Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21219) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania

Dodano: 12.10.2018 15:22
Źródło: LM.pl

Dopasowanie godzin pracy urzędu do mieszkańców, zmiana wizerunku gospodarczego miasta i odblokowanie potencjału młodych. To tylko kilka spraw, którymi w pierwszej kolejności po objęciu władzy chce się zająć komitet „Zmieniamy Konin”.

Damian Kruczkowski, niezależny kandydat na prezydenta Konina wspólnie ze swoim sztabem opracował plan na pierwszych 100 dni urzędowania.

- Podzieliśmy działania na 6 bloków, które rozbite jest na 12 punktów – mówi Damian Kruczkowski. - Przede wszystkim otwieramy urząd dla mieszkańców. Nie może być tak, że jest on czynny w czasie pracy większości osób. Są to newralgiczne punkty jak: wydział komunikacji, wydział spraw obywatelskich, czy Urząd Stanu Cywilnego - dodaje.

Kolejny na liście znalazł się system wsparcia przedsiębiorców lokalnych i inwestorów zewnętrznych, a także powołanie pełnomocnika do spraw młodzieży, opracowanie harmonogramu prac drogowych oraz usprawnienie rozkładu jazdy autobusów. W planie na „100 dni” znalazło się także otoczenie troską osób starszych i samotnych oraz reforma systemu dofinansowania konińskiego sportu.

  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Sorry, ale nie kupuję tego komitetu. Udało im się w końcu ze sobą dogadać.... Ale każdy z nich to narcyz, albo niedowartościowany frustrat z niestabilną osobowością... Podobno ten z Chorznia łazi po osiedlu i opowiada, że"już to ma" ( miejsce w radzie miasta w sensie)... Jak oni sobie wyobrażają, współpracę z UM, spółkami ?! Kto z nich był choćby radnym? "Nowa fala", to za mało, żeby zarządzać miastem. Czytanie książek i szkolenia to też mało.
Dodano: 12.10.2018 18:11    Przez: ~cienkotowidzę
ZmieniMY Konin na tekturowe zielone jak My drzewka...!!!
Dodano: 13.10.2018 12:09    Przez: ~zdegustowany
fajna grafika ale mnie interesuje JAK i z CZEGO kasa na te wizje. KONKRETNIE>
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~go
Taa a Waldemar Duczmal jedyny społecznik nad społecznikami zajmie si nareszcie organizacjami pozarządowymi i niczym Antoni Macierewicz wolnością obywateli. I ciekawe jak tego dokonają ??
Dodano: 12.10.2018 17:09    Przez: ~Jaa
Proponuję żebyś najpierw przypomniał i poczytał SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.
Dodano: 12.10.2018 16:04    Przez: ~zenek

KOMENTARZE

Podoba mi się, że pokazuja swój plan. Brawo
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~po prostu praca
A ja mam ich wszytkich w D... ..bo po wyborach będzie tak chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze
Dodano: 12.10.2018 20:57    Przez: ~Adam
Zobaczymy jeśli wygra w wyborach samorządowych za tydzień 21 Października 2018r. pan Nowicki fotel Prezydenta Konina czy doceni organizacje i ludzi którzy go wsparli nie patrząc na to, że jest wielu przeciwnych aby tak było?
Dodano: 12.10.2018 21:12    Przez: ~?
Shalom alehem, trzeba było zatańczyć ten hit, byłoby taniej, lepiej, szybciej,weselej
Dodano: 12.10.2018 22:19    Przez: ~Ferdynand kiepski
I cp z tego wynika??? Nic.
Dodano: 12.10.2018 22:20    Przez: ~Pn
Tylko na 100 dni??? A co dalej?
Dodano: 12.10.2018 22:30    Przez: ~V
Zero konkretów. Nie ma Pan pomysłu na miasto. Szkoda kilku cennych minut na tą pseudo prezentację.
Dodano: 15.10.2018 08:42    Przez: ~dramat...
fajna grafika ale mnie interesuje JAK i z CZEGO kasa na te wizje. KONKRETNIE>
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~go
Tego od "po prostu więcej" zapytaj
Dodano: 12.10.2018 16:35    Przez: ~j
po prostu można dostać zadyszki , należy wygrać wybory a to ugrupowanie na czele z Krukowskim już rządzi miastem ,
Dodano: 12.10.2018 17:36    Przez: ~realista
Mimo że to konkurencja,i to taka liberalno lewicowa,to powiem że lepszym rozwiązaniem marketingowym byłoby wystawienie na prezydenta Justyny Król.... gościu który 4 lata temu startował z SLD, jest mało wiarygodny....a Justyna jako jedyna kobieta, dostała by "WIĘCEJ.. głosów niż Damien Kruczkowski... dziewczyna urodzona w piątek 13-tego ma WIĘCEJ szczęścia w życiu,w jakichkolwiek wyborach zapewne także.....
Dodano: 12.10.2018 15:42    Przez: ~OstatniNaLisciePis Vosiedle
Racja
Dodano: 12.10.2018 17:47    Przez: ~Gl
Będziemy polegać na zabobonach,to wylądujemy...
Dodano: 12.10.2018 18:24    Przez: ~wróżka
Kolego masz moj głos....
Dodano: 12.10.2018 15:45    Przez: ~.....
Nie żartuj. Prezydent Miasta i 300 tys. regionu ms zajmować siē rozkładem autobusów, powołać pełnomocnika młodych i w 3 msc odblokuje potencjał gospodarczy ... Normalnie poziom jak w TVN. Jeszcze niech zatańczy i zaśpiewa. Najpierw trzeba zrobić audyt zewnetrzy urzędu. Potem zmienić 20% posad (wywalić, pozmienać wydziały). Potem z nowym urzędem promować Konin u inwestorów i na kolanach do Warszawy. Bo dziś przyszłość miasta to decyzja polityczna ws. PAK i 1-2 mld na uratowanie regionu (dziś 2 miejsce pracy kodztuje 1 mln inwestycji) nie jak bajki z PO o 27 mln na wodór. Lepiej niech tęcze malują, czrane marsze organizuja a nie za politykę sie biorą.
Dodano: 12.10.2018 18:48    Przez: ~Lo
Czy ktoś może pamięta ile głosów na liście SLD kruczkowski dostał w ostatnich wyborach ?
Dodano: 12.10.2018 15:58    Przez: ~Adam W
ten rodowód z SLD i żydami to w Koninie w tych czasach to nie przejdzie.
Dodano: 12.10.2018 17:44    Przez: ~stare Kuninoki
Tego gościa z 1 na osiedlu Chorzeń znam, tylko nie mogę sobie przypomnieć skont ?
Dodano: 12.10.2018 16:02    Przez: ~Jarosław Sidór
Proponuję żebyś najpierw przypomniał i poczytał SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.
Dodano: 12.10.2018 16:04    Przez: ~zenek
widać p pisowni z KONINA
Dodano: 12.10.2018 17:47    Przez: ~XYZ
Panu podziękujemy .Pa Pa
Dodano: 12.10.2018 16:03    Przez: ~ewa
Patrząc na tego kandydata to żałuję że sama nie stanęłam do walki o fotel prezydencki. Niczym większa połowa mieszkańców Konina nie różni się od tego Pana
Dodano: 12.10.2018 16:08    Przez: ~krysia
Połowy są równe,ale większa połowa na czele z Krysią tego nie czai.
Dodano: 12.10.2018 18:02    Przez: ~kasiulka
...A głosowaliby na ciebie tacy analfabeci,jak ty.
Dodano: 13.10.2018 10:22    Przez: ~fotelowy
Z Panem Zenonem Chojnackim z PiS-u panie z brodą nie masz żadnych szans, a więc się nie szarp z motyką na księżyc. Weż się człowieku raczej za renowacje zabytków po-żydowskich.
Dodano: 12.10.2018 16:12    Przez: ~Witek
Gdyby w 2. turze znalazl sie on jest katecjeta to zdecydowanie wybieram tego.
Dodano: 12.10.2018 22:24    Przez: ~Pn
Zeczywiscie, koninowi jak rybie wody potrzeba dzis kolejnych krzyzy i dalszej klerykalizacji . A to moze grozic.
Dodano: 13.10.2018 13:22    Przez: ~Rokita
Jakoś mnie nie przekonujecie do siebie.
Dodano: 12.10.2018 16:30    Przez: ~krysia z gazowni
1 z 5
12345>>