Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22567) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości małych ojczyzn

Dodano: 22.10.2018 16:31
Źródło: LM.pl

Przez kilka ostatnich tygodni walczyli o głosy. Tych, którym udało się przekonać wyborców zasiądą niebawem w radach miast i gmin. Poniżej prezentujemy radnych przyszłych kadencji w gminach powiatu konińskiego.

 

Rada Miasta Golina

Zofia Kasprzak – 199 głosów – 59,58%

Wojciech Wojdyński – 164 głosy – 42,16%

Maciej Kwaśniewski – 188 głosów – 57,49%

Paweł Grochociński – 257 głosów – 79,57%

Janusz Mirek – 210 głosów – 61,95%

Wojciech Grodzki – 166 głosów – 55,33%

Elżbieta Cieślak – 258 głosów – 50,89%

Marcin Aniszewski – 208 głosów – 47,06%

Mariusz Majewski – 151 głosów – 37,47%

Urszula Furmaniak – 219 głosów – 56,59%

Tomasz Duryński – 207 głosów – 60,53%

Iwona Kościelska – mandat bez głosowania

Kazimierz Substelny – 215 głosów – 68,69%

Anna Kapturska – 184 głosy – 68,15%

Krzysztof Szymański – 140 głosów – 39%

strona 1 z 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  • Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości małych ojczyzn

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Radni to będą brać co miesiąc pieniądze bo po to tylko tam się pchają a jak problem to nie ma kto rozwiązać.
Dodano: 22.10.2018 20:38    Przez: ~Prawda
Niektórzy radni to są bezradni.
Dodano: 22.10.2018 20:39    Przez: ~Xd
nie powinni w wyborach politycznych-samorządowych startowac vice i dyrektorzy szkół tzn.powinni zajmowac się uczniami szkołami poziomem nauczania i jakoscią także współpracą z rodzicami a nie tylko myk na sesję i podnieta " ja mam sesję nie mogę" sompolno slesin kleczew rychwał
Dodano: 22.10.2018 20:38    Przez: ~ołjes
A gdzie Gmina Sompolno?
Dodano: 22.10.2018 19:07    Przez: ~Anna
Durczynski dalej burmistrzem Goliny :) podziwiam wyboru
Dodano: 22.10.2018 16:57    Przez: ~Jan

KOMENTARZE

Durczynski dalej burmistrzem Goliny :) podziwiam wyboru
Dodano: 22.10.2018 16:57    Przez: ~Jan
Wczoraj zgubiłem onuce i majtki w komisji na v osiedlu. WUczciwego znazce proszę o kontakt - jutro na targowicy przy żelaznym sklepie o 10.00
Dodano: 22.10.2018 20:12    Przez: ~Karol
A gdzie ci przedsiębiorcy w gminie z Kazimierza biskupiego hahha
Dodano: 22.10.2018 21:45    Przez: ~Hahhahhaa
W Gm.Wilczyn ludzie nie wiedzą na kogo głosowali.ha ha.ha.wyrazy współczucia.
Dodano: 22.10.2018 17:49    Przez: ~Zzz
W kazimierzu tez nie wiedzą....
Dodano: 22.10.2018 18:29    Przez: ~Kogo oni wybrali?
Bo nie było na kogo głosować
Dodano: 24.10.2018 08:54    Przez: ~F
Szkoda, że w Kramsku Kokociński nie został radnym - 9 głosów mu zabrakło
Dodano: 22.10.2018 18:39    Przez: ~Jarek Sz.
Zgadzam się z tobą. To bardzo inteligentny i rozsądny człowiek, który mógł coś dla gminy i Anielska zrobić. Ale OSP poszło z pełną mobilizacją i wybrało..
Dodano: 23.10.2018 10:37    Przez: ~Ola
Moja mama była niezadowolona z tego, że Lidźbińskiego wybrali na radnego...
Dodano: 23.10.2018 12:16    Przez: ~Jarek Sz.
To niech teraz idzie na wybory i chociaż wójt będzie z tego komitetu to może coś zrobią
Dodano: 23.10.2018 12:44    Przez: ~Ola
Moja mama, jak i ja, głosowała na panią Urbaniak. I teraz także zamierzamy na nią głosować
Dodano: 23.10.2018 12:49    Przez: ~Jarek Sz.
Niech mamusia zagłosuje na ciebie,a ty na mamusię.
Dodano: 23.10.2018 17:04    Przez: ~życzliwa
A gdzie Gmina Sompolno?
Dodano: 22.10.2018 19:07    Przez: ~Anna
Gratulacje dla p.Kaczmarek moze jej sie uda zmienic os.Bielawy. Liczymy na panią!
Dodano: 22.10.2018 20:08    Przez: ~Kazimierz Biskupi
Szulc znowu? Łejej, ale Józef i kameduła odpadli
Dodano: 22.10.2018 21:46    Przez: ~Precz z komuna
Oj się zdziwisz
Dodano: 23.10.2018 07:19    Przez: ~kazik
Ona wie z jakiego okręgu startowała i gdzie jest os. Bielawy. A tak "Kazimierz Biskupi" to i tak wszystko zależy od wójta i jakieś zmiany przy JS (oczywiście wójtem nie zostanie, ale jego model rządów i obietnic w obecnej kadencji) będą dopiero za 4-ry lata przed następnymi wyborami, może trochę kory i kamieni dostaniecie do pilnowania.
Dodano: 23.10.2018 07:26    Przez: ~Szewc II
Spokojnie szewc. Nowy wójt Maciejewski odmieni gminę razem z nami. Będziemy lepsi niż Konin
Dodano: 24.10.2018 08:56    Przez: ~Szlc
Radni to będą brać co miesiąc pieniądze bo po to tylko tam się pchają a jak problem to nie ma kto rozwiązać.
Dodano: 22.10.2018 20:38    Przez: ~Prawda
Radni są po to by dbać o swoje wsie i kontrolować wójta. A że ludzie na to nie patrzą tylko rzekomo swoich popierają bez ładu u składu, to już można winić wyborców tylko
Dodano: 23.10.2018 10:39    Przez: ~Z gminy
nie powinni w wyborach politycznych-samorządowych startowac vice i dyrektorzy szkół tzn.powinni zajmowac się uczniami szkołami poziomem nauczania i jakoscią także współpracą z rodzicami a nie tylko myk na sesję i podnieta " ja mam sesję nie mogę" sompolno slesin kleczew rychwał
Dodano: 22.10.2018 20:38    Przez: ~ołjes
NIE!!!dla polityki w szkole!
Dodano: 22.10.2018 20:50    Przez: ~pyton
Nauczyciele to sympatycy totalnej opozycji, oni popierają Koalicję Obywatelską. To wstyd, że tacy ludzie uczą nasze dzieci !
Dodano: 23.10.2018 11:32    Przez: ~Rodzic
Niektórzy radni to są bezradni.
Dodano: 22.10.2018 20:39    Przez: ~Xd
Przedsiębiorcy w gminie
Dodano: 24.10.2018 08:56    Przez: ~HahahhahajjaJjJjJ
A gdzie wyniki do Rady Sompolna?
Dodano: 22.10.2018 21:09    Przez: ~Aśka
Brawo Kazimierz Biskupi!!! Pokazaliście co myślicie o pozorantach :)))
Dodano: 22.10.2018 23:37    Przez: ~zibit
1 z 2
12>>