Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19350) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

Dodano: 30.10.2018 23:04

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS. Był honorowym gościem konwencji programowej, która odbyła się w Konińskim Domu Kultury.

Ościsłowo, prawdopodobnie za kilka miesięcy, tereny inwestycyjne, lokalne drogi, budowa mostu, remont amfiteatru, domu dla seniorów, szeroko pojęte sprawy społeczne. Tak w skrócie można przedstawić ofertę premiera dla Konina. - Chcemy tej inwestycji– mówił premier o budowie odkrywki Ościsłowo. - Poruszamy się w ramach państwa prawa i dlatego idziemy tymi ścieżkami, które jako rząd możemy przetrzeć. Chcę zadeklarować, że my chcemy tej inwestycji i będziemy robić wszystko,w ramach naszych możliwości, aby Ościsłowo powstało. Biorąc pod uwagę że, to jest inwestor prywatny, że jest UE, że są sądy. Jak Zenon Chojnacki zostanie wybrany na prezydenta, będziemy razem walczyć o tę inwestycję.

- Konin stoi przed wyjątkową szansą , stworzenia nowych perspektyw. Do tego potrzeba kogoś, kto rozumie problemy, kto jest człowiekiem uczciwym, skutecznym. Rodzina, płaca, praca i mieszkania - tak można określić nasz program – powiedział Mateusz Morawiecki, który wystąpił na scenie KDK, tuż po wystąpieniu Zenona Chojnackiego, który zaprezentował filary swojego programu wyborczego.

Podczas swojego wystąpienia premier M. Morawiecki wspomniał prezydenta Józefa Nowickiego i zaapelował do jego elektoratu o głosowanie w drugiej turze na Zenona Chojnackiego. - Obecny prezydent był na otwarciu programu dostępność plus – przypomniał zebranym M. Morawiecki. - Wszystkich, którzy głosowali w 1 turze na J. Nowickiego, chcę poprosić, żeby teraz oddali głos na naszego kandydata Zenona Chojnackiego. Chcemy działać dla wszystkich mieszkańców Konina, niezależnie czy głosują na tę, czy inna partię. Potrzebna jest dobra współpraca między rządem a samorządem. Tutaj kryje się szereg możliwości inwestowania w drogi lokalne i mosty. Program samorządowy, który będzie realizował nasz kandydat, jest bardzo blisko ludzi. Po to, aby mieszkańcy miast, które kiedyś były wojewódzkimi, mogły z powrotem odzyskać swoje funkcje społeczno - gospodarcze. Żeby ten piękny rumak z herbu waszego miasta ruszył galopem do przodu.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego
Slajd 1/21

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 1 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 2 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 3 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 4 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 5 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 6 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 7 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 8 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 9 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 10 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 11 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 12 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 13 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 14 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 15 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 16 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 17 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 18 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 19 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

Konwencja z premierem i poparciem Zenona Chojnackiego

slajd 20 z 21

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał do Konina, aby wesprzeć kandydata na prezydenta – Zenona Chojnackiego z PiS.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

O tym kto zostanie nowym prezydentem Konina zdecydują jego mieszkańcy. Oby jak najwięcej wyborców zdecydowało się wziąć udział w drugiej turze.
Dodano: 30.10.2018 23:19    Przez: ~Alfred Michalczyk
A jednak ! Super ! Ościsłowo powstanie !niedawno czytałem ze jeszcze będą Dęby i Piaski, węgla mamy do 2050 roku ! Super ! Niech rozwija się i energetyka i kopalnia i huta ( rozbudowuja się )i Fugo ( nowe kontakty - dzisiaj czytałem).. niech powstają nowe zakłady i miasto idzie do przodu !
Dodano: 30.10.2018 23:18    Przez: ~Leon
Konin weglem stoi anie sciemnionym wodorem kity to mozna platfusa wciskać
Dodano: 30.10.2018 23:20    Przez: ~Re
Super Konwencja...ile lat Konin stracił przez okres rządów Sld i Po?...czy ktos to w ogole zauwazyl ?Tyle zmarnowanych lat? Czy to sie da odbudowac ?
Dodano: 30.10.2018 23:21    Przez: ~Obudzmy sie
Wiadomo przynajmniej padly jakies konkrety a nie gadu o filmie kler i stacji wodorowej jakies sciemy
Dodano: 30.10.2018 23:19    Przez: ~Yt

KOMENTARZE

A jednak ! Super ! Ościsłowo powstanie !niedawno czytałem ze jeszcze będą Dęby i Piaski, węgla mamy do 2050 roku ! Super ! Niech rozwija się i energetyka i kopalnia i huta ( rozbudowuja się )i Fugo ( nowe kontakty - dzisiaj czytałem).. niech powstają nowe zakłady i miasto idzie do przodu !
Dodano: 30.10.2018 23:18    Przez: ~Leon
Konin weglem stoi anie sciemnionym wodorem kity to mozna platfusa wciskać
Dodano: 30.10.2018 23:20    Przez: ~Re
To tylko obietnica wyborcza co zrobił rząd dotychczas gdy górnicy pojechali do Warszawy na miesięcnice NIC NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ
Dodano: 30.10.2018 23:22    Przez: ~Asiunia
Z tym wodorem to jakiś kit, dadzą zarobić lobby OZE i nie wiadomo komu.. mamy czarne złoto i je trzeba wykorzystać. Jak wykorzystamy to wtedy będziemy myśleć o jakims tam wodorze czy czyms innym
Dodano: 30.10.2018 23:23    Przez: ~Ozil
Bajkopisarz Morawiecki odwiedził Konin
Dodano: 30.10.2018 23:25    Przez: ~antyfaszysta
Obiecywać umie każdy, ale wygląda na to, że w tym momencie tylko Chojnacki jest w stanie zmienić Konin na lepsze.
Dodano: 30.10.2018 23:43    Przez: ~Fdf
Ameryki nie odkryłeś. No może Ci z opozycji marzą o ropie i gazie, surowcach w Polsce zapominajac, że mamy od 89 do 91% zasobów surowca energetycznego, czyli węgiel. Mamy do niego własną technologię. To oznacza niezależność energetyczną i bezpieczeństwo. Jak ważna jest własną energia przekonuje się Ukraina. Jak ważne jest jej kontrolowanie pokazuje Nord Steam 1 i 2 gdzie ciągnie się droższą rurę po dnie Bałtyku tylko w 1 celu: by Nas ominąć; samodzielnie kontrolować gazociąg; móc odciąć Polsce od gazu bez odcinania Niemiec. Teraz gaz nam mogą nawet Niemcy odciąć. Tylko nie dajcie się na ekologię nabrać bo węgiel z elektrowni to 9% CO2. Niemcy mają więcej CO2 i czyste powietrze. Jak? Nie mają benzopiren, pyłów PN z komputerem kominów domowych a to tutaj mamy w PL zanieczyszczenie od 65-80%. Ekologia nie wyklucza węgla z elektrowni ale z domów a UE walczy u Nas tylko z elektrowniami. Czemu ich nasze zdrowie nie obchodzi???
Dodano: 30.10.2018 23:47    Przez: ~Lo
Ten premier sam nie wiedział o czym mówi . Nie dajcie się nabrać.
Dodano: 31.10.2018 00:16    Przez: ~Szofer posła
Porównajcie przemówienie pana Morawieckiego z ulotką wyborczą pana Krystiana Majewskiego,bardzoooo podobna. :) Miałem wrażenie jakby premier czytał jego ulotke.
Dodano: 31.10.2018 00:34    Przez: ~Nie daj się oszukać
A czy Krystian Majewski to jest ten który pracował w Parlamencie Europejskim i w ministerstwie sprawiedliwości itp itd. Taki młody a taki już napracowany. Hohoho
Dodano: 31.10.2018 00:41    Przez: ~Zbigniew
Leon masz rację w planie zagospodarowania województwie wielkopolskiego 2020 są wpisane jako inwestycje publiczne czyli takie które nie mogą zablokować samorządy odkrywki Ościsłowo dęby szlacheckie i piaski na tych terenach nie będą mogły być wydawane pozwolenia na budowy itp rzeczy ani samorządy sejmiki itp nie będą mogły przyblokowac tych decyzji
Dodano: 31.10.2018 06:40    Przez: ~Juh
J@uh -i co z tego? Zobacz co PiS robi. Dlaczego os ponad 3 lat nie potrafia wyposac papierka? Odkrywka byla potrzebna na wczoraj a nie niewiadomo kiedy. Od papietka z RDOS do wydobycia wegla droga jest dluga i daleka. Za chwile skonczy sie odkrywka Jozwin a nowrj nie widac. Wiesz, co to oznacza dka tam pracujących? Myslisz, ze Sokorz bedzie trzymal ludzi, ktorzy sa mu zbedni bo nie ma nowej odkrywki? Poza tym odkrywki nie buduje sie w miesiac... Pomysl, myslenie naprawde nie boli.
Dodano: 31.10.2018 07:15    Przez: ~Pn
Było pięknie i dostojnie.A trollom żal tyłek ściska.Prawo Panie Chojnacki masz wygrane wybory.
Dodano: 31.10.2018 07:19    Przez: ~ewa
Powiedział: "prawdopodobnie". Czyli wiecie rozumiecie moi misiewicze :)
Dodano: 31.10.2018 07:29    Przez: ~Górnik
Premier Morawiecki przeprosił (nie miał innego wyjścia) za słowa o tym, że Majchrowski nic nie zrobił w kwestii smogu. "Nieprawdziwe są informacje podane przeze mnie w dniu 14 października 2018 r. podczas spotkania wyborczego komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w Krakowie o braku działań prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego na rzecz poprawy powietrza w Krakowie. Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów" - takie słowa mogli przeczytać czytelnicy krakowskiego dodatku "Gazety Wyborczej", "Dzienniku Krakowskim". Także kłamać nie warto. A w Koninie kłamał, czy mówił prawdę?
Dodano: 31.10.2018 07:34    Przez: ~Kosik
Młodzików z platfusów strasznie uwiera radny z PiS Pan Majewski ,młody ambitny patriota,który bardzo wiele robi dla Konina ,wychowany przez rodziców na dobrego mądrego człowieka i wielkiego patriotę.Wczoraj prowadził konwencję i pokazał wielką klasę.Nie dorastacie mu do pięt ,ci którzy z niego szydzicie
Dodano: 31.10.2018 07:39    Przez: ~edyta
Wczoraj były niezapomniane chwile zobaczyć tak dostojną osobę jak nasz Premier Morawiecki.Cieszę się że zobaczyłam również nowego Prezydenta Konina Pana Chojnackiego
Dodano: 31.10.2018 07:48    Przez: ~baska
Młody i ambitny na władzę ''patriota'' radny Krystian Majewski udaje świętoszka a jest człowiekiem bez polotu a co ważniejsze z kompleksami. Idealny pisior.
Dodano: 31.10.2018 08:01    Przez: ~zorientowana
asiunia bredzisz ,zjedz wafelka
Dodano: 31.10.2018 08:24    Przez: ~basiulka
Bez polotu było wczorajsze przemówienie pana Morawieckiego jak i tego pana kandydata. Wszystko dla Was zrobimy tylko zagłosujcie. A później mam was gdzieś jak ten poseł z Zielonej Góry,który od 16 lat startuje z Konina. Nie głosujcie na pis.Obudźcie się .
Dodano: 31.10.2018 09:15    Przez: ~Nie dajmy się nabrać.
avatar Hihi ,Opadły wary POpaprańcom ,premier to jest gość a nie bic Schetino, Czaskowki tez byl i co PiS PiS...POpiskał i pojechał.No chyba po tych konfrontacjach nie ma nikt wątpliwości na kogo głosowac.Na rozój czy na zeby bylo tak jak było.
Dodano: 31.10.2018 10:29    Przez: Tomasz Kobrzycki
Mamy prosty wybór. SLD dogadało się z PO i ma być to co było, czyli degradacja, zero rozwoju i ucieczka młodych, bo po co tu siedzieć? Z drugiej strony mamy Zenona Chojnackiego i zmianę, naszego lokalnego kandydata, który zna i kocha to miasto, merytorycznego, doświadczonego z dużą wiedzą i klasą co pokazał na ostatnich debatach. Ja stawiam na zmianę, bo już przez lata oglądam to co PO-SLD zrobiło z tym miastem i mam tego dość, rozwalili wszystko nawet nowy most i amfiteatr. SLD-PO Rządzili ponad 8 lat i nic z tego nie ma dla mieszkańców. Nowicki przegrał, Korytkowski też Przegra. Głosuję na Zenka.
Dodano: 31.10.2018 10:37    Przez: ~ nigdy więcej SLD-PO
Czy ktoś zauważył, że to jest jawny szantaż ze strony premiera ? Jak nie wybierzecie naszego, żadnych pieniędzy region koniński nie dostanie i zgody na Ościsłowo nie będzie. A jak wybierzecie, to się zobaczy.
Dodano: 31.10.2018 10:43    Przez: ~real
Pan Morawiecki tylko w tej kampanii samorządowej dwukrotnie musiał przepraszać za nieprawdziwe informacje. Czy można wierzyć obiecankom kogoś, kto notorycznie mija się z prawdą ? Moim zdaniem nie można i nie warto. Każdy, komu zależy na losie naszego miasta powinien zapoznać się z programami wyborczymi obu kandydatów. Nie lubię być manipulowany. Mój głos oddam na Pana Korytkowskiego.
Dodano: 31.10.2018 10:48    Przez: ~Alfred Michalczyk
Cały Prawy i Polski Konin głosuje na Pana Chojnackiego
Dodano: 31.10.2018 11:00    Przez: ~prawa
Mój głos otrzyma Pan PIOTR KORYTKOWSKI.
Dodano: 31.10.2018 11:54    Przez: ~Alfred Michalczyk
Same kłamstwa, nic tylko kłamstwa. No tak ale czego się spodziewać po banksterze, który każe zap***ral*ć Polakom za miskę ryżu. Morawiecki napluł nam w twarz kłamstwami o ościsłowie. Nie dostanie głosów kopalni.
Dodano: 31.10.2018 12:03    Przez: ~górnik
Górnik ty lewacki judaszu.Nie masz co żryć to sobie kup ryżu.Pan Morawiecki prawdę mówił i będzie Ościsłowo.A ty nie kwicz bo odciętej emerytki i tak nie odzyskasz
Dodano: 31.10.2018 12:06    Przez: ~górnik ale prawdziwy
Bez polotu to jest Koalicja Obywatelska ,ciekawe kiedy znowu zmieni nazwę ,coś ta Koalicja kiepsko brzmi,z kim ta Koalicja? Z donosicielami np
Dodano: 31.10.2018 14:16    Przez: ~Ha
Jak zwykle komentarze PO obrażają innych w prymitywny sposób, bo swoim głupim myśleniem nie potrafią inteligentnych argumentów napisać żeby się bronić...
Dodano: 31.10.2018 14:57    Przez: ~;)
Jeżeli rząd ma wesprzeć nasze miasto, to tylko wtedy gdy będzie nim rządził ich człowiek. Podejrzewam, że w przeciwnym razie kurek zostanie zakręcony.
Dodano: 31.10.2018 15:30    Przez: ~wybory
Górnik co ty p***rzielisz nie znam osoby z kopalni co by zagłosował na ludzi którzy nas sprzedali i przez to jest coraz gorzej wszyscy głosują na Zenona
Dodano: 31.10.2018 17:29    Przez: ~Kwb
"Ościsłowo, PRAWDOPODOBNIE za kilka miesięcy..." tak samo jak 500 NA KAŻDE DZIECKO. KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO. Obaj kandydaci byli w RADZIE i co zrobili? NIC tylko KONIN niszczyli.
Dodano: 31.10.2018 20:41    Przez: ~aaaaaaa
Tylko Chojnacki przy wsparciu rządu jest w stanie zrobić coś dobrego dla Konina.
Dodano: 30.10.2018 23:18    Przez: ~As
wiemy o tym i idziemy zagłosować za p Chojnackim
Dodano: 30.10.2018 23:39    Przez: ~mixix
Gruszki na wierzbie, to każdy mitoman może obiecywać. Gdzie daty i konkrety? Ciemny lud tego nie kupi!
Dodano: 31.10.2018 04:07    Przez: ~gnać frajerstwo
Zwyczajna ściema i ogólniki. Jak się przyjechało, to przecież wypada coś obiecać. Jak się wykręci to sama woda poleci!
Dodano: 31.10.2018 04:19    Przez: ~wodolejec
Scoema, totalna aciema. Z jednej strony pitu "chemy odkrywki" a real pokazuje, ze od ponad 3 lat nie chca wypisac jednego durnego papierka! Fla kogo ta gadka? Dla ciemnego suwerena, ktory to lyknie. 😂😂😂
Dodano: 31.10.2018 05:51    Przez: ~Pn
Tylko nie przenoście nam stolicy do Konina. Morawiecki - siara, Chojnacki klucha.
Dodano: 31.10.2018 11:36    Przez: ~realista
Wiadomo przynajmniej padly jakies konkrety a nie gadu o filmie kler i stacji wodorowej jakies sciemy
Dodano: 30.10.2018 23:19    Przez: ~Yt
Ściemy to były na tej konwencji. Obudź się! !!
Dodano: 31.10.2018 00:44    Przez: ~Nie dla pisu.
Z jednej strony pitu "chemy odkrywki" a real pokazuje, ze od ponad 3 lat nie chca wypisac jednego durnego papierka! TOTALNA ŚCIEMA!
Dodano: 31.10.2018 05:53    Przez: ~Pn
A co moze tak dla PO bu haha oni już pokazali swoje rządy dla przypomnienia polglowku sprzedarz kwb paku. Fugo huta. Nigdy wiecej PO
Dodano: 31.10.2018 07:00    Przez: ~Yt
O tym kto zostanie nowym prezydentem Konina zdecydują jego mieszkańcy. Oby jak najwięcej wyborców zdecydowało się wziąć udział w drugiej turze.
Dodano: 30.10.2018 23:19    Przez: ~Alfred Michalczyk
Dobrze wiemy za kim jesteś Alfik.
Dodano: 31.10.2018 04:52    Przez: ~Arjawarta
Oby nie Chojnackki.
Dodano: 31.10.2018 05:54    Przez: ~Pn
ZENON CHOJNACKI PREZYDENT KONINA
Dodano: 31.10.2018 07:49    Przez: ~dumna
Panu Alferdzie już dziękujemy Pa pa pa
Dodano: 31.10.2018 11:03    Przez: ~Po to dno
Mateuszek KŁAMCZUSZEK!
Dodano: 30.10.2018 23:19    Przez: ~mm
Co tam robił Józek były dyrektor aeroklubu.
Dodano: 31.10.2018 00:51    Przez: ~Stary UBEK
Podobno ten z szermierki tam był. Kolega Jozka N.
Dodano: 31.10.2018 00:53    Przez: ~Pigułka 💊
Z jednej strony pitu "chemy odkrywki" a real pokazuje, ze od ponad 3 lat nie chca wypisac jednego durnego papierka! TOTALNA ŚCIEMA! Wystarczy zestawic to z jego wcześniejszymi slowami - facet jest przeciwko weglowi!
Dodano: 31.10.2018 05:55    Przez: ~Pn
idz sie lecz. pamieć masz krótko bo Ościsłowo załatwili PO z Merkelową. PIS chce to ruszyć ale zaraz bedzie wolne sądy, ratowac kornika, nie dla kopalni bla bla bla. Idz sie pożal Tuskowi czemu zablokował Ościsłowo i nic z tym nie zrobil
Dodano: 31.10.2018 06:44    Przez: ~ssasaa
@ssasaa - taaaaa, wina Tuska. Prosze cie. Tusk nie pracuje w RDOS by podpisac papierek. To PiS 3 lata szuka dlugopisa by govpodpisac. Maliniak pidpisalby paouer toaletowy nawet i w nocy a ty 3 lata nie mogą.... 😂😂😂
Dodano: 31.10.2018 07:20    Przez: ~Pn
Truskawa też tam był stary ubek zasłaniał się tabliczką z napisem kandydata na prezydenta. Pewnie marzy mu się przejęcie AK w Kazimierzu.
Dodano: 31.10.2018 08:09    Przez: ~członek aeroklubu
A ta sprawa w sądzie z Truskawą się wyjaśniła.
Dodano: 31.10.2018 08:19    Przez: ~Andrzej S
Jeśli ludzie chcą przyszłości Konina zagłosują na Piotra KORYTKOWSKIEGO A jeśli chcą miasta rządzonego z tylnego fotela postawią na PiS
Dodano: 30.10.2018 23:20    Przez: ~Józinek
Tylny fotel to ty w domu masz Tesciowa i zona bu haha
Dodano: 30.10.2018 23:22    Przez: ~Uu
W Pelo na tylnym fotelu siedzi Tow.Aktor i nikt sie nie czepia!
Dodano: 30.10.2018 23:38    Przez: ~Ipn
Tylko nie Korytkowski żeby było tak jak było.Polacy na tego nie zagłosują.Pan Chojnacki gwarantem zmian ,spokoju naszego Konina
Dodano: 31.10.2018 07:23    Przez: ~ewa
Jeśli ludzie chcą przyszłości Konina zagłosują na Zenona ChojnackiegoA jeśli chcą miasta rządzonego z niemiec ,multi kulti i arabów zagłosują na PO
Dodano: 31.10.2018 11:05    Przez: ~ewa
Po ile były bilety?
Dodano: 30.10.2018 23:20    Przez: ~Olo
Tylko mogły wejść osoby z pis
Dodano: 30.10.2018 23:24    Przez: ~Rikardo
Co łaska... nie mbiej niz 100 zł. 😁
Dodano: 31.10.2018 07:21    Przez: ~Pn
Po tyle co ta czasowskiego.Tylko że tam nikogo nie było a tu sala pękala w szwach
Dodano: 31.10.2018 07:24    Przez: ~ewa
Obiecanki cacanki3 lata temu było to samo
Dodano: 30.10.2018 23:21    Przez: ~Zmarnowany wyborca
Z jednej strony pitu "chemy odkrywki" a real pokazuje, ze od ponad 3 lat nie chca wypisac jednego durnego papierka! TOTALNA ŚCIEMA! Wystarczy zestawic to z jego wcześniejszymi slowami - facet jest przeciwko weglowi! 😂😂😂
Dodano: 31.10.2018 05:55    Przez: ~Pn
Super Konwencja...ile lat Konin stracił przez okres rządów Sld i Po?...czy ktos to w ogole zauwazyl ?Tyle zmarnowanych lat? Czy to sie da odbudowac ?
Dodano: 30.10.2018 23:21    Przez: ~Obudzmy sie
Obudź sie - PiS zamyka kopalnie i skazuhe region na upadek. 3 lata mie potrafia podpisac jednego papierka a tu nagle taka sciema... 😂😂😂
Dodano: 31.10.2018 05:56    Przez: ~Pn
K9nczyc z komunistami. Czymże jest Po Jak Nie postkomuna. Niestety w sejmiesiedzi rodzinka byłych sbekow
Dodano: 30.10.2018 23:21    Przez: ~Ach
Komuna Twoich rodziców wychowała guwniarzu!
Dodano: 30.10.2018 23:26    Przez: ~Gierek
...chyba twoich
Dodano: 30.10.2018 23:31    Przez: ~zw
A wiesz czym jest PIS? To kryptokomuna? To farbowane lisy, kreują się na prawicę, a w rzeczywistości, to partia bolszewicka.
Dodano: 31.10.2018 09:14    Przez: ~jot
Jot bredzisz lewaku,zjedz wafelka a i wyłącz reżimową TVN