Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21233) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

Aktualizacja 12.10.2018 11:42
Źródło: LM.pl

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Do całej sytuacji doszło w czwartek tuż przed godz. 23.00. Nadjeżdżający Al. 1 Maja w kierunku ulicy Kleczewskiej dziewiętnastolatek z Konina nie ustąpił pierwszeństwa fordowi mondeo, który jechał z ul. Dworcowej w kierunku ul. Kolejowej. W wyniku zderzenia odłamki z obu samochodów trafiły jeszcze w stojący nieopodal policyjny radiowóz, który również został uszkodzony.

Dwie siedemastoletnie pasażerki citroena C4 oraz 32-letni kierujący fordem mondeo doznali lekkich obrażeń, ale nie wymagali hospitalizacji. Dziewiętnastoletniemu koninianinowi zostało zatrzymane prawo jazdy, policja skierowała również wniosek do sądu o jego ukaranie.



Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz
Slajd 1/7

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 1 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 2 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 3 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 4 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 5 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

Nocne zderzenie dwóch aut. Uszkodzony radiowóz

slajd 6 z 7

Nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Al. 1 Maja i uderzył w nadjeżdżającego forda mondeo. Dziewiętnastolatek stracił prawo jazdy, a w wyniku całego zdarzenia uszkodzony został również policyjny radiowóz.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kolizja,   volkwagen golf,   skoda octavia,   skrzyżowanie,   policja,   straż pożarna,   pogotowie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA.... Po 22.00 "Przez ponad godzinę ruch w centrum nowej części miasta był utrudniony." To o Koninie??? O mieście gdzie po 18.00 zamiera życie...
Dodano: 12.10.2018 10:04    Przez: ~pieszy
Wylaczyli sygnalizacje i zapomnieli jak sie jezdzi. No cóż...
Dodano: 12.10.2018 10:30    Przez: ~Gość
Po 22-giej to tam są migające żółte i wielu traci orientację, bo nie patrzą na znaki i nie wiedzą, kto ma pierwszeństwo przejazdu. To jest jedno z tych skrzyżowań, które powinno być regulowane światłami całą dobę.
Dodano: 12.10.2018 10:27    Przez: ~oxo
Tylko ,że po 22 ruchu w centrum praktycznie nie ma. Rozumiem ,że to utrudnienie polegało na 30s opóźnieniu ,wynikającym z tego ,że trzeba ominąć odłamki leżące na ulicy.
Dodano: 12.10.2018 10:27    Przez: ~kierowca
@Pn lepiej miec w głowie pisiora niz w d.pie tak jak ty i chodzić cały dzień z nim
Dodano: 12.10.2018 13:14    Przez: ~juzef n

KOMENTARZE

PJA- Gniezno, brawo.
Dodano: 12.10.2018 09:55    Przez: ~chyba nie
Jak im w głowie tyljo pisiory to pozniej PJA jest z Gniezna....
Dodano: 12.10.2018 11:58    Przez: ~Pn
Gniezno? To z kierunku zachodniego. Może uciekał przed Tuskiem wracajacym z emigracji
Dodano: 12.10.2018 12:13    Przez: ~Pn
@Pn lepiej miec w głowie pisiora niz w d.pie tak jak ty i chodzić cały dzień z nim
Dodano: 12.10.2018 13:14    Przez: ~juzef n
PJA to jest Jarocin.
Dodano: 12.10.2018 13:14    Przez: ~K-n
Olać to tylko kąstytucja tylko nasze sądy i nasi towarzysze
Dodano: 12.10.2018 13:26    Przez: ~Marian
To Jarocin Gniezno ma PGN....
Dodano: 12.10.2018 17:15    Przez: ~ormowiec
Józef wiecej radjowozow
Dodano: 12.10.2018 20:22    Przez: ~Uu
PJA to Przepiękny JArosław panujący i wybrany przez glupszą część społeczeństwa
Dodano: 12.10.2018 20:49    Przez: ~Damian
BMW i wszystko jasne
Dodano: 13.10.2018 12:03    Przez: ~Pn
Na tych zdjęciach to skody nie widać...
Dodano: 12.10.2018 09:58    Przez: ~xXx
zderzyć się w nocy na tak wyludnionym w nocy Koninie to trzeba mieć nieźle
Dodano: 12.10.2018 17:15    Przez: ~oj
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA.... Po 22.00 "Przez ponad godzinę ruch w centrum nowej części miasta był utrudniony." To o Koninie??? O mieście gdzie po 18.00 zamiera życie...
Dodano: 12.10.2018 10:04    Przez: ~pieszy
Naucz się baranie myśleć logicznie. Chodzi o płynność w ruchu. W normalnym trybie byś przejechał a autorowi chodzi że w czasie wypadku trzeba zwolnić i zachować ostrożność przejeżdżając przez różnego rodzaju odłamki od samochodu które leżą na ulicy -dlatego ruch jest utrudniony! Kumasz????
Dodano: 12.10.2018 10:14    Przez: ~mix
Tylko ,że po 22 ruchu w centrum praktycznie nie ma. Rozumiem ,że to utrudnienie polegało na 30s opóźnieniu ,wynikającym z tego ,że trzeba ominąć odłamki leżące na ulicy.
Dodano: 12.10.2018 10:27    Przez: ~kierowca
Po 22.00 to ja mam ruch w majtkach jak mi stara łapę wlozy
Dodano: 12.10.2018 12:55    Przez: ~Cfaniak
Nie wnikam w natężenie ruchu, ale odcinek Dworcowej od dworca kolejowego do skrzyżowania był zamknięty. nikt nie jeździł po odłamkach, tylko było trzeba inną drogą.
Dodano: 13.10.2018 10:57    Przez: ~Widz
To ford Octavia albo skoda mondeo hehe
Dodano: 12.10.2018 10:12    Przez: ~I
ja tma widze nei golfa tylko fokusa i mondeo ew bmw
Dodano: 12.10.2018 10:35    Przez: ~234
Polucjanty spały na poboczu jak zwykle i ich obudzili haha ale jest jeden plus bo nigdy tak szybko nie byli na miejscu zdarzenia :D
Dodano: 12.10.2018 12:03    Przez: ~MichalTurek
jadąc autem marki BMW nigdy nie wiesz ile osób skrzywdzisz i kiedy... Ewidentna wina kierowcy BMW... Powinni oni przechodzic badania psychologiczne co roku. Autor zapomnial napisac, ze "działania strażaków polegały na zakręceniu zaworu LPG w BMW itd..."
Dodano: 12.10.2018 10:26    Przez: ~SLD rządzi
Stary komuchu lecz sie
Dodano: 12.10.2018 10:34    Przez: ~PO rządzi
PO kradnie a potem sprzedaje!
Dodano: 12.10.2018 10:49    Przez: ~seba
@seba - chyba pomyliles z Pisiewiczami.
Dodano: 12.10.2018 11:59    Przez: ~Pn
Tam nie było bmw tylko citroen c4 i Ford Mondeo
Dodano: 12.10.2018 13:30    Przez: ~Jedna z 17 latek
Po 22-giej to tam są migające żółte i wielu traci orientację, bo nie patrzą na znaki i nie wiedzą, kto ma pierwszeństwo przejazdu. To jest jedno z tych skrzyżowań, które powinno być regulowane światłami całą dobę.
Dodano: 12.10.2018 10:27    Przez: ~oxo
Nie zartuj. Kierować tam ruchem po 22???? Dzizus....
Dodano: 12.10.2018 10:35    Przez: ~Pn
WIECEJ ruchu na ulicach po 22! WIECEJ!
Dodano: 12.10.2018 10:53    Przez: ~juzef
"Pn", ty masz w ogóle prawo jazdy i jeździsz? Tam, gdy są migające żółte co raz dochodzi do sytuacji grożących kolizją, a wszystko przez to, że ulicą z pierwszeństwem jest Dworcowa, a nie Aleje. To rozwiązanie jest nielogiczne i nieintuicyjne biorąc pod uwagę układ ulic w tej części miasta. Dworcowa, to tylko łącznik między Poznańską, Alejami i dworcem kolejowym, a Aleje to główna droga od ronda Solidarności do Kleczewskiej i Spółdzielców.
Dodano: 12.10.2018 12:11    Przez: ~Markus
Ulica dworcowa jest i będzie z pierwszeństwem bo prowadzi ona do drogi krajowej . Tutaj problemem nie jest to ze aleje sa droga podporządkowana tylko brak zachowania szczególnej ostrożności przy wyłączonej sygnalizacji bądź po prostu brak umiejętności rozpoznawania znaków i stosowania się do nich .
Dodano: 12.10.2018 15:28    Przez: ~Xxx
Wylaczyli sygnalizacje i zapomnieli jak sie jezdzi. No cóż...
Dodano: 12.10.2018 10:30    Przez: ~Gość
Pisalem kiedys o tym. Wystarczy w szczycie wylaczyc sygnalizacje i koninskie pissdy nie widzavco zrobic ze soba...
Dodano: 12.10.2018 10:35    Przez: ~Pn
Pn, a u ciebie w Ościsłowie jak się jeżdzi ?
Dodano: 12.10.2018 18:55    Przez: ~Na pamięć
BMW i wszystko jasne
Dodano: 13.10.2018 12:04    Przez: ~Pn
"Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że powodem stłuczki było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierującego jednym z pojazdów." a ja myślałem , ze powodem było nie ustąpienie pierszeństwa przejazdu przez jeden z pojazdów... O
Dodano: 12.10.2018 10:31    Przez: ~ELEM PEŁEL
Powinno mu keszcze prawko zabrac. Tak profilaktycznie.
Dodano: 12.10.2018 10:33    Przez: ~Pn
keszcze, Pn z języka polskiego w hufcu pracy miał 2 i dlatego takie gafy wypisuje.
Dodano: 12.10.2018 18:57    Przez: ~Wychowawczyni
Kolejna reklama na lm kandydatki p.Moniki Kosińskiej siostry p. Sławomira Papiery.Byłej bliskiej współpracownicy w biurze poselskim p.Streker Dembińskiej SLD.
Dodano: 12.10.2018 10:40    Przez: ~ABC...
Monika Kosińska jest siostrą Sławomira Papiery ?
Dodano: 12.10.2018 18:59    Przez: ~Dobrze wiedzieć
1 z 3
123>>