Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22111) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (1)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Kolscy policjanci uratowali kobietę, która próbowała się powiesić

Dodano: 23.10.2018 13:30
Źródło: LM.pl

Kolscy policjanci uratowali 53-latkę, która próbowała odebrać sobie życie. Kobieta trafiła do szpitala.

Dramat rozegrał się w minioną sobotę przed godz. 19:00. Dyżurny kolskiej komendy odebrał od przypadkowego świadka zgłoszenie dotyczące kobiety usiłującej popełnić samobójstwo. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Kobieta wisiała już z pętlą na szyi. Jak informuje Weronika Czyżewska z KPP w Kole, funkcjonariusze natychmiast odcięli sznur, ułożyli 53-latkę w pozycji bezpiecznej i kontrolowali, czy nie traci ona funkcji życiowych. Przed przyjazdem karetki, kobieta odzyskała przytomność. Przybyły na miejscu lekarz zdecydował o przewiezieniu jej do szpitala.

Policjanci apelują, żeby w każdym przypadku zaobserwowania niebezpiecznej sytuacji natychmiast wzywać pomocy. Przypominają jednocześnie, że zgodnie z kodeksem karnym „nieudzielenie pomocy człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia lub zdrowia, bez narażania siebie na niebezpieczeństwo” zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

  • Kolscy policjanci uratowali kobietę, która próbowała się powiesić

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Na sto procent ofiara kredytu. Będzie takich niedługo dużo więcej
Dodano: 23.10.2018 15:30    Przez: ~xyz
Inteligentne myslenie ludzi ofiara kredytu.
Dodano: 23.10.2018 15:36    Przez: ~Mm

KOMENTARZE

gdzie kredyt wzięła?
Dodano: 23.10.2018 14:37    Przez: ~qaz
Nigdzie .Po prostu dowiedziała się ile PiS przekazuje milionów zł z pieniędzy podatników na działalność biznesową ,którą prowadzi Rydzyk.
Dodano: 23.10.2018 14:40    Przez: ~CBa
Na sto procent ofiara kredytu. Będzie takich niedługo dużo więcej
Dodano: 23.10.2018 15:30    Przez: ~xyz
CBa ty idioto jak zazdroscisz jedz do torunia to dostaniasz pisiorka do possania haha a moze nawet murzyna bu haha
Dodano: 23.10.2018 17:36    Przez: ~Pn
Jak to polityka i wszechpolskie szczucie władzy "brata na brata" potrafi wpłynąć na psychikę ludzką.
Dodano: 24.10.2018 08:35    Przez: ~Janek
Inteligentne myslenie ludzi ofiara kredytu.
Dodano: 23.10.2018 15:36    Przez: ~Mm
Jak zechce sie powiesic to nikt keh nie powstrzyma.
Dodano: 23.10.2018 15:59    Przez: ~Pn
Ty spróbuj ją powstrzymać, czy też nie masz czasu, bo pilnujesz przyszłej odkrywki w Ościsłowie ?
Dodano: 23.10.2018 18:27    Przez: ~Górnik
@Górnik - z ciebie gornik jak z pisiej pissdy traba.
Dodano: 23.10.2018 22:14    Przez: ~Pn
Myślicie, że już nigdy tego nie zrobi??????
Dodano: 23.10.2018 16:11    Przez: ~qwerty
Szatan kusi i namawia do złego, tylko człowiek żyjący z Bogiem jest mocny i nie ulega pokusie. A więc bądżmy mocni Bogiem i w Bogu.
Dodano: 23.10.2018 18:29    Przez: ~Chrzescijanin
Brawo Policja, rzucają w Was kamieniami, a to Wy między innymi życie ludzkie ratujecie. Czapki z głów
Dodano: 23.10.2018 18:23    Przez: ~XYZ
jedni choruja na raka i umieraja...inni odbieraja sobie zycie na wlasne zyczenie
Dodano: 23.10.2018 19:26    Przez: ~...
BYŁEM W PRZYCHODNI KONIN [SPÓŁDZIELCÓW] , UBLIŻANO ,,MI'' -OD ?,,WYŁUDZACZY'',WYMIENIANO NAZWISKA EMERYTOWANYCH LEKARZY ,CO ? DO OPINII KTÓREJ BEZ ZASTRZEŻEŃ ,BEZ ? PYTAŃ,,WRĘCZ '' ZGNOJONO ,,MOJE INDYWIDUUM. -PSYCHIATRIA DLA CHORYCH ,ZDROWYCH TWARDZIELI ,LUB PIEŚĆ, CZY ? UCIECZKA. SŁOWEM KONIŃSKI ,, RYNSZTOKOWY ŚWIAT ? , TAKI JAK POMOC LEKARSKA ,,DO NIEDAWNA''NA WYSZYŃSKIEGO . - ,,WYMAGAJCIE OD SIEBIE''..... .
Dodano: 23.10.2018 19:29    Przez: ~L
a co ci dolega? głowa?
Dodano: 23.10.2018 21:18    Przez: ~tt
Czy może jest tu lekarz?
Dodano: 24.10.2018 21:54    Przez: ~LLL
Uratowali czy porzeszkodzili ?
Dodano: 23.10.2018 19:40    Przez: ~Titi
Kał 😂