Dzisiaj jest środa 21 listopada 2018, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22110) SPORT FORUM FIRMY (5258) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii D ... (2)Puchar Polski. SPS Słupca zagra w środę o awans do ... (0)

Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód

Dodano: 6.11.2018 14:19
Źródło: LM.pl

Doszczętnie spłonął samochód dostawczy na terenie jednostki wojskowej w Powidzu.

Do pożaru doszło wczoraj. Ze zgłoszenia jakie wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy wynikało, że z terenu jednostki wojskowej w Powidzu wydobywa się silny dym. Na miejsce udała się wojskowa straż pożarna oraz JRG Słupca i OSP Słupca.

- Po dojeździe okazało się, że samochód stoi cały w płomieniach – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik KP PSP Słupca.

Strażacy ugasili samochód podając pianę gaśniczą. Pożar udało się szybko opanować.

fot. KP PSP Słupca

  • Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód
  • Pożar w jednostce wojskowej w Powidzu. Spłonął samochód

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

"Pożar udało się szybko opanować." Przecież ze zdjęć wynika że prawie wszystko się wypaliło. Więc co tam było do opanowania.
Dodano: 6.11.2018 15:32    Przez: ~Strażak Sam
to jak to ? ktoś z zewnątrz zgłosił pożar? w jednostce nie było ludzi czy co ?
Dodano: 6.11.2018 15:05    Przez: ~oj
Pn sie tam krecil a ten czlowiek jest zdolny do wszystkiego
Dodano: 6.11.2018 14:51    Przez: ~Pol

KOMENTARZE

Pn sie tam krecil a ten czlowiek jest zdolny do wszystkiego
Dodano: 06.11.2018 14:51    Przez: ~Pol
to jak to ? ktoś z zewnątrz zgłosił pożar? w jednostce nie było ludzi czy co ?
Dodano: 06.11.2018 15:05    Przez: ~oj
"Pożar udało się szybko opanować." Przecież ze zdjęć wynika że prawie wszystko się wypaliło. Więc co tam było do opanowania.
Dodano: 06.11.2018 15:32    Przez: ~Strażak Sam
że stal nie spłnęła
Dodano: 06.11.2018 17:48    Przez: ~oj
Chamerykańskie wojska okupacyjne się popiły i zrobiły dym? Co jeszcze ci bandyci wymyślą?
Dodano: 06.11.2018 15:41    Przez: ~Arjawarta
Światowi bandyci wymyślą jeszcze prowokację fałszywej flagi z Rosją, tylko po to tu się zjechali.
Dodano: 06.11.2018 18:38    Przez: ~Matilan
Amerykanie to nasz przyjaciel i sojusznik, cały świat się z nimi liczy, w końcu to potęga militarna.
Dodano: 07.11.2018 18:44    Przez: ~Witek
He, he Witek nie bądź naiwny. Ameryka ma tylko jednego przyjaciela - Izrael. Nikt normalny się z nimi nie przyjaźni. Chyba, że chce wejść im w odbyt, ale najpierw "musi stanąć przy stole". Ameryka sprzedała już Polskę w Jałcie, sprzedała za ustawę 447. Wszędzie się wtrącają pchając swoje, bandyckie wojska. Poprzez żydowski Holyłud piorą swoją złowrogą kulturą ludziom mózgi na całym świecie. To jest państwo absolutnej tyranii pseudodemokratycznej.
Dodano: 07.11.2018 19:28    Przez: ~Arjawarta
LM proszę o zainteresowanie się wpisami niejakiego Pn ,który notorycznie obraża ludzi i partię rządzącą oraz Prezydenta Polski.
Dodano: 06.11.2018 15:54    Przez: ~czytelnik
Co tam "Pn". Na tym forum produkuje się niejaki Kobrzycki, ten to dopiero obraża. Fakt, obraża tylko ludzi, a partii rządzącej kadzi, ale to normalne u sierot po komunie.
Dodano: 06.11.2018 21:15    Przez: ~Fred
Módlmy się żeby mieli czym dojechać do Ślesin 10-LISTOPADA. Wszystko już gotowe, i pieśni i przemowy i ten kamień już jest. Co za historia.
Dodano: 06.11.2018 16:16    Przez: ~11.11.
a co jest 10 listopada ?
Dodano: 06.11.2018 17:49    Przez: ~lj
10 Listopada będzie próba generalna, a 11 11 już konkretny występ, czyli oficjalnie i na galowo, a po wszystkim suto zastawiona impreza z nagrodami i premiami - Teraz już wiesz ?
Dodano: 06.11.2018 18:29    Przez: ~sierżant
Nie żadna próba. 10 listopada będzie uroczystość 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości. A myślałeś że kiedy się to obchodzi,11 Listopada? Gdzie ty chodziłeś do szkoły?
Dodano: 07.11.2018 15:44    Przez: ~aqwe
11 Listopada jest niehandlowa niedziela i wszystko jasne :)
Dodano: 07.11.2018 15:54    Przez: ~jp
w Trep Trans Spedycjion zawsze byly złomy
Dodano: 06.11.2018 16:39    Przez: ~yuytytv
A kto to Pn ? Tajny wywiadowca ?
Dodano: 06.11.2018 18:25    Przez: ~niezoriętowany
A może informator ?
Dodano: 06.11.2018 18:27    Przez: ~niezoriętowany
Pn to taki współczesny bolek, a właściwie to jak ta gruba tramwajarka z Gdańska