Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18315) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Anonimowe i bezpłatne badania. Zmiana jednego z terminów 

Dodano: 27.10.2018 11:41

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie informuje o zmianie jednego z terminów bezpłatnych badań w kierunku HIV z dnia 12.11.2018r. (poniedziałek - dzień wolny) na1 6.11.2018r. (piątek).

Anonimowe i bezpłatne badania HIV w Koninie odbędą się w dniach: 5 listopada, 16 listopada, 19 listopada 2018r, w godzinach od 16.30 -20.30 Badania w kierunku zakażenia wirusem HIV prowadzone będą w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie, przy ul. Staszica 16 w punkcie przyjmowania materiałów do badań, pokój nr 20.

Badania przeprowadzane są w sposób dyskretny i nie wymagają podawania żadnych danych personalnych. Wszyscy pracownicy Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego (PKD) mają obowiązek zachowania w tajemnicy wszelkich wiadomości o pacjencie, zgodnie z ustawą o zawodzie lekarza, ustawą o zawodzie pielęgniarki, zgodnie z ustawą o zakładach opieki zdrowotnej i ustawą o ochronie danych osobowych.

Badanie polega na pobraniu krwi od pacjenta i skierowaniu jej do współpracującego z PKD laboratorium, w którym wykonywane są testy przesiewowe. Wyniki badań przekazywane są do doradcy - lekarza, który kontaktuje się z pacjentem i niezależnie od wyniku, zapewnia mu pełne poradnictwo okołotestowe. Wczesne wykrycie wirusa HIV pozwala na objecie kompleksową opieką medyczną i przerwanie dalszej transmisji zakażenia, a tym samym na zachowanie dobrego stanu zdrowia.

  • Anonimowe i bezpłatne badania. Zmiana jednego z terminów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sanepid Konin,   bezpłatne badania,   hiv,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Skąd się wzięła taka choroba jak HIV i kto ją rozprzestrzenia ?
Dodano: 27.10.2018 16:33    Przez: ~K-n
Homoseksualizm jest zboczeniem, a więc grzechem, a żaden grzesznik nie wejdzie do Nieba.
Dodano: 27.10.2018 18:11    Przez: ~Chrzescijanin
Nie obrażaj chrześcijan swoją ciemnotą.
Dodano: 27.10.2018 21:30    Przez: ~też
homoseksualizm jest normalną rzeczą - występuje od zawsze, także w przyrodzie... poza tym - Papież Franciszek mówił, że homoseksualiści mogą trafić do nieba, a bycie gejem/lesbijką nie jest grzechem - najpierw trochę poczytaj i dowiedz się co głoszą ludzie których popierasz (kościół), a potem pisz ;)
Dodano: 27.10.2018 21:56    Przez: ~tolerancyjny

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.