Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22110) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (2)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

Dodano: 5.11.2018 13:03

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z przewagą kilkunastu (11,6%) procent na prezydenta Konina wybrany został Piotr Korytkowski z Koalicji Obywatelskiej. - Polityka to troska o dobro wspólne, każdy powinien mieć tego świadomość – powiedział Zenon Chojnacki na podsumowaniu wieczoru wyborczego w LM.pl. - Z pozycji radnego zrobię wszystko, żeby wsparcie dla Konina było jak najszersze. Szanuję to, że wygrał program kolegi, deklaruję pomoc, jeśli tylko zostanę o to poproszony.

Wieczór wyborczy Zenon Chojnacki spędził w otoczeniu rodziny, znajomych, sympatyków, członków PiS w wypożyczonym na ten czas biurze senator Margarety Budner w starej części Konina. Nastroje były stonowane i z uwagą śledzono przebieg emocjonującego wieczoru wyborczego, w którym rozstrzygały się losy Konina. -  Ja w tym mieście żyję i życzę temu miastu jak najlepiej. Dajmy szansę - powiedział Z. Chojnacki w finałowej rozmowie z Piotrem Korytkowskim na LM.pl.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej
Slajd 1/11

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 1 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 2 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 3 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 4 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 5 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 6 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 7 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 8 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 9 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

Z. Chojnacki: w tym mieście żyję i życzę miastu jak najlepiej

slajd 10 z 11

Zenon Chojnacki PiS z pokorą przyjął rozstrzygnięcie drugiej tury wyborów prezydenckich w Koninie.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zenon Chojnacki,   wybory 2018,   druga tura,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ten nowy prezydent to ten sam ukłąd co był nic dla miasta nie zrobi zwiększy tylko emigrację
Dodano: 5.11.2018 13:17    Przez: ~xmen
W Koninie wygrała partia, która odpowiada za złodziejską prywatyzację przemysłu, wpółrządząca od wielu lat miastem, które tkwi w marazmie od lat. Odrzucono gwarancje państwowe na rzecz abstrakcyjnego programu "dolina energii", wybierając zamiast węgiel - wodór a zamiast rodziny - tęczę. Przyjęto ostatecznie wysokie ceny wody, podatków, bezrobocie, brak perspektyw i nadziei, likwidację przemysłu oraz pseudo przeprawę jako znaki firmowe tego miasta. Wygrał układ, który ostatecznie poparły wszystkie ugrupowania, od SLD do Zmieniamy Konin. Nie mam już sił płacić dłużej na darmozjadów i nierobów z urzędów i partii, bo oczekiwałem zmian. Podjąłem decyzję – przenoszę firmę, jak wielu innych, do gminy sąsiedniej i tam też będę mieszkać. Zdychajcie.
Dodano: 5.11.2018 13:22    Przez: ~Pogodynek
Współczuję Koninowi, Tak naprawdę nic się nie zmieni, potrzeba jeszcze kilku dobrych lat żeby to i mieszkańcy zrozumieli... o ile ktoś tu w ogóle będzie chciał jeszcze mieszkać.
Dodano: 5.11.2018 14:01    Przez: ~WLKP
W imieniu mieszkańców apeluję do Rządu RP o wstrzymanie wszystkiego wobec m. Konin, co motywuje tym, ze jego mieszkańcy nie życzą sobie 500, wcześniejszego wieku emerytalnego 60/65, wolnych niedziel, wyższych pensji, nowego dworca, nowych inwestycji drogowych, Ościsłowa, nowych terenów inwestycyjnych, klubów seniora, dodatków do lekarstw itp. Prosimy wrócić do stanu wyjściowego, czy tak jak było za rządów Tuska, ponieważ mamy nowego Prezydenta i On wszystko załatwi, co przedstawił w swoim bogatym programie wyborczym dla mieszkańców miasta.
Dodano: 5.11.2018 13:21    Przez: ~Petycja do rządu
Za to KORYTKOWSKI bedzie was dymal bez wazeliny. Przemaluje gabinet i koniec zmian hhaha
Dodano: 5.11.2018 13:27    Przez: ~****c zlodziei

KOMENTARZE

Taaaa. A teraz będzie ciagle na NIE jak wspomnial go Nowicki. Heh, "dobro wspolne"...
Dodano: 05.11.2018 13:12    Przez: ~Pn
W imieniu mieszkańców apeluję do Rządu RP o wstrzymanie wszystkiego wobec m. Konin, co motywuje tym, ze jego mieszkańcy nie życzą sobie 500, wcześniejszego wieku emerytalnego 60/65, wolnych niedziel, wyższych pensji, nowego dworca, nowych inwestycji drogowych, Ościsłowa, nowych terenów inwestycyjnych, klubów seniora, dodatków do lekarstw itp. Prosimy wrócić do stanu wyjściowego, czy tak jak było za rządów Tuska, ponieważ mamy nowego Prezydenta i On wszystko załatwi, co przedstawił w swoim bogatym programie wyborczym dla mieszkańców miasta.
Dodano: 05.11.2018 13:21    Przez: ~Petycja do rządu
W Koninie wygrała partia, która odpowiada za złodziejską prywatyzację przemysłu, wpółrządząca od wielu lat miastem, które tkwi w marazmie od lat. Odrzucono gwarancje państwowe na rzecz abstrakcyjnego programu "dolina energii", wybierając zamiast węgiel - wodór a zamiast rodziny - tęczę. Przyjęto ostatecznie wysokie ceny wody, podatków, bezrobocie, brak perspektyw i nadziei, likwidację przemysłu oraz pseudo przeprawę jako znaki firmowe tego miasta. Wygrał układ, który ostatecznie poparły wszystkie ugrupowania, od SLD do Zmieniamy Konin. Nie mam już sił płacić dłużej na darmozjadów i nierobów z urzędów i partii, bo oczekiwałem zmian. Podjąłem decyzję – przenoszę firmę, jak wielu innych, do gminy sąsiedniej i tam też będę mieszkać. Zdychajcie.
Dodano: 05.11.2018 13:22    Przez: ~Pogodynek
@Pogodynek - nie, wygral rozum. Kaczynski od 3 lat bawi sie regione z wlascicielem kopalni i to ludzi wkurza. Gdyby byla odkrywka to pis mogloby liczyc na wygrana. A tak to dostalo srodkowy paluszek. Pinokio jest anty weglowi a kaczor slucha sie go w tych sprawach. I tyle.
Dodano: 05.11.2018 13:24    Przez: ~Pn
Do gościa powyżej@ Festiwal durnowatych komentarzy to nie tu się odbywa. Po pełniejsze informacje dotyczące tegoż turnieju proszę kontaktować się z najbliższym księdzem proboszczem, sekretarzem PiSa lub z którąś z redakcji TV-PiS. Na tych prawdziwie polskich forach z pewnością znajdziesz poklask i zrozumienie, jednakże tutaj budzisz jedynie obciach i zażenowanie.
Dodano: 05.11.2018 13:26    Przez: ~jaś
~Petycja do rządu napisał "W imieniu mieszkańców....." a kto ci niby dał legitymację do wypowiadania się w imieniu mieszkańców? Nie wiemy nawet czy jesteś w pełni poczytalny, a więc nie wiadomo czy możesz wypowiadać się w swoim własnym imieniu!!!
Dodano: 05.11.2018 13:35    Przez: ~xXx
do xXx - a co ty byś chciał? głosujesz przeciwko Rządowi RP, ale 500 to chcesz? Takiego wała! wszystkiego zrzekliście się w wyborach. Macie teraz swojego Prezydenta, to niech wam łatwi przywileje. Obiecał, że kasę da Wożniak z sejmiku. Przecież tak obiecywał podczas kampanii!
Dodano: 05.11.2018 13:41    Przez: ~Petycja do rządu
@Petycja do rządu. Co ty wogóle mówisz. Płacisz podatki, bo chyba nie wiesz skąd się bierze 500 , drogi itp. Łachy nie robią....
Dodano: 05.11.2018 13:50    Przez: ~xyz
@Petycja do rządu - ty chyba jeszcze nie wytrzezwiales. Albo masz tak zakuty łeb jak rycerze sredniowiecza.... PiS ci cos dal?? Hahaha.... 😂😂😂😂😂
Dodano: 05.11.2018 13:53    Przez: ~Pn
Pani Jaworska to tylko do zdjęć pozuje
Dodano: 05.11.2018 14:24    Przez: ~No
No kretyn. Do pisty se napisz ze ci zle
Dodano: 05.11.2018 14:36    Przez: ~pisdix
Pn kaczynski sie bawi a platforma sprzedala wszystko co sie dalo pis jeszcze nikomu krzywdy w Koninie nie zrobiło pa prywatyzacja naszych zakładów za bezcen wiążą się tysiace dramatów likwidacji zakładów np cukrownia spore ciecia zarobków i praca z ciągłą niepewnością i strachem np kopalnia a my jeszcze wybieramy tych ludzi dając im przyzwolenie na ich politykę a dlaczego nie na PiS bo Kaczyński jest głupi jeden z głównych merytorycznych argumentów przez który konin właśnie został zaorany tymi wyborami straciliśmy 100 hektarów pod inwestycje z kowr odkrywkę ościsłowo remont amfiteatru itp co zyskaliśmy wodór śmiem wątpić no ale po czynach go poznacie
Dodano: 05.11.2018 14:53    Przez: ~Zawiedziony
do @Pn - tylko chyba zapomniałeś kto sprzedał kopalnię i elektrownię SOLORZOWI ????!!!! PIS czy PO??? krótką macie pamięć od czego się te problemy z kopalnią zaczęły .
Dodano: 05.11.2018 14:58    Przez: ~mir
zawiedziony, to co to za władza, nie wybraliśmy ich człowieka i co nie dostaniemy 100ha z kowru tak? to oni dbają o siebie czy o nas co? puknij sie w głowę, łachy nie robią, jeżeli Morawiecki mówił że kowr da hektary to niech daje, a jak nie to bardziej zależy mu na partii niż na nas....
Dodano: 05.11.2018 15:19    Przez: ~xyz
"pis jeszcze nikomu krzywdy w Koninie nie zrobiło" proszę cię.... Wiersz jak po dudzie dostanie Konin i okolica jak PiS zamknie tutaj kopalnie? Nie? To pomysl bo to nie boli. To wystarczy by Konin sie zwinał... jak i cała masa firm prosperujących dzieki kopalni i biznesowi Solora. To sa nie tylko ogromne pieniadze ale i ludzie. A PiS w ramach jakiejs zemsty zabija region!
Dodano: 05.11.2018 15:47    Przez: ~Pn
@mir - sprzedaż to nie zamknięcie! Można sprzedać ale ludzie i ich rodziny mają nadal prace i byt. A jak zamkna kopalnie to ani pracy ani bytu... ucieczka w inny region Polski... Teraz łapiesz różnicę??
Dodano: 05.11.2018 15:49    Przez: ~Pn
Do tych co piszą że PiS zniszczy region itd sami go zniszczyliscie swoim wyborem czyż nie głosowaliście za Piotrem tylko przez to że Kaczyński jest zły itp to był jedyny argument gdzie był Schetyną ludnałer ? Tu przyjechał premier z konkretami tereny inwestycyjne temat odkrywki remont amfiteatru budowa mostu itp czy mówił prawdę nie daliście możliwości sprawdzenia nie wierzcie w to że PiS da coś po bo po nic pisowi też nie chciało dac to się nazywa polityka wybiera się tego kto daje więcej jeśli nie spełni obietnic to za 5 lat czerwona kartka i tyle wielu się wypowiadało że dla Konina to najważniejsze wybory które oznaczają być albo nie być niestety konin wybrał nie być nie dotarło do mieszkańców że PiS ma rządy absolutne w Polsce czy wam się podoba czy nie jak by obywatele kochali to miasto i by głosowali rozumem a nie byle nie PiS to może coś by drgneło nigdy się tego nie dowiemy niestety konin zamienił sld i po na po i sld łał
Dodano: 05.11.2018 16:21    Przez: ~!
Nowicki nie jest żadnym autorytetem, co dali mu wreszcie do zrozumienia wyborcy.
Dodano: 05.11.2018 16:59    Przez: ~Cg
@~! - za rok, niespelna rok, pis juz nie bedzie mialo wladzy absolutnej. A Konin wybral BARDZO DOBRZE. Zas Matoluszka posluchaj cowiele razy mowil o weglu. I przyokazji zapytraj sie dlaczego pismaki zamykaja nasze kopalnie a wegiel woza od Ruskich...
Dodano: 05.11.2018 17:58    Przez: ~Pn
Popierałem Pana Panie Zenonie całym sercem, chciałem aby w Koninie ster władzy przejął człowiek szlachetny i prawy, a przy tym wierzący w Boga, no ale niestety elektorat lewicowy w Koninie jest liczny i przechylił szalę zwycięstwa na korzyść konkurenta ku zgubie Konina. Niemniej pozdrawiam Pana Panie Zenonie.
Dodano: 05.11.2018 19:17    Przez: ~Symp. PiS
Szczekaj Symp.PiS szczekaj ! To już agonia takich fircyków jak ty i Witek i ten c**l podpisujący się ola ,ala, ewa(wszystko z małej litery) .Kłodawa porażka PiS ,Koło porażka PiS itp.Auuuuuuuuu Konin porażka PiS .Co ty będziesz teraz robił Majewskiemu buty pastował na zimę?
Dodano: 05.11.2018 20:14    Przez: ~never PiS
Szanowny Panie Chojnacki ! Poparłam Pana lecz ludzie z Pańskiego "zaplecza" typu Majewski,SzoPA,Budnery,Kurzawy czy Rzepeccy przerażali mnie.Przegrał nie Pan ! przegrali ci marni działacze!
Dodano: 05.11.2018 22:02    Przez: ~czarna marna w czerwonym
@Pn Owszem, sprzedaż to nie zamknięcie, ale Ty chyba nie wiesz jak drastycznie poobniżali pensje, ile ludzi poodchodziło a ilu pozwalniali. PO sprzedało kopalnię za taką cenę, że gdyby wszystko zezłomować to by więcej było warte. Popytaj ludzi!! I ty mi chcesz wmówić że to to jest takie lepsze??? Że to jest takie mniejsze zło?? Że to nic, że od tego się te problemy zaczęły, nie wspominajmy o tym teraz, ważniejsze że teraz PIS nie chce wydać decyzji. Owszem, też mnie to bulwersuje, że jeszcze nie ma tej decyzji i nie podoba mi się ta gra polityczna ale też pamiętam od czego się zaczęło. Ale może mam lepszą pamięć od Ciebie....
Dodano: 06.11.2018 07:59    Przez: ~mir
znowu jadowite psy na forum - prosto z kościoła wyszli z namaszczeniem od Krysi i spikerki Radia Maryja. Błazny kościelne
Dodano: 06.11.2018 15:06    Przez: ~junak
Na wieczorze wyborczym tuż PO ogłoszeniu wyników jako pierwszy gratulacje składał TW SB "aktor" a jako drugi przybyły z RychWAŁA były S-BEK !
Dodano: 07.11.2018 16:06    Przez: ~BURCZYMUCHA
Sen Z. Chojnickiego o prezydenturze się skończył.
Dodano: 05.11.2018 13:15    Przez: ~Inny
I dobrze. Pewni ludzie najzwyczajniej nie nadaja sie na pewne stolki. Moze i facet ok ale nie na prezydenta.
Dodano: 05.11.2018 13:17    Przez: ~Pn
Jako jeden z nielicznych PiSiorów Zenon Chojnacki potrafi się zachować. I za to szacun. P.S. Bardzo się cieszę, że wygrał Korytkowski.
Dodano: 05.11.2018 13:37    Przez: ~Zenona
Zenona, bardziej bym był zadowolony, gdyby platfusy troszkę kultury w obcowaniu z innymi ludźmi zachowali
Dodano: 05.11.2018 14:51    Przez: ~Zenobiusz
Elektorat opozycji potrafi tylko ubliżać i opluwać przeciwników politycznych, zero kultury, a gdzie tolerancja, wolność i demokracja, o którą tak walczyliście ?
Dodano: 05.11.2018 19:23    Przez: ~Symp. PiS
dobrze, że nie skończył się polucją nocną. Wtedy było pranie nieprzewidziane.
Dodano: 06.11.2018 15:07    Przez: ~Doktor Palec
PiS ma się czego obawiać ? Czarnecki studzi emocje.
Dodano: 06.11.2018 15:33    Przez: ~msn wiadomosci
Prof. Leszczyński: Potencjał mobilizacyjny PiS się wyczerpuje. Będzie można tylko straszyć.
Dodano: 06.11.2018 15:35    Przez: ~msn wiadomosci
Kornel Morawiecki: PiS powinno poważnie obawiać się o wynik wyborów do parlamentu.
Dodano: 06.11.2018 15:36    Przez: ~msn wiadomosci
Człowiek który nic nie wie jest Przewodniczącym Rady Europejskiej.
Dodano: 06.11.2018 15:38    Przez: ~wolna-polska.pl
Anna Kołakowska - rozpoczęcie głodówki w obronie Basi Poleszuk.
Dodano: 06.11.2018 15:39    Przez: ~wolna-polska.pl
Ten nowy prezydent to ten sam ukłąd co był nic dla miasta nie zrobi zwiększy tylko emigrację
Dodano: 05.11.2018 13:17    Przez: ~xmen
Jak p$$iewicz zamknie kopalnie w ramach walki z wlascicielem, co zostalo juz zatwerdzone przez Wodza Narodu dawno temu, to nikt i nic nie powstrzyma tego regionu. Konin to kopalnia i bez niej nie ma ani 80 tysiecznego Konina ani 50 tysiecznego. Konin wroci do punktu wyjsciowego czyli jakisch 12-15 tysiecy. Podziekujcie Pysze i Szmalowi za to! A nie Prezydentowi Korytkowskiemu!
Dodano: 05.11.2018 13:22    Przez: ~Pn
No i znowu będę się głupio tłumaczył i robił dziwne miny,kiedy mnie pytają czy pochodzę ze WSI Konin.
Dodano: 05.11.2018 14:05    Przez: ~etam
A ja życzę tej WSI jak najgorzej i wierzcie mi,że to się spełni.
Dodano: 05.11.2018 14:25    Przez: ~szeptucha
Kto i jaką kwotą sponsoruje ten mierny i stronniczy PO-rtalik,a szczególnie cenzorów w nim zatrudnionych?
Dodano: 05.11.2018 14:52    Przez: ~???
A tak bardzo liczyłem na Dobre Zmiany w Koninie, no ale się zawiodłem na konińskim lewicowym społeczeństwie.
Dodano: 05.11.2018 19:27    Przez: ~Symp. PiS
Konin już liczy ledwo 72.000,a za 20 lat będzie ok 60.000 to sie sprawdza !
Dodano: 05.11.2018 19:43    Przez: ~Men
Kończ waść wstydu oszczędź, idź na modły do kościoła.
Dodano: 05.11.2018 13:24    Przez: ~xxx
Moze jego porazka to kara od Boga dla dwojacych i trojacych sie hejterzyn pisowskich na LMie? Gdyby przeliczyc na jad przez nich wylany na tym forum to Prezydent Korytkowski powinien przegrac stosunkiem 5 - 95%!
Dodano: 05.11.2018 13:27    Przez: ~Pn
Pójdę do Kościoła a Pan pod kościół ?
Dodano: 05.11.2018 13:30    Przez: ~zły
Pn, przecież ty nie jesteś z Konina, to co tutaj się udzielasz. Twoje IP zostanie ustalone po badaniach zleconych przez obecnego wójta K.B... :)
Dodano: 05.11.2018 13:36    Przez: ~cycu
@cycu - jam nie tulko prawdziwy Koniniak ale i Polak. Ty tego nie zalapiesz suwerenie. 😂😂😂
Dodano: 05.11.2018 13:56    Przez: ~Pn
Współczuję Koninowi, Tak naprawdę nic się nie zmieni, potrzeba jeszcze kilku dobrych lat żeby to i mieszkańcy zrozumieli... o ile ktoś tu w ogóle będzie chciał jeszcze mieszkać.
Dodano: 05.11.2018 14:01    Przez: ~WLKP
No cóż,tak to jest gdy miasto zamieszkują ZOMO-wcy,ORMO-wcy,PZPR-owcy oraz ich PO-ciotki,oraz zdrajcy z mózgiem PO-donym amebie.
Dodano: 05.11.2018 14:02    Przez: ~tyle
Gdzie on sie pchal ? Obejrzyjcie sobie te zdjecia i sami ocencie jak wy wygladacie ? Na prezydenta trzeba miec wyglad i piniadze !!!!
Dodano: 05.11.2018 14:11    Przez: ~cccc
xxx pokój juz gotowy na emigrantów?
Dodano: 05.11.2018 14:17    Przez: ~yyy
Tylko Pan Chojnacki dawał dobrą nadzieję na lepsze życie w Koninie jako, że miałby pełne wsparcie ze strony rządu, ale mieszkańcy naszego miasta nie chcą dobrych zmian, chcą aby tak było jak było.
Dodano: 05.11.2018 19:32    Przez: ~Symp. PiS
Złotousty Zenek.
Dodano: 05.11.2018 13:25    Przez: ~zzzz
Boli was, oj boli, że będziecie musieli się zabrać za uczciwą robotę. Wasi Misiewicze już oglądali siedziby spółek miejskich, lokale w magistracie i wszędzie tam, gdzie można było się dorwać do koryta. To nie wasz czas. Ogólnie rzecz biorąc, wasz czas powoli się kończy! Już widać światełko w tunelu. Jak miło oddychać powiewem demokracji w Koninie.
Dodano: 05.11.2018 14:43    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Tak najlepsze stanowiska, najlepiej płatne pozostają nadal w waszych rękach i jak tu nie POpierac PO ?
Dodano: 05.11.2018 19:34    Przez: ~Witek
Za to KORYTKOWSKI bedzie was dymal bez wazeliny. Przemaluje gabinet i koniec zmian hhaha
Dodano: 05.11.2018 13:27    Przez: ~****c zlodziei
Wole to od krzyzy, tablic i pakowaniu naszej kasy czarnym na koscioly, drogi, placyki etc.
Dodano: 05.11.2018 13:28    Przez: ~Pn
Lepsze to niż pomniczki i dyrdymałki burka o nicku Symp.PiS.
Dodano: 05.11.2018 14:44    Przez: ~never PiS
PO wygranych wyborach przez p. Korytkowskiego nastąpił dzień żałoby wśród prawicowego elektoratu, to jest klęska dla Konina, żadnej nadziei dla tego miasta.
Dodano: 05.11.2018 19:39    Przez: ~Witek
Panie Zenku, nie mogłem głosować ale z całego serca kibicowałem Panu mając nadzieję że rozbije pan ten lewicowy układ i skończą się te wszystkie układy - może następnym razem się uda. Wszystkiego dobrego!
Dodano: 05.11.2018 13:32    Przez: ~sebastian
Hehehe. Do rozbijania ukladow trzeba miec to cos. Ten pan juz 5 kandencje bedzie siedzial na stolku wiec raczej mu tak dobrze jest.
Dodano: 05.11.2018 13:36    Przez: ~Pn
Jaki z niego nauczyciel ?? Jak mozna sie wpisywac w cialo pedagogiczne i p Zenon jest poprostu KATECHETOM kiedys by uczyl na plebani a nie w szkole !!!
Dodano: 05.11.2018 14:16    Przez: ~zzzz
Lewicowego układu właśnie uniknęliśmy, bo PIS, to neokomuna.
Dodano: 05.11.2018 14:27    Przez: ~ext
Szkoda Konina, 5 lat będzie rządziła miastem ekipa lewicowych POlityków na naszą zgubę.
Dodano: 05.11.2018 19:41    Przez: ~Niestety
Ciemny Konin. Głosować na Koalicję ? Serio ?
Dodano: 05.11.2018 13:40    Przez: ~Mieszkanka powiatu
Nie, na hordy miernot zwanych Pisiewiczami. Serio?
Dodano: 05.11.2018 13:57    Przez: ~Pn
PO.. jechało was????
Dodano: 05.11.2018 14:10    Przez: ~Krótki komentarz
Miaszkanka powiatu? Odpowiedziałaś glosujacym na tak samym wpisem jak reszta... z Kresów i ze wsi. Coś ci z głodu buczy na podwórku. Zainteresuj się bo mandat za za zakłócanie spokoju dostaniesz...
Dodano: 05.11.2018 14:13    Przez: ~maxxx
Dosyc juz powiązań radykalnych katoli z polityką. Dawać lapki ciemnogrodzie .Aaajjjeee wygrał rozum a nie belzebub .
Dodano: 05.11.2018 13:43    Przez: ~kler
Dobrze, ze Polacy budza sie i wyrywaja kraj z rak czarnych i im podobnych szaranczy. 😂😂😂
Dodano: 05.11.2018 13:58    Przez: ~Pn
Lewicy przeszkadzają ludzie wierzący w Boga.
Dodano: 05.11.2018 19:43    Przez: ~Przykre to
Zenon przegrał bo koninskie parafie narzucały wiernym głosowanie na niego.Ahh te. kler aka instytucja tzw kosciołem dewotów.
Dodano: 05.11.2018 13:46    Przez: ~Proboszcz
1 z 4
1234>>