Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Konińska dolina energii, czyli poparcie marszałka dla kandydata KO

Dodano: 26.10.2018 15:11

Marszałek województwa wielkopolskiego - Marek Woźniak przybył z Poznania, aby wesprzeć Piotra Korytkowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Konina, tuż przed druga turą wyborów.

Panowie podpisali deklarację o konińskiej dolinie energii jako wspólnym projekcie na przyszłość. - Wokół nowoczesnych technologii będzie tworzone otoczenie, które może spowodować, że region koniński zostanie przestawiony na nowe drogi rozwoju. W programie postawiliśmy na to, że Konin będzie miał drugą młodość – powiedział P. Korytkowski. - Wierzę, że stanie się to możliwe. Projekt związany z konińską doliną energii był przygotowany z samorządem województwa wielkopolskiego.

- Przyjechałem natychmiast do Konina, żeby udzielić poparcia P. Korytkowskiemu, abyśmy mieli partnerów w postaci prezydentów wielkopolskich miast. Konin jest tutaj istotny, musi otworzyć nową perspektywę rozwoju, nowoczesną, opartą na nowoczesnych technologiach, nieco innej wizji energetyki – powiedział Marek Woźniak. - Ten potencjał ludzki i pewną tradycję związaną z energetyką, warto kontynuować, ale w nowej odsłonie. Chcemy się wpisać w projekt regionów, które będą się przekształcać na nowych technologiach. To wszystko wymaga podjęcia dobry partnerskich, rozmów w Brukseli. A Piotra Korytkowskiego widzę w tych rozmowach jako partnera dla naszych brukselskich kolegów. Kandydat PiS, biorąc pd uwagę, jaka antyeuropejską politykę prowadzi ta partia, jest dla mnie partnerem niewiarygodnym. Tam mówimy o partnerstwie, mówimy o regionach bliźniaczych, które mają się wymieniać doświadczeniami. Trzeba przejść z dzisiejszego dnia w przyszłość z jakimś elementem bezpieczeństwa energetycznego dla paku i dla całego systemu energetyki polskiej. Liczę, że Piotr Korytkowski jako osoba otwarta, nowocześnie myśląca o przyszłości regionu konińskiego będzie działał, dlatego zdecydowałem się poprzeć i trzymam kciuki za zwycięstwo.

- Chciałbym, żeby Konin stał się takim motorem napędowym całej tej części Wielkopolski, żeby Wielkopolska wschodnia brzmiało dumnie – powiedział P. Korytkowski. Panowie podpisali się pod wspólnym hasłem "Konińska dolina energii". 

  • Konińska dolina energii, czyli poparcie marszałka dla kandydata
  • Konińska dolina energii, czyli poparcie marszałka dla kandydata
  • 1540559826-tq5uax-img_6769.jpg
  • 1540559827-nbz05r-img_6781.jpg
  • 1540559828-kxvt5l-img_6768.jpg
  • 1540559828-6vf7cu-img_6783.jpg

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piotr Korytkowski,   Marek Woźniak,   wybory 2018,   dolina energii,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sprywatyzowali PAK i uznają to za sukces "Konińska dolina energii". Teraz kolej na MPEC, może niemieccy inwestorzy podobnie jak w Turku. Energia Solorza, ciepło niemieckie i gaz ziemny sowiecki. Z pewnością z tego dołka-doliny będziemy zadowoleni i uznamy za szczyt osiągnięć. Aha, bym pominął, jeszcze konińską przeprawę przez Wartę można oddać prywatnemu inwestorowi, a la śp. Kulczyk. Niech sobie ktoś biznes na naiwnych koniniakach robi.
Dodano: 26.10.2018 16:04    Przez: ~platforma Korytkowskiego
Z tego co pamiętam po gorąco popierało sprzedaż kopalni cukrowni huty fugo elektrobudowa itp klakiernia z sld ich popiera bo to ostatnia nadzieja dla ich wujków i cioci na utrzymanie miejskich posad po współrządziło z SLD i są współwinni że nasze dzieci nie są przy nas blisko tylko włóczą się po poznaniach lub Niemczech tylko terapia wstrzasowa dla Konina albo dalsza stagnacja i wyborcze obietnice o elektrowni wodorowej i milionie baterii słonecznych a przyjdzie co do czego to i gruz z kominów elektrowni schandlują tak jak zrobili to z cukrownią taka jest prawda o tym powiecie nie bez powodu ludzie z niego uciekają
Dodano: 26.10.2018 16:03    Przez: ~Obywatel
PO nigdy nikomu nic nie dało lewarki p***rolone
Dodano: 26.10.2018 15:53    Przez: ~Świnka Lubnauer🐖
HAHAHA a przez 8 lat marszałek co zrobił dla Konina śmieszne. Ale to dziady.
Dodano: 26.10.2018 17:24    Przez: ~xD
Czy jeszcze raz mieszkańcy Konina dadzą się nabrać na obietnice PO-SLD ?
Dodano: 26.10.2018 17:03    Przez: ~Czas na zmiany.

KOMENTARZE

No to wbili ostatni gwóżdż w Koryto.Gratuluje.
Dodano: 26.10.2018 15:30    Przez: ~aco
Brawo Koalicja Obywatelska. To jedyna nadzieja dla miasta.
Dodano: 26.10.2018 15:44    Przez: ~ok
W końcu ktoś zaproponował transformację tego regionu. Pisiorki nie dostaną kasy na te inwestycje bo obrazili w Unii już wszystkich. Tylko Piotr Korytkowski i marszałek Woźniak. Brawo koalicja, oby do przodu!!!!
Dodano: 26.10.2018 15:56    Przez: ~Dominik
Z tego co pamiętam po gorąco popierało sprzedaż kopalni cukrowni huty fugo elektrobudowa itp klakiernia z sld ich popiera bo to ostatnia nadzieja dla ich wujków i cioci na utrzymanie miejskich posad po współrządziło z SLD i są współwinni że nasze dzieci nie są przy nas blisko tylko włóczą się po poznaniach lub Niemczech tylko terapia wstrzasowa dla Konina albo dalsza stagnacja i wyborcze obietnice o elektrowni wodorowej i milionie baterii słonecznych a przyjdzie co do czego to i gruz z kominów elektrowni schandlują tak jak zrobili to z cukrownią taka jest prawda o tym powiecie nie bez powodu ludzie z niego uciekają
Dodano: 26.10.2018 16:03    Przez: ~Obywatel
Sprywatyzowali PAK i uznają to za sukces "Konińska dolina energii". Teraz kolej na MPEC, może niemieccy inwestorzy podobnie jak w Turku. Energia Solorza, ciepło niemieckie i gaz ziemny sowiecki. Z pewnością z tego dołka-doliny będziemy zadowoleni i uznamy za szczyt osiągnięć. Aha, bym pominął, jeszcze konińską przeprawę przez Wartę można oddać prywatnemu inwestorowi, a la śp. Kulczyk. Niech sobie ktoś biznes na naiwnych koniniakach robi.
Dodano: 26.10.2018 16:04    Przez: ~platforma Korytkowskiego
Może Pan Korytkowski jakie to zyski mamy z działalności WORDu. Pojazdy ze znaczkiem "L" i egzaminacyjne paraliżują Konin.Gdzie Pan mieszka, że ten problem Pana nie dotyczy?
Dodano: 26.10.2018 16:08    Przez: ~platforma Korytkowskiego
kto w te p***ry uwierzy- dolina energii - chyba chory na umyśle ?
Dodano: 26.10.2018 16:09    Przez: ~bolo
Dolina Energii to pierwszy tak szeroko zakrojony program rozwoju regionu konińskiego jaki powstał tu od 30 lat. Pan Piotr Korytkowski to jedyna nadzieja dla miasta Konina na przełamanie stagnacji. Od kilku lat pracuję w jednej z wojewódzkich instytucji w Poznaniu i nigdy nie było takiego nacisku na rozwój Konina. Wygrana PiSu wszystko zaprzepaści. Ale widzę co się dzieje w miastach zarządzanych przez PiS to jest tragedia. To jest dramat wielu miejscowości. Z ludzi z przypadku robi się kierowników i prezesów. Możecie mi wierzyć PiS zrujnuje to miasto. Korytkowski i Woźniak mogą Konina uratować i to Wasza jedyna nadzieja.
Dodano: 26.10.2018 16:16    Przez: ~poznanianka
Znajomy z urzędu marszałkowskiego mówił mi, że serio będzie kasa dla Konina. Ale na pewno nie dostanie jej katecheta co by oddać Rydzykowi.
Dodano: 26.10.2018 16:17    Przez: ~urny
Brawo Pan Chojnacki jedyny godny kandydat na fotel Prezydenta
Dodano: 26.10.2018 16:20    Przez: ~ala
Ludzie! Budzimy się! Platforma mogła zrobić wszystko a nie zrobiła nic. A teraz nagle zaczną robić? Manipulacja trwa w obozie PO
Dodano: 26.10.2018 16:29    Przez: ~prawa
chyba do porażki ,ZENON CHOJNACKI POLAK na PREZYDENTA
Dodano: 26.10.2018 16:36    Przez: ~ewa
Tusk na prezydenta, Schetyna na premiera, Lewandowski na min. przekształceń, Rostkowski na min. finansów, i po roku Polski NI MA !
Dodano: 26.10.2018 16:40    Przez: ~ewa
Oddzielimy plew od ziarna zobaczymy ile prawdziwych Polaków i patriotów mieszka w Koninie.Już za tydzień będzie wiadomo
Dodano: 26.10.2018 16:49    Przez: ~edyta
8 lat rządzili doprowadzili Konin do ruiny i myślą że mieszkańcy dadzą się nabrać .Naiwniacy
Dodano: 26.10.2018 17:28    Przez: ~waldek
Dolina mlekiem i miodem płynąca ,do której prowadzi przeprawa .To już było Panie Korytkowski.Czas na zmiany.Mam nadzieję że Prezydentem zostanie Pan Chojnacki
Dodano: 26.10.2018 17:36    Przez: ~ala
PO pokazalo nam przez 8 lat jak rządzić i teraz Konin nam pieknie rozkwita Bu haha
Dodano: 26.10.2018 17:39    Przez: ~Yt
Podoba mi się ten "gaz ziemny sowiecki" w komentarzu z 16:04-kochany napisz coś jeszcze.
Dodano: 26.10.2018 17:44    Przez: ~kasiulka
PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 26.10.2018 18:44    Przez: ~ewa
Jaja sobie z ludzi robicie? Jaka deklaracja? Te gryzmoły na zmywalnej tablicy to jest deklaracja? Nie wierzę, nie wierzę panu Woźniakowi - przez tyle lat traktował Konin jak podrzutka, a teraz cmok i z żaby robi się książę poziomkowej urody? Wszyscy kłamiecie! Panie Korytkowski - widzę, że ambicja pana rozpiera. Niech pan uważa, kiedy już pan wejdzie w to środowisko lewackich salonów - złote jabłka kryją w sobie gorycz popiołów.
Dodano: 26.10.2018 18:49    Przez: ~mane tekel fares
dolina to jest ale na tych zdjeciach
Dodano: 26.10.2018 19:02    Przez: ~koko
tylko umieją nabazgrać na tablicy trzy bezsensowne słowa
Dodano: 26.10.2018 19:10    Przez: ~jw
A że tusk sam jegomość z brukseli nie przyjechał
Dodano: 26.10.2018 19:11    Przez: ~sax
Pis.. i wszystko pisgnie!!! Już odkurzajcie czarne ciuchy, bo tylko ten kolor będzie dozwolony! A Konin naprawdę jest miastem wartym Zachodu i rozwijanym na miarę Zachodu.
Dodano: 26.10.2018 19:25    Przez: ~POkoloruj świat..
PiS uprawia propagandę sukcesu, efekty ,dobrej zmiany,PiS w gospodarce już są, wszystko drożeje,prąd ma zdrożeć o 40%, inflacja rośnie, inwestycje siadają, zwł.prywatne,przedsiębiorców coraz bardziej się obciąża,zaciska się im pętlę, a giełda leci na łeb na szyję, krwista czerwień zalewa parkiety od blisko roku. Gospodarka się kurczy,a otoczenie ekonomiczne się pogarsza!!To są twarde fakty i prawda!, a nie te wyPiSywane na paskach w TVP. Za chwilę wszystko tąpnie bo nie ma rozwoju, i nie będzie kaski na socjalne obietnice, aale 70 mln dla Rydzyka zawsze się znajdzie..bo można zawsze podnieść podatki lub wprowadzić nowe, np.katastralny od nieruchomości. Wystarczy przegłosować nocą stosowną ustawę...uhu,hu.., bo jak ktoś ma większość to się z mniejszością nie liczy... To prowadzi do dyktatury i tu jest niestety realne legislacyjne zagrożenie! A ciemny narodzie módl się, płacz i płać.
Dodano: 26.10.2018 19:41    Przez: ~POpieraj POstęp
Dane z miesięcznika Forbes 39. ZE PAK Zygmunt Solorz wartość 1 361 przychód 2 705 ebida371 zadłużenie b.d. Energetyka 39 największą firma w Polsce Ci co mówią że upadek tej firmy to Pikuś dla powiatu niech się pukną w głowę a po wraz z SLD sprzedało tą firmę razem z pracownikami naszego powiatu
Dodano: 26.10.2018 20:11    Przez: ~Ty
POparcie TW "EDWARD" TW "AKTOR -dobija Korytkowskiego !!!
Dodano: 26.10.2018 20:24    Przez: ~PEWNE jak amen w pacierzu
Szkoda czasu i energii na jadowicie i kłamliwie PiSkających na tym portaliku. Lepiej zająć się działaniem i pracą dla POprawy, POstępu i rozwoju, bo tu chodzi o Konin i naszą przyszłość, to już nie są żarty, tylko kwestia Zachodu!, lub ciemnogrodu.
Dodano: 26.10.2018 20:46    Przez: ~pis off..
Pelo to Ambergold,czysciciele kamienic,reprywatyzacja,podniesieni wieku emerytalnego,sprzedaz majatku polskiego....czego nie Rozumiecie...przeciez to ludzie ,ktorzy innych maja gdzies....nie dawajcie się nabrac
Dodano: 26.10.2018 21:14    Przez: ~Tw aktor
Wycena giełdowa ZE PAK, w cenach zamknięcia za akcję- na pierwszej sesji X.2012r. 25,90 zł ,- 2013 r. max 31,60 zł, -2014 r. max 33 zł ,- tąpniecie w XII 2015 r. poniżej 9 zł za akcję. Dzisiaj 26.X.2018 r.w sezonie grzewczym 6,91 zł za akcję. Dzisiaj warszawski indeks giełdowy, WIG20 analitycy określają jak krajobraz po katastrofie.Sesja zakończyła się fatalnie.Zejście głównego indeksu giełdy poniżej kluczowego wsparcia jest sygnałem najgorszym z możliwych. Oznacza bowiem, że bessa zapoczątkowana przed dziewięcioma miesiącami jest z dużym prawdopodobieństwem w najbardziej dynamicznej fazie spadku.
Dodano: 26.10.2018 21:38    Przez: ~pis i Polska w ruinie..
Przepraszam kochani. Doczytałem dziś, że mnie ten TVN kłamie. Ten Onet chyba też. No ja ciągle widzę u nich te informacje jak to wszędzie są podwyżki, nowe podatki, nowe służby podatkowe i jak to Nam jest źle. Ja im wierzę przecież czemu mają kłamać. No kapitał w prasie nie ma znaczenia. Tylko dziś się natknęłam na taką znaną instytucję liberałów jak kochane PO i Balcerowicz lub lepsze:Centrum im. Adama Smitha. Oni tam badają obciążenia podatkowe i co roku ogłaszają dzień wolności podatkowej. Im wyszło, że ten dzień wypadł w tym roku najwcześniej od 20 lat. Państwo Nas ciemięży mniej niż za PO a do kasy jeszcze przybyło 100 mld złotych. Komu wierzyć? Jak to możliwe. Kto tu kłamie.
Dodano: 27.10.2018 00:36    Przez: ~POpieraj POdstęp
Przyjechał znajomy co płaci Korytkowskiemu 20 tys. zł na miesiąc za dyrektorowanie w WORD, by uskuteczniać dalszą ściemę. Nie wierzcie w ten przekaz - nie da się zelektryfikować Konina na bazie zielonej energii. To jest utopia i propaganda dla potrzeb kampanii wyborczej i utrzymania się przy korycie. W efekcie kolejnych lat rządów pasożytniczej koalicji Konin zaorają i zamkną.
Dodano: 27.10.2018 01:24    Przez: ~Pogodynek
A wcześniej ten cały marszałek to nie mógł przyjechać tylko dopiero teraz? Bo co PO rządzi w Poznaniu to tutaj też by chciało po władzę sięgnąć,mam nadzieję że Korytkowski przegra,majac już przy sobie układy nie wróży to nic dobrego,a Konin i tak nigdy nie będzie Poznaniem.
Dodano: 27.10.2018 08:45    Przez: ~Ha
Sami chyba nie wierzą w to co mówią. Poseł jeszcze niedawno jakiś tak optymistyczny co do tego regionu nie był. Co najwyżej wszystko w prywatnych rękach, a mieszkańcy i tak nic z tego nie będą mieć. Nie wierzę w te wasze hasła. Mało konkretów, o merytorycznie nie wspominając.
Dodano: 27.10.2018 10:44    Przez: ~Specjalusta
Tak po rozmowach z SLD będą nowe gwiazdy samorządu w postaci wiceprezydenta Pałasza lub Nowickiego BRAWO TY......
Dodano: 27.10.2018 12:10    Przez: ~XMEN
Giełda jest barometrem gospodarki, wyprzedza gospodarkę o ok.pół roku, a teraz szoruje po dnie. Nie tylko akcje ZEPAKu spadają na łeb na szyję, ale wszystkich spółek, a zwł. polskich perełek, tych największych z WIG20, Orlenu, KGHM, PKO BP, PZU, Pekao, JSW.Kapitał zagraniczny zabiera się z Polski i się od nas odwraca, bo pieniądze lubią spokój,a nie brak pewności jutra i chaos polityczny.Za duże ryzyko inwestycyjne.Świat traci nami zainteresowanie.Bez tego kapitału nie będzie płynności na giełdach,będziemy tylko małą prowincjonalną giełdziną i kraikiem, zadufanym w swojej złudnie szczytnej przeszłości,ale bez przyszłości.To są twarde dane. A podwyżki, proszę, w Polsce najdroższe tankowanie od 5 lat. Eksperci Reflexu wyliczyli, że rachunki za paliwo będą wyższe niż przed rokiem o 12 % dla benzyny, o 17 % dla diesla i o 18 % dla autogazu. Propaganda sukcesu Pis mydli ludziom oczy jak to jest pięknie i jacy to jesteśmy ważni,a mogą nakryć ...
Dodano: 27.10.2018 13:03    Przez: ~pis i polska w ruinie..
Prawdziwe zadłużenie Polski wyszło na jaw, to 276% PKB! Politycy Pis bardzo długo ukrywali prawdziwy dług publiczny Polski. GUS podaje, że wynosi on nie około 56% PKB i niecałe 1 bilion zł jak dotychczas podawano,ale..aż 276% PKB ,co daje prawie 5 bilionów złotych!GUS 20 kwietnia 2018 podał dane…na koniec 2015 roku, dziś mamy 2018 i zadłużenie z pewnością przekracza już 300% PKB. Jest to wielki skandal, który wyszedł na jaw tylko dzięki temu, że Komisja Europejska nakazała Polsce prawidłowe policzenie długu publicznego.
Dodano: 27.10.2018 13:14    Przez: ~pis i polska w riunie..
avatar Czewone świnie popieraja qrwy i żłodziei, przeciez to oczywista oczywistość.Byłem dzisiaj na bazarku a tam kapuś aktor z przydupasami rozdaje gazetki wydrukowane z kasy podatników czyli nas.Z dugiej strony w sklepiku poseł Galęba zapieprza za ladą, zatrudnia ludzi i wypracowuje dochód narodowy.Sam ten fakt nie pozwalł bymi nie zagłosować na zykłych pasożytów zerująch na ciężko pracujących Polakach.I to jest po za ideologią czy sympatiami politycznymi.
Dodano: 27.10.2018 14:36    Przez: Tomasz Kobrzycki
Z retoryki PiS..Spadki, zapaść na giełdzie, czyt.w końcu w gospodarce, i krwista czerwień zawalających się wskazników to przecież doobrze, no bo czerwień i biel to nasze barwy narodowe,to Polska właśnie, no i krew jest czerwona, i maki na polu. Jest sielsko i anielsko. A że zadłużenie Polski jeszcze nigdy nie było tak duże i nigdy tak szybko nie rosło, w ciągu trzech pierwszych miesięcy tego roku wzrosło o 27 miliardów zł! to przecież doobrze, bo to wszystko dla dobra narodu i ojczyzny, żeby Polska narodowa rosła w siłę, a bogobojnym,uczciwym ludziom żyło się dostatnio. Ale długi trzeba kiedyś spłacić!
Dodano: 27.10.2018 14:49    Przez: ~pis i Polska runie..
Marszałek nie ma już możliwości dania kasy dla Konina. Kto się zna to wie. A możliwości to ma Rząd. Czy to lm pisze te komentarze czy sam kandydat z PO.?
Dodano: 27.10.2018 15:16    Przez: ~Mamos
Rządzą z SLD od ponad 8 lat nic nie zrobili a teraz zrobią? Teraz tylko nie daj Bóg zmieni się prezydent a w radzie nadal będzie koalicja PO SLD. Nie dajcie się ludzie robić w balona.
Dodano: 27.10.2018 15:30    Przez: ~molo
No to znowu zacznie się prywatyzacja.Pierwszy będzie Hotel Konin i co tam jeszcze zostało ??????
Dodano: 27.10.2018 15:39    Przez: ~żal
@Kobrzysiu dlaczego tak nrzydko piszesz o swoich rodzicach - "czerwone swinie"? Bozia cie ukarze za to... 😂😂😂
Dodano: 27.10.2018 15:45    Przez: ~Pn
Znajomy mówił... Czy znajomy powiedział, dlaczego do tej pory p. Marszałek jakoś Konina nie dostrzegał? Większość kasy szło do innych miast. A teraz nagle zmiana? Nie wierzę w wasze obietnice. Jeszcze sprywatyzujcie szkoły, przedszkola, służbę zdrowia i kluby sportowe. Dopiero mieszkańcy poczują powiew zmian. Pytanie tylko, czy na lepsze?
Dodano: 28.10.2018 08:50    Przez: ~Obserwator
Konin to obciach !
Dodano: 26.10.2018 15:32    Przez: ~L
Dzięki kandydatowi z PO ?
Dodano: 26.10.2018 15:33    Przez: ~A to prawda !
Przed całkowitym obciachem emigrantami tęczą i całkowitą prywatyzacją obroni tylko prawdziwy POLAK Zenon Chojnacki
Dodano: 26.10.2018 16:34    Przez: ~prawa
To dlaczego tyle wyjechało,bezrobocie największe w wlkp,wszystko sie wali,obiekty sportowe ruiny,nic nie ma ! Miasto na liscie najbardziej zagrożonych miast,obciach
Dodano: 26.10.2018 17:30    Przez: ~L
Za komuny była praca dla każdego...
Dodano: 26.10.2018 17:46    Przez: ~babcia
Za SLD-PO w Koninie tylko dla Wybrańców jest praca.
Dodano: 26.10.2018 18:05    Przez: ~Taka prawda
Jest wolny rynek,każdy może być prezesem własnej firmy i tłuc kokosy,a nie czekać,jak prezydent załatwi mu pracę.
Dodano: 27.10.2018 11:25    Przez: ~druga japonia
Warto to powtarzać rodzinie i znajomym, #4listopada będziemy decydować o tym czy Konin stanie się miastem w którym #każdyczłowiekjestważny ❤️✌️ #ZenonChojnacki #Konin
Dodano: 27.10.2018 13:10    Przez: ~xd
PO już dawno dogadało się z Kiszczakiem i tak ciągną ten PZPR do tej pory
Dodano: 28.10.2018 09:13    Przez: ~Polak
Kto jeszcze POprze kandydata z PO p. Korytkowskiego na Prezydenta Konina ? Mobilizacja sił w całym powiecie, województwie, a gdzie Warszawa, a może Bruksela z Królem Europy Donaldem Tuskiem ?
Dodano: 26.10.2018 15:32    Przez: ~Symp. PiS
Ciekawe na czyj koszt tu przybył. Jak znam życie to na pewno..........
Dodano: 26.10.2018 17:51    Przez: ~qwert
Tylko Piotr Korytkowski jest odpowiednim kandydatem na Prezydenta Konina, to wielka szansa na otwarcie naszego miasta na inwestorów i nowe miejsca pracy
Dodano: 26.10.2018 15:32    Przez: ~Zenek
Czyżby Piotr Korytkowski z Józefem Nowickim nie tworzyli Koalicji w zarządzaniu Koninem przez mijającą kadencję i co ilu inwestorów ściągnęli do Konina, ile nowych miejsc pracy powstało ? Dlaczego za ich rządów tysiące głównie młodych ludzi wyjechało za chlebem za granicę ?
Dodano: 26.10.2018 15:41    Przez: ~Pytam
Zenek rusz zakutym łbem i pomyśl normalnie
Dodano: 26.10.2018 17:42    Przez: ~Haha
Zenek to miasto nie ma szans,wreszcie zrozum to,albo sie wyprowadz tak jak tysiące w tym ja !
Dodano: 26.10.2018 17:51    Przez: ~Piotr
Wielu młodych wyjechało,głównie na zachód,oraz do innych polskich miast,bo Konin to zadupie,nic nie oferuje,nawet dobrych rozrywek,koncertów,sportu,pracy,NI sami emeryci,miasto wyludnia się, nic nie ma na poziomie
Dodano: 26.10.2018 18:04    Przez: ~X
Zenek widać że nie znasz historii, poczytaj trochę w necie albo książkę Wojciecha Sumlińskiego Niebezpieczne związki Donalda Tuska, film na Youtube obejrzyj, PO to przefarbowany PZPR, Tusk brał kasę od SB i wywiadu niemieckiego na założenie KLD, pózniej UW a że przegrywał to założył kolejną partię czyli PO, w PO jest pełno UBeków z PRLu, ludzie nie mają wiedzy na ich temat, oglądają TVN i dlatego na nich głosują, żałosne.
Dodano: 28.10.2018 09:21    Przez: ~Patriota
Zenek nie pamiętasz że PO sprzedało Solorzowi elektrownie po to by je zamknąć gdy Kulczyk zacznie słać prąd z Ukrainy, sle nagle zmarł, poczytaj na stronie dakowski.plCzytaj Sumlińskiego Niebezpieczne związki Donalda Tuska, Gadowskiego, Michalkiewicza, to ci się trochę mózg rozjaśni, bo widać żeś karmiony papką z TVNU
Dodano: 29.10.2018 10:43    Przez: ~Patriota
kazdy, byle nie zaden szarlatan z pislamu
Dodano: 26.10.2018 15:33    Przez: ~dobreto
Cignaj fujare Pnowi c**lowi
Dodano: 26.10.2018 15:51    Przez: ~Ano
kazdy, byle nie zaden szarlatan z platfusów
Dodano: 26.10.2018 16:22    Przez: ~ewa
PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 26.10.2018 18:45    Przez: ~ewa
~dobreto, widać że nie znasz historii, karmiony jesteś UBeckim TVNem, poczytaj trochę w necie albo książkę Wojciecha Sumlińskiego Niebezpieczne związki Donalda Tuska, film na Youtube obejrzyj, PO to przefarbowany PZPR, Tusk brał kasę od SB i wywiadu niemieckiego na założenie KLD, pózniej UW a że przegrywał to założył kolejną partię czyli PO, w PO jest pełno UBeków z PRLu, ludzie nie mają wiedzy na ich temat, oglądają TVN i dlatego na nich głosują, żałosne.
Dodano: 28.10.2018 09:23    Przez: ~Patriota
Współpraca Konina z samorządem województwa to gwarancja kasy z UE!
Dodano: 26.10.2018 15:34    Przez: ~Ala
Ala do elementarza.... ...
Dodano: 26.10.2018 17:43    Przez: ~As
No na pewno! A dlaczego nie załatwili tego do tej pory ?Przecież mogli się wykazać. Przez tyle lat rządzili przecież wspólnie i tu w Koninie i tam w POznaniu. Za to mimo to w Poznaniu nie chcą wydać przez wiele lat decyzji na Ościsłowo. To jest troska o nasze miasto? Czy chwyt marketingowy? To kolejne kłamstwo którymi karmili nas bardzo długo. Za długo! Są niewiarygodni! Czas na zmiany. Dajmy sobie szanse.
Dodano: 26.10.2018 21:02    Przez: ~pjetrek
Kasa jest ... Euro z Brukseli ... na zamknięcie PAK i rekultywację. Tylko PO trzeba! 27 mln na wodór; 50 mln na odprawy; 100 mln na rekultywację; 30 mln na centrum innowacji (urzędasy pod inną nazwą). Wmówią Wam że te 200 mln zł to ostatnia szansa, że wszyscy biorą a Wam braknie. Jeszcze podziękujecie. Potem to 200 mln oddacie w 4 lata Niemcom w cenie prądu z ich elektrowni 15 km za Odrą na ... węgiel brunatny. Dziś 200 mln to jest 200 miejsc pracy a zamknięcie PAK z podwykonawcami na min. 3000 miejsc pracy. Niemożliwe? Jak Wy sprzedaliście Solorzowi KWB z węglem na 20 lat w cenie 175 mln a On miewa zyski po 200 mln w 1 rok w PAK ... to On dostał ten węgiel za darmo na 16 lat a za 4 lata zapłacił. To Wy też Niemcom rynek mocy i prądu oddacie na 40 lat i dłużej. Adamowicz w Gdańsku pokazał już jak sprzedawać nawet miejskie monopole - wodociągi a Niemcy w 4 lata wyszli na zero; teraz Gdańsk będą doić kolejne kilkadziesiąt lat z czystym zyskiem!
Dodano: 27.10.2018 00:26    Przez: ~Lo
No nie róbcie sobie jaj glosujcie na Korytkowskiego. Chyba nie chcemy PISOGRODU w Koninie!!
Dodano: 26.10.2018 15:40    Przez: ~Funiok
No nie róbcie sobie jaj glosujcie na Chojnackiego. Chyba nie chcemy multi kulti i tęczy w Koninie!!
Dodano: 26.10.2018 16:27    Przez: ~moherka
Tylko głos oddany na kandydata z prawicy Pana Zenona Chojnackiego będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Konin potrzebuje radykalnych zmian, Dobrych Zmian, a takie może wprowadzić jedynie kandydat z PiS-u Pan Zenon Chojnacki.
Dodano: 26.10.2018 16:52    Przez: ~Symp. PiS
Do lekarza
Dodano: 26.10.2018 17:43    Przez: ~Lm
Za Chojnackiego będą duże zmiany...na stołkach.
Dodano: 26.10.2018 17:48    Przez: ~tubylec miejscowy
Lm do psychiatry
Dodano: 26.10.2018 18:07    Przez: ~PiS tylko
A kto dziś zajmuje najlepsze stanowiska i posady w mieście ?
Dodano: 26.10.2018 18:09    Przez: ~No kto ?
~Funiok, widać że nie znasz historii, albo komuchem jesteś po mamusi i tatusiu, poczytaj trochę w necie albo książkę Wojciecha Sumlińskiego Niebezpieczne związki Donalda Tuska, film na Youtube obejrzyj, PO to przefarbowany PZPR, Tusk brał kasę od SB i wywiadu niemieckiego na założenie KLD, pózniej UW a że przegrywał to założył kolejną partię czyli PO, w PO jest pełno UBeków z PRLu, ludzie nie mają wiedzy na ich temat, oglądają TVN i dlatego na nich głosują, żałosne.
Dodano: 28.10.2018 12:12    Przez: ~Polak Patriota
A kontynuacja PZPR ci pasuje ośle,
Dodano: 29.10.2018 10:52    Przez: ~P
Piotr Korytkowski to konkretny kandydat. Zagłosuję na niego bo to jest uczciwy, otwarty człowiek. Ma wizję dla miasta. Wie jak je rozwijać i jak dbać o mieszkańców. Będzie współpracował z różnymi środowiskami.
Dodano: 26.10.2018 15:44    Przez: ~Anna
Pan Korytkowski współrządził miastem z Panem Nowickim i efekty ich nieudolnych rządów w Koninie widać na każdym kroku, to Koalicja SLD-PO doprowadziła do takiego stanu jaki mamy w tej chwili, a jest żle.
Dodano: 26.10.2018 16:58    Przez: ~Witek
Anna, Korytko z SLD będzie współpracował jak Tuski Wałęsa z PZPR, widać że nie znasz historii, albo komuchem jesteś po mamusi i tatusiu, poczytaj trochę w necie albo książkę Wojciecha Sumlińskiego Niebezpieczne związki Donalda Tuska, film na Youtube obejrzyj, PO to przefarbowany PZPR, Tusk brał kasę od SB i wywiadu niemieckiego na założenie KLD, pózniej UW a że przegrywał to założył kolejną partię czyli PO, w PO jest pełno UBeków z PRLu, ludzie nie mają wiedzy na ich temat, oglądają TVN i dlatego na nich głosują, żałosne.
Dodano: 28.10.2018 12:14    Przez: ~Polak Patriota
Kolega z partii pospieszył z Poznania kulczykstradą pewnie by szybko poklepać po pleckach. Ale wiarygodne to poparcie.
Dodano: 26.10.2018 15:49    Przez: ~Trolololo
To takie poparcie jakby żona popierała męża, a mąż żonę, przecież to związek małżeński pod nazwą PO, obecnie Koalicja.
Dodano: 26.10.2018 17:01    Przez: ~Witek
Aby to nie był pocałunek śmierci, bo jak PO popiera to często tak wychodzi
Dodano: 26.10.2018 17:54    Przez: ~Qwert
PiS 👍. PiS.👍.. tylko ........!
Dodano: 26.10.2018 18:45    Przez: ~ewa
Nikt Ci tyle nie da co Ci PISda !
Dodano: 26.10.2018 21:21    Przez: ~:-)
właśnie - barany co TVN oglądają na PO głosują, bo nie wiedzą że PO to kontynuacja PZPR
Dodano: 28.10.2018 12:16    Przez: ~Polak
I tak PiS wygrywa♡......drugi raz na wybory i znow glosujemu na PiS. Lewarki wypad !!!
Dodano: 26.10.2018 15:50    Przez: ~Świnka Lubnauer🐖
Prosiak suski może kolacja przy świeżym korycie ?
Dodano: 26.10.2018 16:38    Przez: ~hrum hrum
hrum hrum czyżby korytko utraciłeś,to se nie wratii,marzenia nie do spełnienia
Dodano: 26.10.2018 16:50    Przez: ~kwikkwik
Chłopie ja robie w Niemczech na bawarii i mam wywalone na Was .Zarabiam 25 euro na godzine a ceny są mniejsze niz w tej waszej krainie miodem i mlekiem plynacej . Żryjce się dalej między sobą ,obie partie okradaja was z 23 % zarobionych pieniedzy ,a wy durnie naskakujecie na siebie . I o to im chodzi ! Także do zobaczenia na emeryturze hmm może floryda a moze australia ...a wy na rodos ogródki działkowe i jak przezyć za 1200 zł. Śmieszy naród .
Dodano: 26.10.2018 16:59    Przez: ~work and arbeit
To sobie siedź u Makreli i nie podejmuj dyskusji w sprawach dotyczących Polaków
Dodano: 26.10.2018 17:39    Przez: ~monika
Moniu co rozumem nie grzeszysz . A wiesz ,że firmę mam w Polsce a tam tylko wykonuję usługi a rozliczam się w Polsce ? Dzięki nam emigrantom ten Konin i kraj jakos sie trzyma. Co ty myślisz moniu ,że te domy pod koninem to z pracy w Polsce sie pobudowały ? Takze idz sobie paznokcie zrob a nie pyszczek podnosisz.Sama żresz produkty makreli z lidla i kauflanda ,a teraz wielka patriotka . Rozkazywać to możesz w pokoju u siebie .
Dodano: 26.10.2018 17:46    Przez: ~do moniki
Grzeczniej do kobiety,pisiaku.
Dodano: 26.10.2018 17:51    Przez: ~tatata
Nie jestem pisuarem lewakiem ani platfusem.To wy nimi jesteście żryjcie się dalej .
Dodano: 26.10.2018 17:53    Przez: ~work and arbeit
Żre to świnia i może Twoja rodzina.Widać że z wychowaniem i kulturą na bakier.Przechwalanie również świadczy o twoim buractwie.Ogłady i obycia za euro się nie kupi.Bywaj
Dodano: 26.10.2018 18:13    Przez: ~Monika
Oby cię muzułmanie w swoje łapy "szwabie"pochwycili i ci dali nauczkę. Robisz u Niemca za parobka i głowę podnosisz, bo ci się trochę lepiej powodzi.
Dodano: 26.10.2018 18:15    Przez: ~Polak
a ja dorzuce swoje zyczenia temu ''bogaczowi'', amianowicie , oby cie ciapate wciagneli do swojego osrodka dla emigrantow i tam uzywali cie zamiast kozy..
Dodano: 26.10.2018 19:47    Przez: ~zyczliwy
Polaku....a u kogo robią pracownicy kauflandu czy lidla w Koninie ? Im też to powiesz ? Nie ośmieszaj się
Dodano: 26.10.2018 19:48    Przez: ~tępaki
Dziękuję za życzenia drodzy rodacy katolicy ! Ale to prędzej was ktoś zabije samochodem na drodze w Polsce gdzie ginie rocznie 3 tysiące ludzi niż mnie muzułzumanin wysadzi w powietrze .
Dodano: 26.10.2018 19:51    Przez: ~work and arbeit
Ty powinieneś jednak udać się do lekarza bo przebywanie tam za Odrą nieźle ci w dekiel dowaliło rodaku i nie wracaj do Konina bo strach by było wyjść na ulicę .Zostań u Makreli i nie wracaj
Dodano: 26.10.2018 22:55    Przez: ~ewa
Ewuniu nie wiedziałem ,że po ulicy chadzasz.Normalni ludzie wolą chodnikiem chodzić . Ale masz rację strach wyjść skoro jakaś frustratka po ulicy chodzi .
Dodano: 27.10.2018 13:04    Przez: ~work and arbeit
work and arbeit aleś ty tępy.Wracaj do Polski bo do końca zdziczejesz z tymi ciapatymi