Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22541) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

Dodano: 23.10.2018 14:01
Źródło: LM.pl

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Po godz. 13.00 trzy wozy straży pożarnej z dwóch Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Konina pojawiły się przed budynkiem Urzędu Miejskiego na ul. Wojska Polskiego. Droga została zablokowana, a strażacy weszli do budynku.

Tak szybko, jak akcja się zaczęła, tak szybko się jednak skończyła. Strażacy dużo roboty nie mieli, jak bowiem informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik PSP w Koninie, automatyczny alarm monitoringu okazał się fałszywy. 



Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi
Slajd 1/9

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 1 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 2 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 3 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 4 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 5 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 6 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 7 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

Alarm w Urzędzie Miejskim. Straż pożarna postawiona na nogi

slajd 8 z 9

Dwie jednostki straży pożarnej, na sygnałach, przez Urzędem Miejskim w Koninie. Wtorek w magistracie był gorący, ale na szczęście alarm okazał się fałszywy.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

zaczynaja palic akta przed nowa wladza
Dodano: 23.10.2018 14:19    Przez: ~obywatel
Odcinanie się od stolików palnikiem
Dodano: 23.10.2018 14:27    Przez: ~Palnikowy
Komuś zapalił się grunt pod nogami...
Dodano: 23.10.2018 14:32    Przez: ~Gl
może po prostu sobie zrobili pożegnalne ognisko, a tu takie larum zaraz :)
Dodano: 23.10.2018 15:26    Przez: ~ja
Może podczas wyprowadzenia sztandar zapłonął?
Dodano: 23.10.2018 14:35    Przez: ~F

KOMENTARZE

zaczynaja palic akta przed nowa wladza
Dodano: 23.10.2018 14:19    Przez: ~obywatel
Nowa władza sprawdza szybkość reakcji straży pożarnej. Oj jo joj — pewnie będą musieli poćwiczyć. za wolno panowie, za wolno. Tyle czasu może nie być.
Dodano: 23.10.2018 14:41    Przez: ~Franz
może po prostu sobie zrobili pożegnalne ognisko, a tu takie larum zaraz :)
Dodano: 23.10.2018 15:26    Przez: ~ja
Automatyczny alarm monitoringu,co to w ogóle ma być? Po co to działa,jak działa źle,ale wiadomo po wyborach aż się zakopcilo z wrażenia.
Dodano: 23.10.2018 16:03    Przez: ~Ha
BMW I WSZYSTKO JASNE
Dodano: 23.10.2018 21:13    Przez: ~Pn
Może pan Olejnik wreszcie napisze coś o sytuacji powyborczej w urzędzie? Bardzo jesteśmy ciekawi, co tam się dzieje!
Dodano: 24.10.2018 00:26    Przez: ~ludzie z miasta
Józef??????????????????????
Dodano: 24.10.2018 08:48    Przez: ~Poooooo
Józef, widzisz gdybyś wychodził do ludzi to bym ci powiedział że przegrałes tymi mega plakatami. No ale skąd ty mogłeś wiedzieć
Dodano: 24.10.2018 08:50    Przez: ~Hhha
Odcinanie się od stolików palnikiem
Dodano: 23.10.2018 14:27    Przez: ~Palnikowy
komuszki no i gdzie te lapki w dól ktorymi obsypywaliscie przed wyborami kazdy komentaqrz przeciw j???? nagle poznikaliscie wszyscy i znow nastala wolnosc slowa na elem... przypadek? nie sądze:) na szczescie ludzie nie kupili tych fajek i odpadl...
Dodano: 24.10.2018 10:01    Przez: ~to koniec
Nowa władza sprawdza, czy będzie miała bezpieczne schronienie przed złością mieszkańców po tym jak się wypną na społeczeństwo i zaczną robić to co robili z resztą kraju!!!
Dodano: 23.10.2018 14:31    Przez: ~mieszkaniec WP
a co takiego robili z reszta kraju cie mniaku
Dodano: 23.10.2018 14:56    Przez: ~obywatel
Ano dali po 500 zł na dzieci i obniżyli wiek emerytalny, czy to żle ?
Dodano: 23.10.2018 17:00    Przez: ~Pytam
no i puszkują złodziei i cwaniaków
Dodano: 23.10.2018 17:11    Przez: ~kk
Cela plus co niektórych czeka.
Dodano: 23.10.2018 18:06    Przez: ~Temida
@Temida - zgadza sie. Cela Plus czeka ma Adriana, Becie itp kreatury.
Dodano: 24.10.2018 07:01    Przez: ~Pn
Komuś zapalił się grunt pod nogami...
Dodano: 23.10.2018 14:32    Przez: ~Gl
Komuna płonie ?
Dodano: 23.10.2018 17:01    Przez: ~Alarm
Może podczas wyprowadzenia sztandar zapłonął?
Dodano: 23.10.2018 14:35    Przez: ~F
A jaki sztandar???????, widziałeś go chociaż, a może teraz lepszy z Hakenkroitcem.
Dodano: 23.10.2018 20:46    Przez: ~krk.
Co wy ludzie za bzdury wypisujecie szkoda mi was bardzo....Józek trzymaj się jesteśmy z tobą........
Dodano: 23.10.2018 15:18    Przez: ~Józek trzymaj się
To nie Józek trzymaj się,tylko trzymajcie Józka.
Dodano: 23.10.2018 16:07    Przez: ~ajak
Chciałoby się powiedzieć, Józef trzymaj się "balkonika".
Dodano: 23.10.2018 17:05    Przez: ~Ula
Był taki film "WALKA O OGIEŃ" Może kręcą drugą część?
Dodano: 23.10.2018 15:32    Przez: ~muki
A PRZED MOSTEM STOI ZNAK DROGOWY -ZAKAZ WJAZDU 3.5 T.
Dodano: 23.10.2018 15:55    Przez: ~ELKA
Heh. Kto za to zaplaci?
Dodano: 23.10.2018 15:56    Przez: ~Pn
Ty Pn obrońco komunistów. Ja nie, ja popieram PiS i kandydata na Prezydenta Pana Chojnackiego.
Dodano: 23.10.2018 17:08    Przez: ~4 listopada
@4 listopada - współczuję ci....
Dodano: 23.10.2018 21:18    Przez: ~Pn
dajcie spokój to podłe
Dodano: 23.10.2018 16:08    Przez: ~ela
Każdy komunista zmierza do piekła.
Dodano: 23.10.2018 17:11    Przez: ~I dobrze
@I dobrze - ty takze.
Dodano: 24.10.2018 07:02    Przez: ~Pn
Pn jeszcze ci płacą? Pytam za co?
Dodano: 25.10.2018 09:00    Przez: ~olek
1 z 4
1234>>