Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17063) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Konin. Przy targowisku będzie można bezpłatnie zaparkować

Dodano: 6.11.2018 12:54
Źródło: LM.pl

W najbliższą sobotę na Miejskich Płatnych Parkingach będzie można zostawić samochód za darmo.

Miejskie Płatne Parkingi w Koninie są zaledwie dwa. Jeden działa przy ul. Chopina (skwer przy pubach) oraz przy targowisku na ul. 11 Listopada. Pierwszy z wymienionych placów postoju płatny jest tylko w dni robocze, a ten przy bazarze również w soboty od godz. 8:00 do 14:00.

W związku z tym, że w najbliższy weekend świętować będziemy 100-lecenie odzyskania przez Polskę niepodległości, na podstawie zarządzenia prezydenta Konina kierowcy parkujący przy bazarze 10 listopada zostaną zwolnieni z opłat. Tego dnia nieczynne będzie też Biuro Miejskich Płatnych Parkingów.

  • Konin. Przy targowisku będzie można bezpłatnie zaparkować

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Chwila chwila .. A czy w Koninie nie obowiązuje wyrok Wojewódzkiego Sąd Administracyjnego z 2017 r. o tym iż pobieranie opłat za parkowanie w soboty musi zostać zniesione !!! Z jakiej racji pobierana jest opłata na tym parkingu przy bazarze skoro sąd znał pobieranie opłat za parkowanie w soboty w miastach do 100 tyś mieszkańców jest nielegalne ?Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/strefa-
Dodano: 6.11.2018 14:13    Przez: ~Ja
Ze szczęścia pojadę sobie tam zaparkować.
Dodano: 6.11.2018 13:57    Przez: ~Szczęśliwy
Droga Pani Aleksandro, a może napisać prawdę, że pobieranie opłat za parkowanie w obrębie dróg publicznych w soboty, niedziele i święta jest z niezgodne z prawem. Więc drodzy kierowcy poczytajcie, zapamiętajcie i nie płaćcie. Każdą próbę obciążenia mandatem za takie parkowanie można skierować do sądu i wygrać.
Dodano: 6.11.2018 15:01    Przez: ~kierowca
oooooo ja Cię kręcę parking za darmo Dzięki
Dodano: 6.11.2018 13:03    Przez: ~max
Czyje są pozostałe płatne parkingi?
Dodano: 6.11.2018 13:19    Przez: ~Qń

KOMENTARZE

oooooo ja Cię kręcę parking za darmo Dzięki
Dodano: 06.11.2018 13:03    Przez: ~max
Ze szczęścia pojadę sobie tam zaparkować.
Dodano: 06.11.2018 13:57    Przez: ~Szczęśliwy
Nie pn to jezdzi taczka do chemicznego po bulki he
Dodano: 06.11.2018 13:59    Przez: ~Ew
To że biuro nie będzie czynne nie oznacza że parking będzie darmowy :E
Dodano: 06.11.2018 14:10    Przez: ~hę
Ooo pn będzie mial gdzie swój rower zaparkować. Tak trzymać
Dodano: 06.11.2018 13:07    Przez: ~Pol
Pn to jeździ rowerem po balkonie
Dodano: 06.11.2018 13:59    Przez: ~Hh
Pn to matka go wiaze na klatce do barierki kablem od prodiza
Dodano: 06.11.2018 15:43    Przez: ~Tvn.de
Czyje są pozostałe płatne parkingi?
Dodano: 06.11.2018 13:19    Przez: ~Qń
Panie Korytkowski to żenujące. To marny gest godny exprezydenta. Liczylismy na sporo więcej i lepiej.
Dodano: 06.11.2018 14:05    Przez: ~Społeczeństwo
To zarządzenie Nowickiego z 31 października 2018 r. ;)
Dodano: 06.11.2018 15:31    Przez: ~AW
Społeczeństwo - czyli ty i szwagier pisowiec. Wielcy przedstawiciele.
Dodano: 06.11.2018 16:06    Przez: ~Dno
Chwila chwila .. A czy w Koninie nie obowiązuje wyrok Wojewódzkiego Sąd Administracyjnego z 2017 r. o tym iż pobieranie opłat za parkowanie w soboty musi zostać zniesione !!! Z jakiej racji pobierana jest opłata na tym parkingu przy bazarze skoro sąd znał pobieranie opłat za parkowanie w soboty w miastach do 100 tyś mieszkańców jest nielegalne ?Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/strefa-
Dodano: 06.11.2018 14:13    Przez: ~Ja
To jest LM czego sie spodziewałeś
Dodano: 06.11.2018 17:56    Przez: ~Yt
.....obchodzić będziemy 100-lecen ie tzn.że co będziemy ochodzić?
Dodano: 06.11.2018 14:51    Przez: ~ufff
Droga Pani Aleksandro, a może napisać prawdę, że pobieranie opłat za parkowanie w obrębie dróg publicznych w soboty, niedziele i święta jest z niezgodne z prawem. Więc drodzy kierowcy poczytajcie, zapamiętajcie i nie płaćcie. Każdą próbę obciążenia mandatem za takie parkowanie można skierować do sądu i wygrać.
Dodano: 06.11.2018 15:01    Przez: ~kierowca
Za parkowanie właśnie na parkingu koło bazaru w soboty otrzymałam już 3 mandaty - mieszkałam w bloku naprzeciwko i nie było gdzie parkować. Uznałam, że nie zapłacę mandatów, gdyż niezgodnie z prawem pobierane są tam opłaty w weekend. Nie mam zamiaru płacić złodziejom i oszustom.
Dodano: 07.11.2018 13:00    Przez: ~Anna W.
miejski płatny parking to nie to samo co strefa płatnego parkowania w ktorej faktycznie nie mozna pobierać opłat w soboty
Dodano: 07.11.2018 22:21    Przez: ~Zxc
cyyyyyyyyrrrrkkk czekałem na to już od dawna. Jaram się
Dodano: 06.11.2018 15:10    Przez: ~Uuuufff
U S T A W Az dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznychArt.13b.1. Opłatę, o której mowa w art. 13 ust.1 pkt 1, pobiera się za postój pojazdów samochodowych w strefie płatnego parkowania, w wyznaczonym miejscu, w określone dni robocze, w określonych godzinach lub całodobowo.
Dodano: 06.11.2018 15:11    Przez: ~kierowca
Tylko że przy bazarze nie ma strefy płatnego parkowania! Jest miejski parking, czyli zupełnie inny twór. Sprytnie to zrobili :-/
Dodano: 09.11.2018 09:39    Przez: ~aaa
To pewnie pierwsze obietnice wyborcze pana KOryto ☺....szał 😀
Dodano: 06.11.2018 15:41    Przez: ~Ciota Pn
Chooj nacki wymodlił.
Dodano: 06.11.2018 18:56    Przez: ~c**l Witek
tak pewnie wyssał to na plebani