Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18661) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Dodano: 17.10.2018 11:06
Źródło: LM.pl

Pomoce dydaktyczne i odblaskowy wąż spacerowy trafiły do kolejnych przedszkoli i szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi w Konińskiem.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie na przestrzeni 9 lat wyposażył 99 instytucji. Podczas ostatniego spotkania w Szkole Podstawowej im. marsz. E. Śmigłego-Rydza w Wandowie, gm. Skulsk, przekazane pięciu placówkom zostały zestawy „Miasto – żyję bezpiecznie”, węże spacerowe, zestawy puzzli z historyjkami BRD oraz sygnalizatory uliczne. Prezentami obdarowano: SP w Wandowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Budzisławiu Kościelnym (gm. Kleczew), Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Ciążeniu (pow. słupecki) i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu (pow. kolski).

Wartość przekazanych pomocy dydaktycznych to ok. 8,5 tys. zł.

fot. WORD Konin

  • Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli
  • Koniński WORD przekazał pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Promocja Pana Korytkowskiego przed wyborami? Nie kupimy.
Dodano: 17.10.2018 11:32    Przez: ~Cfk
Lansik. A dlaczego nie wcześniej??
Dodano: 17.10.2018 11:38    Przez: ~Wybiórca
Jaka propaganda
Dodano: 17.10.2018 11:28    Przez: ~Koryto
Nigdy więcej PO w regionie.
Dodano: 17.10.2018 11:48    Przez: ~Bum
Kiełbasa wyborcza ciut nieświeża
Dodano: 17.10.2018 17:05    Przez: ~polka

KOMENTARZE

Jaka propaganda
Dodano: 17.10.2018 11:28    Przez: ~Koryto
Brawo pis tak trzymać
Dodano: 17.10.2018 12:09    Przez: ~Pn
Rwie się do Koryta a jest taki cieniutki ,że POżal Boże !!
Dodano: 17.10.2018 17:38    Przez: ~POgnać gościa
Lm będzie musiał jeszcze przed wyborami zatrudnić dodatkowych redaktorów tyle się w Tym rozwijającym Koninie dzieje
Dodano: 17.10.2018 20:58    Przez: ~Pn
Promocja Pana Korytkowskiego przed wyborami? Nie kupimy.
Dodano: 17.10.2018 11:32    Przez: ~Cfk
Wszędzie się lansuje ten człowiek, tak jak słynny lansiarz z PO poseł Tomasz Nowak. Pamiętajcie na Koalicję Obywatelską nie głosujemy.
Dodano: 17.10.2018 16:22    Przez: ~Ignac
Lansik. A dlaczego nie wcześniej??
Dodano: 17.10.2018 11:38    Przez: ~Wybiórca
Jw. Dalu - zle. Nie daliby - zle. Szkoda slow ma pismatolow.
Dodano: 17.10.2018 12:09    Przez: ~Pn
Wyborów nie było.
Dodano: 17.10.2018 13:44    Przez: ~K
No nie wiem czy lansik bo nasze przedszkole już dostało te rzeczy 2 lata temu w ramach współpracy z WORD
Dodano: 18.10.2018 00:30    Przez: ~przedszkole
Nigdy więcej PO w regionie.
Dodano: 17.10.2018 11:48    Przez: ~Bum
PO-PSL pokazało co potrafi przez 8-m lat swoich nieudolnych rządów. Te ugrupowania polityczne są przegrane.
Dodano: 17.10.2018 16:25    Przez: ~Iza
"Konińskiem"?! Serio?
Dodano: 17.10.2018 12:03    Przez: ~LM do podstawówki
LM to glos suwerena..... suweren zas to wyborca jedynej slusznej partyji, ktory intekektem bie grzeszy...
Dodano: 17.10.2018 12:11    Przez: ~Pn
Pn weż leki na chorą głowę.
Dodano: 17.10.2018 16:27    Przez: ~Medyk
Więcej Nowickiego u korytkowskiego
Dodano: 17.10.2018 20:59    Przez: ~Pn
Nie kupujemy tego Panie PO Korytkowski.Głosujemy na PiS
Dodano: 17.10.2018 12:51    Przez: ~PO to dno
jakby przekazał monstrancję pewnie byś bił brawo i w radiu maryja zaśpiewał pieśń chwalebną. Poproś też o karton gumek dla kleru - przyda im się z pewnością.
Dodano: 17.10.2018 13:21    Przez: ~Mustafa
Mustafa synku pamiętaj że dzisiaj znów idziemy na Różaniec jak wczoraj.I przestań bluźnić na Kościół .Nie tak cię wychowałam
Dodano: 17.10.2018 13:23    Przez: ~mama
Kościół i jego administratorzy to nietykalne towarzystwo. Broń boże na nich złe słowo powiedzieć. Zejdźcie na ziemię fanatycy - to nie średniowiecze i normalnym ludziom gęby mieczem i przemocom nie zamkniecie.
Dodano: 17.10.2018 13:47    Przez: ~Mustafa
Mustafa a ty normalny czy przerobiony ?
Dodano: 17.10.2018 14:57    Przez: ~ola
Przerobiona ale przez sąsiada to ty może jesteś. Zapatrzyłaś się w TVTrwam TVPis a sąsiad skorzystał.
Dodano: 18.10.2018 14:16    Przez: ~Mustafa
super kampania maluchy na wybory hiihihihihih
Dodano: 17.10.2018 14:52    Przez: ~mieszkaniec
Więcej Nowickiego w przedszkolu
Dodano: 17.10.2018 20:59    Przez: ~Pn
Garnitur dobrze skrojony, koszula czysta, krawat wisi na szyi u kandydata, a skarpetki przypadkiem nie dziurawe w tych błyszczących butach ? Kandydat nad kandydaty !
Dodano: 17.10.2018 16:31    Przez: ~Ja popieram PiS
Niestety kolor paska od zegarka inny niż butów. Przez to traci mój głos.
Dodano: 17.10.2018 16:47    Przez: ~kos
Rzeczywiście, nie zgrywa z pozostałością i to go definitywnie dyskwalifikuje jako członka PO, a obecnie Koalicji.
Dodano: 17.10.2018 17:03    Przez: ~Słusznie
Picuś,glancuś .Czarny to widzę.
Dodano: 17.10.2018 17:40    Przez: ~Biały
Powinien na hulajnodze przyjechać jak jego szef Rudi tuszk
Dodano: 17.10.2018 21:00    Przez: ~Pn
Kiełbasa wyborcza ciut nieświeża
Dodano: 17.10.2018 17:05    Przez: ~polka
Elektorat PO zje wszystko, nawet przeterminowane.
Dodano: 17.10.2018 20:21    Przez: ~Tylko nie PO
Elektorat PO nawet kupe zje po psie
Dodano: 17.10.2018 21:01    Przez: ~Pn
Przeterminowane to przynoszą frytki waszemu bezzębnemu starcowi z Żoliborza.Ponoć nawet już kot nie chce z nim żreć wspólnie pod stołem
Dodano: 17.10.2018 21:24    Przez: ~katechetka
katechetka jesteś lewacką bezbożną wiedżmą
Dodano: 17.10.2018 22:17    Przez: ~pn
W dniu 21.X. 2018.Kończy się eldorado dla tych z POSzarańcza daje wam kopniaka (...) W du....sko !
Dodano: 17.10.2018 22:16    Przez: ~pn