Dzisiaj jest poniedziałek 19 listopada 2018, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22535) SPORT FORUM FIRMY (5252) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Rozpoczęło się głosowanie na Wolontariusza ... (3)Ananasy z naszej klasy, czyli pierwszaki z SP 1, S ...

Konin. Przy targowisku będzie można bezpłatnie zaparkować

Dodano: 6.11.2018 12:54
Źródło: LM.pl

W najbliższą sobotę na Miejskich Płatnych Parkingach będzie można zostawić samochód za darmo.

Miejskie Płatne Parkingi w Koninie są zaledwie dwa. Jeden działa przy ul. Chopina (skwer przy pubach) oraz przy targowisku na ul. 11 Listopada. Pierwszy z wymienionych placów postoju płatny jest tylko w dni robocze, a ten przy bazarze również w soboty od godz. 8:00 do 14:00.

W związku z tym, że w najbliższy weekend świętować będziemy 100-lecenie odzyskania przez Polskę niepodległości, na podstawie zarządzenia prezydenta Konina kierowcy parkujący przy bazarze 10 listopada zostaną zwolnieni z opłat. Tego dnia nieczynne będzie też Biuro Miejskich Płatnych Parkingów.

  • Konin. Przy targowisku będzie można bezpłatnie zaparkować

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Chwila chwila .. A czy w Koninie nie obowiązuje wyrok Wojewódzkiego Sąd Administracyjnego z 2017 r. o tym iż pobieranie opłat za parkowanie w soboty musi zostać zniesione !!! Z jakiej racji pobierana jest opłata na tym parkingu przy bazarze skoro sąd znał pobieranie opłat za parkowanie w soboty w miastach do 100 tyś mieszkańców jest nielegalne ?Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/strefa-
Dodano: 6.11.2018 14:13    Przez: ~Ja
Ze szczęścia pojadę sobie tam zaparkować.
Dodano: 6.11.2018 13:57    Przez: ~Szczęśliwy
Droga Pani Aleksandro, a może napisać prawdę, że pobieranie opłat za parkowanie w obrębie dróg publicznych w soboty, niedziele i święta jest z niezgodne z prawem. Więc drodzy kierowcy poczytajcie, zapamiętajcie i nie płaćcie. Każdą próbę obciążenia mandatem za takie parkowanie można skierować do sądu i wygrać.
Dodano: 6.11.2018 15:01    Przez: ~kierowca
oooooo ja Cię kręcę parking za darmo Dzięki
Dodano: 6.11.2018 13:03    Przez: ~max
Czyje są pozostałe płatne parkingi?
Dodano: 6.11.2018 13:19    Przez: ~Qń

KOMENTARZE

oooooo ja Cię kręcę parking za darmo Dzięki
Dodano: 06.11.2018 13:03    Przez: ~max
Ze szczęścia pojadę sobie tam zaparkować.
Dodano: 06.11.2018 13:57    Przez: ~Szczęśliwy
Nie pn to jezdzi taczka do chemicznego po bulki he
Dodano: 06.11.2018 13:59    Przez: ~Ew
To że biuro nie będzie czynne nie oznacza że parking będzie darmowy :E
Dodano: 06.11.2018 14:10    Przez: ~hę
Ooo pn będzie mial gdzie swój rower zaparkować. Tak trzymać
Dodano: 06.11.2018 13:07    Przez: ~Pol
Pn to jeździ rowerem po balkonie
Dodano: 06.11.2018 13:59    Przez: ~Hh
Pn to matka go wiaze na klatce do barierki kablem od prodiza
Dodano: 06.11.2018 15:43    Przez: ~Tvn.de
Czyje są pozostałe płatne parkingi?
Dodano: 06.11.2018 13:19    Przez: ~Qń
Panie Korytkowski to żenujące. To marny gest godny exprezydenta. Liczylismy na sporo więcej i lepiej.
Dodano: 06.11.2018 14:05    Przez: ~Społeczeństwo
To zarządzenie Nowickiego z 31 października 2018 r. ;)
Dodano: 06.11.2018 15:31    Przez: ~AW
Społeczeństwo - czyli ty i szwagier pisowiec. Wielcy przedstawiciele.
Dodano: 06.11.2018 16:06    Przez: ~Dno
Chwila chwila .. A czy w Koninie nie obowiązuje wyrok Wojewódzkiego Sąd Administracyjnego z 2017 r. o tym iż pobieranie opłat za parkowanie w soboty musi zostać zniesione !!! Z jakiej racji pobierana jest opłata na tym parkingu przy bazarze skoro sąd znał pobieranie opłat za parkowanie w soboty w miastach do 100 tyś mieszkańców jest nielegalne ?Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/strefa-
Dodano: 06.11.2018 14:13    Przez: ~Ja
To jest LM czego sie spodziewałeś
Dodano: 06.11.2018 17:56    Przez: ~Yt
.....obchodzić będziemy 100-lecen ie tzn.że co będziemy ochodzić?
Dodano: 06.11.2018 14:51    Przez: ~ufff
Droga Pani Aleksandro, a może napisać prawdę, że pobieranie opłat za parkowanie w obrębie dróg publicznych w soboty, niedziele i święta jest z niezgodne z prawem. Więc drodzy kierowcy poczytajcie, zapamiętajcie i nie płaćcie. Każdą próbę obciążenia mandatem za takie parkowanie można skierować do sądu i wygrać.
Dodano: 06.11.2018 15:01    Przez: ~kierowca
Za parkowanie właśnie na parkingu koło bazaru w soboty otrzymałam już 3 mandaty - mieszkałam w bloku naprzeciwko i nie było gdzie parkować. Uznałam, że nie zapłacę mandatów, gdyż niezgodnie z prawem pobierane są tam opłaty w weekend. Nie mam zamiaru płacić złodziejom i oszustom.
Dodano: 07.11.2018 13:00    Przez: ~Anna W.
miejski płatny parking to nie to samo co strefa płatnego parkowania w ktorej faktycznie nie mozna pobierać opłat w soboty
Dodano: 07.11.2018 22:21    Przez: ~Zxc
cyyyyyyyyrrrrkkk czekałem na to już od dawna. Jaram się
Dodano: 06.11.2018 15:10    Przez: ~Uuuufff
U S T A W Az dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznychArt.13b.1. Opłatę, o której mowa w art. 13 ust.1 pkt 1, pobiera się za postój pojazdów samochodowych w strefie płatnego parkowania, w wyznaczonym miejscu, w określone dni robocze, w określonych godzinach lub całodobowo.
Dodano: 06.11.2018 15:11    Przez: ~kierowca
Tylko że przy bazarze nie ma strefy płatnego parkowania! Jest miejski parking, czyli zupełnie inny twór. Sprytnie to zrobili :-/
Dodano: 09.11.2018 09:39    Przez: ~aaa
To pewnie pierwsze obietnice wyborcze pana KOryto ☺....szał 😀
Dodano: 06.11.2018 15:41    Przez: ~Ciota Pn
Chooj nacki wymodlił.
Dodano: 06.11.2018 18:56    Przez: ~c**l Witek
tak pewnie wyssał to na plebani