Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwietnia 2019, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19369) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (33)Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (5)

Olimpiada Umiejętności Osób Niepełnosprawnych - Abilimpiada

Dodano: 22.10.2018 09:52

Fundacja Mielnica w Koninie organizuje 27 października 2018r. XXII Olimpiadę Umiejętności Osób Niepełnosprawnych im. Doktora Piotra Janaszka.

Abilimpiada Konin 2018 odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 15 w Koninie ul. Turkusowa 1A. Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem Abilimpiady jest promocja i rozwijanie umiejętności zawodowych i społecznych osób niepełnosprawnych, zaprezentowanie umiejętności, konfrontacja umiejętności w atmosferze współzawodnictwa, pokazanie społeczeństwu umiejętności osób niepełnosprawnych oraz integracja społeczna.

W imprezie weźmie udział 110 osób niepełnosprawnych z opiekunami z terenu Wielkopolski. Są to reprezentanci warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej i innych ośrodków.

Uczestnicy Abilimpiady Konin 2018 mają możliwość udziału w 10 konkurencjach indywidualnych: malarstwo, malowanie na szkle, malowanie odlewów gipsowych, ozdabianie techniką decoupage, kartki okolicznościowe, ozdabianie kulkami z bibuły, haft, cukiernictwo, bukieciarstwo i umiejętności informatyczne. Wszystkie drużyny biorące udział w Abilimpiadzie będą oceniane w ramach konkursu na najlepszą prezentację drużyny.

Abilimpiadę zamknie wystawa prac, które powstały podczas imprezy oraz uroczyste rozdanie nagród i dyplomów. Miłą tradycją stał się fakt, iż nagrody i dyplomy podczas Abilimpiady otrzymują wszyscy uczestnicy, bez względu na zajęte miejsce!

Program. Konin 27 października 2018

09.00 – 10.00 - Oficjalne rozpoczęcie, prezentacja drużyn

10.15 – 13.15 - Konkurencje indywidualne

10.30 – 14.30 - Kawiarenka

12.30 – 14.00 - Obiad

12.00 – 15.00 - Imprezy towarzyszące (pokazy/stoiska, przedstawienie teatralne)

15.00 – 16.00 - Podsumowanie, wręczenie nagród, uroczyste zakończenie imprezy 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:abilimpiada 2018,   SP 15 konin,   abilimpiada Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

CZY ? ,,KOŚCIÓŁ ''? MÓWI : ,OSOBY KALEKIE MOGĄ ?WIELE UZYSKAĆ MODLĄC SIĘ O ZBAWIENIE ŚWIATA ?. PRZEKONAM SIĘ WKRÓTCE ,CZY ? PAN : JANKOWSKI PORADZI Z MOJĄ ,,ŻYLNĄ CHOROBĄ'' . RADZONO ,,MI'' WIZYTĘ PRYWATNĄ W POZNANIU ? ,LUB ,,BEZDOMNOŚĆ ,BO CHOROBA WYLECZALNA ,JEDNAK ,,LECZENIE SPECJALISTYCZNE , A LECZENIE TO ? JUŻ SAMEMU ,LUB ,,WOLERNRANTIORYJNIE' MOŻNA WYLECZYĆ?''. ...
Dodano: 23.10.2018 11:00    Przez: ~MARCINKOWSKI

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.