Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22536) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Końcowe wyniki: Zenon Chojnacki - 31%, Piotr Korytkowski - 25%

Dodano: 22.10.2018 10:11
Źródło: LM.pl

Są końcowe wyniki wyborów na prezydenta Konina. Wynik poniżej 20% zanotował Józef Nowicki, dwucyfrowy rezultat osiągnął Damian Kruczkowski.

Dopiero przed godz. 11.00 zakończyło się liczenie wszystkich głosów oddanych w Koninie w wyborach na prezydenta miasta. Wiadomo już, że w drugiej turze o fotel prezydenta powalczą Zenon Chojnacki (Zjednoczona Prawica) i Piotr Korytkowski (Koalicja Obywatelska). Różnica pomiędzy oboma kandydatami wyniosła ponad 1800 głosów.



Na trzecim miejscu uplasował się aktualny prezydent Józef Nowicki. Kandydat SLD Lewica Razem zanotował 19,8% oddanych głosów. Dwucyfrowy wynik osiągnął też Damian Kruczkowski (Zmieniamy Konin) - 11,9%. Pozostali kandydaci zanotowali 8,4% - Michał Kotlarski i 4,8% - Karol Kuznowicz.

Łącznie oddanych zostało 30533 głosów, co dało frekwencję 51,07%. 

Wyniki I tury wyborów na prezydenta Konina:
Zenon Chojnacki (Zjednoczona Prawica) - 9305 głosów - 30,5% 
Piotr Korytkowski (Koalicja Obywatelska) - 7490 głosów - 24,5%
Józef Nowicki (SLD Lewica Razem) - 6054 głosów - 19,8%
Damian Kruczkowski (Zmieniamy Konin) - 3639 głosów - 11,9%
Michał Kotlarski (Konin Miastem Na Tak) - 2572 głosy - 8,4%
Karol Kuznowicz (Alternatywa Dla Konina) - 1473 głosy - 4,8%

Poniżej wyniki w poszczególnych obwodach:

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

nowicki im wiecej ciebie tym mniej hahahahahah wreszcie
Dodano: 22.10.2018 10:51    Przez: ~obywatel
Konin to wiocha ! Największe bezrobocie w Wlkp,tysiące wyjechalo,ruiny,stadion skansen,brak odkrytego basenu,nie ma lodowiska,kamienica sie zawaliła, sport i frekwencja marna,Dni Konina coraz gorsze,od wielu lat żadnego inwestora,miasto na liscie zagrożonych polskich miast społecznie,gospodarczo to jest obraz !
Dodano: 22.10.2018 11:00    Przez: ~L
To Joseph teraz tylko ogródek pomidory i chillout
Dodano: 22.10.2018 10:50    Przez: ~Qwerty
Sprawiedliwości stało się zadość ! Tak długo trzeba było czekać aby nieudacznicy odsunięci zostali od władzy.
Dodano: 22.10.2018 11:01    Przez: ~realista
Pamiętam jak Pan Zenon Chojnacki uczył religii w szkole. Opowiadał nam wówczas straszne dyrdymały. Głosił tezy że młodzieżowa muzyka szkodzi, że ludzie są sterowani treściami podawanymi im od tyłu które nieświadomie mózg przetwarza od przodu. Był bardzo zaangażowany w przekazywane nam nauki kościoła. Widać było jak bardzo był podatny na uleganie wpływom i nieracjonalnemu podejściu do życia.Z perspektywy czasu myślę sobie, że będzie dobrym "żołnierzem" wykonujący polecenia i irracjonalne wizje naczelnego wodza Pis. Szkoda tylko, że udało mu się do siebie przekonać tak dużą część elektoratu. A jeśli są tacy którzy zagłosowali i do końca nie wiedzą co uczynili no to jest druga tura.
Dodano: 22.10.2018 10:58    Przez: ~koninianin

KOMENTARZE

To Joseph teraz tylko ogródek pomidory i chillout
Dodano: 22.10.2018 10:50    Przez: ~Qwerty
Czy naprawdę jest aż tak źle z tym zaściankowym Koninem ? czy naprawdę PIS ? teraz to już faktycznie pozostanie tylko modlitwa za naszą przyszłość i naszych dzieci. A dzieci szykować na dobre studia i modlić się o dobre posady w firmach w innych miastach, Konin to wieś i wsią pozostanie już na zawsze. A my jak dożyjemy do emerytury, to pewnie wyjedziemy w ślad za dziećmi. Anno Domini 2018.
Dodano: 22.10.2018 11:10    Przez: ~Franz
Ościsłowo !!!
Dodano: 22.10.2018 12:16    Przez: ~!!!
Ciesz się że nią ma zgody na oscislowo bo solorz by już dawno sprzedal Niemców ten złom KWB PAK a wtedy podzielicie los cukrowni
Dodano: 22.10.2018 12:24    Przez: ~Znajomu
Ludzie spójrzcie na Rade miasta, nic się nie zmieni, nadal jesteśmy w czarnej d...... Szczęściarze to ci którzy wyjechali z tego miasta,kolejna fala emigrantów tuż tuż.
Dodano: 22.10.2018 13:12    Przez: ~niestety
BRAWO, w koncu odsuwamy czerwonych. Pozostali różowi, ale widać ze Konin się budzi i rózowych korytkow tez wywalimy. KONIN, do dzieła !!! Po wygranych wyborach przez p.Chojnackiego oczekuje zawiadomienia CBA w sprawie przeprawy mostowej
Dodano: 22.10.2018 13:30    Przez: ~asd
Braeo Pis wreszcie w Koninie bedzir Prawo i sprawiedliwość
Dodano: 22.10.2018 14:23    Przez: ~Pn
ZNOWU KOALICJA PO_SLD w radzie i klika pozostaje ta sama. Jeżeli wygra kandydat PO na prezydenta to nic się nie zmieni UPADEK MIASTA będzie postępował.
Dodano: 22.10.2018 14:30    Przez: ~7y6t5re
Upadek miasta? Przecież w ruinie jest cały kraj od upadku komuny.
Dodano: 22.10.2018 15:28    Przez: ~tubylec miejscowy
N
Dodano: 22.10.2018 16:27    Przez: ~Nigdy nie glosuje na pis!!!!
Nigdy nie glosuje naPIS !!!!!!!!!!
Dodano: 22.10.2018 16:28    Przez: ~stanlej
Nigdy wiecej Po psl
Dodano: 22.10.2018 17:42    Przez: ~Yt
Rządziła koalicja SLD-PO pod przewodnictwem SLD i zapowiada się koalicja PO-SLD pod przewodnictwem PO. Co można sprywatyzować, albo Niemcom oddać PO okazyjnej cenie dla dobra mieszkańców Konina. Panie Korytkowski ma Pan jakiś POmysł? Czego oczekują POlskojęzyczne media , fundacje, stowarzyszenia za wsparcie w kampanii wyborczej? Niech Pan odkryje karty. Na początek może tęcza, albo jakieś igrzyska zamiast chleba???
Dodano: 22.10.2018 18:46    Przez: ~ronin
Nowe urzędowe przywitanie - niech będzie pochwalony Jezus Chrystus - odzew - i Maryja zawsze Dziewica. Już w Kolbym szykują salkę narad i modlitewniki z postacią wiecznego kawalera Jarusia. Gorące będą modlitwy i rozdzieranie szat na krzyżu do którego przybija się właśnie sam na własne życzenie Kunin.
Dodano: 22.10.2018 18:59    Przez: ~Jamroży
Nigdy na PIS......nigdy. Przedtem było niektórym za czerwono, teraz będą mieli na CZARNO..........A kiedy będzie tak normalnie po ludzku i dla ludzi.
Dodano: 23.10.2018 08:33    Przez: ~UIOP
Urzędniku - chcesz pracować do wieczora, to zagłosuj na pisiora
Dodano: 23.10.2018 11:00    Przez: ~magnum
Pisiaki jak zwykle z dobrymi radami i wyzwiskami,a merytoryczności brak.
Dodano: 23.10.2018 11:35    Przez: ~kasiulka
Tylko PiS i Pan Chojnacki.Jak przejdzie Korytkowski nic się nie zmieni i będzie tak jak było.Pisiory do boju na drugą turę
Dodano: 23.10.2018 19:23    Przez: ~po to dno
DEKOMUNIZACJA
Dodano: 23.10.2018 23:27    Przez: ~ronin
nowicki im wiecej ciebie tym mniej hahahahahah wreszcie
Dodano: 22.10.2018 10:51    Przez: ~obywatel
Szkoda, że Damian nie wszedł do Rady. Bardzo kibicowałam.
Dodano: 22.10.2018 12:17    Przez: ~mary
Czy można skrócić panu Zenonowi nazwisko na Choj?
Dodano: 22.10.2018 18:21    Przez: ~kasiulka
Można i nawet wskazane - bo jak się pojawią w Koninie inwestorzy z Watykanu , Meczugorie , Wilna , Częstochowy , Torunia łatwiej będzie im będzie je wymówić.
Dodano: 22.10.2018 19:01    Przez: ~zakwitną znów bzy na lipie
kasiulka mniej dopalaczy i będziesz mieć szóstki w szkole.BrawoPiS BraoPan Chojnacki
Dodano: 22.10.2018 22:41    Przez: ~antyPn
Kasiulka starzy pewnie dumni że wychowali potwora
Dodano: 23.10.2018 11:14    Przez: ~basiulka
Pisiaki jak zwykle z dobrymi radami i wyzwiskami,a merytoryczności brak.
Dodano: 23.10.2018 11:36    Przez: ~kasiulka
Kasiulka przecież to Ty chcesz wyzywać Chojnackiego od "choj"a
Dodano: 23.10.2018 16:35    Przez: Romek Ress
Kasiulka podłapała ostatnio modne słowo jakim jest "merytorycznie" i chciała zabłysnąć :) udało się to jej bo dzięki temu wiemy, że mamy do czynienia z osobą o tak małym rozumie, że może tylko peplać w internecie :)
Dodano: 30.10.2018 00:26    Przez: ~Konrad
Ciekawe kto na kogo przekaże głosy
Dodano: 22.10.2018 10:54    Przez: ~Knychta
Pozdrawiam Cię Mariczka moja słodyczka
Dodano: 22.10.2018 10:56    Przez: ~Frytur
lpiej na PiS i Chojnackiego to wreszcie cos sie zmieni w tym koninie a jak po staremu czyli po psl nowoczesna widzieliscie jak rządzili przez ostatnie osiem lat
Dodano: 22.10.2018 10:57    Przez: ~obywatel
Nowicki nadal będzie rządził przy pomocy swoich
Dodano: 22.10.2018 11:04    Przez: ~Hha
Na nank ci od Nowickiego nie oddadza pisowi. A troche jest tego.
Dodano: 22.10.2018 13:01    Przez: ~Pn
Najważniejszym jest to by reprezentant ciemniactwa pisowskiego nie wygrał gdyż będziemy mieli powtórkę z rozrywki. Facet średnio rozgarnięty otoczony Misiewiczami, ideologia zaścianka na każdym kroku, pomniczki kartofla postawione gdzie się da i inne takie wybryki tzw. dobrej zmiany.
Dodano: 22.10.2018 10:56    Przez: ~Zdzich@
wole PiS niz po psl i nowoczesna
Dodano: 22.10.2018 10:57    Przez: ~obywatel konina
Podaj mi przykłady pomniczków Kartofla, o których piszesz! Taka mała liczba mnoga jak trzy. Podaj proszę te 3 lokalizacje tych pomników w Koninie. Zakładam, że do trzech Cię w PO nauczyli liczyć. Jak nie to faktycznie rozumiem tęsknotę PO za Niemcami bo faktycznie trzeba polaczków uczyć liczyć do 10. Już dziś widzę, że jednak połowa Polaków do 100 liczyć nie umie. Ogłosili klęskę PiS a nie wiedzą, że w Sejmikach poprzednio PiS miało 26% a dziś ok 32%; PSL miało 23% a dziś 16%, PO miało 26% a dziś 24%. To komu spadło a komu wzrosło? Warto dodać, że wybory samorządowe to nie parlamentarne i PSL nigdy na 23% czy 16% liczyć nie może. Dziś sondażowe się sprawdziły dawały PiS 32% i tyle dostali. Te same sondażownie dają im 42% do Sejmu ... ale jak się czyta bez zrozumienia to potem Zdzich się przejmuje pomnikiem za 1 milion bardziej niż utratą 150 mld z OFE.
Dodano: 22.10.2018 11:18    Przez: ~Głupi jak Zdzich
Do "Głupi jak Zdzich". Jaki Ty jesteś wulgarny! Widzę, że Wam wszystkim, albo przynajmniej większości w tym Pis'ie pokręciło się w głowach. "Głupi", "polaczków", "czyta bez zrozumienia" - to tak kochasz swoich rodaków?... Kim Ty jesteś, że innych nazywasz "polaczkami"?... I pewnie jeszcze jesteś wierzącym i praktykującym katolikiem?... No gratuluję rozumienia przykazania miłości! No taki Pis dobry, taka dobra zmiana, tyle nam dali, walczą z układami i kastami, ścigają złodziei vatowskich, a tu tylko 32%! Co za "polaczki"? Co za niewdzięczny naród? Be... Drugi sort! Komuniści i złodzieje! Zdradzieckie mordy! Itd., itp. NIE. NIE, NIE. Nigdy PIS!!! I pomyśleć, że kiedyś w nich wierzyłem... Naprawdę się tego wstydzę.
Dodano: 22.10.2018 11:59    Przez: ~Jaco
Zamilcz zdzich lewaku jeden
Dodano: 22.10.2018 12:28    Przez: ~ola
Oj Jaco. Oj ja tylko używam języka zrozumiałego dla Zdzicha. Przypomnę, ze sprawę "Kartofli" wymyśliła gazeta niemiecka w DE wiec do Zdzicha może pasować określenie pogardliwe jak polaczek. On ten język zrozumie czemu daje wyraz w swoim komentarzu. Chodzi po porostu o fakt pogardy jaki ja zaserwowałem świadomie. Cieszy mnie, że bronisz anonimowego Zdzicha przed określeniem polaczek. Zapewne też starannie bardzo broniłeś prezydenta Kaczyńskiego przed określeniem kartofel. W zasadzie to musi być oczywiste skoro tak dbasz o język i retorykę. Dodam, że na Kaczyńskiego nie głosowałem, ale nie pozwolę by ktokolwiek tak obrażał Prezydenta RP (bez znaczenia partia), który zmarł w czasie pełnienia obowiązków państwowych. Polaczki apel: mniej emocji; więcej liczb i faktów a szybko na PO nie zagłosujecie. Bo tylko emoacje wam w głowach: pomniki, kartofle, kto w co wieży a zero faktów. Typowy Polaczek by Onet i WP.
Dodano: 22.10.2018 12:51    Przez: ~Mądry jak Jaco
@jajco wybacz fanatykom pis bo im specjalista jest potrzebny. Marzy im sie dyktatura ale Polacy sa madrzy i pokazuja, ze UE, ktora tak pis gardzi, jest na reje Polakom. Im pis bardziej bedzie bil w UE tym szybciej dostanie kopniaka od Polakow.
Dodano: 22.10.2018 13:04    Przez: ~Pn
"Mądry jak Jaco" - powiedz mi co takiego zrobiłeś żeby niemiecka gazeta nie obrażała Prezydenta RP? Nie pozwolisz i co zrobiłeś? Zaserwowałeś świadomie Zdzichowi pogardę? Nienawidzę jak ktokolwiek obraża kogokolwiek, ale bardziej martwi mnie jak obrażasz Zdzicha lub generalnie jak Polak obraża czy atakuje Polaka niż jak niemiecka gazeta obraża Prezydenta RP. Miała być dobra zmiana, w którą wierzyłem i gdzie ona jest? Czy chodziło tylko o danie 500 stówek z NASZYCH (nas wszystkich nie tylko Pis'u) pieniędzy rodzinom z min. 2 dzieci i biedniejszym? I to bardzo dobra decyzja. ale co jeszcze? Generałowie salutują aptekarzowi Misiewiczowi, minister mówił 2 lata temu, że się zbroimy i że w 2017 będą pierwsze helikoptery, wydaja miliony na jakąś podkomisję i eksperymenty w szopach żeby wyjaśnić katastrofę, wszystkich prawników, którzy są przeciwko ich reformom nazywają kastą i układem, bezpodstawnie rąbali puszczę, aż im zakazali bo bali się ...
Dodano: 22.10.2018 15:21    Przez: ~Jaco
Do "Mądry jak Jaco" cd. Ale to wszystko pikuś co oni tam wyprawiają! Najgorsze, że nami gardzą, nie szanują siebie nawzajem więc i nas nie szanują, no i najwalniejsze, że nas skłócają! Co się dzieje?! Czy Wy Polacy (nie polaczki) powariowaliście?!
Dodano: 22.10.2018 15:24    Przez: ~Jaco
dobrze prawisz, lokalne sprzedawczyki będą teraz pomniki stawiać kaczyńskiemu by podlizać się kaczyńskiemu
Dodano: 22.10.2018 15:25    Przez: ~nie dla pis-u
Brawo! 100 % racji!
Dodano: 22.10.2018 15:30    Przez: ~janek
Panie Jaco. Nie myliłem się. Pan zna same historyjki bez pokrycia, same emocje. Zero faktów i logiki. Sam Pan zacząłeś temat wojska to masz ... jak napisać o kimś by go nie obrazić, ze nic nie wie? Caracale 13,3 mld na 50 helikopterów. Czy są potrzebne heli w MON? Tak. Czy są pilniejsze potrzeby od heli w MON? Tak. Czy można to 13,3 mld wydać bardziej sensownie dla obrony PL? Tak. I tak zrobił MON: dał kasę z Caracali na 4 dywizje armatohaubic. Dla Rosji 4 dywizje aramtohaubic to 4x większy problem niż 50 heli. Zostało jeszcze 9 mld! Dołożyli do Patriotów. W zasadzie bez kasy z Caracali nie było by 2 baterii Patriot. Typowy baran z WP powie: 2 baterie to Warszawę obroni. Po co kupują? Ano po to że dziś się tworzy "bąble anty dostępowe" i 2 bnaterie Patriot nie tylko Nas bronią co ... atakują 120 km nad terytorium Kaliningradu nie wpuszczając samolotów do niego, a będą dalej. Zaś generałów PiS zwolnił do dziś 8 lub 9. PO w 8 lat 10-ciu. Coś ni ...
Dodano: 22.10.2018 15:56    Przez: ~ale jajco1
Co do cięcia puszczy ... taki sam las wycieli Niemcy. Zgodnie z prawem bo był inny status prawny lasu. Wycieli 12 tysięczny (wiek) las w Hanbach. Odpowiednik puszczy. Wycieli pod ... kopalnie odkrywkową węgla. Faktem jest, że ich las był prywatny i mniejszy, ale i u Nas nikt całej Puszczy nie wycina a tam wycieli wszystko. Przy czym ja nie mam zdania o puszczy bo samie leśnicy zdania mają podzielone. Ja nie mam o tym wiedzy więc nikogo nie potępiam ani nie chwalę. Etycznie nie robimy nic gorszego niż Niemcy. Nawet ekolodzy zapytani czy wezmą odpowiedzialność za los puszczy jak nie będzie wycinki a drzewa wpieprzy robak nabrali wody w usta i zaoferowali: 1/3 bez wycinki i się zobaczy co się dzieje z lasem. 2/3 tniemy chore drzewa. Dla mnie temat jest zbyt trudny by się jak byle PO-wiec z góry wypowiadać. Za to o Caracalach i generałach chętnie Panu dopowiem jak Pan czegoś nie zrozumiał :)
Dodano: 22.10.2018 16:04    Przez: ~Jajco puszcza
Słuchaj Jajco - ja jestem Jaco tak dla ścisłości. Naprawdę nie jaraj się tak bardzo tym wszystkim. Mi tylko chodzi o to żebyś nie obrażał swoich rodaków zwłaszcza jak tak wszystkich ich bronisz przed niemieckimi gazetami i chcesz bronisz przed ruskim atakiem. A jeżeli chodzi o PIS to chodzi mi o to żeby nie wciskali mi kitu, że wprowadzają dobrą zmianę, bo poza 500 zł dla mnie ogólnie jest gorzej. I chodzi mi przede wszystkim o POKÓJ albo spokój w naszym kraju i wzajemny szacunek, tolerancję, życzliwość itd., itp. Obojętnie czego PIS się dotknie to jest afera w kraju lub w Europie, albo na świecie i przy tym też obrażają. Ja występuję tylko przeciwko temu! Konkretnie jeżeli chodzi o puszczę to wali mnie co robią w Niemczech, czy w Afryce lub gdziekolwiek... Polska to mój kraj i o niego mi chodzi a nie o Niemcy. Nie wiem czy Ty to łapiesz?
Dodano: 22.10.2018 16:29    Przez: ~Jaco
A i jeszcze armia... Tu akurat mnie to obchodzi bo jestem po wojsku i mam kartę mobilizacyjną więc chciałbym, aby mój minister nie kłamał, nie mówił głupot i żeby realizował plany i obietnice. A jak czegoś nie zrobił lub nie chce zrobić lub zmienił plany to niech traktuje nas wszystkich poważnie, niech nas szanuje i niech nam to rozsądnie wytłumaczy. Ja nie oczekuję od Ciebie tłumaczenia, tylko od niego. Bo tak naprawdę to trzeba też robić wszystko politycznie w Europie i na świecie, aby nigdy tych helikopterów czy baterii nie być zmuszonym użyć. A co robi PIS?... Dobrze, że szybciutko zmienili tą ustawę o obozach bo już Trump nie chciał ich widzieć...
Dodano: 22.10.2018 16:38    Przez: ~Jaco
Pisiewiczom na tyle się pomieszało w głowach od złości, że zaczną od jutra współżyć z orangutanami.
Dodano: 22.10.2018 19:03    Przez: ~Kid
zdzich nie bój szykuj się powoli na odessanie od koryta
Dodano: 23.10.2018 19:26    Przez: ~Po to dno
Pamiętam jak Pan Zenon Chojnacki uczył religii w szkole. Opowiadał nam wówczas straszne dyrdymały. Głosił tezy że młodzieżowa muzyka szkodzi, że ludzie są sterowani treściami podawanymi im od tyłu które nieświadomie mózg przetwarza od przodu. Był bardzo zaangażowany w przekazywane nam nauki kościoła. Widać było jak bardzo był podatny na uleganie wpływom i nieracjonalnemu podejściu do życia.Z perspektywy czasu myślę sobie, że będzie dobrym "żołnierzem" wykonujący polecenia i irracjonalne wizje naczelnego wodza Pis. Szkoda tylko, że udało mu się do siebie przekonać tak dużą część elektoratu. A jeśli są tacy którzy zagłosowali i do końca nie wiedzą co uczynili no to jest druga tura.
Dodano: 22.10.2018 10:58    Przez: ~koninianin
Ja też z nim miałem religię nikt nie narzekał nam głupot nie gadał tak jak ty piszesz że muzyka to zło itp chyba jesteś trolem siejacym propagandę byle peło dalej było przy korycie otóż było z Józefem tyle lat i co zapaść powiatu pora na radykalne zmiany to ostatni dzwonek na ratunek dla tego powiatu
Dodano: 22.10.2018 11:59    Przez: ~Pingwin
Przeciez to marionetka jak Adroan. Bez kregoslupa, yay etc. Typowy misiewicz.
Dodano: 22.10.2018 13:05    Przez: ~Pn
Pn łyso ci łysolu jeden buhhaaaa
Dodano: 22.10.2018 13:53    Przez: ~ewa
Uczył religii i głupot nie gadał? a bajki o aniołkach,diabełkach,zamienianiu wody w wino i chodzeniu po wodzie to fakty?
Dodano: 23.10.2018 11:39    Przez: ~szkarlatyna
BRAWO ZENEK!!!!!!!!!! BRAWO!!!!! RATUJ KONIN!!!
Dodano: 22.10.2018 10:59    Przez: ~MT
hahaha !!
Dodano: 22.10.2018 12:08    Przez: ~Trox
dziwne, że jak kandydat PIS przeszedł dalej to nikt nie krzyczy,że wybory zafałszowane. Ciekawe coby było gdyby nie przeszedł do II tury
Dodano: 26.10.2018 17:26    Przez: ~ff
Konin to wiocha ! Największe bezrobocie w Wlkp,tysiące wyjechalo,ruiny,stadion skansen,brak odkrytego basenu,nie ma lodowiska,kamienica sie zawaliła, sport i frekwencja marna,Dni Konina coraz gorsze,od wielu lat żadnego inwestora,miasto na liscie zagrożonych polskich miast społecznie,gospodarczo to jest obraz !
Dodano: 22.10.2018 11:00    Przez: ~L
kur.a ten znowu z ta frekwencja wyprowadz sie z konina i daj nam spokój
Dodano: 22.10.2018 11:03    Przez: ~mieszkaniec
Gdyby wygral katecheta to przybedzie nam krzyzy. Mysle, ze kazde rondo bedzie mialo swoj. A na kleczewskuej beda minimum dwa.
Dodano: 22.10.2018 13:06    Przez: ~Pn
Konin to dno !
Dodano: 22.10.2018 15:15    Przez: ~L
Dobrze pisze,w Koninie dobra frekwencja jest tylko w kościele,co tu jest innego ?
Dodano: 22.10.2018 20:58    Przez: ~baby
Sprawiedliwości stało się zadość ! Tak długo trzeba było czekać aby nieudacznicy odsunięci zostali od władzy.
Dodano: 22.10.2018 11:01    Przez: ~realista
O jakiej ty mowisz sprawiedliwosci? Rzadzic beda ci sami.
Dodano: 22.10.2018 13:08    Przez: ~Pn
Pn ale ci szczęka się chwieje.BrawoPiS Brawo Zenek
Dodano: 22.10.2018 13:54    Przez: ~olek
Kostakurta, syymbioza
Dodano: 22.10.2018 11:04    Przez: ~Chodzę...
teraz tylko pokonać PO i w końcu nastąpią jakieś zmiany w koninie który zasługuje na to.... przez tyle lat rządów Konin stał się jednym z najmniej rozwiniętym miast w Polsce... Zenon Chojnacki, liczymy, że wygrasz!!!!
Dodano: 22.10.2018 11:05    Przez: ~Wyborca!!
Zenon Chojnacki na prezydenta!
Dodano: 22.10.2018 11:21    Przez: ~Adam
Brawo dla Chojnackiego
Dodano: 22.10.2018 11:29    Przez: ~PR
Nawet jeśli wygra pan katecheta to i tak sobie nie porządzi, bo radę będzie miał przeciwko sobie więc nie podniecajcie się tak pisiorki.
Dodano: 22.10.2018 11:33    Przez: ~zeus
@zeus jesteś jak całe PO i SLD, Proszę nie obrażać i nie poniżać, porażka Was sięga i jak zwykle bronicie się w chamski sposób...
Dodano: 22.10.2018 11:36    Przez: ~pisiorek
Nie widzę w swojej wypowiedzi nic chamskiego, stwierdzam tylko fakt. Po drugie Chojnacki jeszcze prezydentem nie został.
Dodano: 22.10.2018 11:40    Przez: ~zeus
a te prześmiewcze teksty typu: "Pan katecheta" "pisiorki"...
Dodano: 22.10.2018 11:42    Przez: ~pisiorek
A ja się dziwię że w Warszawie wygrało PO, mieszkałem w Warszawie kilka lat, tam PO za czasów Tuska wszystko sprywatyzowało!! Pani prezydent Hanna kamienice oddawała byle komu i byle gdzie, a najlepsze jest to że z kim nie rozmawiam z Warszawy to każdy wręcz przeklina PO, a tu i tak wygrywają.. Jak PO wygra w Koninie to będziecie mieli jeszcze gorzej niż za czasów Nowickiego!!pozdrawiam
Dodano: 22.10.2018 11:52    Przez: ~taka prawda
I oto chodzi z innej parti prezydent przeciwaga dla koalicji po sld w kpninie
Dodano: 22.10.2018 12:24    Przez: ~Aaa
@pisiorek - porazka? Porazke to zanotowal tu pis. O Polsce nievmowie bo tam tez polegl.
Dodano: 22.10.2018 13:09    Przez: ~Pn
Czas skończyć z tą klątwą konina, jaką jest PSL i PO, czas na zmiany, czas na lepsze, czas na Zenona Chojnackiego!!
Dodano: 22.10.2018 15:27    Przez: ~czas na zmiany
Twój Zeniu przerżnie w II turze śpiewająco.
Dodano: 23.10.2018 11:42    Przez: ~tralala
1 z 11
1234567891011>>