Dzisiaj jest środa 24 kwietnia 2019, imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (10)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Dodano: 17.10.2018 11:06
Źródło: LM.pl

Pomoce dydaktyczne i odblaskowy wąż spacerowy trafiły do kolejnych przedszkoli i szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi w Konińskiem.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie na przestrzeni 9 lat wyposażył 99 instytucji. Podczas ostatniego spotkania w Szkole Podstawowej im. marsz. E. Śmigłego-Rydza w Wandowie, gm. Skulsk, przekazane pięciu placówkom zostały zestawy „Miasto – żyję bezpiecznie”, węże spacerowe, zestawy puzzli z historyjkami BRD oraz sygnalizatory uliczne. Prezentami obdarowano: SP w Wandowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Budzisławiu Kościelnym (gm. Kleczew), Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Ciążeniu (pow. słupecki) i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu (pow. kolski).

Wartość przekazanych pomocy dydaktycznych to ok. 8,5 tys. zł.

fot. WORD Konin

  • Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli
  • Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Promocja Pana Korytkowskiego przed wyborami? Nie kupimy.
Dodano: 17.10.2018 11:32    Przez: ~Cfk
Lansik. A dlaczego nie wcześniej??
Dodano: 17.10.2018 11:38    Przez: ~Wybiórca
Jaka propaganda
Dodano: 17.10.2018 11:28    Przez: ~Koryto
Nigdy więcej PO w regionie.
Dodano: 17.10.2018 11:48    Przez: ~Bum
Kiełbasa wyborcza ciut nieświeża
Dodano: 17.10.2018 17:05    Przez: ~polka

KOMENTARZE

Jaka propaganda
Dodano: 17.10.2018 11:28    Przez: ~Koryto
Brawo pis tak trzymać
Dodano: 17.10.2018 12:09    Przez: ~Pn
Rwie się do Koryta a jest taki cieniutki ,że POżal Boże !!
Dodano: 17.10.2018 17:38    Przez: ~POgnać gościa
Lm będzie musiał jeszcze przed wyborami zatrudnić dodatkowych redaktorów tyle się w Tym rozwijającym Koninie dzieje
Dodano: 17.10.2018 20:58    Przez: ~Pn
Promocja Pana Korytkowskiego przed wyborami? Nie kupimy.
Dodano: 17.10.2018 11:32    Przez: ~Cfk
Wszędzie się lansuje ten człowiek, tak jak słynny lansiarz z PO poseł Tomasz Nowak. Pamiętajcie na Koalicję Obywatelską nie głosujemy.
Dodano: 17.10.2018 16:22    Przez: ~Ignac
Lansik. A dlaczego nie wcześniej??
Dodano: 17.10.2018 11:38    Przez: ~Wybiórca
Jw. Dalu - zle. Nie daliby - zle. Szkoda slow ma pismatolow.
Dodano: 17.10.2018 12:09    Przez: ~Pn
Wyborów nie było.
Dodano: 17.10.2018 13:44    Przez: ~K
No nie wiem czy lansik bo nasze przedszkole już dostało te rzeczy 2 lata temu w ramach współpracy z WORD
Dodano: 18.10.2018 00:30    Przez: ~przedszkole
Nigdy więcej PO w regionie.
Dodano: 17.10.2018 11:48    Przez: ~Bum
PO-PSL pokazało co potrafi przez 8-m lat swoich nieudolnych rządów. Te ugrupowania polityczne są przegrane.
Dodano: 17.10.2018 16:25    Przez: ~Iza
"Konińskiem"?! Serio?
Dodano: 17.10.2018 12:03    Przez: ~LM do podstawówki
LM to glos suwerena..... suweren zas to wyborca jedynej slusznej partyji, ktory intekektem bie grzeszy...
Dodano: 17.10.2018 12:11    Przez: ~Pn
Pn weż leki na chorą głowę.
Dodano: 17.10.2018 16:27    Przez: ~Medyk
Więcej Nowickiego u korytkowskiego
Dodano: 17.10.2018 20:59    Przez: ~Pn
Nie kupujemy tego Panie PO Korytkowski.Głosujemy na PiS
Dodano: 17.10.2018 12:51    Przez: ~PO to dno
jakby przekazał monstrancję pewnie byś bił brawo i w radiu maryja zaśpiewał pieśń chwalebną. Poproś też o karton gumek dla kleru - przyda im się z pewnością.
Dodano: 17.10.2018 13:21    Przez: ~Mustafa
Mustafa synku pamiętaj że dzisiaj znów idziemy na Różaniec jak wczoraj.I przestań bluźnić na Kościół .Nie tak cię wychowałam
Dodano: 17.10.2018 13:23    Przez: ~mama
Kościół i jego administratorzy to nietykalne towarzystwo. Broń boże na nich złe słowo powiedzieć. Zejdźcie na ziemię fanatycy - to nie średniowiecze i normalnym ludziom gęby mieczem i przemocom nie zamkniecie.
Dodano: 17.10.2018 13:47    Przez: ~Mustafa
Mustafa a ty normalny czy przerobiony ?
Dodano: 17.10.2018 14:57    Przez: ~ola
Przerobiona ale przez sąsiada to ty może jesteś. Zapatrzyłaś się w TVTrwam TVPis a sąsiad skorzystał.
Dodano: 18.10.2018 14:16    Przez: ~Mustafa
super kampania maluchy na wybory hiihihihihih
Dodano: 17.10.2018 14:52    Przez: ~mieszkaniec
Więcej Nowickiego w przedszkolu
Dodano: 17.10.2018 20:59    Przez: ~Pn
Garnitur dobrze skrojony, koszula czysta, krawat wisi na szyi u kandydata, a skarpetki przypadkiem nie dziurawe w tych błyszczących butach ? Kandydat nad kandydaty !
Dodano: 17.10.2018 16:31    Przez: ~Ja popieram PiS
Niestety kolor paska od zegarka inny niż butów. Przez to traci mój głos.
Dodano: 17.10.2018 16:47    Przez: ~kos
Rzeczywiście, nie zgrywa z pozostałością i to go definitywnie dyskwalifikuje jako członka PO, a obecnie Koalicji.
Dodano: 17.10.2018 17:03    Przez: ~Słusznie
Picuś,glancuś .Czarny to widzę.
Dodano: 17.10.2018 17:40    Przez: ~Biały
Powinien na hulajnodze przyjechać jak jego szef Rudi tuszk
Dodano: 17.10.2018 21:00    Przez: ~Pn
Kiełbasa wyborcza ciut nieświeża
Dodano: 17.10.2018 17:05    Przez: ~polka
Elektorat PO zje wszystko, nawet przeterminowane.
Dodano: 17.10.2018 20:21    Przez: ~Tylko nie PO
Elektorat PO nawet kupe zje po psie
Dodano: 17.10.2018 21:01    Przez: ~Pn
Przeterminowane to przynoszą frytki waszemu bezzębnemu starcowi z Żoliborza.Ponoć nawet już kot nie chce z nim żreć wspólnie pod stołem
Dodano: 17.10.2018 21:24    Przez: ~katechetka
katechetka jesteś lewacką bezbożną wiedżmą
Dodano: 17.10.2018 22:17    Przez: ~pn
W dniu 21.X. 2018.Kończy się eldorado dla tych z POSzarańcza daje wam kopniaka (...) W du....sko !
Dodano: 17.10.2018 22:16    Przez: ~pn