Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwietnia 2019, imieniny: Leona, Kai, Heliodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19368) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (33)Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (5)

Straszna Noc Filmożerców - Zombie night

Materiał promocyjny

Dodano: 23.10.2018 08:57

„Zombie express” i „Mrok” to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 3 listopada w kinie Oskard. W tym roku pod hasłem Zombie night . Do zdobycia nagrody.

Straszną Noc Filmożerców rozpoczną o 22.00 konkursy z nagrodami i pokaz horroru „Zombie express”. Przygotuj się do epidemii zombie w pociągu! Koreę Południową ogarnia chaos, a kolejne ofiary dołączają do hord ożywionych trupów. Zarażone osobniki trafiają także do rozpędzonego pociągu. Podróż momentalnie staje się dramatyczną walką o przetrwanie i prawdziwym testem na człowieczeństwo.

Kolejna propozycja to horror „Mrok”, który prezentowany był w ramach ogólnopolskiego przeglądu horrorów Fest Makabra, pokazującego najciekawsze i najoryginalniejsze dokonania światowego kina grozy ostatniego sezonu. „Mrok” to porównywana do kultowego obrazu „Pozwól mi wejść” mroczna i brutalna historia o przyjaźni dwojga samotnych nastolatków i ich nieokiełznanych instynktach. Odważny debiut reżysera i scenarzysty Justina P. Lange’a w błyskotliwy sposób łączy krwawy horror o zombie z przejmującym motywem wykluczenia. „Mrok” został nagrodzony za Najlepszy Scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Fantastycznych Fantaspoa.

Ukrywająca się w lasach nieumarła nastolatka w trakcie polowania spotyka niewidomego chłopca, który właśnie wydostał się z rąk przetrzymującego go porywacza. Ich zaskakująca przyjaźń i wspólna walka z demonami przeszłości zaczną zbierać krwawe żniwo.

Na Straszną Noc Filmożerców zapraszamy już 3 listopada o 22.00.

Bilet 20 zł do nabycia w kasie Oskardu i na stronie internetowej: www.ckis.konin.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc filmożerców,   zombie night,   ckis

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.