Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22080) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (34)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski

Dodano: 12.11.2018 10:12
Źródło: LM.pl

Kilkunastometrową flagę na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, rozwinęły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Kole.

Tuż przed ogólnonarodowym świętowaniem, przedszkolaki z Koła obchodziły uroczystość w murach swojej placówki. Maluchy uczyły się budowania tożsamości i wspólnoty narodowej, a taże poznawały polskie symbole narodowe.

Kulminacyjnym punktem przedszkolnhych obchodów było rozwinięcie przed budynkiem kilkunastometrowej flagi oraz wspólne odśpiewanie hymnu narodowego przez dzieci i pracowników. Tym samym placówka wpisała się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.

fot. Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole

  • Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski
  • Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski
  • Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski
  • Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski
  • Koło. Przedszkolaki rozwinęły kilkunastometrową flagę Polski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

No cóż, dzieci w tym wieku można jeszcze bezkarnie ogłupiać-gorzej jak dorosną. Czy powiedziano tym dzieciom, co przyczyniło się do wymazania z mapy ojczyzny ich przodków, i kto za tym stał?
Dodano: 12.11.2018 11:29    Przez: ~Krewa
aż czekam na odpowieź.
Dodano: 12.11.2018 11:51    Przez: ~piekło
@Witek - taaa.... tenu od "mord zdradzieckich" polskość nie jest obca. Albo temu od "czerwonej malpy" czy "spi... dziadu" polskosc nie byla obca. Czy chocby teym, co dzisiaj suedza w pierwszych laweczkach a dojonsli aborcji czy wsadzali do więzień opozycjonistow walczacych o wolna Polske (Potrowicz, Kryrze itd). Nie badz smieszny...
Dodano: 13.11.2018 05:09    Przez: ~Pn
P.S. Hejtetka pissuarskim widzę sie nudzi. Moze spacerek se by rabneli??
Dodano: 12.11.2018 15:35    Przez: ~Pn
Gdzie Ty chodziłeś do szkoły, jeśli w ogóle i czy taki przedmiot jak język polski był w przedmiotach nauczania ?
Dodano: 12.11.2018 16:19    Przez: ~Fan PiS-u
Lekarz przepisuje mu coraz silniejsze leki, ale poprawy nie widać. Nienawiść do ludzi go wykończy.
Dodano: 12.11.2018 19:00    Przez: ~Matka
Nie potrafię sobie wyobrazić Pn uśmiechniętego. Zawsze ma taki zacięty wyraz twarzy, jakby cierpiał na obstrukcje. Może to nieodpowiednia dieta? Na początek powinien przestać oglądać TVN.
Dodano: 12.11.2018 19:23    Przez: ~ewa z Bieszczad
TVN to POdstawa wiedzy "Pn-a", gdyby nie propaganda anty-polska płynąca z TVN-u, to ten prosty górnik byłby jeszcze w epoce średniowiecza.
Dodano: 12.11.2018 19:32    Przez: ~Widz TVP
Pn ma poważny problem - nie ma już psychiatry, który chciałby go leczyć. Biedny Pn...
Dodano: 12.11.2018 19:43    Przez: ~xd
A jednak Polacy to w przeważającej mierze Patrioci, kapusi, sprzedawczyków i donośicieli jest znacznie mniej i to cieszy. Dzieci wychowane w duchu patriotyzmu, to nadzieja naszej ukochanej Polski.
Dodano: 12.11.2018 16:22    Przez: ~Patriota
Wg was nadzieja sa naziole i Pusiewocze...😂
Dodano: 13.11.2018 05:11    Przez: ~Pn
BRAWO PRZEDSZKOLAKI !!!!! i Panie wychowawczynie !!!!
Dodano: 12.11.2018 20:04    Przez: ~konik
Wczoraj setki tysięcy Polaków świętowało niepodległość. Nie było wśród nich odważnej młodej patriotki - Barbary Poleszuk, organizatorki hajnowskiego Marszu. UWOLNIĆ BASIĘ POLESZUK !!! Ps. Ktoś chce więcej wiedzieć o perypetiach Basi z władzą niech wpisze : eMisja tv "Tutejsi "
Dodano: 12.11.2018 22:35    Przez: ~Matilan
Brawo! Piękna inicjatywa!
Dodano: 13.11.2018 19:46    Przez: ~gosmat