Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22078) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (33)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Konin. Zastępca prezydenta do spraw gospodarczych odwołany

Dodano: 19.11.2018 11:42
Źródło: LM.pl

Sebastian Łukaszewski został oficjalnie odwołany ze stanowiska zastępcy prezydenta Konina. Zarządzenie w tej sprawie ukazało się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Po 4 latach urzędowania, z końcem kadencji prezydenta Józefa Nowickiego, Sebastian Łukaszewski rozstaje się z magistratem.

- Z dniem 16 listopada 2018 roku odwołuję Pana Sebastiana Łukaszewskiego z zajmowanego stanowiska zastępcy prezydenta miasta Konina. Odwołanie, o którym mowa jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy o pracę. Okres wypowiedzenia upłynie i stosunek pracy ulegnie rozwiązaniu z dnie 28 lutego 2019 roku – czytamy w zarządzeniu prezydenta.

Wiceprezydent do spraw gospodarczych w miniony piątek przekazał powierzone mu wcześniej obowiązki. A po wykorzystaniu przysługującego mu urlopu wypoczynkowego, został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia.

  • Konin. Zastępca prezydenta do spraw gospodarczych odwołany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuriozalna informacja. Zabrakło podstawowej informacji - który z prezydentów podpisał wypowiedzenie - nowy czy ustępujący. Czytelnicy nie muszą wiedzieć, że Korytkowski jeszcze nie urzęduje. Po drugie - przydałby się komentarz bohatera informacji. Nie można było zadzwonic do niego i spytać się o co poszło? Oj, LM, LM.
Dodano: 19.11.2018 11:59    Przez: ~Krytyk
Cyt. "po wykorzystaniu przysługującego mu urlopu wypoczynkowego, został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia.". Jako ten, z którego pieniędzy urzędnicy otrzymuję swoje wynagrodzenie nie zgadzam się z takim szastaniem pieniędzmi. Pracownik ma pracować do ostatniego dnia okresu wypowiedzenia. Co to za zwalnianie z obowiązku świadczenia pracy? To znaczy, że kasa za darmo? A może doniesienie do izby obrachunkowej i prokuratury za niegospodarność i działanie na szkodę interesu publicznego? Ku...wy i złodzieje wszędzie!!!
Dodano: 19.11.2018 12:13    Przez: ~ASS
O cztery lata za późno a wypłatę jeszcze będzie brał 3 miesiące, może nagrodę dostał jeszcze na nową drogę życia.
Dodano: 19.11.2018 12:13    Przez: ~Wku
A co z wice Lorkiem?
Dodano: 19.11.2018 11:58    Przez: ~Konin
Kto negocjował z Solorzem dostawę i cenę ciepła? Kto ukrywał przed mieszkańcami cenę ciepła jak będzie obowiązywać od 1 grudnia 2018? Nazwiska i przynależność partyjna do wiadomości publicznej!
Dodano: 19.11.2018 14:41    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

Nareszcie dobra wiadomość , gość nie nadawał się kompletnie do pełnionej funkcji. Tak dalej Panie Prezydencie .
Dodano: 19.11.2018 11:54    Przez: ~obserwator
O cztery lata za późno a wypłatę jeszcze będzie brał 3 miesiące, może nagrodę dostał jeszcze na nową drogę życia.
Dodano: 19.11.2018 12:13    Przez: ~Wku
Prezydenta Łukaszewskiego odwołał prezydent Nowicki.
Dodano: 19.11.2018 13:27    Przez: ~niegamoń
Kto to ten Łukaszewski?
Dodano: 19.11.2018 13:55    Przez: ~Józef N lat oj dużo
Kto to ten Nowicki? To nie ten od afery z przeprawą?
Dodano: 19.11.2018 13:59    Przez: ~Mieszkaniec
Kto negocjował z Solorzem dostawę i cenę ciepła? Kto ukrywał przed mieszkańcami cenę ciepła jak będzie obowiązywać od 1 grudnia 2018? Nazwiska i przynależność partyjna do wiadomości publicznej!
Dodano: 19.11.2018 14:41    Przez: ~mieszkaniec
I co z tego od ponad 10 lat rządzi SLD-PO teraz naszła zmiana i będzie rządzić PO-SLD ha ha ha. NIC SIĘ NIE ZMIENI a KONIN skazaliście na wymarcie.
Dodano: 19.11.2018 14:46    Przez: ~mieszkaniec
Po raz kolejny ~Pn nie wierzę że jesteś idiotą, ale jak większość forumowiczów zauważyło dyskutować z Tobą się nie da. Dla każdego kto ogląda TV i poznał Twoje komentarze czytelny jest post "Pn jak TVN". Tworzysz fakty, a tam gdzie tego nie da zrobić interpretujesz je w oderwaniu od rzeczywistości. Manipulujesz i jątrzysz. Po co? Co jest tego powodem? Może odreagowujesz zmniejszoną emeryturę ( jak tu żyć za 2 tys.), może Ci płacą za to, a może jesteś lewackim fanatykiem bez czci i wiary. Mimo wszystko życzę Ci optymizmu i zdrowego rozsądku.
Dodano: 19.11.2018 14:52    Przez: ~bingo
Czy to wiąże się z odprawą ?
Dodano: 19.11.2018 14:53    Przez: ~filki
Pewnie za podwyżkę ciepła Józio załatwił robotę dla rodzinki.
Dodano: 19.11.2018 15:02    Przez: ~Wkupne
@bingo - zobacz kto zatwierdza te podwyzki - prezes URE. A kim jest tenże prezes? Urzednikiem dojnej zniany. I wszystko jasne. Czy moze nie dla cuebie?
Dodano: 19.11.2018 15:24    Przez: ~Pn
Bingo -po co sam jątrzysz,po co prowokujesz. Spójrz na swoje postępowanie. I nie wyzywaj pseudo katoliku.
Dodano: 19.11.2018 15:40    Przez: ~Xxx
Do ~Xxx Prawda potrafi być przykra, ale żeby ubliżała. Mogę udawać w stosunku do każdego idioty miłego i go okłamywać, że jest normalny, ale czy wtedy będę uczciwy. Może chodzi o tzw. poprawność, która ma określony cel i intencje? Proszę doprecyzować oczekiwania.
Dodano: 19.11.2018 15:51    Przez: ~bingo
Sympatycy lewicy na tym forum tylko jątrzą i ubliżają.
Dodano: 19.11.2018 15:52    Przez: ~To fakt
Pn, to zły człowiek, to co zobaczy i usłyszy we wrogiej nam Polakom stacji TVN, potem powiela w swoich idiotycznych wpisach na LM-ie.
Dodano: 19.11.2018 15:56    Przez: ~Widz TVP
Teraz czas na czarną mambe i sekretarza.
Dodano: 19.11.2018 17:29    Przez: ~Nepotyzm
Sprawy gospodarcze w Koninie maja się świetnie. Ale tylko u tych co skumani są z władzą
Dodano: 20.11.2018 10:45    Przez: ~N
A co z wice Lorkiem?
Dodano: 19.11.2018 11:58    Przez: ~Konin
wiadomo ze POleci.
Dodano: 19.11.2018 12:06    Przez: ~lolek
Najwyższy czas na Lorka też !!!!
Dodano: 19.11.2018 14:24    Przez: ~POgonić
Lolek a gdzie Bolek?
Dodano: 19.11.2018 15:15    Przez: ~Ania
SLD Z PO tylko się stołkami zamienią i będzie tak jak było.
Dodano: 19.11.2018 15:58    Przez: ~Witek
Proponuje na otarcie łez,na wice prezydenta Krystiana Majewskiego.
Dodano: 19.11.2018 17:05    Przez: ~Bezrobotny
Odchodzi sam...? Gdyby tylko mógł to by został.
Dodano: 20.11.2018 00:20    Przez: ~Pani ze świetlicy
Kuriozalna informacja. Zabrakło podstawowej informacji - który z prezydentów podpisał wypowiedzenie - nowy czy ustępujący. Czytelnicy nie muszą wiedzieć, że Korytkowski jeszcze nie urzęduje. Po drugie - przydałby się komentarz bohatera informacji. Nie można było zadzwonic do niego i spytać się o co poszło? Oj, LM, LM.
Dodano: 19.11.2018 11:59    Przez: ~Krytyk
4 linijki tekstu (bez cytatu przeklejonego z innego zrodla) to i tak wiele jak na dziennikaŻy z elem
Dodano: 19.11.2018 12:05    Przez: ~gruby
Czytać ze zrozumieniem nie umiesz? Z końcem kadencji Nowickiego. Dopóki Nowicki nie zakończył kadencji to Korytkowski nie rządzi w Koninie.
Dodano: 19.11.2018 14:41    Przez: ~abcdefgh
Prezydent J. Nowicki nadal jest Prezydentem Konina i to on rozdaje karty.
Dodano: 19.11.2018 16:01    Przez: ~Proste ?
vice DO SPRAW GOSPODARCZYCH? HAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA mocną strona miasta. no nie usmiałem sie...
Dodano: 19.11.2018 12:03    Przez: ~23e
Cyt. "po wykorzystaniu przysługującego mu urlopu wypoczynkowego, został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia.". Jako ten, z którego pieniędzy urzędnicy otrzymuję swoje wynagrodzenie nie zgadzam się z takim szastaniem pieniędzmi. Pracownik ma pracować do ostatniego dnia okresu wypowiedzenia. Co to za zwalnianie z obowiązku świadczenia pracy? To znaczy, że kasa za darmo? A może doniesienie do izby obrachunkowej i prokuratury za niegospodarność i działanie na szkodę interesu publicznego? Ku...wy i złodzieje wszędzie!!!
Dodano: 19.11.2018 12:13    Przez: ~ASS
Przysługuje mu urlop wiec albo trzeba go wykorzystać albo urząd musi mu za niego zapłacić. Trochę kodeksu pracy i wszystko jasne
Dodano: 19.11.2018 15:06    Przez: ~ja
Lewica nas podatników biła i bije po kieszeni dokładnie, ale społeczeństwo Konina tego chce, a kiedy podwyżki opłat i podatków ?
Dodano: 19.11.2018 12:28    Przez: ~Symp. PiS
Zapytaj prezesa URE od PiSu, który podpisuje podbiesienie oplat o 30-40%. Za chwile o tule wzrosbie energia. Poza tym pis podniosl li tylko od wrzesnia br o 13%....
Dodano: 19.11.2018 12:55    Przez: ~Pn
Prada was boli ousnaczki co nie? Nie piwiecie, ze biale jest czarne. Oj nie. Bo yen co to zatwierdza to pisowski urzednik.
Dodano: 19.11.2018 13:10    Przez: ~Pn
PN nie wtrącaj się do spraw Konina. Jesteś z Kazimierza B. więc pilnuj swojego interesu. Piotruś, dobrze wiesz, że za twoją konfidentkę podczas kampanii przyjdzie ci zapłacić wiadomo gdzie...
Dodano: 19.11.2018 14:08    Przez: ~Koleje górnicze
Dali 500 plus, to chyba nie myśleliście , ze ze swoich dadzą hi hi i chyba nie myśleliście ze zrobia porządek z szarańcza urzędniczą, ani , ze obniża lub wycofają wręcz dragońskie i wszechobecne podatki hi hi - ale zakręceni lub naiwni jesteście ludzie ha ha
Dodano: 19.11.2018 14:45    Przez: ~Wiem co Szy
Co z konstytucja , co z ordynacja wyborczą- dlaczego Kukiz wyzywał ha ha . Każda władza Nas łupi.
Dodano: 19.11.2018 14:47    Przez: ~Wiem co szy
~Pn nie myśl, że ludzie nie wiedzą co to jest URE i jak działa. POdejrzewam, że teraz już każdy leming wie, że Urząd Regulacji Energetyki nie może ingerować w wysokość opłat wynikających z umowy. Zadaj sobie trochę trudu wejdź na stronę URE( polecam FAQ - często zadawane pytania - Urząd Regulacji Energetyki), POdwiń ogon i przestań szczekać.
Dodano: 19.11.2018 14:49    Przez: ~mieszkaniec
Koles doksztalc sie... Dodam tez ze za chwile tenze prezes URE bedzie podpisywal podwyzki za energie ekektryczna. Jakies 20-49% moze wzrosnąć. Lapiesz czy nadal bedzuesz mnie odsylal do faq?
Dodano: 19.11.2018 15:27    Przez: ~Pn
Nie dyskutujcie z przygłupem POlitycznym.
Dodano: 19.11.2018 16:06    Przez: ~Alina
Tak trzymać Pn, prawda ich boli wiec próbują się odreagować i tak kwiczą.
Dodano: 19.11.2018 17:15    Przez: ~Hehe
@Hehe - jestem za twardy by pisowskie hejterzyny mnie choc troszke urazily. Swoja droga czytajac ich hejt niezle sie bawie. Szkoda tylko, ze tak dużo jest u nas ciemniakow...
Dodano: 19.11.2018 17:35    Przez: ~Pn
~Pn wskaż lub zacytuj nam przepis, który pozwala Prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki ingerować w wysokość opłat wynikających z zawartej umowy.
Dodano: 19.11.2018 18:20    Przez: ~bingo
Bingo jak TVPis
Dodano: 20.11.2018 00:52    Przez: ~Y
Czy ma to odwołanie jakiś związek z nowymi cenami cieplika ?
Dodano: 19.11.2018 12:29    Przez: ~bo ktoś powinien beknąć
Jeszcze Lorka i osoby, które prowadzą ich śmieszny portalik, gdzie tylko IMPREZUJĄ, a nie ma o problemach mieszkańców. A piszą, że to oficjalny profil miasta. Propaganda PRLowska.
Dodano: 19.11.2018 12:40    Przez: ~obserwuje
koryto już dziala juz wam za cieplo podnosi brawo prezydencie
Dodano: 19.11.2018 12:40    Przez: ~tylko pelo
Pn ja TVN juz od rana kłamie i byki robi
Dodano: 19.11.2018 12:58    Przez: ~xd
To nie Prezydent przestań jątrzyć. Wszelkie informacje należy dokładnie czytać w całości a nie tylko tytuły. Jakby co to jest jakiś urząd u góry , który ewentualnie zatwierdza takie ceny. Za chleb też płacisz dużo więcej, więc co czyja to wina.
Dodano: 19.11.2018 14:27    Przez: ~Koninianka
Nie jątrz, zapoznaj się z całym artykułem a nie tylko z tytułem. Ceny są zatwierdzane przez Urząd Regulacji czyli przez potencjalnie rzadzących . Za cenę chleba która też wzrosła kogo będziesz obwiniać.
Dodano: 19.11.2018 14:31    Przez: ~Koninianka
~Koninianka masz wstręt do wiedzy? Czy tylko propaganda cię interesuje i w imię tego będziesz się kompromitować do upadłego odsyłając ludzi z pretensjami do góry. Najpierw sprawdź co może, a czego nie może URE i się rozczarujesz własną wiedzą.
Dodano: 19.11.2018 15:19    Przez: ~lemingom
Fanatyk pisu się nie zmieni i nadal powie,że czarne to białe.
Dodano: 19.11.2018 17:21    Przez: ~ewa
a co z mzk ledwie zipie Prezes nawet na fryzjera nie ma .Czy pan prezes się nie boji ze pracownicy wkońcu zmądreją izrobią to co w włocławku a jemu przyjdzie pożegnać sie ze stołkiem
Dodano: 19.11.2018 12:45    Przez: ~mmmm
Jaki PiS podnosiceny ciepła?W Koninie rządziło SLD z PO a teraz żądze peło tylko i wyłącznie oni są odpowiedzialni za wszystkie podwyżki w KONINIE.
Dodano: 19.11.2018 14:40    Przez: ~ Koninianin.
Ciągle jakieś podwyżki serwowała i serwuje nam rządząca w Koninie lewica.
Dodano: 19.11.2018 16:11    Przez: ~Mieszkanka
Jacy wy jesteście tępi,podwyżki płyną od góry czyli z Nowogrodzkiej. Morawiecki i spółka.
Dodano: 19.11.2018 17:24    Przez: ~Real
Real, nie inaczej. Ciekawe dlaczego 4 panstwowe spolki czekaja za decyzja prezesa URE by dostac zielone swiatlo do podniesienia cen za energie od 20 do 40%. Dla hecy?
Dodano: 19.11.2018 17:37    Przez: ~Pn
Pn, nie siej fałszywej propagandy. Sam piszesz, że URE to ZATWIERDZA ceny - ZATWIERDZA (lub nie), czyli podmiot prowadzący działalność gospodarczą w tym przypadku Urząd Miasta, MPEC, lub Solorz (ten od elektrowni) musi najpierw dostarczyć tam swoją propozycję podwyżki - A wtedy jak piszesz URE ZATWIERDZA (lub nie), ale przeważnie zatwierdza, niezależnie czy PiS-owski czy PeOwski... i nie rżnij Pn-e dalej głupa i nie rób z siebie pośmiewiska !!! Chyba, że świadomie takie masz zadanie