Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Zwiększ szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego

Materiał promocyjny

Dodano: 8.11.2018 12:29
Martwią Cię skomplikowane formalności wiążące się z kredytem hipotecznym? Być może kredyt na mieszkanie będzie Twoim pierwszym zadłużeniem w banku? Warto wcześniej dobrze przygotować się do złożenia wniosku kredytowego. Z tego artykułu dowiesz się najważniejszych informacji, które mogą okazać się przydatne przyszłemu kredytobiorcy. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na przeczytanie porad, jakie zebraliśmy. Naszym celem, jest zwiększenie Twojej świadomości, dzięki czemu dokonywać będziesz odpowiedzialnych finansowych decyzji.

Martwią Cię skomplikowane formalności wiążące się z kredytem hipotecznym? Być może kredyt na mieszkanie będzie Twoim pierwszym zadłużeniem w banku? Warto wcześniej dobrze przygotować się do złożenia wniosku kredytowego. Z tego artykułu dowiesz się najważniejszych informacji, które mogą okazać się przydatne przyszłemu kredytobiorcy. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na przeczytanie porad, jakie zebraliśmy. Naszym celem, jest zwiększenie Twojej świadomości, dzięki czemu dokonywać będziesz odpowiedzialnych finansowych decyzji.

Zbuduj pozytywną historię kredytową
Jeśli kredyt hipoteczny ma być Twoim pierwszym zobowiązaniem finansowym, warto zastanowić się nad wcześniejszym zbudowaniem dobrej historii kredytowej. Dzięki temu bank zminimalizuje ryzyko finansowe, jakiego się podejmuje, udzielając zobowiązania o tak wysokiej kwocie.
Nie chcesz zaciągać dodatkowych kredytów i nie masz wielu miesięcy na ich spłatę? Wciąż masz szansę udowodnić, że jesteś rzetelnym Klientem, który jest w stanie uregulować wcześniej zaciągnięte zobowiązanie. Wystarczy skorzystać z zakupów na raty, które nie muszą oznaczać dużego obciążenia dla Twojego budżetu. Możliwa jest wcześniejsza spłata takiego zobowiązania, a Twoja historia kredytowa zyska pozytywny wpis, który udokumentuje, że nie masz problemów z dotrzymaniem warunków umowy i spłatą wyznaczonych w harmonogramie rat.

Zbierz wkład własny
Kredyt hipoteczny wiąże się z koniecznością posiadania wkładu własnego o odpowiedniej wysokości, względem kosztu nieruchomości. Aktualnie wymagany wkład własny powinien stanowić 20,00% wartości mieszkania lub domu. Jednak większość banków umożliwia otrzymanie kredytu nawet jeśli posiadane oszczędności są w stanie pokryć zaledwie 10,00% transakcji. Wymagane jest jednak, by w takich przypadkach skorzystać z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Kredytobiorca musi zatem liczyć się z tym, że koszt jego kredytu będzie powiększony o dodatkowe opłaty związane bezpośrednio z tą usługą.
Warto zastanowić się nad swoją sytuacją i przeanalizować czy zgromadzone środki wystarczą na pokrycie całego wkładu własnego, bez konieczności narażania swoich finansów.

Porównaj oferty pod względem warunków
Nie masz żadnych wątpliwości i chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego, by móc zakupić mieszkanie? Przed złożeniem wniosku postaraj się przynajmniej poznać kilka konkurencyjnych ofert, by mieć wiedzę na temat dostępnych kredytów. Korzystając z rankingu kredytów hipotecznych online, zaoszczędzisz dużo czasu, a także pieniędzy. Szybko sprawdzisz, które z ofert posiadają wyższą marżę lub oprocentowanie, dużo łatwiej będzie Ci wskazać usługę, która jest najkorzystniejsza dla przyszłego kredytobiorcy. Taka wiedza pomoże Ci podjąć decyzję o podpisaniu umowy w konkretnym banku, co nie zawsze jest proste, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z usług finansowych, oferowanych przez instytucje.
Ranking kredytów hipotecznych zawiera najważniejsze informacje o kilkunastu zadłużeniach, dowiesz się z niego m.in. ile wynosi RRSO każdego kredytu, jaka jest maksymalna kwota, a także okres spłaty zobowiązania. Dodatkowo możesz przekonać się, jakie warunki są stawiane potencjalnym kredytobiorcom.  • Zwiększ szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kredyt,   budżet domowy,   nieruchomości

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy Pn zaciągnął już kredyt hipoteczny ?
Dodano: 08.11.2018 16:55    Przez: ~Bankowiec
Przecież Pn niedostanie od nikogo kredytu, choćby za sam wygląd. Ale widziałam wczoraj Pn-a koło konińskiej fary, jak na tym mini parku żebrał złotówkę na piwo twierdził, że go bardzo " suszy ". Oczywiście wyglądał fatalnie, mówiąc szczerze to nawet się go bałam.
Dodano: 08.11.2018 18:48    Przez: ~ewa
Jest nadzieja jutro 500 plus odbiera ,dostatek nastąpi na kilka dni.Trzeba tę zbiórkę autentycznie uruchomić ,może na stronie Zrzutka.Wyślemy go do zakładu bez internetu z gumowymi ścianami.
Dodano: 08.11.2018 19:32    Przez: ~witek
Pn zionie nienawiścią jak smok wawelski ogniem.
Dodano: 09.11.2018 13:09    Przez: ~Chorzeń

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.