Dzisiaj jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20578) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
6 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawdzali dostępność konińskich gabinetów ginekol ... (0)Hit w Pucharze Polski. Medyk w ćwierćfinale z Górn ... (1)

Konin. SLD poprze w drugiej turze wyborów Piotra Korytkowskiego

Dodano: 26.10.2018 14:58
Źródło: LM.pl

Sojusz Lewicy Demokratycznej w Koninie oficjalnie poparł w drugiej turze wyborów prezydenckich Piotra Korytkowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej Platforma.Nowoczesna.

Po przegranej Józefa Nowickiego, wspierający obecnie urzędującego prezydenta Sojusz Lewicy Demokratycznej podsumował pierwszą turę wyborczego starcia.

- Zaskoczył nas ten wynik. Liczyliśmy, że będziemy w drugiej turze. Wyszło jak wyszło i musimy pracować dalej – mówi Michał Skorupka, przewodniczący miejskich struktur SLD.

- Nikt się nie spodziewał takiego wyniku, nawet w najgorszych snach. Na analizę przyjdzie czas – dodaje Tadeusz Darul, sekretarz SLD w Koninie.

Lewica straciła władzę w Koninie po 24 latach rządzenia. W Radzie Miasta SLD zdobyło trzy mandaty.

- Daje to wiele możliwości i mam nadzieję, że będzie współpraca z pozostałymi radnymi – mówi Michał Skorupka. - Wpisujemy się w program wyborczy Piotra Korytkowskiego. Daje on gwarancję na rozwój miasta. Jeśli chodzi o przemysł paliwowo-energetyczny to powinniśmy iść dalej w nowe technologie. Piotr Korytkowski proponuje odnawialne źródła energii, co wpisuje się w program proekologiczny SLD – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze, czy SLD zdecyduje się współpracować w Radzie Miasta z koalicją obywatelską Platforma.Nowoczesna.

- Będą dalsze rozmowy i będą one po wyborach – mówi Kazimierz Pałasz. - Jeżeli wygra przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości to powinniśmy być twardą opozycją wobec tego prezydenta, a będzie mu wtedy trudno. Wiem jak to jest, kiedy nie ma się większości w radzie. Wykluczamy koalicję z PiS-em – dodaje.

- Jeśli dojdzie do koalicji SLD z PO i Nowoczesną to będzie kontynuacja polityki prezydenta Józefa Nowickiego, ale Piotr Korytkowski może wprowadzić nową jakość – podkreśla Michał Skorupka.

  • Konin. SLD poprze w drugiej turze wyborów Piotra Korytkowskiego

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

i własnie w tym momencie SLD pomogło wygrać Chojnackiemu, ludzie nie chcą kontynuacji Nowickiego
Dodano: 26.10.2018 15:13    Przez: ~maja
Ludzie! Budzimy się! Platforma mogła zrobić wszystko a nie zrobiła nic. A teraz nagle zaczną robić? Manipulacja trwa w obozie PO
Dodano: 26.10.2018 15:24    Przez: ~Karim
Panie Pałasz , kończ już Waść,wstydu oszczędź
Dodano: 26.10.2018 15:51    Przez: ~ja
Czerwoni nie odpuszczaja , ciężko im się pogodzić ze swoją klęską wyborczą, wydaje im się ze popierając swojego kamrata, będą uczestniczyć w rządzeniu miastem, mieszkańcy zaglosujcie za dobrą zmiana, nie dajcie sie zwieść, glosujcie cla siebie
Dodano: 26.10.2018 15:17    Przez: ~Zatroskany
Pałasz to ten od przeprawy ?
Dodano: 26.10.2018 15:55    Przez: ~ja

KOMENTARZE

i własnie w tym momencie SLD pomogło wygrać Chojnackiemu, ludzie nie chcą kontynuacji Nowickiego
Dodano: 26.10.2018 15:13    Przez: ~maja
Skoro SLD popiera Korytkowskiego to rzeczywiście w Koninie nic się nie zmieni a będzie tak jak teraz czyli nic.
Dodano: 26.10.2018 15:15    Przez: ~Ha
Korytkowski nie będzie kontynuował polityki miejskiej Nowickiego. Ma swój własny program i będzie go realizować. Niezależnie od poparcia SLD. Towarzyszom marzy się wiceprezydent z lewicy, ale to już się nie wydarzy. Pa pa ludzie Nowickiego. Teraz czas na młodszych, lepiej wykształconych, nowoczesnych ludzi z wizją rozwoju miasta a nie stagnacji.
Dodano: 26.10.2018 15:31    Przez: ~Dana
Tylko nie katecheta!!!! Wolę Korytkowskiego ze wsparciem SLD niż rządy miernot z PiSu. Chociaż po tej wyborczej klęsce, trudno się będzie komuszkom pozbierać.
Dodano: 26.10.2018 15:39    Przez: ~teresa
no proszę jak to sobie ładnie zaplanowali, czyli pałasz wiceprezydentem?
Dodano: 26.10.2018 15:44    Przez: ~ccc
Brawo Pałasz na wiceprezydenta !!!
Dodano: 26.10.2018 15:50    Przez: ~sis
Panie Pałasz , kończ już Waść,wstydu oszczędź
Dodano: 26.10.2018 15:51    Przez: ~ja
Wszyscy przy tych układankach zapominają, że Korytkowski już jest w koalicji a Nowoczesna tez będzie chciała swoje ugrać
Dodano: 26.10.2018 15:55    Przez: ~wyborca
Pałasz to ten od przeprawy ?
Dodano: 26.10.2018 15:55    Przez: ~ja
Brawo za rozsądek dla lewicy! PiSlamiści zaoraliby to miasto i postawili pomnik Kaczafiego i Rydzyka
Dodano: 26.10.2018 16:02    Przez: ~Precz z Pisem
Wstyd !!! Mieć POparcie takich czerwonych dziadków to katastrofa !!! Ludzie mądrzy też mieszkają w Koninie ! Zrobili pierwszy krok wyrzucając czerwonych z Józefem na czele za burtę w pierwszej turze ,teraz czas na krok drugi !!! Precz z PO-Komuną !!!
Dodano: 26.10.2018 16:05    Przez: ~MOSKWA
Święte słowa .
Dodano: 26.10.2018 16:06    Przez: ~Józef pagib .
Ostatnia nadzieja na utrzymanie się przy korycie w urzedach wygrana peło ale konin nie jest głupi wie czym pachnie wygrana peło
Dodano: 26.10.2018 16:06    Przez: ~Cic
Jeżeli będzie współpraca to i tak na zasadach KO, a to oznacza nowe otwarcie i nowe perspektywy.To KO będzie rozdawać karty i wyznaczać kierunki. P.Korytkowski jest dobry na lidera, jest w sile wieku, silny, krzepki,rzutki, pełen zapału i niezależny od góry partyjnej w swojej decyzyjności. Poparcie lewicy dla KO słuszne, bo program P.J.Nowickiego też jest postępowy i stawia na rozwój, a nie na wartości z ciemnogrodu. Dobry team.
Dodano: 26.10.2018 16:23    Przez: ~Postęp i rozwój..
Mam nadzieję że wygra Chojnacki w takim przypadku, bo Korytkowski będzie marionetką pozostałych. PIS jest jaki jest i wiele rzeczy mi się nie podoba ale PO już też pokazało co potrafi z miastem zrobić więc ja dziękuję.
Dodano: 26.10.2018 16:42    Przez: ~byle do wyborów
Panie Pałasz, co z przeprawą? Scheda po Panu tyle warta co poparcie, które Pan oferuje. Nawet lemingi z platformy cieszą się Pana porażką i Nowickiego. Taka wasz koalicja była, że tylko zazdrościliście sobie geszeftów. Jakim trzeba być naiwnym żeby na was głosować, co macie do zaoferowania PO tylu latach rządzenia? Szukacie kretynów na wasz program anty-pis?
Dodano: 26.10.2018 16:45    Przez: ~SLD PO
Jak jest dobrze za tego rządu to widać już w gospodarce, wszystko drożeje, inflacja rośnie, inwestycje coraz mniejsze, zwł.w sektorze prywatnym, a giełda to już leci na łeb na szyję, czerwień zalewa parkiety od blisko roku, czyli gospodarka się kurczy!! To są twarde fakty. I uprawiana propaganda sukcesu temu nie zaprzeczy. Za chwilę wszystko tąpnie, i nie będzie kaski na socjalne obietnice, no ale zawsze przecież można podnieść podatki lub wprowadzić nowe, np.katastralny od wartości nieruchomości. Wystarczy tylko przegłosować nocą stosowną ustawę.
Dodano: 26.10.2018 16:47    Przez: ~tylko postęp i rozwój
Jak można kontynuować program Nowickiego z kimś innym jak się przegrało wybory? mając trzy mandaty? Dziadki z SLD wasz czas minął pora na spacerki
Dodano: 26.10.2018 16:57    Przez: ~WB
Tym razem ludzie SLD wypowiedzieli się racjonalnie. Czy ktoś może mi wskazać jakieś niezależne od PiS środowisko polityczne , które zaryzykuje poparcie dla kandydatury Pana Chojnackiego ? Wszyscy zagłosujemy przeciwko PiS a pisanie o koalicji PO z SLD to próba dezinformacji.
Dodano: 26.10.2018 17:07    Przez: ~Alfred Michalczyk
do byle do wyborów to Chojnacki będzie marionetką prezesa tak jak prezydent Duda .Nic nie zrobi bez zgody Kaczyńskiego.Był biernym radnym nigdzie nie bylo go widac ani slychac przez ostatnią kadencję.Zresztą pan Kruczkowski na debacie słusznie przypomniał ,że pan Chojnacki jako radny najmniej zabierał glosu w radzie i był najmniej widocznym radnym🙄
Dodano: 26.10.2018 17:13    Przez: ~nie biernego prezydenta
PiS uprawia propagandę sukcesu, a efekty ,dobrej zmiany,PiS w gospodarce już są, wszystko drożeje,prąd ma zdrożeć o 40%, inflacja rośnie, inwestycje siadają, zwł.w sektorze prywatnym,przedsiębiorców coraz bardziej się obciąża,zaciska się im pętlę, a giełda leci na łeb na szyję, krwista czerwień zalewa parkiety od blisko roku. Gospodarka się kurczy, otoczenie ekonomiczne się pogarsza!! To są twarde fakty. Za chwilę wszystko tąpnie, i nie będzie kaski na socjalne obietnice i 70 mln dla Rydzyka, no ale można zawsze podnieść podatki lub wprowadzić nowe, np.katastralny od nieruchomości. Wystarczy przegłosować nocą stosowną ustawę...uhu,hu.., bo jak ktoś ma większość to się z mniejszością nie liczy... To prowadzi do dyktatury i tu jest realne zagrożenie!
Dodano: 26.10.2018 17:31    Przez: ~POpieram POstęp..
Z.Chojnacki to brak wolności, tolerancji, zastój i wymieranie miasta, bo wszyscy młodzi i POstępowi uciekną nie mając żadnych perspektyw na wolny od doktryny rozwój. Ale Ci co nie? POpierają P.Korytkowskiego zawsze będą mogli POwspominać, POpłakać, POmodlić się POd jedynie słusznymi POmnikami i POczytać jak to jest dobrze w swoim parafialnym ogródku.
Dodano: 26.10.2018 17:53    Przez: ~POprzyj POstęp..
Noooo mamy wybór między dżumą a cholerą, to jest między socjalistą z ko podpartym sld a pobożnym socjalistą z pis. Żyć nie umierać w tym mieście!
Dodano: 26.10.2018 18:25    Przez: ~dwie lewe ręce
PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 26.10.2018 18:48    Przez: ~ewa
Pis pis.. i wszystko pisgnie!!! Już odkurzajcie czarne ciuchy, bo tylko ten kolor będzie dozwolony! A Konin naprawdę jest miastem wartym Zachodu i rozwijanym na miarę Zachodu.
Dodano: 26.10.2018 19:03    Przez: ~POkoloruj świat..
Ja stawiam na polityka z PiS-u Pana Zenona Chojnackiego, to człowiek prawy i uczciwy a i w swoich obietnicach przedwyborczych nie obiecywał "gruszek na wierzbie".
Dodano: 26.10.2018 19:14    Przez: ~Symp. PiS
Nigdy wiecej po dsl w koninie
Dodano: 26.10.2018 19:33    Przez: ~Utro
Czyli chcą dalej zapaści miasta , w końcu PO - SLD rządzą w Koninie od ponad 16 lat. Głosując na Korytkowskiego głosujesz na to co było.
Dodano: 26.10.2018 19:48    Przez: ~Darek
Dane z miesięcznika Forbes 39. ZE PAK Zygmunt Solorz wartość 1 361 przychód 2 705 ebida371 zadłużenie b.d. Energetyka Ten kto uważa że zamknięcie tej firmy to Pikuś dla powiatu to niech się puknie w głowę 39 największą firma w Polsce sprzedana za rządów SLD i po wraz z mieszkańcami tego powiatu
Dodano: 26.10.2018 20:15    Przez: ~Ty
Szkoda czasu i energii na PiSkających na tym portaliku. Lepiej zająć się działaniem i pracą dla POprawy, POstępu i rozwoju, bo tu chodzi o Konin i naszą przyszłość, to już nie są żarty, tylko kwestia Zachodu!, lub ciemnogrodu.
Dodano: 26.10.2018 20:42    Przez: ~pis off...
A ile ty tam masz radnych towarzyszu Pałasz, że tak straszysz? Tylko nie licz tych co są zatrudnieni w społkach miejskich, bo ci jako pierwsi opuszczą wasz czerwony Titanic. Bo chcą dalej kasować i nie beda za ciebie umierać. Zatem został ci jeden radny. Więc z czym do ludzi? Sam nic nie możesz, bo nie jesteś radnym i zostałeś wyrzucony na śmietnik historii. A twój ewentualny Koalicjant czy Nowoczesna złożyla na ciebie donos do prokuratury za przeprawę. Czyli pewnie kraty na ciebie czekają. Tam takich niskich lubią.
Dodano: 26.10.2018 20:45    Przez: ~Pogodynek
Twarde dane. Wycena giełdowa ZE PAK, w cenach zamknięcia za akcję- na pierwszej sesji X.2012r. 25,90 zł ,- 2013 r. max 31,60 zł, -2014 r. max 33 zł ,- XII 2015 r. rządy PiS i tąpniecie poniżej 9 zł za akcję. Dzisiaj 26.X.2018 r.w sezonie grzewczym 6,91 zł za akcję. Dzisiaj warszawski indeks giełdowy analitycy określają jako krajobraz po katastrofie.Sesja zakończyła się fatalnie.Zejście głównego indeksu giełdy poniżej kluczowego wsparcia jest sygnałem najgorszym z możliwych. Oznacza bowiem, że bessa zapoczątkowana przed dziewięcioma miesiącami jest z dużym prawdopodobieństwem w najbardziej dynamicznej fazie spadku!!! Hasło wyborcze PiS było...Polska w ruinie, ale nie dodali, że mówili o sobie.
Dodano: 26.10.2018 22:00    Przez: ~pis i Polska w ruinie..
Taki mlody komunista czyzby potomk Rozanskiego???
Dodano: 26.10.2018 22:17    Przez: ~anty sld anty czerwoni
Nigdy nie zagłosuję na PEOWCÓW NIGDY.
Dodano: 26.10.2018 22:59    Przez: ~SPRZEDAWCZYKI
Akcje paku spadają bo nie ma decyzji na ościsłowo z każdym przesunięciem Decyzji środowiskowej a jak były po te 33 zł to przez to że zapadła decyzja o odrolnieniu gruntów pod odkrywkę wtedy te akcje skoczyly więc nie wiem propagandy że gospodarka ma się źle tylko pak ma się źle bo brak decyzji oznacza jego upadek przez to akcje tanieją !
Dodano: 26.10.2018 23:11    Przez: ~!
No ale nikt z czerwonych nie kazał zap***ralać za miskę ryżu jak bankier i milioner Morawiecki nam POLAKOM !!!!! PIS TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO!!!!!
Dodano: 26.10.2018 23:32    Przez: ~POLAK
PO TO KONTYNUACJA SLD ludzie odsuncie Korytkowskiego od koryta
Dodano: 27.10.2018 07:32    Przez: ~Xmen
Giełda jest barometrem gospodarki, wyprzedza gospodarkę o ok.pół roku, a teraz szoruje po dnie. Nie tylko akcje ZEPAKu spadają na łeb na szyję, ale wszystkich spółek, a zwłaszcza polskich perełek, tych największych z WIG20, Orlenu, KGHM, PKO BP, PZU, Pekao, JSW. Kapitał zagraniczny zabiera się z Polski i się od nas odwraca, bo pieniądze lubią spokój,a nie brak pewności jutra i chaos polityczny.Za duże ryzyko inwestycyjne. Świat traci nami zainteresowanie. Bez tego kapitału nie będzie płynności na giełdach, i będziemy małą prowincjonalną giełdziną i kraikiem, zadufanym w swojej szczytnej przeszłości, ale bez przyszłości. Nie wiem kto chce dyskutować z twardymi danymi. Tutaj nie da się uprawiać propagandy sukcesu., która mydli ludziom oczy jak to jest pięknie i jacy to jesteśmy ważni.,a mogą nakryć nas czapką.
Dodano: 27.10.2018 12:49    Przez: ~pis i Polska w ruinie..
Prawdziwe zadłużenie Polski wyszło na jaw, to aż 276% PKB! Politycy Pis bardzo długo ukrywali prawdziwy dług publiczny Polski. GUS podaje, że wynosi on nie około 56% PKB i niecałe 1 bilion zł jak dotychczas podawano,ale..aż 276% PKB ,co daje prawie 5 bilionów złotych! GUS 20 kwietnia 2018 podał dane…z końca 2015 roku. Dziś mamy 2018 i zadłużenie z pewnością przekracza już 300% PKB. Jest to wielki skandal, który wyszedł na jaw tylko dzięki temu, że Komisja Europejska nakazała Polsce prawidłowe policzenie długu publicznego. I kto tu kłamie?
Dodano: 27.10.2018 13:21    Przez: ~pis i polska w ruinie..
Jak mozna Katechete desygnowac na tak wazny urzad ????? Prezydent to musi byc jak Menadzer w firmie , posiadac wiedze zarzadzania i ekonomi i dar z calania ludzi ! Zenada !!!!!!
Dodano: 27.10.2018 14:11    Przez: ~konin
avatar Czewone świnie popieraja qrwy i żłodziei, przeciez to oczywista oczywistość.Byłem dzisiaj na bazarku a tam kapuś aktor z przydupasami rozdaje gazetki wydrukowane z kasy podatników czyli nas.Z dugiej strony w sklepiku poseł Galęba zapieprza za ladą, zatrudnia ludzi i wypracowuje dochód narodowy.Sam ten fakt nie pozwalł bymi nie zagłosować na zykłych pasożytów zerująch na ciężko pracujących Polakach.I to jest po za ideologią czy sympatiami politycznymi.
Dodano: 27.10.2018 14:35    Przez: Tomasz Kobrzycki
POpaprancy nie będą rządzić naszym miastem SLD to KOMUNA i obalą ją młodzi KONINianie mamy dosyć tych brudnych skorumpowanych rządów LEWICY. CHOJNACKI NA PREZYDENTA PROWADZ NAS WODZU
Dodano: 27.10.2018 14:52    Przez: ~MŁODZI GNIEWNI
Z.Chojnacki to może poprowadzi,ale..procesję na Boże Ciało,a i to za księdzem i świętymi figurami. Z retoryki PiS..Spadki i zapaść na giełdzie,czyt.w końcu w gospodarce,i krwista czerwień zawalających się wskazników to przecież doobrze, no bo czerwień i biel to nasze barwy narodowe,to Polska właśnie, no i krew jest czerwona, i maki na polu. Jest sielsko i anielsko..A że zadłużenie Polski jeszcze nigdy nie było tak duże i nigdy tak szybko nie rosło, że w ciągu trzech pierwszych miesięcy tego roku długi urosły o kolejne 27 miliardów zł! to przecież doobrze, bo to wszystko dla dobra narodu i ojczyzny,żeby Polska narodowa rosła w siłę,a bogobojnym,uczciwym ludziom żyło się dostatnio. Ale długi trzeba kiedyś spłacić,i toTy dojony człowieczku i twoje dzieci za to zapłacą.
Dodano: 27.10.2018 16:23    Przez: ~pis i Polska runie..
Polacy nie dopuścimy żeby czerwona zaraza zjadła nasze miasto do końca .Nie dla PO bo to kontynuacja poprzednich rządów
Dodano: 27.10.2018 18:47    Przez: ~ewa co pączków nie lubi
Panie generale Alfredzie M.Pisz Pan za siebie a wszyscy ma Pan na myśli czerwoną zarazę przyspawaną w Koninie.O nie drogi Panie.Czas na zmiany .Pozdrawiam i oznajmiam Panu że Polacy głosują na Zenona Chojnackiego PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 27.10.2018 19:37    Przez: ~ewa
PiS i Waszkowiak cztery lata temu poparli Nowickiego! O co chodzi?! Boicie się, pisiaki??
Dodano: 27.10.2018 21:34    Przez: ~qwerty
mam swój rozum i swoje zdanie o dotychczasowych długoletnich rządach PO i SLD w Koninie. Efekty tych rządów odczuwamy dzisiaj. Nie będzie kilku z wierchowki decydowało kogo mam poprzeć w II turze. Chcę kogoś nowego dla Konina
Dodano: 29.10.2018 10:32    Przez: ~roztropek
Czerwoni nie odpuszczaja , ciężko im się pogodzić ze swoją klęską wyborczą, wydaje im się ze popierając swojego kamrata, będą uczestniczyć w rządzeniu miastem, mieszkańcy zaglosujcie za dobrą zmiana, nie dajcie sie zwieść, glosujcie cla siebie
Dodano: 26.10.2018 15:17    Przez: ~Zatroskany
Korytkowski nie potrzebuje SLD, żeby zarządzać miastem razem z jego mieszkańcami. Z pewnością wykorzysta potencjał młodych ludzi, których Nowicki nie chciał zauważać, otaczając się emerytami.
Dodano: 26.10.2018 15:34    Przez: ~Dana
Dana jaka wizja ,jaki program?Ten Pan miał już się możliwość wykazać.A pamiętam go głownie z manifestacji KOD.
Dodano: 26.10.2018 15:38    Przez: ~darek
najwidoczniej Korytkowski potrzebuje SLD skoro tak szybko się dogadali
Dodano: 26.10.2018 15:52    Przez: ~po
Dogadani to oni byli zawsze!
Dodano: 26.10.2018 16:07    Przez: ~PO-SLD=zero
Tusk na prezydenta, Schetyna na premiera, Lewandowski na min. przekształceń, Rostkowski na min. finansów, i po roku Polski NI MA !
Dodano: 26.10.2018 16:41    Przez: ~ewa
@ewa - a ty pissuarze leb pod topór....
Dodano: 26.10.2018 16:58    Przez: ~Pn
Cytat z SLD: "Jeśli dojdzie do koalicji SLD z PO i Nowoczesną to będzie kontynuacja polityki prezydenta Józefa Nowickiego". Oczywistość i guzik ze zmiany. Teraz wszystkie komuchy, czarne marsze, złodzieje, teńczowe panny i chłopcy poprą PO. Oczywiście też cała banda imbecylów martwiacych sie 23 mld zl na plus500 czy 70 mln dla Rydzyka w czasach gdy budżet wzrósł o 100 miliardow zl; ZUS zwraca dotacje do budżetu 10 miliardow a bezrobocie wg. Eurostatu to 3,8% i 4 najniższe w UE. W tych warunkach wynik PiS do Sejmików jest wyjątkowo świetny.
Dodano: 26.10.2018 18:37    Przez: ~Lo
Pn dla Ciebie PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 26.10.2018 18:49    Przez: ~ewa
Pan Chojnacki na Prezydenta i tego chcą Polacy z Konina ,których jest większość
Dodano: 27.10.2018 13:58    Przez: ~ewa
Sojusz Geriatrii demagogicznej...... arivederci Roma¡!!!!!!!!
Dodano: 27.10.2018 15:31    Przez: ~su_arez@wp.pl
na miejscu korytkowskiego POgonił bym komuchow bo młodzi POwiedza papa. nigdy więcej POmuchow w Koninie!!!!
Dodano: 26.10.2018 15:18    Przez: ~Pn
Katecheta zje Kotleta, a miasto będzie miało niestrawność przez 5 lat. PiS nie ma nam nic do zaoferowania. Chyba, że więcej pomników i skwerów Kaczora.
Dodano: 26.10.2018 15:45    Przez: ~Dana
O ku... co ja widzę na tej focie.Toż to Tercet Egzotyczny!
Dodano: 26.10.2018 16:02    Przez: ~janiemoge
Dana weź się nie ośmieszaj ,wszyscy mamy dość platfusów i każdy prawdziwy Polak o tym wie
Dodano: 26.10.2018 16:15    Przez: ~ola
Przestań ola dzielić Polaków na jakiś prawdziwych i nieprawdziwych .Prawda jest taka ,że obaj kandydaci nie nadają się ,ani z po ani z pisu . O sld szkoda gadać ,a Pałasz to niech zajmie się bawieniem wnuka .
Dodano: 26.10.2018 16:30    Przez: ~do oli pisówy
@janiemoge - to spójrz na kutdupla, pawlowicz i maciore a. rzygniesz bardzo obszernie...
Dodano: 26.10.2018 17:01    Przez: ~Pn
Tylko kandydat z prawicy jest w stanie wnieść dobre zmiany w Koninie.
Dodano: 26.10.2018 19:22    Przez: ~Adam
Ludzie zadtsnowcie sie jakie przygotoeanie zawodowe do zarzadzania miastem moze miec Katecheta ???? Jakie wyksxtalcenie posiada ten Pan ???? Katecheta ! - Prezydentem !!! , Źenada !!!
Dodano: 27.10.2018 14:17    Przez: ~!!!!
Jeśli wygra Korytkowski nic się nie zmieni, jak to powiedziano będzie nowa jakość. HA ha ludzie nie dajcie się nabrać. Tylko Zenek Chojnacki jest w stanie ruszyć te układy , okładziki.
Dodano: 26.10.2018 15:18    Przez: ~Wow.
Zenek do szkoły, religii uczyć, bo nic innego nie umie. Zarządzanie miastem to coś więcej, niż odmawianie zdrowasiek.
Dodano: 26.10.2018 15:29    Przez: ~Dana
Dana brudzia piłaś z Panem Chojnackim
Dodano: 26.10.2018 15:30    Przez: ~Po to dno
Nie przesadzaj z tym panem to tylko katecheta.
Dodano: 26.10.2018 16:32    Przez: ~I tyle
wiele byś dała żeby chociaż być katechetą no nie????
Dodano: 26.10.2018 16:42    Przez: ~marek
Katecheta wam urządzi miasto,będziecie na kolanach po prośbie chodzili
Dodano: 26.10.2018 18:33    Przez: ~racjo
Korytkowski byłby kontynuacją polityki Nowickiego, nic by się nie zmieniło.
Dodano: 26.10.2018 19:21    Przez: ~Wojtek
On nic nie moze ..nic nie potrafi .To zwykly nauczyciel -katecheta .Konin potrzebuje silnego i odwaznego managera. Prezydenta,ktory ma pomysł na to miasto.A pan Chojnacki tego pomyslu nie ma zrobi wszystko co prezes powie.To jest zwykly szeregowy żołnierz Kaczyńskiego.
Dodano: 26.10.2018 21:03    Przez: ~Wybieram Korytkowskiego
Pałasz,Darul.itp...24 lat przy żłobie i jeszcze wam mało,jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości i nie słyszeć opinii zwykłych ludzi ....wasz czas minął!!!
Dodano: 26.10.2018 21:48    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Korytkowski poda się do dymisji i Nowicki będzie prezydentem. Taka koalicja za stanowiska w spółkach miejskich
Dodano: 26.10.2018 15:23    Przez: ~Ole
Najpierw zajrzyj do ordynacji wyborczej. Jeśli prezydent podaje się do dymisji, muszą być kolejne wybory. A Nowicki na szczęście idzie na emeryturę i już mamy go z głowy :DTeraz czas na młodych. Tylko Piotr Korytkowski!!!
Dodano: 26.10.2018 15:42    Przez: ~teresa
terenia tylko Pan Chojnacki i basta
Dodano: 26.10.2018 16:16    Przez: ~ewa
@eea ,m- tylko sie nie zessray troku pisuarski. Twój katechetta ma poważny problem. Wynik bedzie jak w wawce czyli MIAZGA.
Dodano: 26.10.2018 17:03    Przez: ~Pn
Wybierajmy człowieka z PiS-u na Prezydenta, czy nie dość mamy komuny w Koninie ?
Dodano: 26.10.2018 19:24    Przez: ~Prawy
Tylko Nie PO i Korytkowski bo będzie powtórka tego co było. Koninianie mądrzy ludzie inie dadzą się kolejny raz nabrać.Widzę pełną mobilizację i Pan Alfred wrócił.Szkoda waszego pisania .My wiemy co zrobić
Dodano: 26.10.2018 19:44    Przez: ~ewa
Nie zagłosuję na aparatczyka platfusów co Polskę by sprzedali Niemcom .
Dodano: 26.10.2018 22:43    Przez: ~PO to dno
Ludzie! Budzimy się! Platforma mogła zrobić wszystko a nie zrobiła nic. A teraz nagle zaczną robić? Manipulacja trwa w obozie PO
Dodano: 26.10.2018 15:24    Przez: ~Karim
A co przez 20 lat zrobił Choinacki dla Konina? Nic!Kompletnie NIC! Siedział jak ta mysz kościelna.
Dodano: 26.10.2018 16:37    Przez: ~Tylko nie pis
Dużo poczytaj to będziesz wiedział.TYLKO NIE PEŁO
Dodano: 26.10.2018 16:43    Przez: ~witek
Ludzie, pis zamyka kopalnie a przez to zaorze region. Obudzcie sie i pogoncie tw czarne miernoty z miasta.
Dodano: 26.10.2018 17:04    Przez: ~Pn
To samo masz w PSL. Co chwila coś chcą, obiecują. A jak sie ich pytają czemu tego w czasie 8 lat rządow z PO nie zrobili to nabieraja wody w usta. PSL rządziło, ale mic nie mogł. PO mogło ale nie umiało 4 lata posłać sześciolatków do szkoły. Partia kanapowych i nieudolnych opowiadaczy, na ktörych by nikt nie spojrzał i nie posłuchał gdyby nie codzienny przekaz prasy niemieckiej jak to kraj jest w ruinie, jaki wstyd na świat, że sie bogaci budżet, bezrobocie spada. Co robić jak ich idolem jest uciekinier z PL Tusk, zostawiajac kraj i premierostwo dla posady sekretarki.
Dodano: 26.10.2018 18:46    Przez: ~Lo
Pn a świstak zawija Ościsłowo w sreberka wiesz
Dodano: 26.10.2018 18:51    Przez: ~PO to dno
No cóż to mogło spowodować? Po prostu strach przed PiS-em. Ale tak to Czerwone barachło odwdzięczyło się PiS-owi za poparcie Józinka w 2-gich turach w dwóch poprzednich wyborach.
Dodano: 26.10.2018 15:25    Przez: ~tyle
Arytmetyka wyborcza z wskazuje,że trójca święta-Chojnacki,Kotlarski i Kuznowicz ugrali razem 43,7% w pierwszej turze i tym samym katecheta pójdzie po II turze na katecheze!
Dodano: 26.10.2018 20:56    Przez: ~szkarlatyna
Obyś szkarlatyna zachorowała naprawdę ,nieuku i nieudaczniku życiowy
Dodano: 26.10.2018 22:44    Przez: ~PO to zło
Potraficie tylko rzucać wyzwiskami,"udacznicy" z PiS,a meritum za grosz.I życzę ci zdrowia i spokoju,bo ci się przyda po wyborach.
Dodano: 27.10.2018 11:18    Przez: ~życzliwy
Zadajcie sobie pytanie czy dalej chcecie rządy PO/SLD?!Zmienmy to w końcu
Dodano: 26.10.2018 15:25    Przez: ~Lopez
Kazde lepsze id czarnego g....
Dodano: 26.10.2018 17:05    Przez: ~Pn
Dokładnie PO =SLD !!!
Dodano: 26.10.2018 22:10    Przez: ~Klh
lepsze to niż kler !
Dodano: 27.10.2018 14:27    Przez: ~obywatel
A mnie tam kler nie przeszkadza
Dodano: 28.10.2018 14:16    Przez: ~patryk
Ręka rękę myje . ALE TO JUŻ BYŁO . Tose ne vrati , pane Havranek
Dodano: 26.10.2018 15:27    Przez: ~jeszcze więcej dziadostwa
Chcecie klęczeć, głosujcie na PiS, chcecie w miarę normalnego Konina, głosujcie na Koalicję! Czy nie zauważyliście, że na zaściankowości i zacofaniu, nie da się zbudować normalnego społeczeństwa. Czy chcecie, żeby z naszego miasta, uciekło znowu kilka tysięcy młodych mieszkańców? Ja chcę normalnego miasta i zagłosuję na Piotra Korytkowskiego!
Dodano: 26.10.2018 15:27    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Chyba cię pogięło generale bliżniaku Kobrzycki.Nigdy więcej PO w Koninie,nie chcemy żeby było tak jak było.Chcemy zmian.Nie dla PO.
Dodano: 26.10.2018 15:32    Przez: ~ewa
ty nie jesteś bratem Kobrzyckieg,ty jesteś pejsatym bratem starszym w wierze,a imię twoje to Mordechaj..
Dodano: 26.10.2018 16:00    Przez: ~ajwaj
Brawo bracie Kobrzysia. Won z sikami.
Dodano: 26.10.2018 17:06    Przez: ~Pb
Pani Ewo Wasze ''zmiany'' ,to obsiadanie rad nadzorczych i demolowanie wszystkiego co z takim trudem w wolnej Polsce zbudowano. Popatrzcie na LOT. Może skończyć jak hodowla koni arabskich w Janowie.
Dodano: 26.10.2018 17:13    Przez: ~am
Lot a kto tam steruje tym strajkiem?Kopaczka i ten drugi cwaniak.Chcą doprowadzić do upadku LOT ale naród mądry już tego nie kupi.
Dodano: 26.10.2018 18:53    Przez: ~PiS
Strajkiem w LOT-ie steruje PO, to strajk POlityczny.
Dodano: 26.10.2018 19:27    Przez: ~Iza
No LOT to ma ponad 2000 osób załogi pokładowej. Osobną firma to Porty Lotnicze. W sumie kilka tysięcy miejsc pracy jako zależny biznes. Strajkuje 56. Dosłownie około 60 jak podają strajkujący. Prezes liberał czyli jak z PO czy Nowoczesnej. Czemu te media tak się o tych 56 ludzi martwią? wieszcza klęskę LOT w latach rekordów: ilość tras, pasażerów, samolotów, zysków? Czemu, czemu, czemu tak tych 56 strajkujących jest ważnych a przyszłość kilku tysięcy miejsc pracy w energetyce konińskiej nie? Czyżby media Niemieckie już rozpoczęła bitwę przeciw Centralnemu Portowi Komunikacyjnemu?
Dodano: 27.10.2018 00:50    Przez: ~Lo
1 z 18
1234567891011...18>>