Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18659) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód

Dodano: 6.11.2018 14:19
Źródło: LM.pl

Doszczętnie spłonął samochód dostawczy na terenie jednostki wojskowej w Powidzu.

Do pożaru doszło wczoraj. Ze zgłoszenia jakie wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy wynikało, że z terenu jednostki wojskowej w Powidzu wydobywa się silny dym. Na miejsce udała się wojskowa straż pożarna oraz JRG Słupca i OSP Słupca.

- Po dojeździe okazało się, że samochód stoi cały w płomieniach – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik KP PSP Słupca.

Strażacy ugasili samochód podając pianę gaśniczą. Pożar udało się szybko opanować.

fot. KP PSP Słupca

  • Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód
  • Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Pożar udało się szybko opanować." Przecież ze zdjęć wynika że prawie wszystko się wypaliło. Więc co tam było do opanowania.
Dodano: 6.11.2018 15:32    Przez: ~Strażak Sam
to jak to ? ktoś z zewnątrz zgłosił pożar? w jednostce nie było ludzi czy co ?
Dodano: 6.11.2018 15:05    Przez: ~oj
Pn sie tam krecil a ten czlowiek jest zdolny do wszystkiego
Dodano: 6.11.2018 14:51    Przez: ~Pol

KOMENTARZE

Pn sie tam krecil a ten czlowiek jest zdolny do wszystkiego
Dodano: 06.11.2018 14:51    Przez: ~Pol
to jak to ? ktoś z zewnątrz zgłosił pożar? w jednostce nie było ludzi czy co ?
Dodano: 06.11.2018 15:05    Przez: ~oj
"Pożar udało się szybko opanować." Przecież ze zdjęć wynika że prawie wszystko się wypaliło. Więc co tam było do opanowania.
Dodano: 06.11.2018 15:32    Przez: ~Strażak Sam
że stal nie spłnęła
Dodano: 06.11.2018 17:48    Przez: ~oj
Chamerykańskie wojska okupacyjne się popiły i zrobiły dym? Co jeszcze ci bandyci wymyślą?
Dodano: 06.11.2018 15:41    Przez: ~Arjawarta
Światowi bandyci wymyślą jeszcze prowokację fałszywej flagi z Rosją, tylko po to tu się zjechali.
Dodano: 06.11.2018 18:38    Przez: ~Matilan
Amerykanie to nasz przyjaciel i sojusznik, cały świat się z nimi liczy, w końcu to potęga militarna.
Dodano: 07.11.2018 18:44    Przez: ~Witek
He, he Witek nie bądź naiwny. Ameryka ma tylko jednego przyjaciela - Izrael. Nikt normalny się z nimi nie przyjaźni. Chyba, że chce wejść im w odbyt, ale najpierw "musi stanąć przy stole". Ameryka sprzedała już Polskę w Jałcie, sprzedała za ustawę 447. Wszędzie się wtrącają pchając swoje, bandyckie wojska. Poprzez żydowski Holyłud piorą swoją złowrogą kulturą ludziom mózgi na całym świecie. To jest państwo absolutnej tyranii pseudodemokratycznej.
Dodano: 07.11.2018 19:28    Przez: ~Arjawarta
LM proszę o zainteresowanie się wpisami niejakiego Pn ,który notorycznie obraża ludzi i partię rządzącą oraz Prezydenta Polski.
Dodano: 06.11.2018 15:54    Przez: ~czytelnik
Co tam "Pn". Na tym forum produkuje się niejaki Kobrzycki, ten to dopiero obraża. Fakt, obraża tylko ludzi, a partii rządzącej kadzi, ale to normalne u sierot po komunie.
Dodano: 06.11.2018 21:15    Przez: ~Fred
Módlmy się żeby mieli czym dojechać do Ślesin 10-LISTOPADA. Wszystko już gotowe, i pieśni i przemowy i ten kamień już jest. Co za historia.
Dodano: 06.11.2018 16:16    Przez: ~11.11.
a co jest 10 listopada ?
Dodano: 06.11.2018 17:49    Przez: ~lj
10 Listopada będzie próba generalna, a 11 11 już konkretny występ, czyli oficjalnie i na galowo, a po wszystkim suto zastawiona impreza z nagrodami i premiami - Teraz już wiesz ?
Dodano: 06.11.2018 18:29    Przez: ~sierżant
Nie żadna próba. 10 listopada będzie uroczystość 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości. A myślałeś że kiedy się to obchodzi,11 Listopada? Gdzie ty chodziłeś do szkoły?
Dodano: 07.11.2018 15:44    Przez: ~aqwe
11 Listopada jest niehandlowa niedziela i wszystko jasne :)
Dodano: 07.11.2018 15:54    Przez: ~jp
w Trep Trans Spedycjion zawsze byly złomy
Dodano: 06.11.2018 16:39    Przez: ~yuytytv
A kto to Pn ? Tajny wywiadowca ?
Dodano: 06.11.2018 18:25    Przez: ~niezoriętowany
A może informator ?
Dodano: 06.11.2018 18:27    Przez: ~niezoriętowany
Pn to taki współczesny bolek, a właściwie to jak ta gruba tramwajarka z Gdańska