Dzisiaj jest niedziela 21 lipca 2019, imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18998) SPORT FORUM FIRMY (5343) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 17oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
20 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolizyjny piątek w Koninie. W mieście odnotowano j ... (0)Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (7)

Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 17.11.2018 10:03
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Spławie, gm. Golina.

Krótko po godz. 6:30 na drodze krajowej nr 92 z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zderzyły się dwa samochody, w tym bus. Siła uderzenia była tak duża, że auto osobowe zostało przemieszczone ponad 40 metrów.

Na miejscu pojawili się ratownicy. Jak informują strażacy ochotnicy z Goliny, mimo silnego uderzenia busa w tył samochodu osobowego, nikomu nic się nie stało.

fot. OSP Golina

  • Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało
  • Spławie. Groźnie wyglądająca kolizja. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ja nie umiem liczyć
Dodano: 17.11.2018 10:32    Przez: ~Pn
pn. ile ty masz lat ?
Dodano: 17.11.2018 10:22    Przez: ~rip

KOMENTARZE

tak w polsce jeżdżą
Dodano: 17.11.2018 10:16    Przez: ~Pn
pn. ile ty masz lat ?
Dodano: 17.11.2018 10:22    Przez: ~rip
Ja nie umiem liczyć
Dodano: 17.11.2018 10:32    Przez: ~Pn
Pn,wreszcie napisałeś prawdę.
Dodano: 17.11.2018 11:38    Przez: ~tfffuuu
BMW i wszystko jasne
Dodano: 17.11.2018 10:31    Przez: ~Pn
Pn. I wszystko jasne. Choroba psychiczna ci sie pogłębia
Dodano: 18.11.2018 18:22    Przez: ~Pol
co to za flaga na wozie strazackim? osp strajkuje?
Dodano: 17.11.2018 12:09    Przez: ~hmm
Nie ma żadnej flagi
Dodano: 17.11.2018 12:33    Przez: ~;)
lewy gorny naroznik
Dodano: 17.11.2018 12:42    Przez: ~:??
To flaga z zakładu przy którym była kolizja
Dodano: 17.11.2018 19:25    Przez: ~;)
To otwarta skrzynka na dachu :P
Dodano: 17.11.2018 19:27    Przez: ~:P
Czy Pn to mądry człowiek ?
Dodano: 17.11.2018 12:15    Przez: ~Nie !
tak
Dodano: 17.11.2018 12:31    Przez: ~Pn
SZRON ? ,OPONY WIELOSEZONOWE ? ,ZAPAROWANE SZYBY ŚWIADCZĄ O PAZERNOŚCI . ..
Dodano: 17.11.2018 16:00    Przez: ~L
szwainski z szkółek tak piratuje, palant
Dodano: 17.11.2018 18:15    Przez: ~J23
szamonurek z Sokółek
Dodano: 17.11.2018 19:01    Przez: ~bujek
kto? tym bialym jechal po szambo?
Dodano: 18.11.2018 09:30    Przez: ~ee?
Strazacy z goliny pojawili sie ostatni na miejscu zeby posprzatac,jakim prawem informuja oni o stanie zdrowia poszkodowanych?
Dodano: 18.11.2018 19:05    Przez: ~Qwertyk
O jakiej poszkodowanej ? Owszem zgloszenie od Policji . Blisko godzine po zdarzeniu - do usunięcia skutków kolizji.
Dodano: 18.11.2018 19:44    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz
I jeszcze jedno. Nikt ze strazy w Golinie nie informuje lokalnych mediów o pożarach, wypadkach itd. Wszystkie informacje pochodzą ze strony fb. Są one po prostu kopiowane i "wrzucane " na ta stronę.
Dodano: 18.11.2018 19:56    Przez: ~Piotr Gorzkiewicz