Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17730) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (0)Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...

Nagrody prezydenta dla wybranych, którzy wykonali zadanie?

Dodano: 16.11.2018 17:06

Tuż przed zakończeniem kadencji, niektórzy pracownicy urzędu otrzymali nagrody finansowe. Zapytaliśmy o to ustępującego prezydenta Józefa Nowickiego, gdy żegnał się z Radą Miasta Konina.

- Zawsze to są te pytanie, decyzje, które bardzo epatują opinię publiczną. Odchodząc po ośmiu latach nie dałem nagród wszystkim, tak jak leci, tylko dałem nagrody wybranym osobom, które w moim przekonaniu dobrze pracowały, nie tylko w tej kadencji, ale i poprzedniej - wyjaśnił J. Nowicki. 

  

Na pytanie jaka to kwota prezydent odpowiedział. - Nie wiem jaka to była kwota, proszę złożyć zapytanie w ramach dostępu do informacji, przygotowuje szczegółową informację. Chcę jedno podkreślić, że nie rozdaję nagród, daję nagrody tym ludziom, którzy wykonali konkretne zadanie. Często pracownik, czy ktoś z kadry kierowniczej otrzymuje ode mnie nagrodę, nawet nie wiedząc o tym. To był system motywacyjny, który stosowałem, który uważam, że jest słuszny. To nie jest z okazji odejścia. Dementuję takie podejście. Nikomu niczego nie dałem na odchodne

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Józef Nowicki,   prezydent,   nagrody dla urzędników,  

POPULARNE KOMENTARZE

Mowa ciała prezydenta mówi wszystko .....nie wie ile dał a ci co dostali nawet o tym nie wiedzieli - rzeczywiście mega przemyślany system motywacyjny .szkoda tylko że finansowany z naszych poadtków
Dodano: 16.11.2018 17:26    Przez: ~66666
To jest,,,klasa,, bylego juz pzezydenta!!!! Nie wie komu i ile dal, wdtyd!!! To sie nazyea pamiec!!!!
Dodano: 16.11.2018 17:28    Przez: ~Rowerek
Nagroda ???? Za co , że most żelazny jest remontowany 8h dziennie a zastawiony jest 24h !!!! Firma remontująca powinna po zakończonej dniu pracy usunąć pachołki i ułatwić przejazd , a rano rozstawić od nowa , a tu h.u.j. stoisz w korku bo ci wspaniali kierownicy za swoją bystrość dostają nagrody
Dodano: 16.11.2018 18:04    Przez: ~Szebol
Panie byly juz JooooJooooooozJooooooziuuuuuu. Wstydu oszczedz i nie gadaj juz....my wszystko wiemy kto dostal...wystarczy popatrzec na zdjecia w poprzednim artykule.Pani Zenia,Pan Sekretrz,Czarna Mamba...Kaziu...slowa nie potrzebne
Dodano: 16.11.2018 18:13    Przez: ~PAMIETLIWA
Sprawdzilem konto. Mi nie dal
Dodano: 16.11.2018 17:51    Przez: ~qwas

KOMENTARZE

Dobre ....
Dodano: 16.11.2018 17:20    Przez: ~Diuo
Sprawdzilem konto. Mi nie dal
Dodano: 16.11.2018 17:51    Przez: ~qwas
Same sprzeczności w tej wypowiedzi. Dał wybranym, nie wie ile, oni też może nie wiedzą .....
Dodano: 16.11.2018 17:55    Przez: ~ja
Panie byly juz JooooJooooooozJooooooziuuuuuu. Wstydu oszczedz i nie gadaj juz....my wszystko wiemy kto dostal...wystarczy popatrzec na zdjecia w poprzednim artykule.Pani Zenia,Pan Sekretrz,Czarna Mamba...Kaziu...slowa nie potrzebne
Dodano: 16.11.2018 18:13    Przez: ~PAMIETLIWA
Na odchodne swoim nagrody, a plebsowi POdwyźkę cen energii cieplnej o 35%. Naród wybrał, teraz płaci. Koninianin przed szkodą i PO szkodzie głupi.
Dodano: 16.11.2018 19:45    Przez: ~Pogodynek
POPIS SLD PSLL dalej głosujcie na te bandy...to będziecie chrust zbierać w lesie ,żeby się ogrzać .
Dodano: 16.11.2018 21:09    Przez: ~emigrant
Dalej panienki z lm - po niedzieli chcemy tu całą imienną listę i kwoty tych nagród.
Dodano: 16.11.2018 21:21    Przez: ~podatnik
Dziękujemy prezydentowi za nagrody świąteczne:-)
Dodano: 16.11.2018 22:40    Przez: ~urzędnicy spoza kierownictwa
Zaraz już zapomnieliście ze na wiejskiej lata rządów SLD i PO nie dbało o to co się dzieje ze Polską energetyką? A teraz Pis otrzymał bombę z opóźnionym zapłonem no i gdzie są nasze kopalnie elektrownie PO sprzedawało co się dało aż Dziwi mnie fakt ze wyborcy nabrali się tak łatwo w wyborach samorządowych i prezydenta na obiecanki ze PO z Konina zrobi dolinę energetyczną. Nie chwale tu PISu ale trzeba żyć w prawdzie i wole wybierać mniejsze zło od złodziejskiego PO które nie raz zapowiadało państwowo liberalne dla bogatych obudźcie się ludzie pracy.
Dodano: 17.11.2018 05:07    Przez: ~ludzik
Ludzie w Koninie chcieli podatków i podwyżek wybierając przedtem komunistę z SLD, a teraz lewicowca z PO na Prezydenta Konina. Moim zdaniem podwyżki powinny objąć tylko tych, którzy głosowali na Polityków PO, ale jak to sprawdzić ?
Dodano: 17.11.2018 07:58    Przez: ~Witek
Chłopie zejdź na ziemię. Jak nie kumasz o co chodzi to się nie odzywaj, bo plujesz jadem katoliku. A podwyżka nie zależy od władz miasta, lecz od twojego guru Jarosława i jego partii. Funduje nam nie złe bagno a to dopiero początek
Dodano: 17.11.2018 10:05    Przez: ~Precz z pisem
PO to POlityczne DNO, oni nic nie oferują Polakom tylko totalny atak na prawy rząd PiS-u.
Dodano: 17.11.2018 11:51    Przez: ~Agata
A kto to jest Czarna Mamba?
Dodano: 21.11.2018 19:54    Przez: ~mieszkaniec
Mowa ciała prezydenta mówi wszystko .....nie wie ile dał a ci co dostali nawet o tym nie wiedzieli - rzeczywiście mega przemyślany system motywacyjny .szkoda tylko że finansowany z naszych poadtków
Dodano: 16.11.2018 17:26    Przez: ~66666
To jest,,,klasa,, bylego juz pzezydenta!!!! Nie wie komu i ile dal, wdtyd!!! To sie nazyea pamiec!!!!
Dodano: 16.11.2018 17:28    Przez: ~Rowerek
I dobrze bo w urzędach wcale się kokosów nie zarabia bynajmniej nie zwykły pracownik.
Dodano: 16.11.2018 17:30    Przez: ~Anonim
Bynajmniej to nie przynajmniej.
Dodano: 16.11.2018 17:59    Przez: ~Jdjd
Zmień pracę weź kredyt rób kokosy
Dodano: 17.11.2018 06:20    Przez: ~Librral
To samo można powiedzieć tym, którzy narzekają jak to w Koninie nie ma miejsc pracy itd. Weź kredyt otwórz zakład i daj miejsca pracy innym zarabiając przy tym kokosy.
Dodano: 17.11.2018 08:39    Przez: ~Anka
Dobrze płatna praca jest tylko dla swoich i PO znajomości, a reszta wyjeżdza za chlebem na Zachód.
Dodano: 17.11.2018 11:54    Przez: ~emigrant
Przynajmniej pomniczków kartofla nie kazał stawiać.
Dodano: 16.11.2018 17:32    Przez: ~Witek
To był jego wielki plus.
Dodano: 16.11.2018 18:25    Przez: ~Pn
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
ZGŁASZAĆ xd NA POLICJE
Dodano: 16.11.2018 23:44    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 17.11.2018 22:40    Przez: ~bingo
tfuuuuu
Dodano: 16.11.2018 17:33    Przez: ~e2
PO PROSTU WIECEJ NAGRÓD !!!!
Dodano: 16.11.2018 17:36    Przez: ~Janek
Ale tylko dla swoich, z lewicy.
Dodano: 16.11.2018 18:36    Przez: ~Prawy
A pissuarkom za co niby mialby dac? Za to, ze byli anty?
Dodano: 16.11.2018 20:04    Przez: ~Pn
Zamknij ry..ja Pn
Dodano: 16.11.2018 21:21    Przez: ~ewa
ewa w Bieszczady jeszcze nie wyjechałaś. Jeszcze tryskasz swoim jadem dookoła.
Dodano: 16.11.2018 23:49    Przez: ~ola
~Pn jak TVN
Dodano: 17.11.2018 09:32    Przez: ~bingo
Więcej swoim. Brak słów , przecież to z naszych podatków.
Dodano: 16.11.2018 18:02    Przez: ~precz
Zobacz co robia Pisiewicze... Bekna za rok za te przekrety, przy ktorych Sowa i Przyjaciele czy ośmiorniczki to kropla w oceanie atlantyckim...
Dodano: 16.11.2018 18:26    Przez: ~Pn
Pn kiedy Ty przejrzysz na oczy i poznasz prawdę ?
Dodano: 16.11.2018 18:38    Przez: ~Pn ogląda TVN
@Pn ogląda TVN - Polacy widza prawde własnie teraz. I fajnie, że Polacy zaczynaja przegladac na oczy. Zaroczek PiS przegra. Na bank.
Dodano: 16.11.2018 18:42    Przez: ~Pn
Jak PiS przegra to i Polska przegra.
Dodano: 16.11.2018 19:06    Przez: ~Adam
@Adam - Polska pod ich (nie)rządami dostała juz 27-1 i to wystarczy. Zadłużyli kraj na potęge tylko po to by kupić sobie patoli. Dlugo by pisac....
Dodano: 16.11.2018 19:25    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 16.11.2018 19:56    Przez: ~bingo
@bingo - na argumenty i prawde mozesz jedynie takie glodne kawałku pisac. Nic madrzejszego jako wyborca PiS nie wymyslisz...
Dodano: 16.11.2018 20:06    Przez: ~Pn
Pis i Po to ta sama banda ,szkoda się kłócić między sobą ,jedni i drudzy rozdaja sobie nagrody i dowalili wam 23 % vatu. Nie widzicie tego ?
Dodano: 16.11.2018 21:10    Przez: ~emigrant
Czy ktoś może zaj....bać Pn
Dodano: 16.11.2018 21:22    Przez: ~olo
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
Nagroda ???? Za co , że most żelazny jest remontowany 8h dziennie a zastawiony jest 24h !!!! Firma remontująca powinna po zakończonej dniu pracy usunąć pachołki i ułatwić przejazd , a rano rozstawić od nowa , a tu h.u.j. stoisz w korku bo ci wspaniali kierownicy za swoją bystrość dostają nagrody
Dodano: 16.11.2018 18:04    Przez: ~Szebol
Nie chce im sie. Wola przyblokowac cala fobe jeden pas...
Dodano: 16.11.2018 20:07    Przez: ~Pn
Zamknij się lewaku i do tego chory
Dodano: 16.11.2018 21:22    Przez: ~xd
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
"Mam nadzieje, że w naszym mieście, które do tej pory żyło w cieniu kominów elektrowni, wreszcie pojawią się źródła energii rozproszonej." Nie skreślałbym tak kopalni bo Konin to Kopalnia. Bez Kopalni Konin będzie małą i biedną mieściną...
Dodano: 16.11.2018 18:21    Przez: ~Pn
i co teraz trolu? tak polerowałeś berło przed wyborami czerwonym i pomunie a teraz co? kiedy zrozumiesz ze takei tumany jak ty sa tylko narzedziem w rekach mądrzejszych. Zacznij myslec idioto i wylacz ten tvn
Dodano: 16.11.2018 19:02    Przez: ~tu i teraz
Pn całą wiedzę, którą czerpie z mediów, czerpie z TVN-u i dlatego tak bardzo atakuje nas prawdziwych Polaków.
Dodano: 16.11.2018 19:08    Przez: ~TVP INFO
Ty wyżej koko PRAWDZIWEGO Polaka nie stałeś...
Dodano: 16.11.2018 20:08    Przez: ~Pn
Pn debil nad debile a moderator LM dopuszcza żeby taka pluskwa pluła na ludzi ,obojętnie jakich prawych i lewych.Policja powinna zainteresować się tym typem
Dodano: 16.11.2018 21:25    Przez: ~piotr
Jak coś nie zrobicie sam zgłoszę.Młodzież i dzieci to czytają.Zróbcie porządek z tym typem.
Dodano: 16.11.2018 21:26    Przez: ~piotr
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:51    Przez: ~xd
Ty dziweczko LMowa ktos ci kkedys ryj obije błaznie smiesz y
Dodano: 16.11.2018 22:37    Przez: ~Angela och jaaaaa
Kopalnia padnie,Konin bedzie totalną wiocha !
Dodano: 16.11.2018 23:16    Przez: ~Mz
1 z 7
1234567>>