Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20103) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania

Dodano: 12.10.2018 15:22
Źródło: LM.pl

Dopasowanie godzin pracy urzędu do mieszkańców, zmiana wizerunku gospodarczego miasta i odblokowanie potencjału młodych. To tylko kilka spraw, którymi w pierwszej kolejności po objęciu władzy chce się zająć komitet „Zmieniamy Konin”.

Damian Kruczkowski, niezależny kandydat na prezydenta Konina wspólnie ze swoim sztabem opracował plan na pierwszych 100 dni urzędowania.

- Podzieliśmy działania na 6 bloków, które rozbite jest na 12 punktów – mówi Damian Kruczkowski. - Przede wszystkim otwieramy urząd dla mieszkańców. Nie może być tak, że jest on czynny w czasie pracy większości osób. Są to newralgiczne punkty jak: wydział komunikacji, wydział spraw obywatelskich, czy Urząd Stanu Cywilnego - dodaje.

Kolejny na liście znalazł się system wsparcia przedsiębiorców lokalnych i inwestorów zewnętrznych, a także powołanie pełnomocnika do spraw młodzieży, opracowanie harmonogramu prac drogowych oraz usprawnienie rozkładu jazdy autobusów. W planie na „100 dni” znalazło się także otoczenie troską osób starszych i samotnych oraz reforma systemu dofinansowania konińskiego sportu.

  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania
  • Zmieniamy Konin ma plan na 100 pierwszych dni urzędowania

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sorry, ale nie kupuję tego komitetu. Udało im się w końcu ze sobą dogadać.... Ale każdy z nich to narcyz, albo niedowartościowany frustrat z niestabilną osobowością... Podobno ten z Chorznia łazi po osiedlu i opowiada, że"już to ma" ( miejsce w radzie miasta w sensie)... Jak oni sobie wyobrażają, współpracę z UM, spółkami ?! Kto z nich był choćby radnym? "Nowa fala", to za mało, żeby zarządzać miastem. Czytanie książek i szkolenia to też mało.
Dodano: 12.10.2018 18:11    Przez: ~cienkotowidzę
ZmieniMY Konin na tekturowe zielone jak My drzewka...!!!
Dodano: 13.10.2018 12:09    Przez: ~zdegustowany
fajna grafika ale mnie interesuje JAK i z CZEGO kasa na te wizje. KONKRETNIE>
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~go
Taa a Waldemar Duczmal jedyny społecznik nad społecznikami zajmie si nareszcie organizacjami pozarządowymi i niczym Antoni Macierewicz wolnością obywateli. I ciekawe jak tego dokonają ??
Dodano: 12.10.2018 17:09    Przez: ~Jaa
Proponuję żebyś najpierw przypomniał i poczytał SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.
Dodano: 12.10.2018 16:04    Przez: ~zenek

KOMENTARZE

Podoba mi się, że pokazuja swój plan. Brawo
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~po prostu praca
A ja mam ich wszytkich w D... ..bo po wyborach będzie tak chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze
Dodano: 12.10.2018 20:57    Przez: ~Adam
Zobaczymy jeśli wygra w wyborach samorządowych za tydzień 21 Października 2018r. pan Nowicki fotel Prezydenta Konina czy doceni organizacje i ludzi którzy go wsparli nie patrząc na to, że jest wielu przeciwnych aby tak było?
Dodano: 12.10.2018 21:12    Przez: ~?
Shalom alehem, trzeba było zatańczyć ten hit, byłoby taniej, lepiej, szybciej,weselej
Dodano: 12.10.2018 22:19    Przez: ~Ferdynand kiepski
I cp z tego wynika??? Nic.
Dodano: 12.10.2018 22:20    Przez: ~Pn
Tylko na 100 dni??? A co dalej?
Dodano: 12.10.2018 22:30    Przez: ~V
Zero konkretów. Nie ma Pan pomysłu na miasto. Szkoda kilku cennych minut na tą pseudo prezentację.
Dodano: 15.10.2018 08:42    Przez: ~dramat...
fajna grafika ale mnie interesuje JAK i z CZEGO kasa na te wizje. KONKRETNIE>
Dodano: 12.10.2018 15:40    Przez: ~go
Tego od "po prostu więcej" zapytaj
Dodano: 12.10.2018 16:35    Przez: ~j
po prostu można dostać zadyszki , należy wygrać wybory a to ugrupowanie na czele z Krukowskim już rządzi miastem ,
Dodano: 12.10.2018 17:36    Przez: ~realista
Mimo że to konkurencja,i to taka liberalno lewicowa,to powiem że lepszym rozwiązaniem marketingowym byłoby wystawienie na prezydenta Justyny Król.... gościu który 4 lata temu startował z SLD, jest mało wiarygodny....a Justyna jako jedyna kobieta, dostała by "WIĘCEJ.. głosów niż Damien Kruczkowski... dziewczyna urodzona w piątek 13-tego ma WIĘCEJ szczęścia w życiu,w jakichkolwiek wyborach zapewne także.....
Dodano: 12.10.2018 15:42    Przez: ~OstatniNaLisciePis Vosiedle
Racja
Dodano: 12.10.2018 17:47    Przez: ~Gl
Będziemy polegać na zabobonach,to wylądujemy...
Dodano: 12.10.2018 18:24    Przez: ~wróżka
Kolego masz moj głos....
Dodano: 12.10.2018 15:45    Przez: ~.....
Nie żartuj. Prezydent Miasta i 300 tys. regionu ms zajmować siē rozkładem autobusów, powołać pełnomocnika młodych i w 3 msc odblokuje potencjał gospodarczy ... Normalnie poziom jak w TVN. Jeszcze niech zatańczy i zaśpiewa. Najpierw trzeba zrobić audyt zewnetrzy urzędu. Potem zmienić 20% posad (wywalić, pozmienać wydziały). Potem z nowym urzędem promować Konin u inwestorów i na kolanach do Warszawy. Bo dziś przyszłość miasta to decyzja polityczna ws. PAK i 1-2 mld na uratowanie regionu (dziś 2 miejsce pracy kodztuje 1 mln inwestycji) nie jak bajki z PO o 27 mln na wodór. Lepiej niech tęcze malują, czrane marsze organizuja a nie za politykę sie biorą.
Dodano: 12.10.2018 18:48    Przez: ~Lo
Czy ktoś może pamięta ile głosów na liście SLD kruczkowski dostał w ostatnich wyborach ?
Dodano: 12.10.2018 15:58    Przez: ~Adam W
ten rodowód z SLD i żydami to w Koninie w tych czasach to nie przejdzie.
Dodano: 12.10.2018 17:44    Przez: ~stare Kuninoki
Tego gościa z 1 na osiedlu Chorzeń znam, tylko nie mogę sobie przypomnieć skont ?
Dodano: 12.10.2018 16:02    Przez: ~Jarosław Sidór
Proponuję żebyś najpierw przypomniał i poczytał SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO.
Dodano: 12.10.2018 16:04    Przez: ~zenek
widać p pisowni z KONINA
Dodano: 12.10.2018 17:47    Przez: ~XYZ
Panu podziękujemy .Pa Pa
Dodano: 12.10.2018 16:03    Przez: ~ewa
Patrząc na tego kandydata to żałuję że sama nie stanęłam do walki o fotel prezydencki. Niczym większa połowa mieszkańców Konina nie różni się od tego Pana
Dodano: 12.10.2018 16:08    Przez: ~krysia
Połowy są równe,ale większa połowa na czele z Krysią tego nie czai.
Dodano: 12.10.2018 18:02    Przez: ~kasiulka
...A głosowaliby na ciebie tacy analfabeci,jak ty.
Dodano: 13.10.2018 10:22    Przez: ~fotelowy
Z Panem Zenonem Chojnackim z PiS-u panie z brodą nie masz żadnych szans, a więc się nie szarp z motyką na księżyc. Weż się człowieku raczej za renowacje zabytków po-żydowskich.
Dodano: 12.10.2018 16:12    Przez: ~Witek
Gdyby w 2. turze znalazl sie on jest katecjeta to zdecydowanie wybieram tego.
Dodano: 12.10.2018 22:24    Przez: ~Pn
Zeczywiscie, koninowi jak rybie wody potrzeba dzis kolejnych krzyzy i dalszej klerykalizacji . A to moze grozic.
Dodano: 13.10.2018 13:22    Przez: ~Rokita
Jakoś mnie nie przekonujecie do siebie.
Dodano: 12.10.2018 16:30    Przez: ~krysia z gazowni
1 z 5
12345>>