Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19279) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Proces wchłonięcia Geotermii Konin przez MPEC powo ... (30)Piłka nożna. Symulacja ligowa. Kto spadnie, kto aw ... (2)

Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 17.11.2018 10:03
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Spławie, gm. Golina.

Krótko po godz. 6:30 na drodze krajowej nr 92 z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zderzyły się dwa samochody, w tym bus. Siła uderzenia była tak duża, że auto osobowe zostało przemieszczone ponad 40 metrów.

Na miejscu pojawili się ratownicy. Jak informują strażacy ochotnicy z Goliny, mimo silnego uderzenia busa w tył samochodu osobowego, nikomu nic się nie stało.

fot. OSP Golina

  • Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało
  • Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ja nie umiem liczyć
Dodano: 17.11.2018 10:32    Przez: ~Pn
pn. ile ty masz lat ?
Dodano: 17.11.2018 10:22    Przez: ~rip

KOMENTARZE

tak w polsce jeżdżą
Dodano: 17.11.2018 10:16    Przez: ~Pn
pn. ile ty masz lat ?
Dodano: 17.11.2018 10:22    Przez: ~rip
Ja nie umiem liczyć
Dodano: 17.11.2018 10:32    Przez: ~Pn
Pn,wreszcie napisałeś prawdę.
Dodano: 17.11.2018 11:38    Przez: ~tfffuuu
BMW i wszystko jasne
Dodano: 17.11.2018 10:31    Przez: ~Pn
Pn. I wszystko jasne. Choroba psychiczna ci sie pogłębia
Dodano: 18.11.2018 18:22    Przez: ~Pol
co to za flaga na wozie strazackim? osp strajkuje?
Dodano: 17.11.2018 12:09    Przez: ~hmm
Nie ma żadnej flagi
Dodano: 17.11.2018 12:33    Przez: ~;)
lewy gorny naroznik
Dodano: 17.11.2018 12:42    Przez: ~:??
To flaga z zakładu przy którym była kolizja
Dodano: 17.11.2018 19:25    Przez: ~;)
To otwarta skrzynka na dachu :P
Dodano: 17.11.2018 19:27    Przez: ~:P
Czy Pn to mądry człowiek ?
Dodano: 17.11.2018 12:15    Przez: ~Nie !
tak
Dodano: 17.11.2018 12:31    Przez: ~Pn
SZRON ? ,OPONY WIELOSEZONOWE ? ,ZAPAROWANE SZYBY ŚWIADCZĄ O PAZERNOŚCI . ..
Dodano: 17.11.2018 16:00    Przez: ~L
szwainski z szkółek tak piratuje, palant
Dodano: 17.11.2018 18:15    Przez: ~J23
szamonurek z Sokółek
Dodano: 17.11.2018 19:01    Przez: ~bujek
kto? tym bialym jechal po szambo?
Dodano: 18.11.2018 09:30    Przez: ~ee?
Strazacy z goliny pojawili sie ostatni na miejscu zeby posprzatac,jakim prawem informuja oni o stanie zdrowia poszkodowanych?
Dodano: 18.11.2018 19:05    Przez: ~Qwertyk
O jakiej poszkodowanej ? Owszem zgloszenie od Policji . Blisko godzine po zdarzeniu - do usunięcia skutków kolizji.
Dodano: 18.11.2018 19:44    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz
I jeszcze jedno. Nikt ze strazy w Golinie nie informuje lokalnych mediów o pożarach, wypadkach itd. Wszystkie informacje pochodzą ze strony fb. Są one po prostu kopiowane i "wrzucane " na ta stronę.
Dodano: 18.11.2018 19:56    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz