Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19465) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa

Dodano: 24.10.2018 12:27
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś w Licheniu. Poszkodowana jest jedna osoba.

Przed południem na ul. Konińskiej w Licheniu kierujący busem mężczyzna ominął leżący na jezdni konar drzewa. Jadąca za nim toyotą 22-letnia mieszkanka Lichenia nie zdążyła wyminąć przeszkody, wypadła z drogi, uderzyła w busa i dachowała na poboczu.

- Sprawcą tego zdarzenia jest kierująca toyotą i zostanie ona ukarana mandatem – mówi Marcin Jankowski z konińskiej policji.

Kierowcy busa nic się nie stało. Kobieta z niewielkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

  • Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa
  • Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa
  • Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa
  • 1540378699-6tvtex-image.jpg

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wiedzialem, doslownie pewny bylem kto pisal tego newsa... NIE DA SIE WYMINAC DRZEWA!!! Wymijanie to jest jak ktos/cos JEDZIE Z PRZECIWKA. Drzewo nie jedzie, a stoi wiec OMIJASZ JE. Matko... Naprawde kobieto zmien zawod bo nie potrafisz bezblednie napisac prostego newsa...
Dodano: 24.10.2018 13:01    Przez: ~Tytus
Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa - i znów bełkot typu LM. Co to drzewo było użytkownikiem ruchu drogowego ?
Dodano: 24.10.2018 13:43    Przez: ~Kulfon
ale ale ale ale XANDRA!!!! kochamy Panią! dzieki Pani ten portal nie był by tym czym jest dziś!
Dodano: 24.10.2018 13:08    Przez: ~prestiRZ
Polskie realia: Drzewo na drodze, rozwalony samochód to jeszcze jej psiarnia mandat dowali. A niech ma.
Dodano: 24.10.2018 12:48    Przez: ~Tw. Dominik
bo nad samochodem to trzeba potrafic zapanowac. Ja widze jeszcze chodnik poza drzewem, niewinnego kierowce busa ktory stoi uszkodzony.Na szczęscie nie ma pieszych... Nie potrafisz jezdzic? masz pks , mzk, taxi , ubery, rowery, a nawet mozesz na hulajnodze jezdzic...
Dodano: 24.10.2018 12:59    Przez: ~stop

KOMENTARZE

Usłyszała że Joseph w Koninie przegrał stąd kolizja Tylko PiS
Dodano: 24.10.2018 12:38    Przez: ~Qwrty
Co jak co ale wypadek był w Grąblinie a nie w Licheniu
Dodano: 24.10.2018 13:12    Przez: ~oj
Tak kierowcy BMW to bezmozgowe prymitywy
Dodano: 24.10.2018 13:13    Przez: ~Nissan
Wypadek w Licheniu. Kierująca toyotą nie zdążyła wyminąć drzewa - i znów bełkot typu LM. Co to drzewo było użytkownikiem ruchu drogowego ?
Dodano: 24.10.2018 13:43    Przez: ~Kulfon
Qwrty lecz sie do Gniezna.
Dodano: 24.10.2018 15:53    Przez: ~:)
Nissan to na zlomie powinien być. Tam jest jego miejsce
Dodano: 24.10.2018 16:04    Przez: ~Japan
Ludzie za kierownicami BMW tracą rozum.
Dodano: 24.10.2018 16:13    Przez: ~BMW-ypadek
Dobrze dobrze Panowie tam wyżej! BMW i wszystko jasne!
Dodano: 24.10.2018 23:50    Przez: ~Pn
Pissuarze Pn idz sie lecz.
Dodano: 25.10.2018 09:50    Przez: ~Pn
Tylko PEŁO! Precz z Pissuarami !
Dodano: 25.10.2018 16:21    Przez: ~Pn
BMW aygo na dachu i wszystko jasne.
Dodano: 24.10.2018 12:38    Przez: ~bajernische motorisze
Rozumu ci brakuje ( celowo z malej litery) i wszystko jasne
Dodano: 24.10.2018 12:48    Przez: ~Po
Kierowcy BMW powoduja najwieksze zagrożenie na drogach. Gdzies ktos jakies badania przeprowadzil nawet. Wpiszcie sobie na youtube " BMW road rage" jest wieleeee filmikow o tym
Dodano: 24.10.2018 12:53    Przez: ~Pn
Pn proponuje jakąś terapie np glowy
Dodano: 24.10.2018 16:00    Przez: ~Pol
Kierowcy BMW powinni przechodzić specjalne badania psychotechniczne, oni stanowią największe zagrożenie na drogach.
Dodano: 24.10.2018 16:16    Przez: ~Uwaga! Pirat!
Wyczuwam ból tylka ze kogoś stać na bmw
Dodano: 24.10.2018 19:18    Przez: ~Bmw
Problem w tym że to nie bmw lecz Toyota :(
Dodano: 24.10.2018 22:22    Przez: ~Ja
Polskie realia: Drzewo na drodze, rozwalony samochód to jeszcze jej psiarnia mandat dowali. A niech ma.
Dodano: 24.10.2018 12:48    Przez: ~Tw. Dominik
bo nad samochodem to trzeba potrafic zapanowac. Ja widze jeszcze chodnik poza drzewem, niewinnego kierowce busa ktory stoi uszkodzony.Na szczęscie nie ma pieszych... Nie potrafisz jezdzic? masz pks , mzk, taxi , ubery, rowery, a nawet mozesz na hulajnodze jezdzic...
Dodano: 24.10.2018 12:59    Przez: ~stop
Kunin za mały na ubery, ale za reklamę :)
Dodano: 24.10.2018 16:39    Przez: ~X
Same cwaniaczki pewnie każdy z was wpadłby w to drzewo/
Dodano: 24.10.2018 12:55    Przez: ~fu
Ja wolałbym wpaść na ładną kobietę.
Dodano: 24.10.2018 16:28    Przez: ~Mężczyzna
Oj tam,oj tam po prostu lubią jak nogi są do góry,a szczególnie na pagonach.
Dodano: 24.10.2018 16:45    Przez: ~aco
Wiedzialem, doslownie pewny bylem kto pisal tego newsa... NIE DA SIE WYMINAC DRZEWA!!! Wymijanie to jest jak ktos/cos JEDZIE Z PRZECIWKA. Drzewo nie jedzie, a stoi wiec OMIJASZ JE. Matko... Naprawde kobieto zmien zawod bo nie potrafisz bezblednie napisac prostego newsa...
Dodano: 24.10.2018 13:01    Przez: ~Tytus
ale ale ale ale XANDRA!!!! kochamy Panią! dzieki Pani ten portal nie był by tym czym jest dziś!
Dodano: 24.10.2018 13:08    Przez: ~prestiRZ
Tytus, ale ty jesteś głupio-mądry. News nie jest prawniczym tekstem opisującym sytuację, więc nie musi stosować się do pojęć i definicji PoRD. Słownik Języka Polskiego PWN podaje natomiast znaczenie słowa wyminąć: przejść, przejechać, przepłynąć lub przelecieć koło kogoś, czegoś, unikając zderzenia się lub spotkania z kimś, z czymś.
Dodano: 24.10.2018 13:39    Przez: ~Tytus - zamilknij na wieki!
Omijamy przeszkodę, wymijamy inny pojazd nadjeżdzający z przeciwka i wyprzedzamy jadący w tym samym kierunku.
Dodano: 24.10.2018 16:22    Przez: ~Instruktor
Może pani Aleksandra nie czytała kodeksu a tam są przytoczone przez Tytusa definicje. Nie każdy musi mieć prawo jazdy.
Dodano: 24.10.2018 21:30    Przez: ~Qń
Poza tym to nie było drzewo, tylko kłoda, która się oderwała od drzewa i leżała na drodze. A może tylko większa gałąź?
Dodano: 25.10.2018 09:51    Przez: ~mad
Nie ma znaczenia, czy autorka czytała czy nie czytała PoRD. To nie jest tekst prawniczy, a w mowie potocznej wyminąć pasuje do tego, co chciała zrobić kobieta w Toyocie.
Dodano: 26.10.2018 09:07    Przez: ~elo ziomy
a co na to MB Licheńska ?
Dodano: 24.10.2018 13:05    Przez: ~rr
Abyś nie otrzymał odpowiedzi od niej bezpośrednio szyderco.
Dodano: 24.10.2018 16:40    Przez: ~tyle
Człowiek zmarły, nieboszczyk udziela odpowiedzi ?
Dodano: 24.10.2018 18:28    Przez: ~Dobre
jazda na zderzaku to jest bardzo czesta a bedzie w krótce wykroczeniem i karalne wiadomo brak widoczności z jadocym i co na drodze sie znajduje dlatego często dochodzi do grożnych wypadków z tej przyczyny mało doswiadzczenia i wyobrażni najwiecej powoduje takie skutki a poco kazdy chce miec jakiś pojazd choć na dojazd do pracy i poco jechac drugiemu na zderzaku zachowaj odleglośc a bezpieczniej przejedziesz pozdrawiam kierowca
Dodano: 24.10.2018 13:09    Przez: ~kierowca
Szwagier nie takie tematy klepał, da się naprawić spokojnie
Dodano: 24.10.2018 13:21    Przez: ~kolaska
Dość że miała wypadek..to jeszcze musiała mandat zapłacić.....tak nie powinno być...
Dodano: 24.10.2018 13:51    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Na drugi raz nie będzie się trzymać na zderzaku.
Dodano: 24.10.2018 14:18    Przez: ~ttt
Za błędy trzeba płacić. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało. W Grąblinie czy Licheniu powinna codziennie policja łapać piratów drogowych. Ludzie jeżdżą jak szaleni przez wieś. Takim powinni odrazu prawka zabierać na 10 lat.
Dodano: 24.10.2018 14:12    Przez: ~obserwator ulicy
1 z 3
123>>