot. ZSEU Żychlin

  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"
  • Z ZSEU w Żychlinie na galę finałową konkursu "Nauczyciel Roku"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratulacje !!!!!!
Dodano: 11.10.2018 14:19    Przez: ~super
Nauczyciel z pasją. Wielkie gratulacje.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Zzaa
Mega wielkie gratulacje. Zasługuje Pani na tą nagrodę jak mało kto. I to nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać wszystkie komentarze na Pani fb czy na stronie Biologia z blondynką. Jest Pani nieoceniona. Nasze dzieci Panią kochają - za dobre serce, za wszystkie pomysły, za za uśmiech, za pomoc, za wyrozumiałość, za sprawiedliwość, za wszystko.
Dodano: 11.10.2018 14:34    Przez: ~Rodzic z ZSEU
Gratulacje, jest Pani najlepsza.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Uczennica
Jest Pani WIELKA, choć wzrostem niewielka, o mega sercu. Przychodzić do Pani na lekcje to sama przyjemność. Słuchać Pani to frajda, tak ciekawie Pani tłumaczy rzeczy nowe i trudne. Za wszystkie akcje, imprezy, happeningi, konkursy i liczne wycieczki DZIĘKUJEMY. Jak dla Nas, jest Pani najlepsza, wygrana bez dwóch zdań. Życzymy wszystkiego najlepszego.
Dodano: 11.10.2018 15:46    Przez: ~Uczniowie

KOMENTARZE

Gratulacje !!!!!!
Dodano: 11.10.2018 14:19    Przez: ~super
Ale ta Jeżakowa z PO zaśmieca ekran !!!!
Dodano: 11.10.2018 20:28    Przez: ~POgonić
Gratulacje, jest Pani najlepsza.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Uczennica
Nauczyciel z pasją. Wielkie gratulacje.
Dodano: 11.10.2018 14:24    Przez: ~Zzaa
Mega wielkie gratulacje. Zasługuje Pani na tą nagrodę jak mało kto. I to nie tylko moja opinia, wystarczy poczytać wszystkie komentarze na Pani fb czy na stronie Biologia z blondynką. Jest Pani nieoceniona. Nasze dzieci Panią kochają - za dobre serce, za wszystkie pomysły, za za uśmiech, za pomoc, za wyrozumiałość, za sprawiedliwość, za wszystko.
Dodano: 11.10.2018 14:34    Przez: ~Rodzic z ZSEU
Popieram wspaniali nauczyciele i pani dyrektor to jak mama dla naszych dzieci mój syn czuje się jak w domu naprawdę nie spotkałam się jeszcze z tak wspaniałą kadrą pedagogiczną wielki szacunek dla Was miałam okazję dziś zobaczyć jestem pod wrażeniem będę wszystkim polecać tą szkołę i życzę Wam kochani Wszystkiego Najlepszego w dniu Waszego Święta.
Dodano: 11.10.2018 17:46    Przez: ~Rodzic
Taki np Katecheta to musi być mądry, podobno różaniec zna na pamięć. Gratulacje dla prawdziwych nauczycieli.
Dodano: 11.10.2018 15:03    Przez: ~Q
Q synku pamiętaj o Różańcu dzisiaj.Musimy być dzisiaj troszkę wcześniej bo chciałeś się wyspowiadać
Dodano: 11.10.2018 15:51    Przez: ~mama
Jest Pani WIELKA, choć wzrostem niewielka, o mega sercu. Przychodzić do Pani na lekcje to sama przyjemność. Słuchać Pani to frajda, tak ciekawie Pani tłumaczy rzeczy nowe i trudne. Za wszystkie akcje, imprezy, happeningi, konkursy i liczne wycieczki DZIĘKUJEMY. Jak dla Nas, jest Pani najlepsza, wygrana bez dwóch zdań. Życzymy wszystkiego najlepszego.
Dodano: 11.10.2018 15:46    Przez: ~Uczniowie