Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21092) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)

Nagrody prezydenta dla wybranych, którzy wykonali zadanie?

Dodano: 16.11.2018 17:06

Tuż przed zakończeniem kadencji, niektórzy pracownicy urzędu otrzymali nagrody finansowe. Zapytaliśmy o to ustępującego prezydenta Józefa Nowickiego, gdy żegnał się z Radą Miasta Konina.

- Zawsze to są te pytanie, decyzje, które bardzo epatują opinię publiczną. Odchodząc po ośmiu latach nie dałem nagród wszystkim, tak jak leci, tylko dałem nagrody wybranym osobom, które w moim przekonaniu dobrze pracowały, nie tylko w tej kadencji, ale i poprzedniej - wyjaśnił J. Nowicki. 

  

Na pytanie jaka to kwota prezydent odpowiedział. - Nie wiem jaka to była kwota, proszę złożyć zapytanie w ramach dostępu do informacji, przygotowuje szczegółową informację. Chcę jedno podkreślić, że nie rozdaję nagród, daję nagrody tym ludziom, którzy wykonali konkretne zadanie. Często pracownik, czy ktoś z kadry kierowniczej otrzymuje ode mnie nagrodę, nawet nie wiedząc o tym. To był system motywacyjny, który stosowałem, który uważam, że jest słuszny. To nie jest z okazji odejścia. Dementuję takie podejście. Nikomu niczego nie dałem na odchodne

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Józef Nowicki,   prezydent,   nagrody dla urzędników,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Mowa ciała prezydenta mówi wszystko .....nie wie ile dał a ci co dostali nawet o tym nie wiedzieli - rzeczywiście mega przemyślany system motywacyjny .szkoda tylko że finansowany z naszych poadtków
Dodano: 16.11.2018 17:26    Przez: ~66666
To jest,,,klasa,, bylego juz pzezydenta!!!! Nie wie komu i ile dal, wdtyd!!! To sie nazyea pamiec!!!!
Dodano: 16.11.2018 17:28    Przez: ~Rowerek
Nagroda ???? Za co , że most żelazny jest remontowany 8h dziennie a zastawiony jest 24h !!!! Firma remontująca powinna po zakończonej dniu pracy usunąć pachołki i ułatwić przejazd , a rano rozstawić od nowa , a tu h.u.j. stoisz w korku bo ci wspaniali kierownicy za swoją bystrość dostają nagrody
Dodano: 16.11.2018 18:04    Przez: ~Szebol
Panie byly juz JooooJooooooozJooooooziuuuuuu. Wstydu oszczedz i nie gadaj juz....my wszystko wiemy kto dostal...wystarczy popatrzec na zdjecia w poprzednim artykule.Pani Zenia,Pan Sekretrz,Czarna Mamba...Kaziu...slowa nie potrzebne
Dodano: 16.11.2018 18:13    Przez: ~PAMIETLIWA
Sprawdzilem konto. Mi nie dal
Dodano: 16.11.2018 17:51    Przez: ~qwas

KOMENTARZE

Dobre ....
Dodano: 16.11.2018 17:20    Przez: ~Diuo
Sprawdzilem konto. Mi nie dal
Dodano: 16.11.2018 17:51    Przez: ~qwas
Same sprzeczności w tej wypowiedzi. Dał wybranym, nie wie ile, oni też może nie wiedzą .....
Dodano: 16.11.2018 17:55    Przez: ~ja
Panie byly juz JooooJooooooozJooooooziuuuuuu. Wstydu oszczedz i nie gadaj juz....my wszystko wiemy kto dostal...wystarczy popatrzec na zdjecia w poprzednim artykule.Pani Zenia,Pan Sekretrz,Czarna Mamba...Kaziu...slowa nie potrzebne
Dodano: 16.11.2018 18:13    Przez: ~PAMIETLIWA
Na odchodne swoim nagrody, a plebsowi POdwyźkę cen energii cieplnej o 35%. Naród wybrał, teraz płaci. Koninianin przed szkodą i PO szkodzie głupi.
Dodano: 16.11.2018 19:45    Przez: ~Pogodynek
POPIS SLD PSLL dalej głosujcie na te bandy...to będziecie chrust zbierać w lesie ,żeby się ogrzać .
Dodano: 16.11.2018 21:09    Przez: ~emigrant
Dalej panienki z lm - po niedzieli chcemy tu całą imienną listę i kwoty tych nagród.
Dodano: 16.11.2018 21:21    Przez: ~podatnik
Dziękujemy prezydentowi za nagrody świąteczne:-)
Dodano: 16.11.2018 22:40    Przez: ~urzędnicy spoza kierownictwa
Zaraz już zapomnieliście ze na wiejskiej lata rządów SLD i PO nie dbało o to co się dzieje ze Polską energetyką? A teraz Pis otrzymał bombę z opóźnionym zapłonem no i gdzie są nasze kopalnie elektrownie PO sprzedawało co się dało aż Dziwi mnie fakt ze wyborcy nabrali się tak łatwo w wyborach samorządowych i prezydenta na obiecanki ze PO z Konina zrobi dolinę energetyczną. Nie chwale tu PISu ale trzeba żyć w prawdzie i wole wybierać mniejsze zło od złodziejskiego PO które nie raz zapowiadało państwowo liberalne dla bogatych obudźcie się ludzie pracy.
Dodano: 17.11.2018 05:07    Przez: ~ludzik
Ludzie w Koninie chcieli podatków i podwyżek wybierając przedtem komunistę z SLD, a teraz lewicowca z PO na Prezydenta Konina. Moim zdaniem podwyżki powinny objąć tylko tych, którzy głosowali na Polityków PO, ale jak to sprawdzić ?
Dodano: 17.11.2018 07:58    Przez: ~Witek
Chłopie zejdź na ziemię. Jak nie kumasz o co chodzi to się nie odzywaj, bo plujesz jadem katoliku. A podwyżka nie zależy od władz miasta, lecz od twojego guru Jarosława i jego partii. Funduje nam nie złe bagno a to dopiero początek
Dodano: 17.11.2018 10:05    Przez: ~Precz z pisem
PO to POlityczne DNO, oni nic nie oferują Polakom tylko totalny atak na prawy rząd PiS-u.
Dodano: 17.11.2018 11:51    Przez: ~Agata
A kto to jest Czarna Mamba?
Dodano: 21.11.2018 19:54    Przez: ~mieszkaniec
Mowa ciała prezydenta mówi wszystko .....nie wie ile dał a ci co dostali nawet o tym nie wiedzieli - rzeczywiście mega przemyślany system motywacyjny .szkoda tylko że finansowany z naszych poadtków
Dodano: 16.11.2018 17:26    Przez: ~66666
To jest,,,klasa,, bylego juz pzezydenta!!!! Nie wie komu i ile dal, wdtyd!!! To sie nazyea pamiec!!!!
Dodano: 16.11.2018 17:28    Przez: ~Rowerek
I dobrze bo w urzędach wcale się kokosów nie zarabia bynajmniej nie zwykły pracownik.
Dodano: 16.11.2018 17:30    Przez: ~Anonim
Bynajmniej to nie przynajmniej.
Dodano: 16.11.2018 17:59    Przez: ~Jdjd
Zmień pracę weź kredyt rób kokosy
Dodano: 17.11.2018 06:20    Przez: ~Librral
To samo można powiedzieć tym, którzy narzekają jak to w Koninie nie ma miejsc pracy itd. Weź kredyt otwórz zakład i daj miejsca pracy innym zarabiając przy tym kokosy.
Dodano: 17.11.2018 08:39    Przez: ~Anka
Dobrze płatna praca jest tylko dla swoich i PO znajomości, a reszta wyjeżdza za chlebem na Zachód.
Dodano: 17.11.2018 11:54    Przez: ~emigrant
Przynajmniej pomniczków kartofla nie kazał stawiać.
Dodano: 16.11.2018 17:32    Przez: ~Witek
To był jego wielki plus.
Dodano: 16.11.2018 18:25    Przez: ~Pn
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
ZGŁASZAĆ xd NA POLICJE
Dodano: 16.11.2018 23:44    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 17.11.2018 22:40    Przez: ~bingo
tfuuuuu
Dodano: 16.11.2018 17:33    Przez: ~e2
PO PROSTU WIECEJ NAGRÓD !!!!
Dodano: 16.11.2018 17:36    Przez: ~Janek
Ale tylko dla swoich, z lewicy.
Dodano: 16.11.2018 18:36    Przez: ~Prawy
A pissuarkom za co niby mialby dac? Za to, ze byli anty?
Dodano: 16.11.2018 20:04    Przez: ~Pn
Zamknij ry..ja Pn
Dodano: 16.11.2018 21:21    Przez: ~ewa
ewa w Bieszczady jeszcze nie wyjechałaś. Jeszcze tryskasz swoim jadem dookoła.
Dodano: 16.11.2018 23:49    Przez: ~ola
~Pn jak TVN
Dodano: 17.11.2018 09:32    Przez: ~bingo
Więcej swoim. Brak słów , przecież to z naszych podatków.
Dodano: 16.11.2018 18:02    Przez: ~precz
Zobacz co robia Pisiewicze... Bekna za rok za te przekrety, przy ktorych Sowa i Przyjaciele czy ośmiorniczki to kropla w oceanie atlantyckim...
Dodano: 16.11.2018 18:26    Przez: ~Pn
Pn kiedy Ty przejrzysz na oczy i poznasz prawdę ?
Dodano: 16.11.2018 18:38    Przez: ~Pn ogląda TVN
@Pn ogląda TVN - Polacy widza prawde własnie teraz. I fajnie, że Polacy zaczynaja przegladac na oczy. Zaroczek PiS przegra. Na bank.
Dodano: 16.11.2018 18:42    Przez: ~Pn
Jak PiS przegra to i Polska przegra.
Dodano: 16.11.2018 19:06    Przez: ~Adam
@Adam - Polska pod ich (nie)rządami dostała juz 27-1 i to wystarczy. Zadłużyli kraj na potęge tylko po to by kupić sobie patoli. Dlugo by pisac....
Dodano: 16.11.2018 19:25    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 16.11.2018 19:56    Przez: ~bingo
@bingo - na argumenty i prawde mozesz jedynie takie glodne kawałku pisac. Nic madrzejszego jako wyborca PiS nie wymyslisz...
Dodano: 16.11.2018 20:06    Przez: ~Pn
Pis i Po to ta sama banda ,szkoda się kłócić między sobą ,jedni i drudzy rozdaja sobie nagrody i dowalili wam 23 % vatu. Nie widzicie tego ?
Dodano: 16.11.2018 21:10    Przez: ~emigrant
Czy ktoś może zaj....bać Pn
Dodano: 16.11.2018 21:22    Przez: ~olo
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
Nagroda ???? Za co , że most żelazny jest remontowany 8h dziennie a zastawiony jest 24h !!!! Firma remontująca powinna po zakończonej dniu pracy usunąć pachołki i ułatwić przejazd , a rano rozstawić od nowa , a tu h.u.j. stoisz w korku bo ci wspaniali kierownicy za swoją bystrość dostają nagrody
Dodano: 16.11.2018 18:04    Przez: ~Szebol
Nie chce im sie. Wola przyblokowac cala fobe jeden pas...
Dodano: 16.11.2018 20:07    Przez: ~Pn
Zamknij się lewaku i do tego chory
Dodano: 16.11.2018 21:22    Przez: ~xd
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:50    Przez: ~xd
"Mam nadzieje, że w naszym mieście, które do tej pory żyło w cieniu kominów elektrowni, wreszcie pojawią się źródła energii rozproszonej." Nie skreślałbym tak kopalni bo Konin to Kopalnia. Bez Kopalni Konin będzie małą i biedną mieściną...
Dodano: 16.11.2018 18:21    Przez: ~Pn
i co teraz trolu? tak polerowałeś berło przed wyborami czerwonym i pomunie a teraz co? kiedy zrozumiesz ze takei tumany jak ty sa tylko narzedziem w rekach mądrzejszych. Zacznij myslec idioto i wylacz ten tvn
Dodano: 16.11.2018 19:02    Przez: ~tu i teraz
Pn całą wiedzę, którą czerpie z mediów, czerpie z TVN-u i dlatego tak bardzo atakuje nas prawdziwych Polaków.
Dodano: 16.11.2018 19:08    Przez: ~TVP INFO
Ty wyżej koko PRAWDZIWEGO Polaka nie stałeś...
Dodano: 16.11.2018 20:08    Przez: ~Pn
Pn debil nad debile a moderator LM dopuszcza żeby taka pluskwa pluła na ludzi ,obojętnie jakich prawych i lewych.Policja powinna zainteresować się tym typem
Dodano: 16.11.2018 21:25    Przez: ~piotr
Jak coś nie zrobicie sam zgłoszę.Młodzież i dzieci to czytają.Zróbcie porządek z tym typem.
Dodano: 16.11.2018 21:26    Przez: ~piotr
ZGŁASZAĆ PN NA POLICJĘ
Dodano: 16.11.2018 21:51    Przez: ~xd
Ty dziweczko LMowa ktos ci kkedys ryj obije błaznie smiesz y
Dodano: 16.11.2018 22:37    Przez: ~Angela och jaaaaa
Kopalnia padnie,Konin bedzie totalną wiocha !
Dodano: 16.11.2018 23:16    Przez: ~Mz
1 z 7
1234567>>